Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70 -pre-release


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρα έκανα κι εγώ λάθος!

Οπότε ή θα έχει την BL-5B που είναι 760mAh ή την BL-5c που είναι 900mAh και μπορεί να αντικατασταθεί από την BL-6C που είναι 1070mAh!!

 

Ν70 θα εχει την ιδια μπαταρια με το Ν90 και το Ν91?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ne omos 200 euro den ine liga? kati pezete

Μπορεί να ήταν για test το κινητό! ;)

 

 

Ν70 θα εχει την ιδια μπαταρια με το Ν90 και το Ν91?

Aυτό μας βασανίζει τώρα! Μας έχει μπερδέψει(πάλι!!) η Νοκια! :wacko: :confused:

Πού 'σαι nervous να μας διαφωτίσεις??? :D

Link to comment
Share on other sites

ne omos 200 euro den ine liga? kati pezete

ολοι οι τυποι με τετοια στησιματα ειναι απατεωνες :!: ειτε ειναι ιδιωτες ειτε εταιριες μαιμουδοφαντασματα :worry:αν εχετε παρει τοσο πολυ φωτια να το κτυπησετε ειχα δωσει μου φαινεται καποια σοβαρα λινκ :confused: αν οχι μπορω να σας δωσω,αλλα νομιζω οτι ειναι κοροιδια αφου σε λιγες μερες θα ερθει κανονικα Ελλαδα.... :cool:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Aυτό μας βασανίζει τώρα! Μας έχει μπερδέψει(πάλι!!) η Νοκια! :wacko: :confused:

Πού 'σαι nervous να μας διαφωτίσεις??? :D

 

Mε φωναξε κανεις ? :p

Συμφωνα παντα με την νοκια:

Τα Ν70/N91 θα εχουν Battery: BL-5C, 970, mAh, Li-Ion

To N90 Battery: Lithium Ion Battery 760mAh BL-5B

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia kana neo gia to pote kikloforei to n70? einai sigouro gia to telos tou mina? giati egw rwtisa se kati germanous k tetoia k mou eipan pws ston katalogo gia ta kinita pou 8a r8oun tous 2 epomenous mines den to vlepoun! :(
Link to comment
Share on other sites

ολοι οι τυποι με τετοια στησιματα ειναι απατεωνες :!: ειτε ειναι ιδιωτες ειτε εταιριες μαιμουδοφαντασματα :worry:αν εχετε παρει τοσο πολυ φωτια να το κτυπησετε ειχα δωσει μου φαινεται καποια σοβαρα λινκ :confused: αν οχι μπορω να σας δωσω,αλλα νομιζω οτι ειναι κοροιδια αφου σε λιγες μερες θα ερθει κανονικα Ελλαδα.... :cool:

Κι εγώ το ίδιο πιστεύω! Παρόλο που θέλω πάρα πολύ να το αποκτήσω, κάνω υπομονή μέχρι να έρθει (δεν αργεί λογικά) και να το πάρω στο κουτί του, σφραγισμένο και με την εγγύηση του! (που είναι και δύο χρόνια!;))

 

 

Mε φωναξε κανεις ?

Συμφωνα παντα με την νοκια:

Τα Ν70/N91 θα εχουν Battery: BL-5C, 970, mAh, Li-Ion

To N90 Battery: Lithium Ion Battery 760mAh BL-5B

Αυτά είναι σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά του Ν70 κλπ.

Αν όμως δεις εδώ έχει στην BL-5B το Ν70 και στην BL-5C μόνο το Ν91!

Τέλος, η BL-5C πόσα mAh είναι? Πχ εδώ την έχει 850 mAh και εδώ την έχει 900 mAh!!! :wacko: :confused: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το ίδιο πιστεύω! Παρόλο που θέλω πάρα πολύ να το αποκτήσω, κάνω υπομονή μέχρι να έρθει (δεν αργεί λογικά) και να το πάρω στο κουτί του, σφραγισμένο και με την εγγύηση του! (που είναι και δύο χρόνια!;))
αν συγκρινω ολα τα στοιχεια που εχω στα χερια μου δηλαδη[εγκριση F.C.C. 24-8{συνηθως 1 μηνα μετα την εγκριση αυτη βγαινει διανομη....,επισημη release Eυρωπης 16-9 και καποιες αλλες ημερομηνιες εναρξης πωλησεων που εχω :) λογικα θα πρεπει να τρεξει Ελλαδα μεταξυ 20-9 και αρχες Οκτωβρη το πολυ-πολυ..με την τιμη που ειπαμε :)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι σύμφωνα με τα χαρακτηριστικά του Ν70 κλπ.

Αν όμως δεις εδώ έχει στην BL-5B το Ν70 και στην BL-5C μόνο το Ν91!

Τέλος, η BL-5C πόσα mAh είναι? Πχ εδώ την έχει 850 mAh και εδώ την έχει 900 mAh!!! :wacko: :confused: :wacko:

 

Ναι η νοκια οπως παντα μας τα μπερδευει λιγο :O :blink:

Κοιταζω παντα τα τελευταια που αναφερει η νοκια.

