Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6230i


andr3as
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια να ρωτήσω κατι;

Εχω ενα 6230i με εκδοση λογισμικου 3.62

Ξαφνικά λοιπον σταμάτησε να μου παιζει ο ήχος στα παιχνίδια

και στα Nokia και σε όσα εβαλα εγω στη συλλογή των προγραμμάτων

Το έσβησα το αναψα έβγαλα μπαταρίες και sim εσβησα 2 παιχνίδια και συνεχίζει να μην παιζει το ρημαδι.:(

Οι ήχοι ακουγονται κανονικα δεν το έχω σε αθορυβο, η μουσική και το ραδιοφωνο το ίδιο και σε κάθε παιχνίδι επιλέγω να έχει μουσική.

Εχετε καμια ιδέα τι φταιει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια να ρωτήσω κατι;

Εχω ενα 6230i με εκδοση λογισμικου 3.62

Ξαφνικά λοιπον σταμάτησε να μου παιζει ο ήχος στα παιχνίδια

και στα Nokia και σε όσα εβαλα εγω στη συλλογή των προγραμμάτων

Το έσβησα το αναψα έβγαλα μπαταρίες και sim εσβησα 2 παιχνίδια και συνεχίζει να μην παιζει το ρημαδι.:(

Οι ήχοι ακουγονται κανονικα δεν το έχω σε αθορυβο, η μουσική και το ραδιοφωνο το ίδιο και σε κάθε παιχνίδι επιλέγω να έχει μουσική.

Εχετε καμια ιδέα τι φταιει;

πήγαινε εφαρμογές>παιχνίδια>στην αριστερη παύλα έχει επιλογ.πατα εκει και μετα ρυθμ.εφαρμογών...ήχοι εφαρμογών δές αν είναι ναι ή όχι..ελπίζω να βοήθησα...

Link to comment
Share on other sites

Είσαι άψογος...

Τελικά ρε παιδιά αυτο το μενου με το κεντρικο κουμπι και τις επιλογές αριστερά

μπερδευει έτσι δεν είναι;

Αυτο που δεν μπορώ να καταλάβω είναι πως αλλαξε γιατι εγώ πρώτη φορά την είδα την επιλογή.

 

Σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

elli geia soy,

fantazomai oti ta mp3 ta apo8hkeyeis stin karta mnhmhs etsi? gi ayto den paizoyn synexomena. an ta apo8hkeyseis ston fakelo ARXEIA MOUSIKHS stin mnhmh tilefonou tote 8a paizoyn synexomena. To ksero oti den mporeis ekei na apo8hkeyseis polla mp3s alla dystyxos einai xaraktiristiko toy tilefonou aytoy na min paizei synexomena ta tragoudia apo tin karta mnhmhs. tora an yparxei kapoio kolpo to opoio parakamptei to sygkekrimeno problimataki poly 8a h8ela na to ma8o kai ego!:lol:

tora gia tin teleytaia soy erotisi sxetika me to an mporeis na kaneis kai alla pragmata akoygontas mousiki, dystyxos den mporeis na to kaneis akoma kai an exeis ta mp3s ston fakelo ARXEIA MOYSIKHS. mono me to radiofono mporeis na to kaneis ayto.

Ολα γινονται... φτιαχνεις στην καρτα μνημης εναν φακελλο "ΜΟΥΣΙΚΗ" η οπως αλλιως θελεις να τον πεις και αποθηκευεις εκει τα αρχεια mp3. Στον φακελλο "αρχεια μουσικης" της μνημης τηλεφωνου δεν βαζεις τιποτε. Ανοιγεις τον music player και τοτε παιζει κανονικα ολα τα αρχεια που εχεις αποθηκευσει στην καρτα μνημης ειτε με την σειρα ειτε με τυχαια σειρα ακομα και επαναληψη ολης της λιστας, εφ οσον ετσι εχεις ορισει απο τις σχετικες ρυθμισεις. Με την εκδοση 3.40 και μετα μπορεις να ακους μουσικη και να στελνεις η να διαβαζεις μηνυματα, να παιζεις παιχνιδια, κ.α.

