Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

``Το ίδιο έκανα και εγώ. Αποτέλεσμα;

ΟΛΕΣ οι αναφορές λειτουργούν κανονικά.

(μετά τη ρύθμιση κάντε και ένα restart.)``

 

 

 

Δυστηχως αυτο που εκανες,το εχω κανει κι εγω πριν λιγες ημερες,αλλα 3-4 φορες μου ηρθε ανφορα με ΗΧΟ.

 

Μαλλον υσχιουν αυτα που αναφερεις στο μηνυμα σου.

Γεια κοιταξε το για τι φενετε οτι το κατεχεις ... το αθλημα ενω εμεις πειραματιζομαστε...

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον gnkgr

 

Και παλι καποια ερωτηματαγια το 6600 (τελικα δεν αντεξα και το πηρα)

1. Γιατι ο OPERA μετα απο καποια στιγμη μου κανει επανεκινηση στο τηλ;

2. Πως μπορω να δω το firmware του κινητου;

3. Δεν υπαρχει επιλογη αυτοματου κλειδωματος του πληκτρολογιου;

4. Εστειλα με Bluetooth ενα MP3 στο τηλ απο τον υπολογιστη και οταν ανοιξα το μυνημα μου ειπε οτι ειναι αγνωστος τυπος αρχειου. Δεν υποστηριζει MP3 το 6600;

5. Γιατι δεν στελνει MMS; Συνδεετε κανονικα και δειχνει οτι θα φυγει αλλα τελικα τιποτα. Εχω συνδεση σε Cosmote και ενεργοποιημενες ολες τις υπηρεσιες (MMS, GPRS, DATA-Fax) και επισης γιατι δεν μπορω να μπω στο mail μου ειτε στο Mycosmos ειτε στην Hol ειτε στο Yahoo;

 

Συγνωμη αν γινομαι κουραστικος αλλα αν μπορει ας απαντησει καποιος.

 

Ευχαριστω

 

Καλό προγραμματάκι για αυτόματο κλείδωμα, με διορθωμένο το bug του κλειδώματος κατά τη διάρκεια της συνομιλίας!

 

http://www.handango.com/PlatformPro...productId=90076

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dpapa

 

piges sta themes??..pigene kai kitakse eite stin mmc carta h tilefonou mesa ston fakelo me ta themes!!!

 

 

Φίλε μου δεν υπάρχει στο κινητό μου (ή εγώ δεν βλέπω theme φάκελος)

Που είναι αν υπάρχει?

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mpak

 

egv exv bali bluetooth se fvnitiki kai douleyei ok!!

 

 

Και εγώ το bluetooth έχω βάλει με φωνητική εντολή και είναι μια χαρά. Οι υπέρυθρες όμως δεν δουλεύουν με φωνητική εντολή. Σήμερα το πήγα στην Nokia στην Λεωφόρο Βουλιαγμένης για το καμμένο Pixel που βρήκα καθώς και για την χάλια ποιότητα της κάμερας στον υπολογιστή. Η κάμερα του 3650 είναι χίλιες φορές καλύτερη στο pc... Για τα unicode ελληνικά μου είπαν ότι είναι θέμα software και ότι η αναβάθμιση από το εξωτερικό δεν έχει έρθει.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

και για την χάλια ποιότητα της κάμερας στον υπολογιστή. Η κάμερα του 3650 είναι χίλιες φορές καλύτερη στο pc...

 

Δεν ξερω αλλα εμενα μου φαινεται πολυ καλυτερη η ποιοτητα στον υπολογιστη απο το 7650 που ειχα.Γενικα δεν εχω καποια ''ενσταση'' ως προς το θεμα αυτο.

 

 

Ξερει κανεις με τις ρυθμισεις για τα mms της vodafone κανενα νεοτερο γιατι εβαλα τις ρυθμισεις που ειχαν βαλει καποια παιδαι αλλα δεν καταφερα να στειλω.Παρακαλω οποιος μπορει ας βοηθησει.

