Jump to content

50-50 (Mega)


klis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το εχετε δει?

 

εγω το ειδα και επαθα, πολυ γελιο δεν το περιμενα...

φιλιπιδης, χαικαλης ολα τα λεφτα και για να μην πω για το μωρο που εχει ο μπουλας ειναι μπροστα...

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/45941shmaia.gif

Στις χαρές και στις λύπες μαζί...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 384
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το εχετε δει?

 

εγω το ειδα και επαθα, πολυ γελιο δεν το περιμενα...

φιλιπιδης, χαικαλης ολα τα λεφτα και για να μην πω για το μωρο που εχει ο μπουλας ειναι μπροστα...

 

 

Απίστευτη σειρά!Όλα τα λεφτά!

 

Φιλιππίδης,Μπουλάς rulezz

 

:w00t:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Πω πω παίδες η σειρά όσο πάει γίνεται και καλύτερη και ανεβαίνει συνεχώς στην τηλεθέαση.Απίστευτες εμηνείες,απίστευτες ατάκες και πάρα πολύ γέλιο.
Link to comment
Share on other sites

Φιλιππίδης ΟΛΑ τα λεφτά!!! Απίστευτη ερμηνεία, τρελλές γκριμάτσες και ωραίος άντρας!! Ειδικά εκεί που παίζει ντραμς και μετά που οδηγεί την Harley.. Γενικά το σήριαλ έχει πολύ γέλιο!!
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ καλη σειρα ολοι ειναι ενας και ενας!!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλή στρατηγική του Mega που "μάζεψε" όλους τους παλιούς και καλούς ηθοποιους.Τώρα αν είναι 2-3 νέοι δεν πέθανε και ο κόσμος
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πω πω θεικό το χθεσινό επεισόδιο!Τρελό γέλιο!Οι άντρες(Φιλιππίδης,Μπουλάς,Χαικάλης) έδωσαν ρέστα!
Link to comment
Share on other sites

τέλει το χθεσινό επεισόδιο.με εκείνον που έπαιζε στον Δόγγανο το χοντρο,να ορμάει στον Νικηφόρο και η Ναταλία απο πάνω ήταν μαμάτο επεισόδιο... :)
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα γλοιώδης σειρά, όπως όλες που παίζει αυτός ο (...) ο φιλιππίδης. Μέσα στην βλακεία και τα κλισέ. Απορώ πώς τα βρίσκουν και νομίζουν ότι είναι αστεία αυτά που λενε...

 

Μια φορά το είδα και δεν θα το ξαναδώ. Ούτε για να σκοτώσεις την ώρα σου μετά από μια κουραστική ημέρα δεν είναι...

 

Αντίο :p

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα το ειδα σημερα και μου αρεσε πολυ! Οχι σαν κατι αλλες σειρες..ονοματα δε λεμε :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα γλοιώδης σειρά, όπως όλες που παίζει αυτός ο (...) ο φιλιππίδης. Μέσα στην βλακεία και τα κλισέ. Απορώ πώς τα βρίσκουν και νομίζουν ότι είναι αστεία αυτά που λενε...

 

Μια φορά το είδα και δεν θα το ξαναδώ. Ούτε για να σκοτώσεις την ώρα σου μετά από μια κουραστική ημέρα δεν είναι...

 

Αντίο :p

 

 

Τώρα γιατί θες να αρχίσεις τσακωμούς και εσύ.. :devil:

Για να μεταφερθούν από το παρα 5 εδώ;:p :p

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια σειρα ολοι παιζουν καταπληκτικα αλλα Φιλιππιδης -Αβα Γαλανοπουλου το τελειο ζευγαρι!Σε ολα τα επεισοδια εχει πολυ γελιο...
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα γλοιώδης σειρά, όπως όλες που παίζει αυτός ο (...) ο φιλιππίδης. Μέσα στην βλακεία και τα κλισέ. Απορώ πώς τα βρίσκουν και νομίζουν ότι είναι αστεία αυτά που λενε...

 

Μια φορά το είδα και δεν θα το ξαναδώ. Ούτε για να σκοτώσεις την ώρα σου μετά από μια κουραστική ημέρα δεν είναι...