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

Ολα γινονται... φτιαχνεις στην καρτα μνημης εναν φακελλο "ΜΟΥΣΙΚΗ" η οπως αλλιως θελεις να τον πεις και αποθηκευεις εκει τα αρχεια mp3. Στον φακελλο "αρχεια μουσικης" της μνημης τηλεφωνου δεν βαζεις τιποτε. Ανοιγεις τον music player και τοτε παιζει κανονικα ολα τα αρχεια που εχεις αποθηκευσει στην καρτα μνημης ειτε με την σειρα ειτε με τυχαια σειρα ακομα και επαναληψη ολης της λιστας, εφ οσον ετσι εχεις ορισει απο τις σχετικες ρυθμισεις. Με την εκδοση 3.40 και μετα μπορεις να ακους μουσικη και να στελνεις η να διαβαζεις μηνυματα, να παιζεις παιχνιδια, κ.α.

αυτο ειναι πολυ ωραιο που λες αλλα δεν μπορω να το κανω. μαλλον κατι ξεχναω. στην καρτα μνημης εχω τραγουδια. στον φακελο αρχεια μουσικης τιποτα. ομως οταν επιλεγω απο τα πολυμεσα την μουσικη αρχιζει να παιζει τα ringtones που εχω στο τηλεφωνο....στις επιλογες τωρα της αναπαραγωγης δεν εχει κατι που να λεει να επιλεξω απο που να διαβαζει τα τραγουδια...για βοηθησε με λιγο παραπανω:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι πολυ ωραιο που λες αλλα δεν μπορω να το κανω. μαλλον κατι ξεχναω. στην καρτα μνημης εχω τραγουδια. στον φακελο αρχεια μουσικης τιποτα. ομως οταν επιλεγω απο τα πολυμεσα την μουσικη αρχιζει να παιζει τα ringtones που εχω στο τηλεφωνο....στις επιλογες τωρα της αναπαραγωγης δεν εχει κατι που να λεει να επιλεξω απο που να διαβαζει τα τραγουδια...για βοηθησε με λιγο παραπανω:lol:
Ποιό firmware έχεις; Αν δεν κάνω λάθος αυτό συνέβαινε μέχρι την 3.30 :worry:
Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous. Simera piga to kaimeno to kinitouli mou na to kanw mia anava8misi sto Nokia shop stin I.Dragoumi. Piga na to paro meta apo mia ora kai mou eipa oti den pernaei mesa i kainourgia ekdosi. me rwtisan na to afisoun opos einai me ti palia i na to steiloun sta kentrika. lew afisteto etsi. paw na valw ti karta sim mesa kai evgaze oti nanai. zitouse pin2 anti gia ok ιγ. tous to deixno kai mou lene mpike to miso logismiko ka kati papa.. ante na mi po. telika 8a to steloun sta kentrika 8a to parw meta apo mia evdomada. piga gia mia apli anava8misi kai mou to xalasan :( ta neura mou ama de to ftia3oun arage 8a mou dosoun kainougio kinito? oso goustaro ti nokia, auto to service tis ti na po re paidia makria apo emas...
Foxy
Link to comment
Share on other sites

χμ... αμα εγω το παω για αναβαμιση στη Nokia με branded firmware(vodafone) θα μου βαλουν την τελευταια χωρις brand?ειναι εντος εγγυησης ακομα,θα γινει unbrand με μια απλη αναβαθμιση?ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ VODAFONE!
Link to comment
Share on other sites

Ποιό firmware έχεις; Αν δεν κάνω λάθος αυτό συνέβαινε μέχρι την 3.30 :worry:

 

εχω μεινει πισω...εχω την 3.23...

βασικα δεν θελω να το πειραξω γιατι θα μου σβησουν ο,τι εχω μεσα και να σου πω δεν πολυεμπιστευομαι το backup και restore.

