Jump to content

Nip/Tuck (FX Networks)


mplip
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

o 5ος κυκλος μεχρι το επεισοδιο που εκλεισε τη σεζον ηταν αρκετα μετριος και ΠΟΛΥ κουραστικος/υπερβολικος...το τελευταιο επεισοδιο ομως ειχε αρκετο σασπενς και μας αφησε ολιγον αφωνους :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 534
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όντως το τελευταίο επεισόδιο ήταν όλα τα λεφτά...Άντε τώρα να περιμένουμε μέχρι το φθινόπωρο για την επόμενη σεζόν.
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής έχω δει τα 7 πρώτα επεισόδια του 5ου κύκλου.... και μόνο το 7ο επεισόδιο ήταν καλό και με καλές ανατροπές

 

αν και αυτό με τους εξωγήινους λίγο με ξενέρωσε!

 

Πάντως γενικά δεν έχει όλα αυτά τα στοιχεία που έκαναν το Nip/Tuck να ξεχωρίζει στις 3 πρώτες σαιζόν!

Και ο Christian φαίνεται να έχει ανταλλάξει ρόλους με τον Sean

και δεν μου κολάει καλά!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

emena m' aresei pali perissotero ap' olous o 5os kyklos. Exei epitelous humour, akoma exei kai pio analafrh fwtografia, oxi ayth th mayrila twn allwn kyklwn. Ton diaskedazw afantasta :-)

 

θα συμφωνήσω απόλυτα!!!!

αυτή η μαυρίλα παραήταν και η ελαφρότητα αυτού του κύκλου εμένα προσωπικά με ξεκούρασε και το απόλαυσα - ειδικά το κόμπλεξ του Κρίστιαν που πάλευε απεγνωσμένα να είναι το επίκεντρο του ενδιαφέροντος και δε του έβγαινε...:cool: δεν άντεχα άλλο θρίλερ, νομίζω ότι τους πάει πολύ αυτό το στυλάκι και δεν έχασε από εξελίξεις η σειρά....ο Ματ και μόνο φτάνει για να υπάρχει "διαφορετικότητα" - να το πω κομψά:X:p:lol:

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα και το 14ο επεισόδιο του 5ου κύκλου...Να υποθέσω ότι έχει τελειώσει ο 5ος κύκλος ή έχει και συνέχεια ή πάμε για 6ον?!?

 

Έχω απορία τι ακριβώς άλλο θα σκεφτούν..Πιο ανάλαφρος ο 5ος κύκλος σε σχέση με τον 4ον (πολύ μαυρίλα θα συμφωνήσω)

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα και το 14ο επεισόδιο του 5ου κύκλου...Να υποθέσω ότι έχει τελειώσει ο 5ος κύκλος ή έχει και συνέχεια ή πάμε για 6ον?!?

 

απ όσο ξέρω το Σεπτέμβρη θα αρχίσει ο 6ος κύκλος της σειράς. από νούμερα ξέρει κανείς πως τα πήγε ο 5ος κύκλος;

 

και κάτι άλλο μπορώ από κάπου να βρω τι τραγούδια έπαιζε σε κάθε επεισόδιο (όχι το γενικό soundtrack της σειράς).

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Στο tv.com συνήθως έχει το soundtrack του κάθε επεισοδίου.

 

Π.χ. εδώ θα βρεις του 14ου της 5ης σεζόν

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Στο tv.com συνήθως έχει το soundtrack του κάθε επεισοδίου.

 

Π.χ. εδώ θα βρεις του 14ου της 5ης σεζόν

 

thanks :)

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Αναλυτική λίστα με όλα τα τραγούδια, από όλα τα επεισόδια, και όλους τους κύκλους (μέχρι και τον τέταρτο κύκλο προς το παρόν) εδώ :)

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το τελευταίο επεισόδιο του 5ου κύκλου. :shock:Ίσως το καλύτερο όλης της σαιζόν. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΩΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ/ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ????????????? :angry::dash:

 

Καλά όλοι στο νοσοκομείο κατέληξαν σε αυτό επεισόδιο??? ποιόν να πάρεις ποιόν να αφήσεις!!!! Και αυτή η τρελή η Coleen τον διέλυσε τον καημένο τον Sean

:cry::cry::cry::cry::cry:

 

 

Τελικά αυτή η σειρά δεν έχει ακουστά την "κάθαρση"! όλοι οι τρελοί γλιτώνουν!!!:mad::mad:

 

αααα επίσης: όποιος θέλει μπαινω-βγαίνει στο χειρουργείο τους?? έχει καταντήσει αηδία!!!!

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

poli o,ti na ne i 5i season!! i julia lesvia, o sean i8opiara :P, opios na ne erxete gia epemvasi.. daksss!! ti allo 8a doume??

to telefteo episodio poli paratravigmeno.. ma oli na pa8oun apo kati?? eleozzzz!!

xarika pou ida os guest gnorimes agapimenes fatsoules (vlepe marlee matlin :O kai sharon gless :cool: )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Τί γίνεται με το Star; Έχουν αγοράσει τον νέο κύκλο επεισοδίων και εαν ναι, γιατί δεν τον παίζουν; Περιμένουν το χειμώνα για να πατώσει απέναντι στα μεγαθήρια και να κοπεί πριν την ώρα του;
Link to comment
Share on other sites

ε, παντα χειμωνα παιζονται οι νεοι κυκλοι. Το καλοκαιρι παιζουν επαναληψεις παντα
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να έχουν την τελευταία σεζόν και να μην την παίζουν. Πέρσι έσκισε το Nip/Tuck καλοκαιριάτικα οπότε θα ήθελαν να επαναλάβουν την επιτυχία ;)
Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

ισως για αυτο. Στην αρχη τις βαζουν καλοκαιριατικα και αν πετυχουν τις ριχνουν στην κανονικη σεζον. Οπως εκανε και η ΝΕΤ με το Λοστ
Link to comment
Share on other sites

ισως για αυτο. Στην αρχη τις βαζουν καλοκαιριατικα και αν πετυχουν τις ριχνουν στην κανονικη σεζον. Οπως εκανε και η ΝΕΤ με το Λοστ

 

...και το χαντάκωσε κανονικότατα...

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά είναι καλό που τους έχουμε πίσω. Τόσο καιρό, μας έφαγε η αναμονή γι αν αμάθουμε τι γίνεται. Μεγάλο cliffhanger το τελευταίο του 5ου κύκλου.
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους η σειρα επιστρεφει.Θα περιμενουμε λιγακι αλλα πιστευω οτι αξιζει.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι δεν ήταν σκηνοθετημένο καλά. Πάντως το απίστευτο cliffhanger υπάρχει αλλά δεν το εκμεταλεύτηκαν σκηνοθετικά καλά στο trailer
Link to comment
Share on other sites

Και γενικά, όταν η αγωνία και τα ερωτηματικά για το νέο επεισόδια είναι τοσα πολλά, καλό είναι να μην βλέπουμε ούτε τρέιλερ, ούτε πόστερ, τίποτα. Το μετάνοιωσα που το είδα, αν και, ευτυχώς, δείχνει λίγα πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...