 

Αντίο :p

To sirial einai telio!!!

Kai afou den sou aresi o filipidis giati ekatses kai to ides?

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

To sirial einai telio!!!

Kai afou den sou aresi o filipidis giati ekatses kai to ides?

 

Είπα ότι δεν αρέσει σε μένα, δεν είπα ότι έκατσα και το είδα μόνος μου. :p

Link to comment
Share on other sites

Απίστευτα γλοιώδης σειρά, όπως όλες που παίζει αυτός ο (...) ο φιλιππίδης. Μέσα στην βλακεία και τα κλισέ. Απορώ πώς τα βρίσκουν και νομίζουν ότι είναι αστεία αυτά που λενε...

 

Μια φορά το είδα και δεν θα το ξαναδώ. Ούτε για να σκοτώσεις την ώρα σου μετά από μια κουραστική ημέρα δεν είναι...

 

Αντίο :p

Αφου δεν σου αρεσει ρε φιλαρακι μην την παρακολουθεις!!Δεν σε αναγκασε κανεις να την βλεπεις με το ζορι!!Ασε εμας που μας αρσουν τα αστεια να τα βλεπουμε..

The greatest thing you 'll ever learn,is just to love and be loved in return... MOULIN ROUGE
Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν σου αρεσει ρε φιλαρακι μην την παρακολουθεις!!

 

Προφανώς ρε... φιλαράκι. Είπα απλά την γνώμη μου. Και επειδή δεν σκοπεύω να την ξαναδώ, είπα μαζί και αντίο. ΔΕΝ το είδες;

 

Πόσο πιο απλά να το πω δλδ;

 

Δεν σε αναγκασε κανεις να την βλεπεις με το ζορι!!

 

Κι όμως, με ανάγκασε :p

 

Aλλά δεν θα ξανασυμβεί.

 

Ασε εμας που μας αρσουν τα αστεια να τα βλεπουμε..

 

Mα... δεν σας κρατάω.

Link to comment
Share on other sites

Έχει μια σχετική πλακίτσα. Εμένα μου αρέσουν οι αυτοσχεδιασμοί τους (γιατί να είναι όλα αυτά που λένε και κάνουν στο σενάριο χλωμό το κόβω), ιδίως του Φιλιππίδη (αν και δεν τον συμπαθώ και πολύ σαν ηθοποιό) και του Χαϊκάλη.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα τις επαναλήψεις τα Χριστούγεννα και μου άρεσε πολύ! Και οι 3 πρωταγωνιστές είναι άπαιχτοι! Η Γαλανοπούλου αλλά και η... Τάμμυ:D ταιριάζουν στο ρόλο που έχουν και βγάζουν πολύ γέλιο. Τις παρασκευές όμως επειδή βγαίνω έξω σπάνια το βλέπω...
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Symbian OS; Nokia N70/3.0546.2.3; 6367) Opera 8.00 [en])

 

Θυμήθηκα τώρα τη φάση που πήγε ο Φιλιππίδης με τον Χαϊκάλη να επισκεφθούν το Μπουλά με το πιπίνι του και του πήγαν για δώρο αυγά αφού λέει πήγαν σε φωλίτσα. Έχει μερικές ωραίες ατάκες πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Η εκεί στο σπίτι πάλι που λέει ο Χαϊκάλης : Ωραίο το κάνατε,κουκλίστικo, και ο Φιλιππίδης του απαντά : Το σπίτι της Μπάρμπι και ο Μπάρμπας

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

HELP HELP HELP HELP HELP HELP!!!

 

 

PLZZZ έχουν σπάσει τα νεύρα μου...

 

η κοπέλα στην οποία την έπεσε ο Φιλιππίδης στο τελευταίο επεισόδιο (η ξανθιά με το κινητό!!!) δεν ήταν η γυναίκα του "Ακάλυπτου", που τη λένε Φαίη...κάτι και έπαιζε τον πρωταγωνιστικό ρόλο στους Στάβλους της Εριέττας Ζαϊμη;;;;

 

:confused: :confused: :confused:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...