η αναβαθμιση τι ακριβως σβηνει? το γνωριζεις?:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χμ... αμα εγω το παω για αναβαμιση στη Nokia με branded firmware(vodafone) θα μου βαλουν την τελευταια χωρις brand?ειναι εντος εγγυησης ακομα,θα γινει unbrand με μια απλη αναβαθμιση?ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ VODAFONE!

απ,ότι έχω ακούσει και από άλλους χρήστες πάλι με vodafone θα στο βάλουν...και νομίζω πρέπει να πας στο 9volto για να στο βγάλουν...και θα πληρώσεις φυσικά....(αλλά για να μην σε πάρω στο λαιμό μου πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα...)

 

εχω μεινει πισω...εχω την 3.23...

βασικα δεν θελω να το πειραξω γιατι θα μου σβησουν ο,τι εχω μεσα και να σου πω δεν πολυεμπιστευομαι το backup και restore.

η αναβαθμιση τι ακριβως σβηνει? το γνωριζεις?:rolleyes:

σβήνει μηνύματα...ρυθμίσεις στα προφίλ...τα πάντα! ΛΟΛ! τι κάθομαι και γράφω!?!?! εχεχεχ...πάντως δεν νομίζω να έχει γίνει κατι τρομερό σε όλες αυτες τις αναβαθμίσεις εκτός απο την γραμματοσειρά που έιναι απλά ποιο μικρή.....

 

κάτσε εκεί που'σαι! :)

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι πολυ ωραιο που λες αλλα δεν μπορω να το κανω. μαλλον κατι ξεχναω. στην καρτα μνημης εχω τραγουδια. στον φακελο αρχεια μουσικης τιποτα. ομως οταν επιλεγω απο τα πολυμεσα την μουσικη αρχιζει να παιζει τα ringtones που εχω στο τηλεφωνο....στις επιλογες τωρα της αναπαραγωγης δεν εχει κατι που να λεει να επιλεξω απο που να διαβαζει τα τραγουδια...για βοηθησε με λιγο παραπανω:lol:

Συγγνωμη, ξεχασε μια μικρη λεπτομερεια. Ο music player του 6230i διαβαζει και παιζει τα mp3 και aac αρχεια που υπαρχουν στον φακελλο "αρχεια μουσικης" της μνημης τηλεφωνου και οπουδηποτε στην καρτα μνημης. Λοιπον, παρε ολα τα mp3 ringtones που εχεις στην καρτα μνημης και μετακινησε τα στην μνημη τηλεφωνου, ομως στον φακελλο 'ηχοι' φτιαχνοντας αν θελεις εκει μεσα εναν υποφακελλο. Με αυτον τον τροπο δεν εχεις κανενα αρχειο mp3 στον φακελλο 'αρχεια μουσικης' του τηλεφωνου ενω στην καρτα μνημης εχουν απομεινει μονο τα mp3 μουσικα κομματια τα οποια θα αναπαραγαγει ο player κανονικα, οπως σου ειπα στην προηγουμενη απαντηση. Ελπιζω να βοηθησα...

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Καθώς έκανα διαχείριση των αρχείων του τηλεφώνου από το PC μετέφερα κάποια μηνύματα στον φάκελο "Πρότυπα". Μόλις όμως πήγα μέσα στο φάκελο για να δω αν πήγανε, από τα 10 μηνύματα είχαν μείνει μόνο 3. Μήπως ξέρει κανείς που μπορεί να βρίσκονται τα υπόλοιπα μηνύματα???

Μήπως έχουν σβηστεί????

Όταν διαχειρίζεσαι αρχεία μέσω του PC αυτό λογικά δεν τα αποθηκεύει κάπου????

Μήπως τα μηνύματα έχουν αποθηκευτεί σε κάποιον φάκελο του υπολογιστή???

 

Any help……..??????

