Jump to content

[Επίσημο] Νokia 6600


Global moderator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε όλους. Δύο ερωτήσεις: από που μπορώ να κατεβάσω την τελευταία έκδοση του SMS TIMER (trial), και μπορούμε να το αγοράσουμε απο εκεί; (Η προηγούμεη έκδοση χρειάζεται αρκετά δευτερόλεπτα να ανοίξει, και λέω μήπως έχει λυθεί αυτό με την τελευταία).
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τίποτα για σύνδεση του κινητού με υπολογιστή μέσω blue tooth? Έχω καταφέρει να το συνδέσω αλλά σχεδόν πάντα όταν πάω να ενεργοποιήσω την σύνδεση, με ρωτάει το κινητό "αποδοχή σύνδεσησ με blue tooth", πατάω Ναι, και ο υοπλογιστής γράφει "έγινε απορριψη της σύνδεσης"...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aristidis_k (30 Μάρ. 2004 , 16:56)

 

kserei kaneis pos 8a ksekleidwsw ton kodiko kleidwmatos (to allaxa to default pou itan 12345

)kai dn 8imamai ti evala

 

αμα τον ξεχασες κλαφτα :cry: .μονο σε club nokia μπορεις να κανεις κατι

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostas72 (30 Μάρ. 2004 , 16:55)

 

Καλησπερα σε όλους. Δύο ερωτήσεις: από που μπορώ να κατεβάσω την τελευταία έκδοση του SMS TIMER (trial), και μπορούμε να το αγοράσουμε απο εκεί; (Η προηγούμεη έκδοση χρειάζεται αρκετά δευτερόλεπτα να ανοίξει, και λέω μήπως έχει λυθεί αυτό με την τελευταία).

 

τα κλασικα http://www.aivanet.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stratisd (30 Μάρ. 2004 , 13:17)

 

Επειδή το έχω ψάξει αρκετά, βρήκα στο εξωτερικό Bluetooth με radio και mp3.Για ρίχτε μια ματιά εδώ

http://www.expansys.com/accessory.asp?code=111027&atype=RADMP3&count=3

 

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΑΔΙΟ. Είναι μόνο mp3 player και γι'αυτό είναι και τόσο ακριβό. Αν ήταν ράδιο θα ήταν υπερβολικά πιο φτηνό (και θα ήταν ακριβώς αυτό που θέλω)...

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Eαν θελετε να γινει το menu ταχυτατο :D

παντε menu--->μητρωο--->επιλογες--->ρυθμισεις--->και βαλτε διαρκεια μητρωου 1 ημερα.

Δοκιμαστε και θα δειτε την διαφορα, στις διαφορες εναλλαγες μεταξυ των menu :cool:

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!

Μια ερωτησουλα μηπως ξερει κανεις γιατι μου εχουν σπασει τα νευρα!

 

Μπορει καποιος να μου πει που εχει το 6600 χρονομετρο και αντιστροφη μετρηση??? Θεωρητικως αυτα τα εχει λενε οι προδιαγραφες του αλλα στο δικο μου δεν μπορω να βρω την αντιστοιχη εφαρμογη και εκνευριζομαι.

 

Ελπιζω μονο μην ηταν αρχικα εγκατεστημενη στην mmc που εδινε η ΝΟΚΙΑ γιατι τοτε δεν την εχω σιγουρα!

 

Ισως ειναι χαζη η ερωτηση αλλα ειμαστε 3 ατομα στο γραφειο με το ιδιο κινητο και δεν την εχουμε ακομα απαντησει!

 

Ευχαριστω,

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dpanop (30 Μάρ. 2004 , 21:28)

 

Καλησπερα σε ολους!

Μια ερωτησουλα μηπως ξερει κανεις γιατι μου εχουν σπασει τα νευρα!

 

Μπορει καποιος να μου πει που εχει το 6600 χρονομετρο και αντιστροφη μετρηση??? Θεωρητικως αυτα τα εχει λενε οι προδιαγραφες του αλλα στο δικο μου δεν μπορω να βρω την αντιστοιχη εφαρμογη και εκνευριζομαι.