Konstantinos

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kostas_kostas/21443/337474/0/GR-FLAG.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον ksssk

 

Δεν ξερω αλλα εμενα μου φαινεται πολυ καλυτερη η ποιοτητα στον υπολογιστη απο το 7650 που ειχα.Γενικα δεν εχω καποια ''ενσταση'' ως προς το θεμα αυτο.

 

 

Ξερει κανεις με τις ρυθμισεις για τα mms της vodafone κανενα νεοτερο γιατι εβαλα τις ρυθμισεις που ειχαν βαλει καποια παιδαι αλλα δεν καταφερα να στειλω.Παρακαλω οποιος μπορει ας βοηθησει.

 

Aν και έχουν αναφερθεί οι ρυθμίσεις σε προηγούμενες σελίδες

 

ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ για vodafone MMS

-----------------------------------

Μεταβείτε στο ΜενούΕργαλείαΡυθμίσειςΣύνδεση

 

Η σύνδεση σε ένα σημείο πρόσβασης απαιτεί σύνδεση μεταφοράς δεδομένων. Επιλέξτε την επιλογή GPRS και στη συνέχεια την επιλογή Σύνδεση GPRS και επιλέξτε Όταν διατίθεται. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

 

Επιλέξτε την επιλογή Πίσω για να βγείτε στο βασικό μενού.

 

Aπό το κεντρικό μένου της συσκεύης θα ακολουθήσετε τα παρακάτω βήματα:

1. Επιλέξτε Μηνύματα και στη συνέχεια Επιλογή και 'Aνοιγμα.

2. Επιλέξτε Επιλογές και Ρυθμίσεις και επιλέξτε Μήνυμα Μultimedia.

3. Επιλέξτε Προτιμώμενη σύνδεση και επιλέξτε την επιλογή Νέο σημείο πρόσβ.

4. Επιλέξτε Χρήση προεπιλ. ρυθμ.

5. Επιλέξτε την επιλογή Όνομα σύνδεσης και εισάγετε

Vf MMS. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

6. Επιλέξτε την επιλογή Φορέας δεδομένων και επιλέξτε GPRS. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

7. Επιλέξτε την επιλογή Όνομα σημείου πρόσβ. και εισάγετε την φράση mms.vodafone.net. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

8. Επιλέξτε την επιλογή Όνομα χρήστη και εισάγετε την φράση user. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

9. Επιλέξτε την επιλογή Προτροπή κωδ. Πρόσβ. και επιλέξτε Όχι. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

10. Επιλέξτε την επιλογή Κωδικός Πρόσβασης και εισάγετε την λέξη pass. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

11. Επιλέξτε την επιλογή Έλεγχος στοιχείων και επιλέξτε Κανονικός. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει. Προσοχή: Διεύθυνση ΙΡ πύλης το αφήνετε 0.0.0.0

12. Επιλέξτε την Επιλέξτε την επιλογή Αρχική σελίδα και εισάγετε την φράση http://mms.vodafone.gr. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

13. Επιλέξτε την επιλογή Ασφάλεια σύνδεσης και επιλέξτε Απενεργοποιημένη. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

14. Επιλέξτε την επιλογή Τύπος σύνδεσης και επιλέξτε Συνεχής. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Πίσω.

 

Στη συνέχεια επιλέξετε Επιλογές και Προχωρημένες Ρυθμισεις. Συμπληρώστε τα ακόλουθα:

 

• Διεύθυνση ΙΡ τηλεφ. - Δυναμική.

• Κύριος διακομ. ονομ. - 0.0.0.0.

• Δευτερ. διακομ. ονομ. - 0.0.0.0

• Διεύθ. διακ. μεσολάβ. - 213.249.019.049

• Αρ. θύρας διακ. μεσ. - 5080

 

Πατήστε το κουμπί Πίσω 2 φορές. Στην σελίδα Προεπιλ. Σημείο πρόσβ. επιλέξτε Vf MMS. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Πίσω. Επιλέξτε την επιλογή Δευτερεύουσα σύνδ. και επιλέξτε Καμία.

