Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230i


andr3as
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα του έβαλα μία 1gb μνήμη και είναι οκ!!

Topram η μάρκα από e-bay

 

Tha mas peis kai mia timoula?

 

ug1. btw aplh mmc etsi ? oxi rs me adaptoraki?

ug2. akoma douleuei souper se ola? den sou xei kanei kana reboot to kin, na xasei tipota dedomena or sth else?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια πηρα το κινιτακι την παρασκευη απο τον γερμανο,εχω ομως προβλημα,η μπαταρια με δισκολια αντεχει μια ημερα(με τιποτα πανω απο 15 ωρες) με νορμαλ χρηση και χωρις να ακουσω καθολου ραδιο,με cosmote το εχω.Να το παω πισω εχει προβλημα η μπαταρια η τοσο λιγο κραταει??
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πηρα το κινιτακι την παρασκευη απο τον γερμανο,εχω ομως προβλημα,η μπαταρια με δισκολια αντεχει μια ημερα(με τιποτα πανω απο 15 ωρες) με νορμαλ χρηση και χωρις να ακουσω καθολου ραδιο,με cosmote το εχω.Να το παω πισω εχει προβλημα η μπαταρια η τοσο λιγο κραταει??

 

χμμ...θα ρωτήσω και ας πεταχτουν ολοι να πουν οτι αυτα είναι καταλοιπα μιας άλλης εποχής.. Εκανες τρεις φουλ φορτήσεις στην αρχή? σβηστο το κινητο και φορτηση 20 ώρες?..

 

15 ωρες είναι πολύ λίγο.. εγω αν το χρησιμοποιήσω πολύ χαλαρα και το κλείνω τα βραδια μου κρατάει σχεδον 3 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

χμμ...θα ρωτήσω και ας πεταχτουν ολοι να πουν οτι αυτα είναι καταλοιπα μιας άλλης εποχής.. Εκανες τρεις φουλ φορτήσεις στην αρχή? σβηστο το κινητο και φορτηση 20 ώρες?..

 

15 ωρες είναι πολύ λίγο.. εγω αν το χρησιμοποιήσω πολύ χαλαρα και το κλείνω τα βραδια μου κρατάει σχεδον 3 μέρες...

δε χρειαζεται τοσο φιλε μου, ειναι υπερβολη :)

το κινητο κρυωνει οταν φορτιστει, δεν περναει αλλο ρευμα. φουλ φορτισεις ομως στην αρχη εννοειται οτι χρειαζεται.

Link to comment
Share on other sites

χμμ...θα ρωτήσω και ας πεταχτουν ολοι να πουν οτι αυτα είναι καταλοιπα μιας άλλης εποχής.. Εκανες τρεις φουλ φορτήσεις στην αρχή? σβηστο το κινητο και φορτηση 20 ώρες?..

 

15 ωρες είναι πολύ λίγο.. εγω αν το χρησιμοποιήσω πολύ χαλαρα και το κλείνω τα βραδια μου κρατάει σχεδον 3 μέρες...

 

Κατάλοιπα μιας άλλης εποχής...μιλάμε για Li-Ion και όχι για Ni-Cd...:rolleyes:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Tha mas peis kai mia timoula?

 

ug1. btw aplh mmc etsi ? oxi rs me adaptoraki?

ug2. akoma douleuei souper se ola? den sou xei kanei kana reboot to kin, na xasei tipota dedomena or sth else?

Topram ειναι η μαρκα και πηγε 42 δολαρια μαζι με τα μεταφορικα.Mmc ειναι οχι με ανταπτορα.Απο οτι ειδα ειχε και τετοιες παντως μεχρι 2 gb.Μεχρι στιγμης ολα οκ!Ουτε επανεκινηση ουτε τιποτα,μια χαρα ειναι

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου πειτε αν το 6230i που εχω παιρνει γρηγορες mmc (110χ transend που εχει το e-shop) και αν δεχεται πανω απο 512mb?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

to nokia 6230i einai kalitero ap to k750 dioti to k750 xalaei to jouistick

se ola ta sony ericsson to joystick xalaei poli efkola kai akoma kai na sto allaksoun pali xalaei....gnwsti istoria .

Link to comment
Share on other sites

kalhspera se olous!!

exw to nokia 6230i efarmoges gi'auto pou mporw na vrw?

thanks!!!

a!! kai kati akoma!!! vre paides!! ti tupou mmc pernei???

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι σχετικα με μια εφαρμογή και συγκεκριμένα το world clock

 

έχω προσθέσει την Μελβούρνη αλλά με την αλλαγή της ωρας δεν αλλαξε αυτοματα και εται παραμενει η ιδια διαφορα ωρας...

 

ξερει κανεις πως γινεται?

 

στις αλλες πολεις που εχει το ιδιο το κινητο αλλαζει μόνο του?

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

kalhspera se olous!!

exw to nokia 6230i efarmoges gi'auto pou mporw na vrw?

thanks!!!

a!! kai kati akoma!!! vre paides!! ti tupou mmc pernei???

as apanthsei kapoios re paidia!!!!

