Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

lipon molis exo agorasi to "displex" afto to pragma kani na eksafanizontai tis gratsounies apo to kinito mas...apsogo..eixa 2 mikres mikres gratsounies kai eksafanistikan..mporite na to agorasete online..kante search displex screen scratch remover kai 8a dite.. einai mono $9.95!!.. kai kati allo.. exo molis agorasi kai to bluetooth handsfree, ala to mono provlima pou exo einai oti otan xtipa to tilefono den akougete ixos apo to tilefono mono apo to handsfree..mipos iparxi tropos na akougete o ixos kai apo ta 2?? please an kseri kanis na mou apantisi..thank you in advance!
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν υπαρχει τροπος να το κανεις να ακουγεται και απο το κινητο απο οτι ξερω...
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Montechristo (14 Ιαν. 2004 , 15:33)

 

Κάτι τελείως άσχετο: θήκη έχει βρει κανείς για το Ν6600; Εννοώ θήκη που θα το προστατεύει απο σκόνη ή/και πεσίματα, άλλά θα επιτρέπει τη χρήση του μεσα από αυτή, όχι για θήκη ζώνης. Στον Γερμανό μου παν πως δεν έχουν κάτι ακόμα. Αν ναι πόσο και από από πού; (Αθήνα-Πειραιά και περίχωρα κατά προτίμηση).

 

εχει βγαλει η krussel τιμη στα 13Ε εχει το πλαισιο.εγω την πηρα σε ενα μαγαζι πισω απο τον πυργο των αθηνων οδος σινωπης 50μ πριν βγεις στην μιχαλακοπουλου ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dpapa (14 Ιαν. 2004 , 19:00)

 

lipon molis exo agorasi to "displex" afto to pragma kani na eksafanizontai tis gratsounies apo to kinito mas...apsogo..eixa 2 mikres mikres gratsounies kai eksafanistikan..mporite na to agorasete online..kante search displex screen scratch remover kai 8a dite.. einai mono $9.95!!..

 

Υπάρχει ρε παιδια κάτι αντίστοιχο και στην Ελλάδα...?

Και εγω τα προσέχω αφάνταστα και δεν τα γρατζουνάω ποτέ όμως εαν γινει καμια στραβη...δεν αλλάζει και η πρόσοψη ε...?

 

Και κάτι άλλο που δεν μου απάντησε κανεις...

Μπορει να ανοιχτει απο εμας η οθόνη και να καθαριστεί η σκόνη...? :worry:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ανοιχτει απο εμας η οθόνη και να καθαριστεί η σκόνη...?

 

Εγώ γρατζούνισα κατά λάθος πολύ άσχημα την οθόνη του κινητού με κλειδί και το πήγα για αλλαγή πρόσοψης σε κλαμπ νόκια. Κόστος 25 Ευρώ! Για ένα τίποτα! :mad: Το 6600 για να ανοίξει θέλει ειδικό εργαλείο, οπότε ξέχνα το για μόνος σου. (Εκτός και αν έχεις το σχετικό εργαλείο :happy: ) Κατά την αλλαγή της πρόσοψης δε έπεσε μια πολύ μικρή κλωστή από την μπλούζα του τεχνικού μέσα (!!!) :wacko: και αναγκάστηκα να το ξαναπάω να το καθαρίσουν. Φαινόταν πολύ άσχημα στο έντονο λευκό φόντο. Αχ βαχ :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος istwr (14 Ιαν. 2004 , 21:02)

 

Εγώ γρατζούνισα κατά λάθος πολύ άσχημα την οθόνη του κινητού με κλειδί και το πήγα για αλλαγή πρόσοψης σε κλαμπ νόκια. Κόστος 25 Ευρώ! Για ένα τίποτα! :mad: Το 6600 για να ανοίξει θέλει ειδικό εργαλείο, οπότε ξέχνα το για μόνος σου. (Εκτός και αν έχεις το σχετικό εργαλείο :happy: ) Κατά την αλλαγή της πρόσοψης δε έπεσε μια πολύ μικρή κλωστή από την μπλούζα του τεχνικού μέσα (!!!) :wacko: και αναγκάστηκα να το ξαναπάω να το καθαρίσουν. Φαινόταν πολύ άσχημα στο έντονο λευκό φόντο. Αχ βαχ :blink: :wacko:

 

Ε ενταξει μωρε μονο 25 ευρω??? Ποιο πολλα θα πληρωνες για x-press cover της ΝΟΚΙΑ αν ειχε.. :blink: :whistle: :wacko:
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

E tote αψογα...

