Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, ALIEN_3_ said:

Σε εμένα σε εθνική, Πειραιώς, viva ,revolut,payzy όλα κανονικά 

Σε αυτές παίζει κ εμένα... Μόνο η άλφα κάνει μαγκιες

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 952
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παρατήρησα ότι μετά το update ο ήχος μέσω Bluetooth είτε στο αυτοκίνητο είτε στα ακουστικά παίζει ποιο δυνατά πλέον . Το παρατήρησε κανείς άλλος ? 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι μετά το update ο ήχος μέσω Bluetooth είτε στο αυτοκίνητο είτε στα ακουστικά παίζει ποιο δυνατά πλέον . Το παρατήρησε κανείς άλλος ? 
Εμένα πάλι μου έχει σπάσει τα νεύρα γιατί δεν κρατάει την τελευταία ρύθμιση στην ένταση του bt, μετά από επανεκκίνηση. Την πάει στο μέσον περίπου και θα πρέπει να την ανεβάσω χερουλατα.

Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το κινητό σε 5g και άνοιξα το hotspot να κατεβάσω ένα παιχνίδι στο xbox ποιο γρήγορα. Το κινητό πήρε φωτιά ,ζηματουσε και έσβηνε από μόνο του συνέχεια το hotspot. Πρώτη φορά ζεστάθηκε το κινητό. Αλλά αν για 32 γιγα και 15 λεπτά έκανε έτσι που να το βάλω να κατεβάσει και κάνα σοβαρό παιχνίδι που θα είναι πάνω από 150 γιγα......

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Γιατί σου κάνει εντύπωση;

το 5G είναι αρκετά ενεργοβόρο κιόλας, συν το hotspot που επέλεξες. Δεν είναι η μοναδική συσκευή που θα ζεματίσει σε μια τέτοια λειτουργία πάντως.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, mivechris said:

Γιατί σου κάνει εντύπωση;

το 5G είναι αρκετά ενεργοβόρο κιόλας, συν το hotspot που επέλεξες. Δεν είναι η μοναδική συσκευή που θα ζεματίσει σε μια τέτοια λειτουργία πάντως.

Το δουλεύω αρκετά το hotspot . Και για μεγαλύτερα διαστήματα αλλά για καμία ταινία στο τάμπλετ,όχι να δουλεύει στο τέρμα όπως στο xbox. Θα περίμενα πάντως με κλειστεί οθόνη να τα πηγαίνει καλύτερα από θερμοκρασία,έστω να μην φτάνει στο σημείο να το κλείνει από μόνο του το hotspot και ας είναι ζεστό. Στην ουσία είναι μια λειτουργία του κινητού η οποία δεν μπορώ να την χρησιμοποιήσω στην πράξη 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Άλλο κόλπο ξεκίνησε!
Σας βγάζει την παρακάτω οθόνη μετά από επανεκκίνηση?
Ότι και να κάνω, ότι και να ρυθμίσω, μετά από επανεκκίνηση και μόλις πάω να καλέσω έναν αριθμό μου βγάζει την παρακάτω οθόνη.
Ότι και να επιλέξω από αυτά που δίνει, στην επόμενη επανεκκίνηση ξανά πάλι τα ίδια!
Αν γνωρίζει κάποιος πως στο διάολο σταματάει να το ζητάει, θα με υποχρεώσει.
75f4f5431ea9af731db7cc2d782067ea.jpg

Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fanatikos said:

Άλλο κόλπο ξεκίνησε!
Σας βγάζει την παρακάτω οθόνη μετά από επανεκκίνηση?
Ότι και να κάνω, ότι και να ρυθμίσω, μετά από επανεκκίνηση και μόλις πάω να καλέσω έναν αριθμό μου βγάζει την παρακάτω οθόνη.
Ότι και να επιλέξω από αυτά που δίνει, στην επόμενη επανεκκίνηση ξανά πάλι τα ίδια!
Αν γνωρίζει κάποιος πως στο διάολο σταματάει να το ζητάει, θα με υποχρεώσει.
75f4f5431ea9af731db7cc2d782067ea.jpg

Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μου το κάνει και εμένα σε κάθε επανεκκίνηση από τότε που το αγόρασα. Το ίδιο με κάνει και το realme

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Μου το κάνει και εμένα σε κάθε επανεκκίνηση από τότε που το αγόρασα. Το ίδιο με κάνει και το realme
Εμένα δεν μου το έκανε πριν την αναβάθμιση και δεν έχω πηραξει και κάποια ρύθμιση.
Νομίζω όμως ότι το βρήκα.
Την βρήκα στις εφαρμογές συστήματος και έκλεισα την επιλογή που λέει για σχεδιασμό πάνω από άλλες εφαρμογές.
Έκανα επανεκκίνηση δεν δεν μου το έβγαλε.
Το θέμα είναι γιατί ξεκίνησε ξαφνικά να το κάνει, χωρίς να πηραξω τίποτα!


Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τρίχες. Για λίγο δεν το έκανε και άρχισε ξανά να το πετάει μετά από κάθε επανεκκίνηση.
Επίσης για κάποιον λόγο έκαναν μπαχαλο και το aod.
Ούτε αυτό μπορείς να το ρυθμίσεις. Ούτε καν να το κάνεις disable.
Μετά από κάθε επανεκκίνηση όχι μόνον γίνεται enable ξανά από μόνο του αλλά δεν κρατάει ούτε την ρύθμιση που του έχεις κάνει. Γυρνάει σε μια default επιλογή.
Εντάξει μακράν η πιο μπαχαλο έκδοση.
Βασικά θα πρέπει να αποφεύγει κάποιος να κάνει επανεκκίνηση καθώς πολλές ρυθμίσεις που έχει κάνει χάνονται και γυρνάνε σε κάποιες default όπως τις έχουν σκεφτεί αυτοί.

Έδωσαν ρέστα σ' αυτή την αναβάθμιση. Ξεπέρασαν ακόμη και την Xiaomi στο μπαχαλιασμα.

Α ρε κώλο - Τραμπ με τα ban σου! Τι καλά που ήταν στην Huawei! Είχα αραξει πραγματικά!
0 προβλήματα και άψογη λειτουργία.

Εδώ έχουμε μπλέξει με ερασιτέχνες!


Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk





Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, fanatikos said:

Τελικά τρίχες. Για λίγο δεν το έκανε και άρχισε ξανά να το πετάει μετά από κάθε επανεκκίνηση.
Επίσης για κάποιον λόγο έκαναν μπαχαλο και το aod.
Ούτε αυτό μπορείς να το ρυθμίσεις. Ούτε καν να το κάνεις disable.
Μετά από κάθε επανεκκίνηση όχι μόνον γίνεται enable ξανά από μόνο του αλλά δεν κρατάει ούτε την ρύθμιση που του έχεις κάνει. Γυρνάει σε μια default επιλογή.
Εντάξει μακράν η πιο μπαχαλο έκδοση.
Βασικά θα πρέπει να αποφεύγει κάποιος να κάνει επανεκκίνηση καθώς πολλές ρυθμίσεις που έχει κάνει χάνονται και γυρνάνε σε κάποιες default όπως τις έχουν σκεφτεί αυτοί.

Έδωσαν ρέστα σ' αυτή την αναβάθμιση. Ξεπέρασαν ακόμη και την Xiaomi στο μπαχαλιασμα.

Α ρε κώλο - Τραμπ με τα ban σου! Τι καλά που ήταν στην Huawei! Είχα αραξει πραγματικά!
0 προβλήματα και άψογη λειτουργία.

Εδώ έχουμε μπλέξει με ερασιτέχνες!


Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




 

δεν χρησιμοποιούσα AOD, μόνο με σήκωμα της συσκευής να ενεργοποιείται το έχω και δεν μου έχει αλλάξει ουδεμια ρύθμιση στην συσκευή επίσης, επανεκκίνηση κάνω κάθε μέρα μάλιστα το πρωί.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fanatikos said:

Τελικά τρίχες. Για λίγο δεν το έκανε και άρχισε ξανά να το πετάει μετά από κάθε επανεκκίνηση.
Επίσης για κάποιον λόγο έκαναν μπαχαλο και το aod.
Ούτε αυτό μπορείς να το ρυθμίσεις. Ούτε καν να το κάνεις disable.
Μετά από κάθε επανεκκίνηση όχι μόνον γίνεται enable ξανά από μόνο του αλλά δεν κρατάει ούτε την ρύθμιση που του έχεις κάνει. Γυρνάει σε μια default επιλογή.
Εντάξει μακράν η πιο μπαχαλο έκδοση.
Βασικά θα πρέπει να αποφεύγει κάποιος να κάνει επανεκκίνηση καθώς πολλές ρυθμίσεις που έχει κάνει χάνονται και γυρνάνε σε κάποιες default όπως τις έχουν σκεφτεί αυτοί.

Έδωσαν ρέστα σ' αυτή την αναβάθμιση. Ξεπέρασαν ακόμη και την Xiaomi στο μπαχαλιασμα.

Α ρε κώλο - Τραμπ με τα ban σου! Τι καλά που ήταν στην Huawei! Είχα αραξει πραγματικά!
0 προβλήματα και άψογη λειτουργία.

