Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

file mou an ginete mporeis na mou dwseis to ogg player 1.62?

giati me banarane apo to i-phone...

http://rapidshare.de/files/9328484/OggPlayMMF.s60.SIS.html

Link to comment
Share on other sites

ειναι free ετσι κι αλλιως :)

distyxws omws oute twra mporw na balw oggs ws hxo klhseis...

mhpws prepeui na kanw kapoies sigekrimenes rithimseis/.../???

kati tespantwn?

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

distyxws omws oute twra mporw na balw oggs ws hxo klhseis...

mhpws prepeui na kanw kapoies sigekrimenes rithimseis/.../???

kati tespantwn?

υπαρχουν τα αρχεια 101FF683.RSC και OGGTREMORCONTROLLER.DLL στο φακελο E:\system\Libs\Plugins\ ; αν υπαρχουν τοτε ολα ειναι οκ και κατι δεν γινεται σωστα, με τα ogg ισως. αν δεν υπαρχουν ξανακανε την εγκατασταση. ειναι ενταξει τα ogg που βαζεις;

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν τα αρχεια 101FF683.RSC και OGGTREMORCONTROLLER.DLL στο φακελο E:\system\Libs\Plugins\ ; αν υπαρχουν τοτε ολα ειναι οκ και κατι δεν γινεται σωστα, με τα ogg ισως. αν δεν υπαρχουν ξανακανε την εγκατασταση. ειναι ενταξει τα ogg που βαζεις;

yparxoun....kai afta kai kati alla:

101FF683.RSC

1020239A.RCC

OGGTREMORCONTROLLER.DLL

oggvorbisfile.dll

oggvorbiscontroller

 

ta ogg pou pernaw paizoun kanonika sto ogg player....mono ekei...

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

εχεις βαλει κανεναν αλλον player; πρωτη φορα τα βλεπω αυτα. εχω δοκιμασει ολες τις εκδοσεις αλλα αυτα δεν μπαινανε. αντεγραψε τα παραπανω αρχεια καπου στην καρτα και μετα σβησ'τα να δεις αν και παλι δουλευουν ολα καλα, μαζι και οι ηχοι και τα σβηνεις τελειως αν ειναι.
Link to comment
Share on other sites

To τελευταίο καιρό εμφανίζεται το παρακάτω μήνυμα στο κινητό μου Νοκια 6600 "Εφαρμ. έκλεισε watcherMain Thread " :!: Δέν ξέρω τι είναι και κάθε φορά που το πατάω την εντολή -Εντάξει- μετά από λίγο μου ξαναεμφανίζεται το ίδιο μήνυμα..........:blink:

Περιμένω κάποια βοήθεια!!!!!!!!!!!!!!

:stupid:
Link to comment
Share on other sites

εχεις βαλει κανεναν αλλον player; πρωτη φορα τα βλεπω αυτα. εχω δοκιμασει ολες τις εκδοσεις αλλα αυτα δεν μπαινανε. αντεγραψε τα παραπανω αρχεια καπου στην καρτα και μετα σβησ'τα να δεις αν και παλι δουλευουν ολα καλα, μαζι και οι ηχοι και τα σβηνεις τελειως αν ειναι.

afto ekana diaegrapsa afta ta arxeia kateftheian giati mou eixe spasei ta nebra...alla twra doulebei kanonika...:) :) :) :) :) ....doksasi

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπας και ξέρει κανείς κανα free πρόγραμμα για να παίζει τα MP3. Παρακαλώ ότι πιο τελευταίο κυκλοφωρεί.
ΑΝ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΣΤΡΟΦΕΣ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΑΠΑ ΜΕ VT's
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μπας και ξέρει κανείς κανα free πρόγραμμα για να παίζει τα MP3. Παρακαλώ ότι πιο τελευταίο κυκλοφωρεί.

Free και καλο, δεν θα βρεις. Αν και επρεπε να κοιταξεις στις εφαρμογες..

Υπαρχει εδω και ειναι "αγορασμενο"

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=93358&highlight=power

 

Πρεπει πρωτα να γινεις μελος στις σελιδες του http://www.iphοne-forum.org για να δεις και να κατεβασεις τα αρχεια.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

pos mporo na kano to ogg arxeio na pai3ei dinata me to programa pou mou les

δε μπορεις να κανεις και πολλα. μονο αν με καποιο προγραμμα στον υπολογιστη αυξησεις την ενταση αλλα λιγο γιατι θα χασεις πολυ σε ποιοτητα.