 

 

 Επιλέξτε την επιλογή Λήψη Multimedia και επιλέξτε Πάντα ενεργοπ. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

 Επιλέξτε την επιλογή Κατά τη λήψη μηνύμ. και επιλέξτε 'Aμεση ανάκτηση. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

 Επιλέξτε την επιλογή Να επιτραπ. Ανώνυμα και επιλέξτε Ναι. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

 Επιλέξτε την επιλογή Λήψη διαφημιστικών και επιλέξτε Ναι. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

 Επιλέξτε την επιλογή Αναφορά λήψης και επιλέξτε Ναι. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

 Επιλέξτε την επιλογή Αποστ. Αναφ. Απαγορ. και επιλέξτε Οχι. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

 

 Επιλέξτε την επιλογή Χρονική ισχύς μηνύμ. και επιλέξτε 24 ώρες. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

 Επιλέξτε την επιλογή Μέγεθος εικόνας και επιλέξτε Μεγάλο. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

 Επιλέξτε την επιλογή Ηχείο και επιλέξτε Μεγάφωνο. Για καταχώρηση πιέστε το κουμπί Εντάξει.

 Επιλέξτε την επιλογή Πίσω μέχρι το βασικό μενού.

--------------------------------------------

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Θελω να σβησω ΟΛΑ τα δεδομενα της καρτας ετσι ωστε να φυγουν τα παντα απο μεσα.

 

Τι πρεπει να κανω-επιλεξω;

 

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον COCOMAT

 

Καλησπερα!

 

Θελω να σβησω ΟΛΑ τα δεδομενα της καρτας ετσι ωστε να φυγουν τα παντα απο μεσα.

 

Τι πρεπει να κανω-επιλεξω;

 

ευχαριστω πολυ!

 

 

Δύο επιλογές για μένα

--------------------------

1.Απεγκατάσταση όλων των εφαρμογών που βρίσκονται στην κάρτα MMC

(από την Διαχείριση εφαρμογών, ένα-ένα όμως) . Χρονοβόρα αλλά καλύτερη

 

2.format της κάρτας (menu-Αλλα-Μνήμη-επιλογές-μορφοποίηση κάρτας)

Ολικό καθάρισμα αλλά .....προσοχήή!!!!

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον psarianos

 

ergaleia - rythmiseis - syndesh - gprs - shmeio prosvashs - internet.vodafone.gr

 

 

Kai to internet.vodafone.gr ti einai?

Onoma access point? H onoma syndeshs? giati twra exw to GPRS access point gia ola ta data...

 

Na kanw kai ena a.p. me internet.vodafone.gr giayth th douleia??

Link to comment
Share on other sites

:( :o Elpizo ayto poy 8a rotiso na min exei eroti8ei kai apanti8ei stis prohgoymenes "apeires" selides!!! H anava8misi toy 6600 pou ginetai sto club nokia [TO OPOIO DEN KSERO POY BRISKETAI] 8a epireasei tis ry8miseis poy exo balei sto kinito moy ´h oxi;

:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον pap paok

 

Kai to internet.vodafone.gr ti einai?

Onoma access point? H onoma syndeshs? giati twra exw to GPRS access point gia ola ta data...

 

Na kanw kai ena a.p. me internet.vodafone.gr giayth th douleia??

 

 

Το internet.vodafone.gr είναι ONOMA σημείου πρόσβασης.

Γενικά πρέπει να κάνεις 3 σημεία πρόσβασης:

- Για MMS

- Για vodafone live

- Για Internet (ίδιες ρυθμίσεις όπως vodafone live αλλά με internet.vodafone.gr)

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

re paiida skeftomai na par0 to 6600 alla thelo na ksero

 

1 ta video apo apopsi poiotitas kala einai?mexri posi ora mporei na trabiksei me ixo i xoris?stin minimi mporei na apothikeutei?

 

2 ta mp3 ksero oti den einai kai poli kalis poiotitas alla genika "akougonte"?

 

3 kai telos an kserei kaneis tipota an tha bgalei radiofono gia to 6600 i nokia..