Εδώ έχουμε μπλέξει με ερασιτέχνες!


Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




 

Το ιδιο ακριβως προβλημα υπαρχει και στο 10 Pro. Οπως και οταν ανοιγεις τον διακοπτη για ειδοποιησεις του aod, σου ανοιγει και ο ακριανος φωτισμος, αν τον κλεισεις, κλεινουν και οι ειδοποιησεις.

Link to comment
Share on other sites

δεν χρησιμοποιούσα AOD, μόνο με σήκωμα της συσκευής να ενεργοποιείται το έχω και δεν μου έχει αλλάξει ουδεμια ρύθμιση στην συσκευή επίσης, επανεκκίνηση κάνω κάθε μέρα μάλιστα το πρωί.
Μην την ενεργοποιήσεις.
Βασικά don't touch αυτά τα δύο πράγματα που έγραψα.
Όσο τα είχα και εγώ όπως τα είχα ρυθμίσει με τις παλιότερες εκδόσεις firmware του κινητού δούλευαν μια χαρά. Μόλις πήγα και τα πείραξα άρχισαν τα κουλά.
Τι το 'θελα! Ας τα άφηνα στην ησυχία τους!


Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Το ιδιο ακριβως προβλημα υπαρχει και στο 10 Pro. Οπως και οταν ανοιγεις τον διακοπτη για ειδοποιησεις του aod, σου ανοιγει και ο ακριανος φωτισμος, αν τον κλεισεις, κλεινουν και οι ειδοποιησεις.
Το ξέρω. Βασικά ένα γκουγκλαρισμα να κάνεις θα σου βγάλει αμέσως για τα bug αυτά.
Δεν γκρινιάζουμε μόνον εμείς εδώ. Είναι γενικό πρόβλημα που έχει πειράξει και άλλα μοντέλα τους.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fanatikos said:

Μην την ενεργοποιήσεις.
Βασικά don't touch αυτά τα δύο πράγματα που έγραψα.
Όσο τα είχα και εγώ όπως τα είχα ρυθμίσει με τις παλιότερες εκδόσεις firmware του κινητού δούλευαν μια χαρά. Μόλις πήγα και τα πείραξα άρχισαν τα κουλά.
Τι το 'θελα! Ας τα άφηνα στην ησυχία τους!


Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Το ξέρω. Βασικά ένα γκουγκλαρισμα να κάνεις θα σου βγάλει αμέσως για τα bug αυτά.
Δεν γκρινιάζουμε μόνον εμείς εδώ. Είναι γενικό πρόβλημα που έχει πειράξει και άλλα μοντέλα τους.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ακριβως ετσι την πατησα κι εγω. Ολα ηταν οκ και μολις τα πειραξα κι εγω, χαλασαν ολα, ενω πριν ηταν οκ μετα απο καθε ενημερωση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω πάντως, επειδή με βάλατε σε σκέψεις, δοκίμασα τα πάντα απ όσα γράφετε να πειράξω και μάλιστα εκανα και επανεκκινήσεις την συσκευή.

Δεν αλλάζει καμία ρύθμιση. Ότι AOD και να βάλω παραμένει, όποιο ακριανό φωτισμό να αλλάξω/σβήσω μια χαρά λειτουργεί η AOD μετά(και ριστάρτ εκανα κιόλας) και να την έχω ενεργοποιημένη ΟΛΗ την ημέρα πάτησα και να παραμένει και τα συναφή και τα έχει κρατήσει όλα όπως πρέπει.

Γύρισα σε αυτά που είχα κιόλας (την ώρα μόνο στο κέντρο και σε εξοικονόμηση ενέργειας) και τα έχει κρατήσει όλα.

Με 13.1 είμαι επίσης να σημειώσω.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω πάντως, επειδή με βάλατε σε σκέψεις, δοκίμασα τα πάντα απ όσα γράφετε να πειράξω και μάλιστα εκανα και επανεκκινήσεις την συσκευή.
Δεν αλλάζει καμία ρύθμιση. Ότι AOD και να βάλω παραμένει, όποιο ακριανό φωτισμό να αλλάξω/σβήσω μια χαρά λειτουργεί η AOD μετά(και ριστάρτ εκανα κιόλας) και να την έχω ενεργοποιημένη ΟΛΗ την ημέρα πάτησα και να παραμένει και τα συναφή και τα έχει κρατήσει όλα όπως πρέπει.
Γύρισα σε αυτά που είχα κιόλας (την ώρα μόνο στο κέντρο και σε εξοικονόμηση ενέργειας) και τα έχει κρατήσει όλα.
Με 13.1 είμαι επίσης να σημειώσω.
Κι εγώ δοκίμασα τα πάντα απ αυτά που γράφονται και δουλεύει μια χαρά επίσης με 13.1 OTA update μέχρι στιγμής!