 

o tropos pou pername tis efarmoges einai o idios me to N70?? giati pernaw tia games .jar alla den gnwrizei thn morfh arxeiou

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Μια ερωτηση μονο:μηπως μπορει καποιος να μου θυμισει τον κωδικο για να δω την εκδοση του firmware?Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Μια ερωτηση μονο:μηπως μπορει καποιος να μου θυμισει τον κωδικο για να δω την εκδοση του firmware?Ευχαριστω εκ των προτερων!
*#0000# :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=391700#post391700

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν στο Nokia Shop Βόλου κάνουν αναβαθμίσεις? Ρωτάω γιατί την τελευταία φορά μου είπε ότι θα το στείλει Θεσσαλονίκη!

 

Φίλε μου όλα τα Nokia Shop κάνουν αναβαθμίσεις.Ο λόγος που σου το είπε αυτό μάλλον θα ήταν λόγω προσωρινού κωλλύματος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εβαλα μια μνημουλα 1gb και την γεμισα mp3.Δεν υπαρχει καποιος τροπος να παιζει τα mp3 συνεχομενα το ενα μετα το αλλο χωρις να ειναι αναγκη να διαλεγω εγω manually το επομενο κομματι?Ειναι εκνευριστικο!Παιζει το ενα κομματι και μετα απλα τελειωνει!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εβαλα μια μνημουλα 1gb και την γεμισα mp3.Δεν υπαρχει καποιος τροπος να παιζει τα mp3 συνεχομενα το ενα μετα το αλλο χωρις να ειναι αναγκη να διαλεγω εγω manually το επομενο κομματι?Ειναι εκνευριστικο!Παιζει το ενα κομματι και μετα απλα τελειωνει!
Ψάξε και λίγο στο thread, κάτι θα βρεις...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εβαλα μια μνημουλα 1gb και την γεμισα mp3.Δεν υπαρχει καποιος τροπος να παιζει τα mp3 συνεχομενα το ενα μετα το αλλο χωρις να ειναι αναγκη να διαλεγω εγω manually το επομενο κομματι?Ειναι εκνευριστικο!Παιζει το ενα κομματι και μετα απλα τελειωνει!

 

εχεις μπει καθολου στο μενου-->>πολυμεσα-->> αναπαραγωγη μουσικης??:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ!

Αλλα δεν εχω βρει τροπο να αλλαξω το playlist.Μου βγαζει τα τραγουδια με αναποδη αλφαβητικη σειρα και εμφανιζει οτι εχω και δεν εχω.Δεν μπορω να φτιαξω δικο μου playlist?

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ!

Αλλα δεν εχω βρει τροπο να αλλαξω το playlist.Μου βγαζει τα τραγουδια με αναποδη αλφαβητικη σειρα και εμφανιζει οτι εχω και δεν εχω.Δεν μπορω να φτιαξω δικο μου playlist?

 

όταν λες οτι σου εμφανίζει ότι έχεις και δεν έχεις εννοείς τι? ότι σου εμφανίζει και σβησμένα κομμάτια ή είναι απλώς μια έκφραση που σημαίνει ότι σου δείχνει τα πάντα?

αν ισχύει το πρώτο από αυτά που ανέφερα τότε θα πρεπει απλως να κάνεις μια ανανέωση λίστας. Δηλάδη θα πας κανονικά από μενού-->>πολυμέσα-->>Μουσική-->>επιλογές-->>λίστα κομματιών-->>επιλογές-->>ανανέωση κομματιών. οπότε μετά θα βλέπεις μόνο τα τραγούδια που έχεις και όχι και αυτά που δεν έχεις.

Τώρα για το θέμα της playlist, απ'ότι ξέρω δεν γίνεται να δημιουργήσεις δική σου λίστα. Αν γίνεται και δεν το ξέρω σου ζητώ συγγνώμη:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εμφανιζει σβησμενα η κατι τετοιο.Διαβαζει ΟΛΑ τα mp3 και ενω ολα τα κομματια τα εχω ταξινομημενα με τον ιδιο τροπο γραφης (01,02,03 κτλ) ,μερικους δισκους (καθε δισκος σε εναν καταλογο) μου τους βγαζει κανονικα με την σωστη σειρα τραγουδιων (01,02,03 κτλ) ενω καποιους αλλους με την αναποδη! (πρωτα το 13 μετα το 12,11,10,09,08,07 κτλ) !!!

Ειναι λιγο σπαστικο θα ελεγα...

Παντως απο ποιοτητα αναπαραγωγης πεταει το 6230ι

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου εμφανιζει σβησμενα η κατι τετοιο.Διαβαζει ΟΛΑ τα mp3 και ενω ολα τα κομματια τα εχω ταξινομημενα με τον ιδιο τροπο γραφης (01,02,03 κτλ) ,μερικους δισκους (καθε δισκος σε εναν καταλογο) μου τους βγαζει κανονικα με την σωστη σειρα τραγουδιων (01,02,03 κτλ) ενω καποιους αλλους με την αναποδη! (πρωτα το 13 μετα το 12,11,10,09,08,07 κτλ) !!!

Ειναι λιγο σπαστικο θα ελεγα...

Παντως απο ποιοτητα αναπαραγωγης πεταει το 6230ι

 

πολύ περίεργο αυτό που λες πάντως...θα το καταλάβαινα αν η σειρά ήταν 1,10,11,12....2,20,21,22...κτλ αλλα αυτο το ανάποδο πολύ με μπερδεύει.:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...