Link to comment
Share on other sites

auta pou thigeis einai ta mona 'adunama' shmeia tou kinhtou autou kata tin tapeinh mou apopsh. kata t'alla omws, me ton erxomo k enos pio prosegmenou firmware, h suskevh tha einai mia apo tis korufaies.

An den apasxolei polu h katw tou metriou apodosh twn mp3, ta mono 10deuteroleptwn video kai h apousia radio, tote parto me kleista ta matia! Einai ekplhktiko!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον ntontos

 

re paiida skeftomai na par0 to 6600 alla thelo na ksero

 

1 ta video apo apopsi poiotitas kala einai?mexri posi ora mporei na trabiksei me ixo i xoris?stin minimi mporei na apothikeutei?

 

2 ta mp3 ksero oti den einai kai poli kalis poiotitas alla genika "akougonte"?

 

3 kai telos an kserei kaneis tipota an tha bgalei radiofono gia to 6600 i nokia..

 

 

1.Καλής σχετικά ποιότητας (όσον αφορά τα κινητά όμως).Διάρκεια μέχρι 10 sec με ήχο αλλά μπορείς να εγκαταστήσεις κάποιο πρόγραμμα για περισσότερη διάρκεια.

 

2.Σίγουρα ακουγονται (αλλά απαιτείται εγκατάσταση του mp3player )

 

3.Το Ηandsfree με ραδιόφωνο της Νοκια πρέπει να κάνει στο 6600 εκτός αν θέλεις να εγκαταστήσεις το avecRadio(κάπως έτσι) για να ακούς ράδιο μέσω gprs αλλά θα πληρώνεις αρκετά....αααα!!!!

:) :)

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SakisTh

 

1.Καλής σχετικά ποιότητας (όσον αφορά τα κινητά όμως).Διάρκεια μέχρι 10 sec με ήχο αλλά μπορείς να εγκαταστήσεις κάποιο πρόγραμμα για περισσότερη διάρκεια.

 

2.Σίγουρα ακουγονται (αλλά απαιτείται εγκατάσταση του mp3player )

 

3.Το Ηandsfree με ραδιόφωνο της Νοκια πρέπει να κάνει στο 6600 εκτός αν θέλεις να εγκαταστήσεις το avecRadio(κάπως έτσι) για να ακούς ράδιο μέσω gprs αλλά θα πληρώνεις αρκετά....αααα!!!!

:) :)

 

 

Γιατί βρε παιδιά δεν δίνετε σωστές πληροφορίες?

Αν δηλαδή ο φίλος που ρωτάει βασιστεί στα λόγια κάποιου που δεν ξέρει ακριβώς τι απαντάει και πάει να αγοράσει το κινητο γιατί δήθεν τα mp3 ακούγονται και το h/f radio ης ΝΟΚΙΑ παίζει στο 6600 και ΜΕΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ότι τίποτα δεν ισχύει, τότε ποιός θα του πει κάτι?

Συνιστώντας προσοχή, ας ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα:

Αν περιμένει κάποιος να χρησιμοποιήσει το 6600 για mp3 θα απογοητεθεί..

Ανεξαρτήτως του αν γίνεται downsampling ή όχι και αν αν δουλεύει το χ ή το ψ πρόγραμμα, καλό είναι να λέμε ότι η αναπαραγωγή είναι ΜΟΝΟΦΩΝΙΚΗ!

 

Επιπλέον η ΝΟΚΙΑ δεν έχει βγάλει h/f ραδιο για την απλή έξοδο ακουστικών με την οποία έχει εξοπλίσει το 6600. Αντίθετα για τα κινητά της που έχουν pop - port (6100, 5100, 7210 κλπ) έχει κυκλοφορήσει radio headset βλέπε http://www.nokia.co.uk/nokia/0,,41693,00.html

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήθελα να ρωτήσω - για ένα φίλο - το 6600 ΔΕΝ συνδέεται με καλώδιο στο PC ; ΤΗΧ

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λέτε λέει ότι έχει loudspeaker!Αν βάλω τα mp3 να ακούγονται από το loudspeaker θα ακούγονται καλύτερα?Βασικά ποια είναι η διαφορά stereo and mono ήχου?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nikosxeng3

 

Παιδιά ήθελα να ρωτήσω - για ένα φίλο - το 6600 ΔΕΝ συνδέεται με καλώδιο στο PC ; ΤΗΧ

 

 

Απ'όσο γνωρίζω μέχρι στιγμής ΔΕΝ υπάρχει καλώδιο.Μόνο με bt και υπέρυθρες.