Η μπαταριες και τα τηλεφωνα που ανεφερα παραπανω, ειναι συμφωνα με το τι θα περιλαμβανεται στο πακετο του καθε τηλεφωνου.

Ειδωμεν! :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

αν συγκρινω ολα τα στοιχεια που εχω στα χερια μου δηλαδη[εγκριση F.C.C. 24-8{συνηθως 1 μηνα μετα την εγκριση αυτη βγαινει διανομη....,επισημη release Eυρωπης 16-9 και καποιες αλλες ημερομηνιες εναρξης πωλησεων που εχω :) λογικα θα πρεπει να τρεξει Ελλαδα μεταξυ 20-9 και αρχες Οκτωβρη το πολυ-πολυ..με την τιμη που ειπαμε :)

Μακάρι!! :D Και όπως είπε και ο nervous για το Bluetooth περίπου ένα μήνα μετά την έγκριση, κάπου εκεί θα έρθει!

 

paidia kana neo gia to pote kikloforei to n70? einai sigouro gia to telos tou mina? giati egw rwtisa se kati germanous k tetoia k mou eipan pws ston katalogo gia ta kinita pou 8a r8oun tous 2 epomenous mines den to vlepoun!

Φίλε μου, ό,τι νεώτερο υπάρχει γράφεται εδώ! Οπότε αν υπήρχε κάτι θα ήταν γραμμένο! ;)

 

Ναι η νοκια οπως παντα μας τα μπερδευει λιγο

Κοιταζω παντα τα τελευταια που αναφερει η νοκια.

Η μπαταριες και τα τηλεφωνα που ανεφερα παραπανω, ειναι συμφωνα με το τι θα περιλαμβανεται στο πακετο του καθε τηλεφωνου.

Ειδωμεν!

Εσύ μια χαρά σωστός είσαι! Η Νόκια γράφει ό,τι θέλει! Πάντως το μόνο σίγουρο μέχρι στιγμής είναι ότι το Ν90 έχει την BL-5B. Τέσπα, θα δείξει. Αν και πιστεύω ότι το σωστό είναι αυτό που ανέφερες παραπάνω. Μπορεί να ήθελαν να βάλουν την BL-5B και να άλλαξαν γνώμη. Τώρα πώς υπάρχουν 3 διαφορετικοί αριθμοί για τα mAh της BL-5C μάλλον ούτε η Νόκια το ξέρει! :p Εκτός αν ήταν 850 στην αρχή μετά την έκαναν 900 και τώρα 970! Θα το μάθουμε σύντομα πιστεύω!

Link to comment
Share on other sites

ne omos 200 euro den ine liga? kati pezete

φιλε μου αν εχω καταλαβει καλα πρεπει να ειναι η τιμη εκκινησης,εγω παντως χτυπησα τη δημοπρασια με 480 ευρω κι εχω στειλει και μηνυμα στον χρηστη αλλα ακομα να μου απαντησει,κατσε να δουμε,για οτι νεωτερο εχω σιγουρα θα σας το αναφερω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (3.45.113) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Πάντως να πούμε την αλήθεια, μετά από δύο χρόνια από την κυκλοφορία του sx1 πρώτη φορά η nokia βάζει stereo radio και mp3. Τα μόνα nokia S60 μέχρι τώρα με ραδιόφωνο είναι το 6260 και το 3230 τα οποία και τα δύο έχουν μονοφωνικο mp3. Και πριν δύο χρόνια σύγκριναν το sx1 με το 6600... (εε ρε ξύλο που θέλαμε!! :p)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (3.45.113) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Πάντως να πούμε την αλήθεια, μετά από δύο χρόνια από την κυκλοφορία του sx1 πρώτη φορά η nokia βάζει stereo radio και mp3. Τα μόνα nokia S60 μέχρι τώρα με ραδιόφωνο είναι το 6260 και το 3230 τα οποία και τα δύο έχουν μονοφωνικο mp3. Και πριν δύο χρόνια σύγκριναν το sx1 με το 6600... (εε ρε ξύλο που θέλαμε!! :p)

Το 6630,6680/81 εχουν στερεο mp3,τους λειπει το ραδιο... :( (αυτο ισως συμπληρωθει με το handsfree bleutooth που εχει ραδιο,αν ειναι συμβατο....)!
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Mε φωναξε κανεις ? :p

Συμφωνα παντα με την νοκια:

Τα Ν70/N91 θα εχουν Battery: BL-5C, 970, mAh, Li-Ion

To N90 Battery: Lithium Ion Battery 760mAh BL-5B

εχεις απολυτο δικιο για το Ν70 ;)σε 2-3 σοβαρα sites που θα εχουν κανονικες συσκευες παραγωγης στα specs δινουν την 970 με 4 ωρες ομιλιας και 240 αναμονη :up:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλα νεα αυτα που μας γραψατε παιδια.οποτε η μπαταρια του δειχνει αξιοπρεπεστατη για ενα τετοιο κινητο,για να το δουμε και στην πραξη ομως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (3.45.113) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Πάντως να πούμε την αλήθεια, μετά από δύο χρόνια από την κυκλοφορία του sx1 πρώτη φορά η nokia βάζει stereo radio και mp3. Τα μόνα nokia S60 μέχρι τώρα με ραδιόφωνο είναι το 6260 και το 3230 τα οποία και τα δύο έχουν μονοφωνικο mp3. Και πριν δύο χρόνια σύγκριναν το sx1 με το 6600... (εε ρε ξύλο που θέλαμε!! :p)