PS:Έχω το 6230i

Re paidia tipota gi' auto edw????:(

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη, ξεχασε μια μικρη λεπτομερεια. Ο music player του 6230i διαβαζει και παιζει τα mp3 και aac αρχεια που υπαρχουν στον φακελλο "αρχεια μουσικης" της μνημης τηλεφωνου και οπουδηποτε στην καρτα μνημης. Λοιπον, παρε ολα τα mp3 ringtones που εχεις στην καρτα μνημης και μετακινησε τα στην μνημη τηλεφωνου, ομως στον φακελλο 'ηχοι' φτιαχνοντας αν θελεις εκει μεσα εναν υποφακελλο. Με αυτον τον τροπο δεν εχεις κανενα αρχειο mp3 στον φακελλο 'αρχεια μουσικης' του τηλεφωνου ενω στην καρτα μνημης εχουν απομεινει μονο τα mp3 μουσικα κομματια τα οποια θα αναπαραγαγει ο player κανονικα, οπως σου ειπα στην προηγουμενη απαντηση. Ελπιζω να βοηθησα...

καλημερα!

λοιπον μαλλον δεν ξεκαθαρισα καλα τι εχω στο τηλεφωνο μου και πως. στην καρτα μνημης εχω τα mp3 και στην μνημη του τηλεφωνου δεν εχω καθολου αρχεια μουσικης. στον φακελο ΗΧΟΙ της μνημης τηλεφωνου εχω δυο υποφακελους: ΗΧΟΙ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗΣ και ΗΧΟΙ ΚΛΗΣΗΣ. αυτο. μηπως σε βοηθησα περισσοτερο τωρα?:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι πάλι για την βοήθειά σας.

Νοkia 6230i v.3.62

Τελευταία άρχισε να μου κάνει το εξής κουφό.

Σε κανονικό προφιλ ήχων και με ρυθμσμένο συνεχή ήχο

όταν με παίρνουν τηλεφωνο χτυπάει με αυξανόμενο!

Αλλαξα ήχους γυρισα σε άλλο προφιλ (εξωτ. χώροι) και συνεχίζει

να το κάνει. Τελικά το έσβησα και το ξανάναψα και χτύπησε κανονικά σε δοκιμες που έκανα αλλά μετά από κάποιες κλήσεις άρχισε πάλι τα ίδια!

Εχετε καμία ιδέα ;

Εχω και handsfree (χειρελευθερο!) αλλά δεν κάνει κάποια διαφορά

και αν το βγάλω.

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι πάλι για την βοήθειά σας.

Νοkia 6230i v.3.62

Τελευταία άρχισε να μου κάνει το εξής κουφό.

Σε κανονικό προφιλ ήχων και με ρυθμσμένο συνεχή ήχο

όταν με παίρνουν τηλεφωνο χτυπάει με αυξανόμενο!

Αλλαξα ήχους γυρισα σε άλλο προφιλ (εξωτ. χώροι) και συνεχίζει

να το κάνει. Τελικά το έσβησα και το ξανάναψα και χτύπησε κανονικά σε δοκιμες που έκανα αλλά μετά από κάποιες κλήσεις άρχισε πάλι τα ίδια!

Εχετε καμία ιδέα ;

Εχω και handsfree (χειρελευθερο!) αλλά δεν κάνει κάποια διαφορά

και αν το βγάλω.

 

kamia idea??

ma ti na poume?? :X :X

 

mas koufanes apla!!! :confused:

Link to comment
Share on other sites

χμ... αμα εγω το παω για αναβαμιση στη Nokia με branded firmware(vodafone) θα μου βαλουν την τελευταια χωρις brand?ειναι εντος εγγυησης ακομα,θα γινει unbrand με μια απλη αναβαθμιση?ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ VODAFONE!

