Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

11 ώρες πριν, ilka71 said:

σας κατεβαίνει ο samsung browser στα windows που διαβάζω είναι πλέον διαθέσιμος στο Microsoft Store; κάνει λέει και συγχρονισμό με του κινητού

Όχι, κολλάει, δε κατεβαίνει, τον έβαλε κανείς? 

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, manos20082 said:

Έφτασε και το δικό μου, τι τέρας είναι αυτό ρε παιδιά; ερώτηση όσοι φοράτε white dome tg, έχετε καθυστέρηση και εσείς στο δακτυλικο αποτύπωμα; το περίμενα πιο γρήγορο! 

καλοριζικο να το χαρεις,πραγματικα ειναι εντυπωσιακο,το δακτυλικο δυστυχως δεν ειναι και απο τα δυνατα σημεια του αλλα μπροστα σε ολα που δινει η συσκευη κανουμε λιγο τα στραβα ματια,δεν ξερω χωρις προστασιες πως τα πηγαινει γιατι απο την πρωτη στιγμη εβαλα ζελατινα

Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

Έχω αλλάξει δύο συσκευές συν την τωρινή και στα τρία φορούσα και φοράω τζαμακι της techprotect. Πιάνει σχεδόν πάντα, 1-2/10 να μην πιάσει και αυτό αν έχω ξερά δάχτυλα. Το δαχτυλικο της συσκευής μας είναι σούπερ, η διαφορά με το προηγούμενο μου s22 ultra στο συγκεκριμένο τομέα είναι χαοτική που εκεί έπιανε 50/50. 

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα και εγώ την επίσημη αναβάθμιση του one ui και επομένως και την πλήρη λειτουργία τουhomeup. Εξακολουθώ να μην έχω τη δυνατότητα να έχω το layout στη σελίδα των εφαρμογών με κάθετη κύλιση.....
Ούτε είδα να αναμένεται σε επόμενη αναβάθμιση.
Ξέρει κανείς κάτι επ αυτού?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω αλλάξει δύο συσκευές συν την τωρινή και στα τρία φορούσα και φοράω τζαμακι της techprotect. Πιάνει σχεδόν πάντα, 1-2/10 να μην πιάσει και αυτό αν έχω ξερά δάχτυλα. Το δαχτυλικο της συσκευής μας είναι σούπερ, η διαφορά με το προηγούμενο μου s22 ultra στο συγκεκριμένο τομέα είναι χαοτική που εκεί έπιανε 50/50. 
λινκ για το τζαμακι tech protect ;θέλει κόλλες ;
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, DrFrap said:

Επίσης, με την νέα έκδοση του homeup, δουλεύει και η λίστα των εφαρμογών? Έχει δλδ τη δυνατότητα καθετου scroll με τις 2 σειρές ψηλά που είναι φιξ? Με βόλευε πολύ αυτή η ρύθμιση

Αν εννοείς αυτό

https://www.youtube.com/watch?v=wOec_Ls5Dzw

δεν έχει έρθει ακόμη, αλλά θα ενσωματωθεί στα επόμενα updates του Home Up.

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, DrFrap said:

Έλαβα και εγώ την επίσημη αναβάθμιση του one ui και επομένως και την πλήρη λειτουργία τουhomeup. Εξακολουθώ να μην έχω τη δυνατότητα να έχω το layout στη σελίδα των εφαρμογών με κάθετη κύλιση.....
Ούτε είδα να αναμένεται σε επόμενη αναβάθμιση.
Ξέρει κανείς κάτι επ αυτού?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σε εμένα δουλεύει κανονικά 

Screenshot_20231130_191007_Home Up.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, ilka71 said:
8 ώρες πριν, Leongr188 said:
Έχω αλλάξει δύο συσκευές συν την τωρινή και στα τρία φορούσα και φοράω τζαμακι της techprotect. Πιάνει σχεδόν πάντα, 1-2/10 να μην πιάσει και αυτό αν έχω ξερά δάχτυλα. Το δαχτυλικο της συσκευής μας είναι σούπερ, η διαφορά με το προηγούμενο μου s22 ultra στο συγκεκριμένο τομέα είναι χαοτική που εκεί έπιανε 50/50. 

λινκ για το τζαμακι tech protect ;θέλει κόλλες ;

Ναι με κόλλα είναι, χωρίς κόλλα δεν έχω δοκιμάσει. Με ένα απλό search θα το βρεις, μην κάνω διαφήμιση 

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς αυτό

δεν έχει έρθει ακόμη, αλλά θα ενσωματωθεί στα επόμενα updates του Home Up.
Αν το αναμενόμενο app list update είναι αθτο,σούπερ. Αναμένουμε τότε.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε εμένα δουλεύει κανονικά 
898640751_Screenshot_20231130_191007_HomeUp.thumb.jpg.fdac6e81038598804abce2702c47ee3e.jpg
Δεν αναφέρομαι στο task changer, αλλά στη σελίδα όλων των εφαρμογών που έχεις. Είναι μια ρύθμιση που μάλλον θα έρθει σε επόμενο update του home up

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, DrFrap said:

Αν το αναμενόμενο app list update είναι αθτο,σούπερ. Αναμένουμε τότε.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν αναφέρομαι στο task changer, αλλά στη σελίδα όλων των εφαρμογών που έχεις. Είναι μια ρύθμιση που μάλλον θα έρθει σε επόμενο update του home up

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Συγνώμη κατάλαβα λάθος 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Για να εμφανίζεται η ταχύτητα ίντερνετ πάνω στην μπάρα πρέπει να κατεβάσω κάποια εφαρμογή και αν ναι ποια προτείνεται;
Επίσης έχω πρόβλημα με το Revanced. Έχω κατεβάσει το SAI, κάνω εγκατάσταση το MICROG και το Revanced και όταν πάω να το ανοίξω μου βγάζει μήνυμα ότι δεν βρίσκει το Microg.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ffc said:

Καλημέρα. Για να εμφανίζεται η ταχύτητα ίντερνετ πάνω στην μπάρα πρέπει να κατεβάσω κάποια εφαρμογή και αν ναι ποια προτείνεται;
Επίσης έχω πρόβλημα με το Revanced. Έχω κατεβάσει το SAI, κάνω εγκατάσταση το MICROG και το Revanced και όταν πάω να το ανοίξω μου βγάζει μήνυμα ότι δεν βρίσκει το Microg.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Καλημέρα. Σχετικά με το micro g, κατέβασε το ReVanced Manager και δοκίμασε να κάνεις από εκεί Update ή εγκατάσταση το micro g. 

Edited by jtgiannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σχετικά με το micro g, κατέβασε το ReVanced Manager και δοκίμασε να κάνεις από εκεί Update ή εγκατάσταση το micro g. 
Ευχαριστώ για την απάντηση. Εδώ και καιρό είχα κάνει την διαδικασίες εγκατάστασης με το Ravanced Manager στο προηγούμενο κινητό μου,αλλά το είχα ξεχάσει και προσπάθησα μέσω του Sai να κάνω την διαδικασία η οποία προφανώς και δεν δούλεψε.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια μηπως ξερει καοιος πως μπορω να αντικκαταστησω την εφαρμογη του you tube me καποια αλλη που εχω??? δηλαδη οταν παταω σε ενα συνδεσμο του you tube πχ μεσα απο το fecebook να μου ανοιθγει με αλλη εφαρμογη και οχι το you tube,,,, γινεται?? ξετρει καποιος νξα με βοηθεισει??

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις θηκη spigen tough armor με whitestone dome? Γενικα θελω καλη θηκη γιατι εχω εναν μικρο 2 παρα κατι ετων και ολο και καπου θα το βρει και θα το αρπαξει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το συγκεκριμένο συνδιασμο θήκης και tempered glass και έχω μείνει ευχαριστημένος.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vassar said:

Εγώ χρησιμοποιώ το συγκεκριμένο συνδιασμο θήκης και tempered glass και έχω μείνει ευχαριστημένος.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Thanks! Ξερεις αν παιζει το magsafe με αυτη τη θηκη;

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω πρόβλημα στο συγχρονισμό του SAMSUNG NOTES και του Samsung Cloud γενικότερα, έχει άλλος ίδιο πρόβλημα? 

Στο S23 Ultra αλλά και στο ταμπλέτ S8 Ultra. 

Edited by kek

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Thanks! Ξερεις αν παιζει το magsafe με αυτη τη θηκη;
Δεν το ξέρω.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, SagoniasSlutRose said:

Thanks! Ξερεις αν παιζει το magsafe με αυτη τη θηκη;

Σύμφωνα με την spigen ναι, το ίδιο combo έχω και εγώ!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, manos20082 said:

Σύμφωνα με την spigen ναι, το ίδιο combo έχω και εγώ!

Ευχαριστημένος? 

Είμαι ανάμεσα σε Spigen tough armor και uag monarch pro.

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, kek said:

Αντιμετωπίζω πρόβλημα στο συγχρονισμό του SAMSUNG NOTES και του Samsung Cloud γενικότερα, έχει άλλος ίδιο πρόβλημα? 

Στο S23 Ultra αλλά και στο ταμπλέτ S8 Ultra. 

Τελικά έφταιγε το DNS ένα forge.de η κάπως έτσι τέλος πάντως που είχε προταθεί πριν κάμποσο καιρό εδώ μέσα. 

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kek said:

Τελικά έφταιγε το DNS ένα forge.de η κάπως έτσι τέλος πάντως που είχε προταθεί πριν κάμποσο καιρό εδώ μέσα. 

Δοκίμασες στο dns to dns.adguard.com αντι του forge.de

Χρησιμοποιώ τα notes και συγχρονιζονται κανονικά. Το dns κόβει αρκετές διαφημίσεις... 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. το προσωπικό dns (dns.adguard.com) έχετε καταλάβει να επιβραδύνει την ταχυτητα πλοήγησης και φόρτωσης στον browser ή είναι ιδεα μου;;

Link to comment
Share on other sites

λογικο ειναι να εχει μια μικρη διαφορα στην ταχυτητα,τουλαχιστον αυτο εχω δει εγω,δεν λεω οτι ειναι ερπετο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...