Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bettytsa (20 Μάι. 2004 , 16:13)

 

paidia xerete poia i daifora metaxi ton programmaton smart profiles kai extendprofiles tis psiloc?

 

[/quote

 

 

KAMIA :blink:

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει ποτέ πως αφού στείλετε ένα μήνυμα και ο άλλος το παραλάβει και διαβάσει, στις αναφορές μερικές φορές λεει απέτυχε ή εκρεμμεί; Ακόμα και στο μητρώο έτσι δείχνει!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis (20 Μάι. 2004 , 23:02)

 

Έχετε παρατηρήσει ποτέ πως αφού στείλετε ένα μήνυμα και ο άλλος το παραλάβει και διαβάσει, στις αναφορές μερικές φορές λεει απέτυχε ή εκρεμμεί; Ακόμα και στο μητρώο έτσι δείχνει!

 

ayto einai kai 8ema dyktiou hostolis ...oxi mono tou thlefonou.

diladi exei parousiastei ayto to problhma ane3artitws suskeyhs.

 

ayto pou mou thn spaei ligo kai ilpiza na to dior8onan me thn anaba8mhsh einai oti otan 8eleis na sviseis mia anafora prepei anagastika na tis sviseis oles!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hostolis (20 Μάι. 2004 , 23:02)

 

Έχετε παρατηρήσει ποτέ πως αφού στείλετε ένα μήνυμα και ο άλλος το παραλάβει και διαβάσει, στις αναφορές μερικές φορές λεει απέτυχε ή εκρεμμεί; Ακόμα και στο μητρώο έτσι δείχνει!

 

Nαι αυτο μου γινεται πολλες φορες οπως και το να στελνω μηνυμα και την αναφορα να την λαμβανω οταν μου απαντουν... :wacko:

 

ΥΓ. hostolis, συγχαρητηρια για την υπογραφη σου, με εκανες και γελασα, αλλα αντι για 090 555 555 γραψε 90 5 555 555 (εχει αλλαξει... :whistle: :p )

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c (20 Μάι. 2004 , 23:07)

 

ayto einai kai 8ema dyktiou hostolis ...oxi mono tou thlefonou.

diladi exei parousiastei ayto to problhma ane3artitws suskeyhs.

 

ayto pou mou thn spaei ligo kai ilpiza na to dior8onan me thn anaba8mhsh einai oti otan 8eleis na sviseis mia anafora prepei anagastika na tis sviseis oles!!!

 

και να ηταν μονο αυτο σβησε τες ολες ....βγες απο τα μηνυματα μπες ξανα πηγαινε στις αναφορες θα εμφανιστουν αλλες αναφορες .. :mad: το προβλημα διορθωνεται αν σβησεις ολο το μητρωο :cry:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia.

 

Prokeitai na kano anavatmisi sto 4.09.1 kai tha ithela na sas parakalesw ean mporeitai na anaferete poia programata trexoyn xoris kanena problima me to kainourgio software(4.09.1) Episis poia einai i gnomi sas, gia to kalitero programa fotografisis (san piotita kai statherothta tis fotografias) kai kanena programma gia na vlepoume tis fotografies se full kinitou othoni.

Yparxei kanena programma gia ne epemvoume stis fotografies kai na tis kanoume poio kathares? Kati antistixo poy yparxei sto SAGEM6X

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bettytsa (22 Μάι. 2004 , 14:06)

 

paidia prospatho na kano format kai den mou kanei to kinito

patao prasino * kai 3 kai meta anoigo to kinito kai mou vgazei na valo to pin mou

ti ftaiei?

 

Ρε bettytsa, αφου ρωτησες στο thread με τα format, τι ρωτας και εδω??? :eek: :confused: :worry: :blink: :wacko:
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από Jim22378

Re paidia,exo to 6600 alla den boro na bo sto mycosmos view

mipos einai kapoio bug?den exo kanei tin anabathmisi

 

Stin arxikh selida tou view den mporeis na mpeis,alla mporeis na mpeis se oles tis alles;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Εδω και δυο μερες και ενω το κινητο λειτουργουσε αψογα δεν μπορει να ανοιξει τα αρχεια της MMC απ την εκθεση.Αν το επιχειρησω θα γραψει:εφαρμ.εκλεισε,Media Gallery.Επισης,δεν αποθηκευει ειδοποιησεις στο ημερολογιο του.

Any Ideas...

Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Woca (22 Μάι. 2004 , 15:18)

 

Ρε bettytsa, αφου ρωτησες στο thread με τα format, τι ρωτας και εδω??? :eek: :confused: :worry: :blink: :wacko:

 

 

epeidi den eperna apantisi to evala kai edo giati to epigomouna opote ligo anthropina ama xereis mporeis na fertheis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agamithite (22 Μάι. 2004 , 21:32)

 

Καλησπερα παιδια.Εδω και δυο μερες και ενω το κινητο λειτουργουσε αψογα δεν μπορει να ανοιξει τα αρχεια της MMC απ την εκθεση.Αν το επιχειρησω θα γραψει:εφαρμ.εκλεισε,Media Gallery.Επισης,δεν αποθηκευει ειδοποιησεις στο ημερολογιο του.

Any Ideas...

 

μηπως εχεις βαλει το rally pro consept???

Link to comment
Share on other sites

Ας μην συνεχισουμε με προσωπικους χαρακτηρισμους... :)

Αλλα με το θεμα μας...