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Jim87

 

Φίλε μου δεν υπάρχει στο κινητό μου (ή εγώ δεν βλέπω theme φάκελος)

Που είναι αν υπάρχει?

 

mipos exies svisi ta themes???.. kitakse sto menu..iparxoun dio fatsoules eki einai ta themes!!..gia to onoma tou 8eou elpizo na min ta esvises!! :eek:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον iceman

 

Γιατί βρε παιδιά δεν δίνετε σωστές πληροφορίες?

Αν δηλαδή ο φίλος που ρωτάει βασιστεί στα λόγια κάποιου που δεν ξέρει ακριβώς τι απαντάει και πάει να αγοράσει το κινητο γιατί δήθεν τα mp3 ακούγονται και το h/f radio ης ΝΟΚΙΑ παίζει στο 6600 και ΜΕΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ότι τίποτα δεν ισχύει, τότε ποιός θα του πει κάτι?

Συνιστώντας προσοχή, ας ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα:

Αν περιμένει κάποιος να χρησιμοποιήσει το 6600 για mp3 θα απογοητεθεί..

Ανεξαρτήτως του αν γίνεται downsampling ή όχι και αν αν δουλεύει το χ ή το ψ πρόγραμμα, καλό είναι να λέμε ότι η αναπαραγωγή είναι ΜΟΝΟΦΩΝΙΚΗ!

 

Επιπλέον η ΝΟΚΙΑ δεν έχει βγάλει h/f ραδιο για την απλή έξοδο ακουστικών με την οποία έχει εξοπλίσει το 6600. Αντίθετα για τα κινητά της που έχουν pop - port (6100, 5100, 7210 κλπ) έχει κυκλοφορήσει radio headset βλέπε http://www.nokia.co.uk/nokia/0,,41693,00.html

 

 

 

Ρε iceman ΔΕΝ είπα ότι ακούγονται πολύ καλά.Οποιος ζητάει την ελάχιστη ποιότητα στα mp3 σίγουρα δεν θα την βρεί στο 6600.

Η λέξη 'ακούγονται' σημαίνει ότι απλά ακούγονται .τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο. και εφόσον ο φίλος μας ήξερε εκ των προτέρων ότι δεν υπάρχει καν η ελάχιστη ποιότητα στον ήχο των mp3 στο 6600 (το ανέφερε άλλωστε) δεν περίμενε εσένα να του πείς για τον ΜΟΝΟΦΩΝΙΚΟ ήχο. Το ήξερε. Ασε που δεν ρώτησε αυτό. απλώς αν ακούγονται.αν μπορεί κάποιος να ξεχωρίσει τον ήχο κ.λ.π.

 

Οσο για το ραδιο hands free της νοκια, στο σχόλιο μου ανέφερα την φράση 'ΠΡΕΠΕΙ να κάνει στο 6600', η οποία από μόνη της υποδηλώνει αμφιβολία για το αν κάνει ή όχι τελικά στο στο 6600.

 

Την παραπληροφόρηση που είδες ΔΕΝ κατάλαβα.

 

φιλικά πάντα..... :mad: :mad:

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

euxaristo re paidia gia tin pliroforisi.exo to p800 kai skeftomai na to pouliso gia na paro to 6600.ksero oti ta mp3 den tha akougonte to idio apla thelo na ksero an balo kanena tragoudi mesa ti tha peksei.pantos afou to video exei kai ixo kai mporei na grafei kai perisotero mallon eimai sto na to paro..thanks!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...