 

Ελπιζω μονο μην ηταν αρχικα εγκατεστημενη στην mmc που εδινε η ΝΟΚΙΑ γιατι τοτε δεν την εχω σιγουρα!

 

Ισως ειναι χαζη η ερωτηση αλλα ειμαστε 3 ατομα στο γραφειο με το ιδιο κινητο και δεν την εχουμε ακομα απαντησει!

 

Ευχαριστω,

Δημητρης

 

δεν νομιζω να εχει,αν κανω λαθος καποιος να με διορθωσει :worry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kogos (30 Μάρ. 2004 , 20:02)

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΑΔΙΟ. Είναι μόνο mp3 player και γι'αυτό είναι και τόσο ακριβό. Αν ήταν ράδιο θα ήταν υπερβολικά πιο φτηνό (και θα ήταν ακριβώς αυτό που θέλω)...

 

 

Είναι και ραδιόφωνο - διάβασε λίγο καλύτερα! ;)

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran (30 Μάρ. 2004 , 00:14)

 

Δηλαδή lagoudaki οι mods είναι για να τη λένε ο ένας στον άλλο;;;; :p

 

tasulm, ο asymvivastos προσφέρει πολλά σε αυτό το φόρουμ και είμαι βέβαιος πως το έχεις προσέξει κι εσύ. Η πλειοψηφία των posts του είναι απαντήσεις σε ερωτήματα άλλων χρηστών! Η προτροπή του να μην καταντήσει το θέμα "πόσο κρατά η μπαταρία μου" δεν είναι κατακριτέα! Ας δώσουμε μερικούς ενδεικτικούς χρόνους διάρκειας για να συγρίνει ο φίλος μας με τη δική του, αλλά δε χρειάζεται να μείνουμε σε αυτό.

 

Το "ζήτημα" σταματά εδώ, πριν καν αρχίσει! Χαίρομαι που σε αυτό το φόρουμ είναι σπάνιες οι προσωπικές αντιπαραθέσεις και θα φροντίσουμε όλοι να μείνει έτσι!

 

οχι βεβαια!!!!! :p λαθος το διατυπωσα :o
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν ξερει κανεις να βοηθησει οσο πιο γρηγορα μπορει!

Χθες εκανα format στο κινητο μου και θελω τωρα να ξαναπερασω τον καταλογο μου. Τον εχω αποθηκευσει και στο outlook μεσω pc suite και τον εχω και σε αρχειο .spb αλλα δεν βρισκω καμια επιλογη για να τον στειλω αφου οταν το στελνω σαν .spb μου γραφει "αγνωστη μορφη αρχειου".

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας πρωτη φορα γραφω εχω 6600 και βρηκα radio hf στην αγορα ειναι λιγο της πλακας αλλα δουλευει εχει και δικια του μπαταρια και δεν μου τρωει την δικια μου
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος schumi (31 Μάρ. 2004 , 00:15)

 

Καλησπερα σας πρωτη φορα γραφω εχω 6600 και βρηκα radio hf στην αγορα ειναι λιγο της πλακας αλλα δουλευει εχει και δικια του μπαταρια και δεν μου τρωει την δικια μου

 

 

Φιλε μου καλως ηρθες.Για πες λεπτομερειες γιατι σιγουρα αποσχολει πολυ κοσμο το radio handsfree. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Tο radio hf το βρηκα απο καταστημα φιλου μου κατοπιν παραγγελειας εννοειτε δεν ειναι της ΝΟΚΙΑ ειναι εταιριας κατασκευης αξεσουαρ για κινητα δηστυχως δεν θυμαμε την μαρκα ,δεν εχει οθονη αλλα το πηρα μονο 15 euro ,δεν ξερω πως μπορω να σου στειλω φωτο να το δεις
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βαριεσαι βγαλε το μια φωτο με το κινητο περνα το στο pc και μπορεις να το κανεις επισηναψη σε post.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, σας έχω επανειλημμένα ότι υπάρχει της Nokia το HDR-1 που είναι ράδιο και mp3 player και παίζει σε 6600. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι θα δυσκολευτείτε να το βρείτε και αν πέσετε και σε απατεώνα θα σας γδύσει γιατί επίσημα έχει αντικατασταθεί από νεότερο μοντέλο που δυστυχώς είναι για p-port. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος iceman (30 Μάρ. 2004 , 21:39)

