Jump to content

Nip/Tuck (FX Networks)


mplip
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεμάτο κενά το τελευταίο επεισόδιο για να καθίσουμε να δούμε και τον άλλο κύκλο και επίσης γεμάτο σεναριακές τρύπες που προσπαθούν να μπαλώσουν.Τεράστια η διαφορά με έναν καλλιτεχνικά και σεναριακά άψογο πρώτο κύκλο,εκεί που πρώτα σκέφτονταν και μετά έγραφαν και όχι το αντίθετο..τόλμη και γοητεία το έκαναν αλλά σαν τη μάνα μου δεν μπορώ να το κόψω είναι εθισμός:D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 534
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η ιστορία με τον Κουέντιν συνεχίζεται και στον επόμενο κυκλο ή αυτό ήταν;Η σειρά στην Αμερική τελείωσε;Α, spoiler πως μπαίνει;
Link to comment
Share on other sites

το spoiler μπαίνει έτσι

(spoiler) μπλα μπλα μπλα(/spoiler)

αντί για παρανθέσεις βάλε αγκύλες.

 

Στην Αμερική κάνει πρεμιέρα ο 5ος κύκλος τον Οκτώβριο.

 

Γεμάτο κενά το τελευταίο επεισόδιο για να καθίσουμε να δούμε και τον άλλο κύκλο και επίσης γεμάτο σεναριακές τρύπες που προσπαθούν να μπαλώσουν.

τώρα που το ξανασκέφτομαι ποιά είναι τα κενά και οι τρύπες που λες?? όλο το μυστήριο με τον Quentin αποκαλύφθηκε. Αν εννοείς ότι επειδή ο

Quentin ξέφυγε, για τον νεο-ναζί μπαμπά και τον Matt δεν μας έδειξε ακριβώς πως τελείωσε και ότι κάτι παίζει με τη Julia και το παιδί

αυτά δεν είναι "κενά", αλλά ερωτηματικά που εννοείται πως τα αφήνουν για να έχουν υλικό και για την επόμενη σαιζόν!:rolleyes:

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εδώ παίζονται τα επεισόδια σχεδόν παράλληλα με την Αμερική? Άρα τέλος η σειρά για φέτος στο Ελλαδιστάν?

 

Η αλήθεια είναι ότι έχει λίγο καιρό που ξεκίνησα να το βλέπω φανατικά. Πριν που το πετύχαινα στο ζάπινγκ μου φαινόταν μεγάλη μούφα, αλλά τελικά κόλλησα. Το μόνο κακό είναι ότι πλέον το παίζει πολύ αργά και για μας τους εργαζόμενους είναι μανίκι.

Link to comment
Share on other sites

 

2 γιατροι εκει κι οταν πεθανε ο Κουεντιν δεν ειδαν οτι προσποιουνταν?Μην πω για το αν τον εξετασαν μετα ?Να δουν αν πραγματι πεθανε?Δεν εψαξαν για πτωμα απο την αστυνομια?

 

 

Eμενα με ξενισε λιγο το τελος..

Link to comment
Share on other sites

2 γιατροι εκει κι οταν πεθανε ο Κουεντιν δεν ειδαν οτι προσποιουνταν?Μην πω για το αν τον εξετασαν μετα ?Να δουν αν πραγματι πεθανε?Δεν εψαξαν για πτωμα απο την αστυνομια?

 

 

Eμενα με ξενισε λιγο το τελος..

 

 

Παραλίγο να πεθάνουν και θα έλεγχαν το πτώμα του;Η Κιτ είπε επίσης να μην κάνουν νεκροψία αν δεν είναι εκείνη μπροστά.Δεν θα μπορούσαν να καταλάβουν αν το έκανε ψέμματα αφού χρησιμοποίησε μια συσκευή για να φανεί ότι τον διαπέρασε η σφαίρα.Εσύ το κατάλαβες όταν το έβλεπες;:lol:Εμένα με μου φαίνεται πιο λογικό το ερώτημα πως ανέπνεε ενώ ήταν οι άλλοι στο δωμάτιο.

 

Link to comment
Share on other sites

ε ναι βρε συ ολο αυτο.Οτι ξεγελασε τοσο κοσμο.Εγω αν καποιος πυροβολουνταν μπροστα μου θα τον πλησιαζα να δω αν χτυπα η καρδια η αν αναπνεει.

Link to comment
Share on other sites

ε ναι βρε συ ολο αυτο.Οτι ξεγελασε τοσο κοσμο.Εγω αν καποιος πυροβολουνταν μπροστα μου θα τον πλησιαζα να δω αν χτυπα η καρδια η αν αναπνεει.