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μετά από Samsung s21 πήρα στο OnePlus. Το μόνο πρόβλημα που έχω μέχρι στιγμής είναι με το android auto σε Skoda scala δεν δουλεύει με τίποτα και από ότι διαβάζω είναι γνωστό πρόβλημα που περιμέναμε να διορθωθεί στο 13.1 αλλά δεν βλέπω φως 

ck
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω τέτοια θέματα.. ουρμτε πριν την αναβάθμιση..ούτε μετά...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω πάντως, επειδή με βάλατε σε σκέψεις, δοκίμασα τα πάντα απ όσα γράφετε να πειράξω και μάλιστα εκανα και επανεκκινήσεις την συσκευή.
Δεν αλλάζει καμία ρύθμιση. Ότι AOD και να βάλω παραμένει, όποιο ακριανό φωτισμό να αλλάξω/σβήσω μια χαρά λειτουργεί η AOD μετά(και ριστάρτ εκανα κιόλας) και να την έχω ενεργοποιημένη ΟΛΗ την ημέρα πάτησα και να παραμένει και τα συναφή και τα έχει κρατήσει όλα όπως πρέπει.
Γύρισα σε αυτά που είχα κιόλας (την ώρα μόνο στο κέντρο και σε εξοικονόμηση ενέργειας) και τα έχει κρατήσει όλα.
Με 13.1 είμαι επίσης να σημειώσω.
Δηλαδή εάν την κλείσεις την AOD και κάνεις επανεκκίνηση σου την κρατάει κλειστή? Δεν την ανοίγει ξανά από μόνο του?

Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εάν την κλείσεις την AOD και κάνεις επανεκκίνηση σου την κρατάει κλειστή? Δεν την ανοίγει ξανά από μόνο του?

Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μόλις το δοκίμασα και ναι μένει κλειστή η aod!

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, fanatikos said:

Δηλαδή εάν την κλείσεις την AOD και κάνεις επανεκκίνηση σου την κρατάει κλειστή? Δεν την ανοίγει ξανά από μόνο του?

Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σωστά.

Βασικά πες μου ακριβώς τι θες να κάνω και το δοκιμάζω δεν εχω πρόβλημα,ας χαλάσει τις ρυθμίσεις μου.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα και ναι μένει κλειστή η aod!

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν ξέρω! Περίεργο να έχει διαφορετική συμπεριφορά.
Εμένα μου σπάει τα νεύρα, όχι μόνο δεν μένει κλειστή αλλά δεν φορτώνει καν το configuration που έχω κάνει. Δείχνει μια εντελώς χαζή aod που δεν ξέρω ποιος την έχει επιλέξει.
Ένα τελευταίο, μήπως έχεις την global έκδοση?

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σωστά.
Βασικά πες μου ακριβώς τι θες να κάνω και το δοκιμάζω δεν εχω πρόβλημα,ας χαλάσει τις ρυθμίσεις μου.
Μήπως έχεις την global έκδοση?

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fanatikos said:

Δεν ξέρω! Περίεργο να έχει διαφορετική συμπεριφορά.
Εμένα μου απαντά νεύρα, όχι μόνο που δεν μένει κλειστή αλλά δεν φορτώνει καν το configuration που έχω κάνει. Δείχνει μια εντελώς χαζή aod.
Ένα τελευταίο, μήπως έχεις την global έκδοση?

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μήπως έχεις την global έκδοση?

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Απο κωτσόβολο είναι η συσκευή υποθέτω ναι.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Απο κωτσόβολο είναι η συσκευή υποθέτω ναι.
Μπα! Όχι. Και εγώ από Κώτσο την έχω πάρει.

Δεν κάνω τίποτα το περίεργο. Απλά κλείνω την aod μέσα από τις ρυθμίσεις, ταπετσαρίες και στυλ.

Κάνω επανεκκίνηση και τσουπ, ο διακόπτης που είχα κλείσει είναι και πάλι ανοικτός επειδή έτσι γουστάρει.


Αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι ότι εγώ δεν πέρασα την ΟΤΑ αναβάθμιση αλλά κατέβασα και πέρασα την full rom μέσω του updater.
Μήπως η ΟΤΑ που είναι incremental update δεν είχε καν το προβληματικό αρχείο για την aod, οπότε έμεινε της προηγούμενης έκδοσης που ήταν σωστό. Ενώ η full έκδοση είχε το προβληματικό αρχείο.

Εσείς περάσατε την ΟΤΑ αναβάθμιση?

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...