 

Είναι και ραδιόφωνο - διάβασε λίγο καλύτερα! ;)

 

 

έχεις δίκιο. λάθος μου. Δεν μπορούσε να είναι μόνο ραδιόφωνο γαμότο...

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kelfer (31 Μάρ. 2004 , 03:27)

 

Ρε παιδιά, σας έχω επανειλημμένα ότι υπάρχει της Nokia το HDR-1 που είναι ράδιο και mp3 player και παίζει σε 6600. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι θα δυσκολευτείτε να το βρείτε και αν πέσετε και σε απατεώνα θα σας γδύσει γιατί επίσημα έχει αντικατασταθεί από νεότερο μοντέλο που δυστυχώς είναι για p-port. :cool:

 

 

εσύ μας το είπες, εμείς το διαβάσαμε αλλά το πρόβλημα είναι πως δεν υπάρχει πουθενά... Από τότε που το είχες αναφέρει για πρώτη φορά, ακόμα το ψάνχω. Οπότε, ας δούμε και τίποτα εναλλακτικό μπας και δούμε άσπρη μέρα.

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Guest manthos

Kalhmera.

exo mia erothsh.

prosfata agorase h fili mou pou menei U.K ena 6600 kai einai kelidomeno sto diktyo ths Orange.

tora pou hrthe sthn Ellada,den douleyei to kinhto (bebaia) me alla sim (Ellhnikon etaireion).Gnorizei kaneis pos mporo na to xeklidoso?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος manthos (31 Μάρ. 2004 , 09:22)

 

Kalhmera.

exo mia erothsh.

prosfata agorase h fili mou pou menei U.K ena 6600 kai einai kelidomeno sto diktyo ths Orange.

tora pou hrthe sthn Ellada,den douleyei to kinhto (bebaia) me alla sim (Ellhnikon etaireion).Gnorizei kaneis pos mporo na to xeklidoso?

 

club nokia για αναβαθμισει λογισμικου.αν κανω λαθος διορθωστε με

Link to comment
Share on other sites

to radio hf einai ena aplo pseytiko pragmataki kai den nomizo na aresei se kanenan.

prota apo ola den stamataei i moysiki stin eiserhomeni klisi gia na apantisis, ehei diakoptaki gia kleisimo kai apantisi.

deyteron einai pseytiko,kai vasika otan eheis 6600 apaiteis kati kalytero.

apopsi moy fysika.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοδιορθωνομαι σε σχεση με την ορθογραφια μου: το προτεινεται που εγραψα replace with προτεινετε

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dpanop (31 Μάρ. 2004 , 17:56)

 

Ξερει κανεις αν το 6600 αντιμετωπιζει κανενα προβλημα (πχ ταχυτητας ή μη συμβατοτητας) αν παρει MMC 256MB? Επιπροσθετα ποια μαρκα προτεινεται και ει δυνατον ποιο μαγαζι ή site θα την εχει σε καλη τιμη?

Αν ξερει κανεις ειμαι ευγνωμων.

 

Δημητρης

 

ΥΓ. ελπιζω μην εχει ξαναρωτηθει.. εκανα αναζητηση αλλα δεν βρηκα συγκεκριμενη απαντηση στα παραπανω

 

Link to comment
Share on other sites

dpanop, γι αυτό ακριβώς υπάρχει το κουμπί "edit" επάνω δεξιά από το post σου! :)

Απάντηση στην ερώτησή σου θα βρεις μάλλον εδώ!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...