 

madmax πέρνα απο μένα να το έχεις σε 5 λεπτα χωρίς βόντα

Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει παιδιά έχοντας ρυθμίσει ένα συγκεκριμένο ήχο κλήσης κάποιες φορές χώρις να έχει γίνει καμμία αλλαγή να χτυπάει με τον κλασσικό nokia tune.aac?και στην επόμενη κλήση να χτυπάει πάλι αυτος που έχω ρυθμίσει
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι μου μπορω να πω οτι ο υπευθυνος του καταστηματος ειναι ολιγοντι επιπολαιος και ισως λιγο απαραδεκτος.

Προτειμω να χρησιμοποιησω αυτες της λεξης και οχι καποιες αλλες που θα ακουγοντουσαν ισως οχι και τοσο καλες.

Οι λογοι ειναι οι εξης.

Μεχρι τωρα του εχω παει το κινητο μου δυο φορες για αναβαθμιση εντος εγγυησης μιας και το αγορασα τον αυγουστο 2005 (Νοκια 3230).

Καθε φορα που το πηγαινα μου εβρισκε δηθεν προβλημα σε καποιον διακοπτη ή ακομη στο πληκτρολογιο ενω εγω δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα.

Με αποτελεσμα να τον πιστεψω την πρωτη φορα.

Την δευτερη φορα να νοιωθω αμηχανος.

Με αποτελεσμα τον αφηνα να με χρεωνει για ενα απο τα παραπανω λογο.

Το ωραιο ειναι οτι δεν μου εκοβε ποτε αποδειξη ουτε για το ανταλακτικο ουτε και για την παροχη υπηρεσιων.

Να ηταν μονο αυτο παλι καλα αλλα ο κυριος αυτος δεν τον ενδιαφερει τιποτα αλλο παρα μονο να παρει τα λεφτα του και ας μην εχει εξυπηρετηθει ο πελατης του σωστα.

Μια αλλη μερα πηγα για να αλλαξω προσοψη στο κινητο μου και δεν μου την αλλαξαν σωστα δηλαδη δεν εκανε καλη επαφη οπως θα επρεπε.

Οταν του ειπα να την βαλουν καλυτερα γυρισε και μου ειπε οτι ετσι ειναι παιζει η προσοψη εμπρος και πισω και οτι δεν το προσεξα τοσο καιρο οτι επαιζε και η προηγουμενη προσοψη που ειχα.

Ηθελε να με βγαλει και χαζο ή τρελο μεχρι που γυρισε ο τεχνικος του και πηρε το μερος μου και το εφτιαξε αμεσως.

Το θεμα ειναι οτι ακομη και ο τεχνικος του που προσεξε οτι δεν την ειχε βαλει καλα την προσοψη συμφωνησε μαζι μου αλλα ο υπευθυνος του καταστηματος προσπαθουσε να πεισει τον τεχνικο του οτι εκανε και αυτος το ιδιο λαθος με εμενα και οτι ασκοπα χανει τον χρονο μαζι μου.

Ο λογος που συμπεριφεροταν ετσι ειναι επειδη ειχε συναντηση με εναν φιλο του ή φιλη του και δεν ηθελε να αργησει στην συναντηση που ειχε δωσει.

Δηλαδη προτιμαει να μην εξυπηρετησει και να εχει αφησει τον πελατη του μη ικανοποιημενο ακομη και οταν ο πελατης του δεν του φερνει αντιρηση στης μη φυσιολογικες χρεωσεις που εχει υποστει εντος εγγυησης που ειναι το προιον.

Δηλαδη δεν φτανει που δεχομαστε οτι στραβω και αναποδο εχει αυτος ο ανθρωπος αλλα μας την λεει και απο πανω με εμμεσο ή αμεσο τροπο.

Εγω ψηφιζω ΚΑΤΑ του καταστηματος που βρισκεται στην ΚΑΜΑΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ λογο του υπευθυνου του καταστηματος.

Για το υπολοιπο προσωπικο ειμαι ΥΠΕΡ του.

Ευχαριστω τον ΤΕΧΝΙΚΟ του μιας και ειναι πολυ σωστος και παρα πολυ εξυπηρετικο και καλο παιδι.