Link to comment
Share on other sites

το mp3trim ανεβαζει την ενταση αλλα ειναι κυριως για να κοβεις κομματια. δεν το χρησιμοποιω γιατι δεν εχει καλη αποδοση παντως.

εδω ειναι Mp3trim 200kb

 

υ.γ. μη γραφεις με κεφαλαια αν μπορεις γιατι φαινεται σαν να φωναζεις οπως θα'λεγαν και οι mods :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου!

 

Κατέβασα απο το site της Nokia το Nokia Sensor για το 6600. Το πέρασα μέσω ΒΤ στο κινητό και επιλέγοντας το sis αρχειάκι εμφανίζει το παραθυράκι εγκατάσταση αλλά δεν προχωράει και επανέρχεται στο φάκελο που βρίσκομαι!

 

Αν μπορεί κανείς ας με βοηθήσει

 

Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρον

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου!

 

Κατέβασα απο το site της Nokia το Nokia Sensor για το 6600. Το πέρασα μέσω ΒΤ στο κινητό και επιλέγοντας το sis αρχειάκι εμφανίζει το παραθυράκι εγκατάσταση αλλά δεν προχωράει και επανέρχεται στο φάκελο που βρίσκομαι!

 

Αν μπορεί κανείς ας με βοηθήσει

 

Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρον

 

Καλημερα φιλε μου.Τι εκδοση firmware εχεις στο 6600;;Απ'οτι θυμαμαι μετα την πρωτη αναβαθμιση πρεπει να γυρισεις την γλωσσα του κινητου στα Αγγλικα και να κανεις την εγκατασταση.Για δοκιμασε το.:O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia.

 

mporei na mou pei kapoios pws mporw na kanw update

sto logismiko tou 6600?

 

basika exw kai allo ena problima.

xrisimopoiw to pc suite 6.70.22 kai den mporw

na sindesw to kinito me to laptop pou exei bluetooth.

mporeite na mou peite poia ekdosi na balw

giati apoti blepw i sigkekrimeni den leitourgei.

exoune spasei ta neura mou me auti tin ekdosi.

den mporw na to sindesw me tipota.

 

thanks ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μου.Τι εκδοση firmware εχεις στο 6600;;Απ'οτι θυμαμαι μετα την πρωτη αναβαθμιση πρεπει να γυρισεις την γλωσσα του κινητου στα Αγγλικα και να κανεις την εγκατασταση.Για δοκιμασε το.:O

 

 

Φιλαράκο μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Η εγκατάσταση ολοκληρώθηκε επιτυχώς :shifty:

Δεν το είχα φανταστεί καθόλου να γυρίσω στη γλώσσα στα αγγλικά!

Link to comment
Share on other sites

exw allaksei oles tis thires tou bluetooth.

ekei pou paei na sindethei me to pc suite

mou leei oti den einai dinatos o elegxos twn

steixeiwn tou tilefwnou.

φιλε μου εχω την εντυπωση οτι το 6600 εχει ειδικη εκδοση PC suite που το υποστηριζει, δε πρεπει να κανει η τελευταια. κατεβασε το απο το support του 6600 και οχι απο το γενικο του PC suite

http://www.europe.nokia.com/nokia/0,8764,42289,00.html?applicationId=274&prodSupAppID=1&productId=288&categoryId=19&languageId=1

Link to comment
Share on other sites

Και ξαφνικα το 6600 μου μετα απο δυο χρονια χρησης επαθε το εξης:

Σταματησε να δουλευει το κοκκινο κουμπι και τα πληκτρα 9, 8, 7.

Αρα δε μπορω να τερματισω κληση παρα μονο μεσω των επιλογων,

δε μπορω να τηλεφωνησω παρα μονο οτι εχω αποθηκευμενο αφου δε δουλευει το 9

και φυσικα δε μπορω να γραψω μηνυμα.

Καμια ιδεα πριν παω στη νοκια?

Η μονη αλλαγη πριν παρουσιαστει το προβλημα ηταν η εγκατασταση ενος παιχνιδιου java απο το i-phone. Το απεγκατεστησα πιθανολογοντας οτι μπορει να φταιει αλλα το προβλημα παραμενει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...