Τι να την κανω την προσοψη οταν αλλαζει τοσο φτηνα και πιο φθηνα απο τα X-press on covers.... :) :) :)

 

Γιουπιιιιιιι

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα σας παρακαλώ να ρωτήσω ποιός κατά την γνώμη σας είναι ο καλύτερος και πιο εύχρηστος τρόπος για να χρησιμοποιήσω το Pc Suite μου με τον υπολογιστή μου, με USB καλώδιο, με υπέρυθρες ή με Bluetooth adaptor, ποιός δηλαδή είναι πρακτικότερος και παρουσιάζει τα λιγότερα προβλήματα; :o
Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elias (15 Ιαν. 2004 , 01:25)

 

Κωδικός πρόσβασης στο 6600 για Bluetooth ποιος είναι ? τον ζητάει όταν βρίσκει το pc plz help..

 

 

Πρέπει και οι δύο να βάλουν τον ίδιο αριθμό. Αυτό ή δοκίμασε τον default αριθμό της Nokia

I Am The One, Orgasmatron...
Link to comment
Share on other sites

pedia to displex einai telio... den ksero an iparxi stin elada ala xlomo to vlepo gia na to vrite kapou!, to kalo einai oti 8a einai xrisimo meta apo mia nixta me8ismenos kai katala8os eixes ta klidia stin idia tsepi me to kinito!!!! kai na ta pezis pano sto kinito!! :) afto mou etixe emena ala entaksi 2 mikres gratsounies pou eksafanistikan apo to kinito me to displex..kai den plironete 25 euro ala 9.99 dollaria...(kai oxi den eimai politis tou displex!) lol..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Montechristo (14 Ιαν. 2004 , 15:33)

 

Κάτι τελείως άσχετο: θήκη έχει βρει κανείς για το Ν6600; Εννοώ θήκη που θα το προστατεύει απο σκόνη ή/και πεσίματα, άλλά θα επιτρέπει τη χρήση του μεσα από αυτή, όχι για θήκη ζώνης. Στον Γερμανό μου παν πως δεν έχουν κάτι ακόμα. Αν ναι πόσο και από από πού; (Αθήνα-Πειραιά και περίχωρα κατά προτίμηση).

 

 

Ειχα ρωτησει στο Vodafone-shop Ν.Σμυρνης και ειχαν φερει

δυο-τρεις διαφανες με φερμουαρ αλλα εξαφανιστηκαν.

Μου ειπαν οτι θα φερουν συντομα :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος O Tifosi (14 Ιαν. 2004 , 16:11)

 

Δεν υπάρχει κατι που να με εκνευρίζει πιο πολύ από αυτό....

Η πρόσοψη δλδ παιδια δεν βγαίνει καθόλου και με τπτ...?

Αυτο ειναι πολύ πίκρα καθως μετά απο λιγο καιρό ότι και να κανει κανεις σίγουρα θα μαζέψει σκόνη...

 

Any suggestions...?

Ας πουμε για τα Ρ800/900 βρηκαν μια λυση με μια διαφανη ζελατινα... :!:

 

 

Για δειτε κι αυτο:

 

Protect your digital camera or mobile phone screen from scratches with this 6-pack of clear, specially engineered screen protectors.

http://www.expansys.com/product.asp?code=105391&asource=105817

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω τώρα κάτι άλλο, στο 6600 δεν μπορείς να στείλεις .mid με multimedia μήνυμα λόγο πνευματικών δικαιωμάτων και ***ακίες τούμπανα…. Στο 6220 γιατί στέλνει?? Εκεί δεν έχουν πνευματικά δικαιώματα? Υπάρχει τρόπος να στείλεις mid με μήνυμα με το 6600?