Θελω να ακουσω και απο αλλα παιδια την γνωμη τους για αυτο το καταστημα στην καμαρα.

Υ.Γ. Θα μπορουσα να τα εγραφα και καλυτερα αλα η ωρα ειναι 03:20 και ειμαι αρκετα κουρασμενος και νυσταγμενος.

Link to comment
Share on other sites

εγω ευτυχως πετυχα την κοπελα που ηταν αψογη!!!!το αλλο το παιδι,δεν μου φανηκε και πολυ εξηπυρετικος,οντος..(ειναι και μελος του φορουμ :whistle:)
Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει παιδιά έχοντας ρυθμίσει ένα συγκεκριμένο ήχο κλήσης κάποιες φορές χώρις να έχει γίνει καμμία αλλαγή να χτυπάει με τον κλασσικό nokia tune.aac?και στην επόμενη κλήση να χτυπάει πάλι αυτος που έχω ρυθμίσει

 

Μήπως είχες τον ρυθμισμένο ήχο αποθηκευμένο στην κάρτα μνήμης και την είχες βγάλει από το κινητό για κάποιο λόγο? Τότε επειδή η συσκευή δεν βρίσκει το ringtone χτυπάει με το προεπιλεγμένο Nokia tune.acc...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχες τον ρυθμισμένο ήχο αποθηκευμένο στην κάρτα μνήμης και την είχες βγάλει από το κινητό για κάποιο λόγο? Τότε επειδή η συσκευή δεν βρίσκει το ringtone χτυπάει με το προεπιλεγμένο Nokia tune.acc...
Αφού λέει ότι «στην επόμενη κλήση να χτυπάει πάλι αυτος που έχω ρυθμίσει»... Να τον ξαναβρίσκει μόνο του δεν νομίζω. Eddiedimitris, δεν το έχω ξαναδεί το πρόβλημα και το κινητό το έχουν αρκετοί γνωστοί μου.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει παιδιά έχοντας ρυθμίσει ένα συγκεκριμένο ήχο κλήσης κάποιες φορές χώρις να έχει γίνει καμμία αλλαγή να χτυπάει με τον κλασσικό nokia tune.aac?και στην επόμενη κλήση να χτυπάει πάλι αυτος που έχω ρυθμίσει
Τώρα που το σκέφτομαι, μήπως έχεις ορίσει κάποια ομάδα επαφών με ήχο κλήσης διαφορετικό της προεπιλογής (στην περίπτωσή σου διαφορετικό είναι το nokia tune) και σε πήρε κάποιος που είναι στην ομάδα αυτή;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μία εβδομάδα απέκτησα ένα μεταχειρισμένο 6230i v.3.46

Λέει ότι κατασκευάστηκε 12 Αυγ. 2005. Δηλ πότε περίπου το πήρε ο πρώτος αγοραστής;

 

Εχοντας παλαιότερα το 6230 είδα τεράστια διαφορά στην οθόνη. Η κάμερα όμως είναι κάτω του μετρίου.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

εγω ευτυχως πετυχα την κοπελα που ηταν αψογη!!!!το αλλο το παιδι,δεν μου φανηκε και πολυ εξηπυρετικος,οντος..(ειναι και μελος του φορουμ :whistle:)

 

Εχεις δικιο φιλαρακι οτι ειναι μελος του forum εχει τυχει και μιλησαμε για το forum οταν προτοσυναντηθηκαμε αλλα το μετανοιωσα που μιλησα μαζι του.

Ειχα ακουσει ηδη αρνητικα για το ιδιο ατομο προτου παω σε αυτον και πιστευα οτι τον ειχαν παρεξηγησει το ατομο αλλα τελικα διαπιστωσα οτι και τα αλλα παιδια ειχαν για αλλη μια φορα δικιο σε αυτα που ελεγαν.

Η κοπελα πραγματι και εμενα μου φερθηκε οκ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...