 

 

oταν τον "πυροβολησε" εσπασε και το τζαμι οποτε ειχε μια αληθοφανεια η σκηνη,οποτε φοραγε αλεξισφαιρο γιλεκο και η Κιτ εριξε αληθινή σφαιρα

 

Link to comment
Share on other sites

που μπορω να δω το επεισόδιο της παρασκευής (με υπότιτλους) γιατι λόγω ώρας έγραψα μόνο το τέλος και απ' ότι μου είπαν ήταν καλό :(:(:(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

το σεναριο εχει μια τεραααστια τρυπα.αν καταλαβα καλα στην μπατσινα εχουν κανει πλαστικη τα συνεταιρακια,σωστα;;;;οταν αυτη ελεγε την ιστορια της υποτιθεμενης νεκρης αδερφης του ψυχακια με το νυστερι(βλ.χασαπη),ειπε οτι ειχε υποστει σειρα πλαστικων επεμβασεων εξαιτιας μιας γενετησιας ασθενειας που ειχε.ποιος χειρουργος κανει πλαστικη σε ασθενη χωρις να προσεξει τετοιο πραγμα!!!!;;;;γιατι αντε και αυτη δε το ανεφερε στο ιστορικο,αυτοι δε προσεξαν πως στο συγκεκριμενο κεφαλι εχει ηδη γινει επεμβαση;;;;

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ε ναι βρε συ ολο αυτο.Οτι ξεγελασε τοσο κοσμο.Εγω αν καποιος πυροβολουνταν μπροστα μου θα τον πλησιαζα να δω αν χτυπα η καρδια η αν αναπνεει.

 

 

Εγώ πάλι δεν νομίζω ότι θα άντεχα να πλησιάσω τον παρα λίγο δολοφόνο μου...Πάντως έχεις δίκιο ένα μικρό κενάκι υπάρχει αλλά εκείνη την στιγμή δεν του έδωσα σημασία.Τελικά τι γίνεται με τον Κουέντιν θα είναι και στον επόμενο κύκλο;

 

Link to comment
Share on other sites

το σεναριο εχει μια τεραααστια τρυπα.αν καταλαβα καλα στην μπατσινα εχουν κανει πλαστικη τα συνεταιρακια,σωστα;;;;οταν αυτη ελεγε την ιστορια της υποτιθεμενης νεκρης αδερφης του ψυχακια με το νυστερι(βλ.χασαπη),ειπε οτι ειχε υποστει σειρα πλαστικων επεμβασεων εξαιτιας μιας γενετησιας ασθενειας που ειχε.ποιος χειρουργος κανει πλαστικη σε ασθενη χωρις να προσεξει τετοιο πραγμα!!!!;;;;γιατι αντε και αυτη δε το ανεφερε στο ιστορικο,αυτοι δε προσεξαν πως στο συγκεκριμενο κεφαλι εχει ηδη γινει επεμβαση;;;;

 

 

ναι αλλά πρώτα της έκαναν εγχείριση και μετά είπε την ιστορία για την αδερφή του Χασάπη

 

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

το σεναριο εχει μια τεραααστια τρυπα.αν καταλαβα καλα στην μπατσινα εχουν κανει πλαστικη τα συνεταιρακια,σωστα;;;;οταν αυτη ελεγε την ιστορια της υποτιθεμενης νεκρης αδερφης του ψυχακια με το νυστερι(βλ.χασαπη),ειπε οτι ειχε υποστει σειρα πλαστικων επεμβασεων εξαιτιας μιας γενετησιας ασθενειας που ειχε.ποιος χειρουργος κανει πλαστικη σε ασθενη χωρις να προσεξει τετοιο πραγμα!!!!;;;;γιατι αντε και αυτη δε το ανεφερε στο ιστορικο,αυτοι δε προσεξαν πως στο συγκεκριμενο κεφαλι εχει ηδη γινει επεμβαση;;;;

 

 

Δεν έκαναν αυτοί την πλαστική νομίζω.Το είπε ο Κρίστιαν αν θυμάμαι καλά ότι δεν θα την πετσόκοβε ποτέ αυτός ή κάπως έτσι.Και αν την έκαναν αυτοί δεν θα μπορούσαν να ξέρουν τι διόρθωσε σε εκείνη την περιοχή.