:mad: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (15 Ιαν. 2004 , 01:39)

 

Για δειτε κι αυτο:

 

Protect your digital camera or mobile phone screen from scratches with this 6-pack of clear, specially engineered screen protectors.

http://www.expansys.com/product.asp?code=105391&asource=105817

 

afto den einai kalo omos..epidi pistevo pos h zelatines einai o logos pou exoun kapoi edo mesa kamena pixels.. ala afti einai h gnomi mou..oti 8elete!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dpapa (15 Ιαν. 2004 , 01:42)

 

afto den einai kalo omos..epidi pistevo pos h zelatines einai o logos pou exoun kapoi edo mesa kamena pixels.. ala afti einai h gnomi mou..oti 8elete!!

 

 

Και γιατι γινεται μονο σε 6600 ? :worry: :eek: :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια, γιατί τόσα 6600 με καμένα pixels?

Εγώ αν και γνωστός καντέμης, φτου – φτου να μην το ματιάσω και δεν έχω κανενα.

 

:up: :luck:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (15 Ιαν. 2004 , 01:35)

 

Ειχα ρωτησει στο Vodafone-shop Ν.Σμυρνης και ειχαν φερει

δυο-τρεις διαφανες με φερμουαρ αλλα εξαφανιστηκαν.

Μου ειπαν οτι θα φερουν συντομα :worry:

 

 

Ημουν τυχερος προχθες κ μπαινοντας στον Γερμανο της Αριστοτελους στη Θεσ/νικη μολις ειχαν φερει την πρωτη θηκη της Body Glove για το κινητακι μας!!! Αψογη εφαρμογη κ πανεμορφη αν κ θα ηταν καλυτερη αν το κλιπ για την ζωνη μπορουσε να βγει και το κουμπωμα ηταν σκρατς αντι για κουμπακι για να μην φουσκωνει τοσο πολυ...

 

 

Οσο για τον φιλο μας τον Woca, μπραβο του!!! Πουλαει σε ανυποψιαστους απληροφορητους σπασμένα προγραμματα που καποιος ισως κοπιασε αρκετα για να τα σπασει και τα διεθεσε ο "μαλ*κας" δωρεαν σε ολο το internet... :mad: :mad: :mad:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5226DragonTiger.jpg
Link to comment
Share on other sites

paidia mia erwthsh.ginete na kleidwnei automata to pliktologio xwris na zitaei kwdiko?ekana morfopoihsh sth memory card kai exasa ta buy and try.mporw na ta 3anabrw?
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει ένας φίλος σε κάποιο θέμα που δίνει το backup του μέσω μίας διαδικασίας! πάτα επόμενο και θα το βρέις! δεν πρέπει να είναι έτοιμο ακόμη!!!!! Ρωτα τον όμως! Πιστεύω οτι κατι τέτοιο θα βοηθήσει!
Link to comment
Share on other sites

Sorry παιδια,μολις διαβασα τα σχετικα ποστ περι του θεματος.Μηπως ξερει καποιος αν το mp3 player-ραδιοφωνο που εχω για το 8850 παιζει στο 6600?
Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agamithite (15 Ιαν. 2004 , 04:41)

 

Geia se olous...Re paidia alithevei oti to 6600 mporei na grapsei mono 70 haraktires sto message?

 

Ναι, αληθεύει!

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agamithite (15 Ιαν. 2004 , 04:55)

 

Sorry παιδια,μολις διαβασα τα σχετικα ποστ περι του θεματος.Μηπως ξερει καποιος αν το mp3 player-ραδιοφωνο που εχω για το 8850 παιζει στο 6600?

 

Όχι, δεν παίζει, άλλωστε το 6600 δεν έχει θύρες για εξωτερικές συσκευές! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Ξέρετε αν υπάρχει κανένα radio handsfree για το 6600; Έστω και από άλλο κινητό Nokia που να δουλεύει και πόσο έχει;
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...