 

Thank you :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, έχω πρόβλημα με το back up μέσω του Nokia Suite, η διαδικασία σταματάει γιατί βγαίνει ένα μήνυμα το οποίο λέει πως δεν μπορεί να κάνει back up σε κάποια αρχεία που βρίσκονται στο c:\system\..., c:\system\data\...,και σε κάποιους άλλους φακέλους και πρέπει να τα κάνει skip οπωσδήποτε.... και έτσι το back up δεν ολοκληρώνεται σωστα... :( μπορώ να κάνω κάτι για αυτό?
http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Sorry για την αργοπορια.Ναι το ειχα εγκατεστιμενο,εχεις παρατηρησει τιποτα?Παντως εκανα διαμορφωση την MMC και τωρα μπαινει κανονικα στην εκθεση,αρα καποιο αρχειο της MMC ειχα πειραξει που δεν επρεπε.
Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος agamithite (24 Μάι. 2004 , 01:49)

 

Sorry για την αργοπορια.Ναι το ειχα εγκατεστιμενο,εχεις παρατηρησει τιποτα?Παντως εκανα διαμορφωση την MMC και τωρα μπαινει κανονικα στην εκθεση,αρα καποιο αρχειο της MMC ειχα πειραξει που δεν επρεπε.

 

 

Παντως οσον αφορα το ημερολογιο ευθυνεται το rally pro contest.Για του λογου το αληθες δες στο thread Κακες Εφαρμογες ΑΥΤΟ .

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Οκ,αν και μετα το format δεν το ξαναπερασα επειδη το χα τερματισει ουκ ολιγες φορες.Κατι αλλο,αν εχω χασει την αποδειξη αγορας,πως γινεται να εχω εγγυηση.Με το ΙΜΕΙ μηπως?
Illusionary profit !
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ξερω αν γινεται.Μου φαινεται οτι χωρις αποδειξη θα εχεις προβλημα.Εκτος και αν πας στο μαγαζι που το αγορασες και με το IMEI σου δωσουν καποιο αντιγραφο της αποδειξης.Δεν μπορω ομως να ειμαι σιγουρος.Καλυτερα να παρεις ενα τηλεφωνο εκει που το αγορασες.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δε χρειάζεται να πας την απόδειξη. Πες την ξέχασες σπίτι και το βιάζεσαι γιατί είναι μεγάλη ανάγκη. Εγώ τού'χω κάνει 3 φορές αναβάθμιση και καμία φορά δεν είχα μαζί μου απόδειξη. Εντάξει, είναι και σε ποιούς περίεργους θα πέσεις.

 

Στα πιο παλιά ζητάνε απόδειξη για να δούν αν είναι εντός εγγύησης, κάτι που δε φαίνεται με το ΙΜΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και καλή εβδομάδα!

 

Έχω ξαναγράψει πριν λίγο καιρό για το ίδιο θέμα, αλλά δυστυχώς δεν διορθώθηκε και αναγκάζομαι να επανέλθω.

 

Δεν μπορώ να πάρω backup μέσω PcSuite. Αυτό παρουσιάστηκε ξαφνικά, είχα ήδη πάρει 2-3 φορές backup χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Όταν το είχα αναφέρει προ καιρού στο forum, κάποιος φίλος (δεν θυμάμαι το όνομά του) μου είπε να χρησιμοποιήσω το AppMan και να κάνω "Close all apps". Δεν έγινε τίποτε όμως με αυτό, συνεχίζει να μην μπορεί να πάρει backup... :confused: :cry:

 

Σας παρακαλώ, ας με βοηθήσει κάποιος! Καταλαβαίνετε ότι δεν μπορώ να κάνω format εφόσον δεν έχω πάρει backup. :cry:

 

Δεν έχω βάλει στο τηλέφωνο τη νέα έκδοση firmware, έχω ακόμα την παλιά (3.42.1).

 

To AppMan μου δείχνει ότι οι Running Applications είναι:

 

AppMan

EiksrvBackdrop

Menu

Phone

SysAp

Autolock

 

Επίσης το AppMan μου δείχνει ότι τα Processes που τρέχουν είναι:

 

AppMan

CamServerCore

Menu

Dataconnectionlogger

iserverarcexe

sdp

faxmodem

emon

SYSTEMAMS

WALLETSERVER

UNIPERTAR

Schexe

CBSSERVER

CLKNITZMDLS

btmanserver

SATSERVER

BTServer

Ncnlist

wimcertsrv

WAPSTKSRV

SecurityObserver

Autolock

ScreenSaver

watcher

Phone

LogServ

CNTSrv

SW_FSCaller

CalenSvr

SW_POWERDICTAPHONE

Sysamob

CONNMONEXE

SysAp

MSexe

sae

akmserver

MmfAudioPolicy

PhoneServer

Sysagx

EComServer

EDbsrv

baksrvs

alarmserver

C32exe

AknSkinSrv

EikSrvs

randsvr

EInfoServer

DosServer

SharedDataServer

Starter

FbServ

EwSrv

EFile

EKern

 

Installed applications (exclude ROM applications):

 

AppMan

Booster

FSCaller

Kodak Pictures

Photographer

Power Dictaphone

PowerBall

Print

quickword

SciCalc

SeleQ

SMS-Timer

Units

www (Opera)

ZipMan

 

Συγνώμη για το μεγάλο μήνυμα, αλλά λέω μήπως με αυτά τα στοιχεία βοηθήσω αυτόν που θέλει να με βοηθήσει :rolleyes:

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Συνδέεται κανονικά το τηλέφωνο (μέσω υπερύθρων), αλλά μόλις πατάω το κουμπί για backup μου βγάζει μήνυμα:

 

Backup error

An unexpected error has occured while backing up data.

Please run the backup task again.

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...