Οπα. :p

Το Ngage ειχε και στερεο ηχο μπ3(και καλυτερο απο σχ1) και ραδιο και ηταν και πιο σταθερο :rolleyes:

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αν εχω καταλαβει καλα πρεπει να ειναι η τιμη εκκινησης,εγω παντως χτυπησα τη δημοπρασια με 480 ευρω κι εχω στειλει και μηνυμα στον χρηστη αλλα ακομα να μου απαντησει,κατσε να δουμε,για οτι νεωτερο εχω σιγουρα θα σας το αναφερω.

 

to brhka se dhmoprasia gia 240e kai to perimenw trith na erthei.

h mexri twra epikoininia me ton seller deixnei oti ola einai entaxei...

einai prototypo xwris olo to software epano tou.

fysika kai tha pw entypwseis molis to parw sta xeria mou

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

στο μοναδικο φυλλαδιο του γερμανου που εχω δει χωρις λαθη, εχει τα χαρακτηριστικα και ακομα και με ποια καρτα μνημης ειναι συμβατο και λεει συντομα κοντα σας. για να εχει τοση αναλυση σημαινει δεν αργει. δε θα εκανε τοσο μεγαλη βλακεια ο γερμανος αν δεν ερχοτανε. καλα, γερμανος ειναι αυτος, δεν περιμενω και πολλα.
Link to comment
Share on other sites

to brhka se dhmoprasia gia 240e kai to perimenw trith na erthei.

h mexri twra epikoininia me ton seller deixnei oti ola einai entaxei...

einai prototypo xwris olo to software epano tou.

fysika kai tha pw entypwseis molis to parw sta xeria mou

mono 240?ti ennoeis phototypo kai oti den exei olo to software panw tou???einai kanonika me to kouti tou kai oti allo periexei mesa??

Link to comment
Share on other sites

το καλώδιο κοστίζει γύρω στα 30 ευρώ(το κουτί όμως?),δηλαδή 240+30=270..κανονικά το κινητό κάνει γύρω στα 500..συμφέρει και "καρασιμφαιρει",αλλα κάτι μου μυρίζει ότι κάτι παίζει(με τον seller)...tespa...περιμένουμε με ανυπομονησία να ακούσουμε τα καλά σου λόγια ioannisioannis ! :confused:
Link to comment
Share on other sites

χωρις κουτι?καλα το καλωδιο δεν το βαζω καθολου γιατι δεν με ενδιαφερει αλλα οχι χωρις κουτι,αν χρειαστει δηλαδη αναβαθμιση τι θα πας και θα πεις,σιγουρα εδω βρωμαει η δουλεια,της βουτας πρεπει να ειναι τα κινητα που δινει.τελος παντων κατσε να δουμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

χωρις κουτι?καλα το καλωδιο δεν το βαζω καθολου γιατι δεν με ενδιαφερει αλλα οχι χωρις κουτι,αν χρειαστει δηλαδη αναβαθμιση τι θα πας και θα πεις,σιγουρα εδω βρωμαει η δουλεια,της βουτας πρεπει να ειναι τα κινητα που δινει.τελος παντων κατσε να δουμε.

 

prototypa einai, afou den bghkan kanonika sta magazia.

dinoume merika gia tests klp.

as erthei kai tote blepoume.

to phra apo aglia.

logika mexri paraskeyh tha to exei labei ayth pou petaei trith gia ellada kai tha mou to ferei. sigoura exei risko

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

χωρις κουτι?καλα το καλωδιο δεν το βαζω καθολου γιατι δεν με ενδιαφερει αλλα οχι χωρις κουτι,αν χρειαστει δηλαδη αναβαθμιση τι θα πας και θα πεις,σιγουρα εδω βρωμαει η δουλεια,της βουτας πρεπει να ειναι τα κινητα που δινει.τελος παντων κατσε να δουμε.

Φιλε ταξιδιωτη22 οπως ειπα και πιο πριν αυτες οι καταστασεις ειναι ολες πανω απο υποπτες ;) καποιος απο τους στοχους τετοιων αεριτζηδων ειναι κλοπη προσωπικων στοιχειων,υπεξαιρεση στοιχειων πιστωτικων καρτων κι αλλες απατεωνιες που δεν θα τις απαριθμησω ολες.... :) ειναι θεμα κοινης λογικης οτι ενα τηλεφωνο που θα βγαλει λιανικη στα 500-550 δεν μπορει να διακινηθει στα 200-250 :rolleyes: αν δε η συσκευη ειναι προπαραγωγης ενας λογος παραπανω για να διακινηθει στα 1000!!!εκτος αν ειναι κλεμενη....ευχομαι ο φιλος μας να μην την πατησε ηδη :worry: [κι ελπιζω να μην εδωσε πιστωτικη....]

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...