Jump to content

Samsung Galaxy A54 5G


OculatusAbis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δυστυχως δεν αφηνει να το απερνεργοποιησεις, μονο να γινει silent, που σημαινει οτι συνεχιζει να το εμφανιζει αλλα δεν χτυπαει καθε φορα που ειναι να εμφανιστει
Σα να θυμάμαι ότι μου το έβγαζε κι εμένα όταν πήρα το κινητό (αν και είμαι με Cosmote), έκανα αυτό που σου έγραψα, και δεν έχει εμφανιστεί από τότε. ;)

Sent from my Samsung Galaxy A54 by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανείς τσεκάρει ότι λειτουργούν eSIM με το Α54 για χρήση με την εφαρμογή Airalo. Ευχαριστώ!
Δεν θα έχεις πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα να ζητήσω από κάποιον κάτοχο του κινητού αν μπορεί να παραθέσει μια φωτογραφία με τις επιλογές δικτύου κινητής τηλεφωνίας. Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα να ζητήσω από κάποιον κάτοχο του κινητού αν μπορεί να παραθέσει μια φωτογραφία με τις επιλογές δικτύου κινητής τηλεφωνίας. Ευχαριστώ 
Αυτό θες?8712eddc8cf082b7f841966fb4554210.jpg

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ, θέλω αν μπορείς να πατήσεις Λειτουργία δικτύου και όταν σου δείξει τις διαθέσιμες επιλογές να βγάλεις μια φωτογραφία και να την παραθέσεις  

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ, θέλω αν μπορείς να πατήσεις Λειτουργία δικτύου και όταν σου δείξει τις διαθέσιμες επιλογές να βγάλεις μια φωτογραφία και να την παραθέσεις  
!46ff58b8560ac5b04efb764e78f17090.jpg

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, δεν έχει επιλογή 3g/2g ή μόνο 2g;
Όχι, τέτοια επιλογή δεν έχει.

Στάλθηκε από το SM-A546B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, panosqt said:

Ευχαριστώ πολύ, δεν έχει επιλογή 3g/2g ή μόνο 2g;

Κανένα από σχετικά πρόσφατα κινητά δεν έχει αυτήν την επιλογή. Το 3G καταργείται παντού. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, katsiletra said:

Εμένα αυτές έχει σαν επιλογές. 0218630846c1eeb67911fb3ec478d350.jpg

Έχω να δω αυτές τις επιλογές σύνδεσης από το Xiaomi Note 8 pro. Στο Samsung δεν θυμάμαι να τις είδα. Πέρσι τον Σεπτέμβριο το πήρα. Αυτά στο Screenshot από το A54 είναι;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να κάνουμε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μετά? Προτείνεται?

Τιμή σ' εκείνους όπου στην ζωή των, ώρισαν και φυλάγουν Θερμοπύλες.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι που έρχομαι απο xiaomi, που με κάθε μεγάλο update τα κινητά της τα έβγαζε άχρηστα, πείτε μου ότι τζαμπα φοβάμαι και δεν θέλω να το κάνω.... 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να κάνουμε επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μετά? Προτείνεται?
Από το 2010 που έχω κινητό με android, και με τόσα flashαρίσματα custom ROM που έχω κάνει, δεν έχω κάνει ποτέ επαναφορά, και δεν είχα ποτέ κάποιο πρόβλημα.

Κάποιοι βέβαια το προτείνουν, αλλά και τώρα που πέρασε το update δεν έκανα, και μέχρι στιγμής δεν βλέπω κάτι το ανησυχητικό.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S7 by using Tapatalk Pro

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα κρασαρισμα μερικών εφαρμογών, κυρίως του Chrome και του Gmail, αλλά και κάποιων third party εφαρμογών μετά το update... έχει παρατηρήσει κάνεις κάτι; χωρίς reset το έκανα 

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα κρασαρισμα μερικών εφαρμογών, κυρίως του Chrome και του Gmail, αλλά και κάποιων third party εφαρμογών μετά το update... έχει παρατηρήσει κάνεις κάτι; χωρίς reset το έκανα 
Δεν παρατήρησα κάτι.
Link to comment
Share on other sites

και εγω την εβαλα κατευθειαν απο χθες ολα καλα - καμια διαφορα στην καθημερινη χρηση. Η μονη αλλαγη που εκανα γενικα ηταν αν βαλω τα notifications να γινονται sort αναλογα με το ποτε ηρθαν. το βρηκα αρκετα χρησιμο αυτο

Link to comment
Share on other sites

Όλα τέλεια δουλεύουν καθότι ήμουν αραχτός και πέρασα το βράδυ μου κάνοντας φορμάτ και στήσιμο από την αρχή. Έχει γίνει σαφώς και πιο απαλό στην κύλιση. 
Όμως, δεν αντιστάθηκαν στον πειρασμό να μεγαλώσουν τα εικονίδια. Ξέρετε κατ' εικόνα και καθ' ομοίωση τίνος, εε;;; Κακά τα ψέματα, η "ακατονόμαστη" είναι μόνη της στην κορυφή και αποτελεί υπόδειγμα για όλους.
Τουλάχιστον μπορούμε να αλλάξουμε τα εικονίδια με το Good Lock.
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε αλλα κατι μου λεει να μη την βαλω ακομα...Δε βαριεσαι..δεν θα χασω και ΤΗΝ αναβαθμιση..σιγα τα ωα

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...