 

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι δεν ειναι απαραιτητο...Δεν τις εβαλε εμφυτευματα η τπτ τετοιο.Τις διορθωσε καποιο προβλημα που ειχε.Η ασθενεια της ηταν σπανια .Κι ουλες να ειχε που να φανταστουν οτι ηταν απο κατι τετοιο?Μπορει να ειχε κανει οποιαδηποτε αισθητικη επεμβαση η κοπελα..
Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα ανεφερε για κρανιακες αλλοιωσεις...αυτο δε τους εκανε εντυπωση;;

γτ αντε και δε τους εκανε τοτε εντυπωση..αυτο ειναι τοσο σπανιο που απλα και μονο στο ακουσμα της ιστοριας θα του χτυπουσαν καμπανακια

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλά όλα τα άλλα, η Τζούλια που κουτσά στραβά είχαν σχέση δεν έτυχε ποτέ να έρθει σε επαφή μ' εκείνο το συγκεκριμένο σημείο του Κόστα έστω και πάνω από τα ρούχα;;

 

Και πες ΟΚ, πρόσεχε αυτός, στην μπανιέρα που μπήκαν μαζί στο επείσοδιο της Τετάρτης (αν δεν κάνω λάθος) ούτε είδε, ούτε κατάλαβε κάτι η Τζούλια;;; Κουφό ήταν αυτό!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Κι εντυπωση να τους εκανε?Πως να φανταστουν οτι η Κατ η διωκτρια του καρβερ κι καποια αρρωστια που μπορει να ειχε συνδεονται με τον καρβερ?Εδω εμεις ολοι που ξεραμε οτι ο κουεντιν ειναι ο καρβερ κανεις δεν συνεδεσε την Κατ..

 

Δεν κανανε σεξ .Κι δεν γθυθηκε μπροστα της.ασε που μπορει να το κρυψει αν θελει..

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εντυπωση να τους εκανε?Πως να φανταστουν οτι η Κατ η διωκτρια του καρβερ κι καποια αρρωστια που μπορει να ειχε συνδεονται με τον καρβερ?Εδω εμεις ολοι που ξεραμε οτι ο κουεντιν ειναι ο καρβερ κανεις δεν συνεδεσε την Κατ..

 

Βάλε spoiler!!+1000 πάντως.

Link to comment
Share on other sites

το σεναριο εχει μια τεραααστια τρυπα.αν καταλαβα καλα στην μπατσινα εχουν κανει πλαστικη τα συνεταιρακια,σωστα;;;;οταν αυτη ελεγε την ιστορια της υποτιθεμενης νεκρης αδερφης του ψυχακια με το νυστερι(βλ.χασαπη),ειπε οτι ειχε υποστει σειρα πλαστικων επεμβασεων εξαιτιας μιας γενετησιας ασθενειας που ειχε.ποιος χειρουργος κανει πλαστικη σε ασθενη χωρις να προσεξει τετοιο πραγμα!!!!;;;;γιατι αντε και αυτη δε το ανεφερε στο ιστορικο,αυτοι δε προσεξαν πως στο συγκεκριμενο κεφαλι εχει ηδη γινει επεμβαση;;;;

 

 

στην φωτο που ειδαν στο μοναστηρι οι χειρουργοι δεν ειχε κανενα προβλημα οποτε μηπως ποτε δεν ειχε προβλημα η αδερφη του και τα ειπε για να τους παραπλανησει?Εδω τους ειπε οτι πεθανε στα 28 της!!!

 

Link to comment
Share on other sites

 

Aν προσεξες οταν ρωτησαν τις μοναχες ειπανε οτι ο γιατρος Κουεντιν Κοστα ηταν εκει μαζι με την δυστυχη την μικρη αδερφη του..

Επισης ο κουεντιν ειπε στη Κατ οτι εκανα τοση δουλεια να σου φτιαξω το προσωπο κιμ αναγκαστικα κι στο εκοψα..Κι κατι αλλο σαν να υπηρχε καποιο αισθημα αναμεσα στα δυο αδερφια κι ο Κουεντιν να την ζηλευε..

 

Link to comment
Share on other sites

Ένας από τους χειρούργους της σειράς έδωσε χτες συνέντευξη στην Κουβελογιάννη. Μόνο το τέλος πρόλαβα. Το είδε κανείς;
Link to comment
Share on other sites

οχι αλλα μου ακουγεται ελεεινο...δεν ηξεραν μαλλον σε τι εκπομπη συνεντευξιαζονται :p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

είδα στην αρχή που παρουσίαζε τα θέματα που το είπε, αλλά μετά έπρεπε να φύγω και δε το είδα :(

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...