Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αφησε στο ταυλανδης(thl)θα εχεις ολα τα καλα.το anti spam απο οτι θυμαμαι με τις ελληνικες ρομ δν δουλευε..εσυ θα κοιτας παντα το πρωτο τι ειναι ...π.χ αν ειναι (thl) opote θα βγαινει για ταυλανδη θα παιρνεις και το update μεσω ota!
Το κάνω από εποχή S9 και με έχει βολέψει!
Εφόσον δεν υπάρχει θέμα με την εγγύηση είναι το πρώτο πράγμα που κάνω με κάθε νέα συσκευή

Sent from my SM-S916B using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Nikos_Mpl said:

για την εφαρμογη της google λες ή της Samsung? προσωπικα προτιμω της Samsung αλλα δε μπορω να καταλαβω αν στελνω μεσω data ή sms/mms και το φοβαμαι μην χρεωθω..

Οταν στελνεις με RCS μεσα απο το samsung messages, διπλα απο το πεδιο που γραφεις εχει ενα + και ενα εικονιδιο φωτογραφιας και ενα εικονιδιο φωτογραφικς μηχανης. Χωρις RCS εχει μονο το +.

Με RCS:

Screenshot_20230528_122713_Messages.png

Χωρις RCS:

Screenshot_20230528_122720_Messages.png

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να γνωρίζουμε ποιοι έχουν ενεργοποιημένο το RCS

https://screenrant.com/blue-dot-next-to-android-text-messages/#:~:text=A blue dot next to a contact profile icon on,receive messages over the internet.

Edited by MobilePerson
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, stamatis3133 said:

Οταν στελνεις με RCS μεσα απο το samsung messages, διπλα απο το πεδιο που γραφεις εχει ενα + και ενα εικονιδιο φωτογραφιας και ενα εικονιδιο φωτογραφικς μηχανης. Χωρις RCS εχει μονο το +.

Με RCS:

Screenshot_20230528_122713_Messages.png

Χωρις RCS:

Screenshot_20230528_122720_Messages.png

εμενα ειναι σε ολους το ιδιο, οπως η 1η σου εικονα και ειμαι σιγουρος οτι για αυτους που δοκιμασα δεν εχουν αφου εχουν ειτε iphone ειτε αλλα τηλεφωνα.. 

1 ώρα πριν, MobilePerson said:

Υπάρχει τρόπος να γνωρίζουμε ποιοι έχουν ενεργοποιημένο το RCS

https://screenrant.com/blue-dot-next-to-android-text-messages/#:~:text=A blue dot next to a contact profile icon on,receive messages over the internet.

για rcs εκανα δοκιμη απο s23 δικο μου σε s22 ultra συζυγου μου και της πηγε παρολο οτι εγω ειχα την εφαρμογη της google και στη γυναικα μου την εχω κανει disable και χρησιμοποιει την εφαρμογη της Samsung...

ΜΕ την εφαρμογη της google στο λεει οτι ειναι RCS το μηνυμα και θεωρητικα εισαι οκ, εχει "50" τροπους που στο δειχνει, αντιθετα ομως με της samsung δεν καταλαβαινεις αν στελνεις απλο sms ή μεσω δεδομενων.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Nikos_Mpl said:

εμενα ειναι σε ολους το ιδιο, οπως η 1η σου εικονα και ειμαι σιγουρος οτι για αυτους που δοκιμασα δεν εχουν αφου εχουν ειτε iphone ειτε αλλα τηλεφωνα.. 

για rcs εκανα δοκιμη απο s23 δικο μου σε s22 ultra συζυγου μου και της πηγε παρολο οτι εγω ειχα την εφαρμογη της google και στη γυναικα μου την εχω κανει disable και χρησιμοποιει την εφαρμογη της Samsung...

ΜΕ την εφαρμογη της google στο λεει οτι ειναι RCS το μηνυμα και θεωρητικα εισαι οκ, εχει "50" τροπους που στο δειχνει, αντιθετα ομως με της samsung δεν καταλαβαινεις αν στελνεις απλο sms ή μεσω δεδομενων.

Για αυτό γκρινιάζω οτι ειναι τοσο μπελάς που κανείς δεν θα κάτσει να ασχοληθεί + το κακο UI στο google messages 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, stamatis3133 said:

Για αυτό γκρινιάζω οτι ειναι τοσο μπελάς που κανείς δεν θα κάτσει να ασχοληθεί + το κακο UI στο google messages 

εννοεις οτι δεν θα κατσει κανεις να ασχοληθει με το google? ελα που αυτο δουλευει αψογα ομως. Εγω πχ μολις γυρισα ολα τα τηλεφωνα σε google γιατι με το samsung app δεν ηξερα αν στελνω τσαμπα ή χρεωνομαι. επισης μου εγγραφε αποτυχια εγγραφης στην υπηρεσια ενω την ειχα ουσιαστικα. τελος παντων για μενα οπως τα ειδα τωρα νομιζω καλυτερη επιλογη ειναι της google. Δεν ξερω αν στελνει φωτο σε πληρη αναλυση αλλα ξερεις σιγουρα οτι δε χρεωνεσαι σμσ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Nikos_Mpl said:

εννοεις οτι δεν θα κατσει κανεις να ασχοληθει με το google? ελα που αυτο δουλευει αψογα ομως. Εγω πχ μολις γυρισα ολα τα τηλεφωνα σε google γιατι με το samsung app δεν ηξερα αν στελνω τσαμπα ή χρεωνομαι. επισης μου εγγραφε αποτυχια εγγραφης στην υπηρεσια ενω την ειχα ουσιαστικα. τελος παντων για μενα οπως τα ειδα τωρα νομιζω καλυτερη επιλογη ειναι της google. Δεν ξερω αν στελνει φωτο σε πληρη αναλυση αλλα ξερεις σιγουρα οτι δε χρεωνεσαι σμσ..

Εσυ εβαλες της google το google messages, ο μεσος χρήστης θα παλεψει με το προεγκατεστημενο της Samsung, η εμπειρία θα ειναι "υπέροχη" και να ήταν κι αλλο το rcs. Και φυσικά αυτα ειναι προβλήματα του Android και οχι του rcs. Δεκα default εφαρμογές για το ίδιο πράγμα... ωπου η καθε μια δουλεύει αλλιως.

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Ενώ μου λέει να ενεργοποιήσω, μόλις το κάνω μου λέει αποτυχία σύνδεσης... Για τα μυνηματα μιλάω..

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

 

 

 

 

Νίκο η εφαρμογή messenge της Samsung είναι πολύ αναλυτική. Δεν πρόκειται να μπερδευτείς να κάνεις λάθος. Όταν επιλέγεις μια επαφή που δέχεται κ αυτή rcs στο γράφει μέσα στο πλαίσιο ενώ αν η επαφή δεν υποστηρίζει δεν στο γράφει κ το στέλνει με sms. Παραθέτω 2 φωτογραφίες να καταλάβεις τι εννοώ. Screenshot_20230528_180408_Messages.thumb.jpg.489b6a4fd2dce1ebceb71a68df7576bd.jpg

Screenshot_20230528_180422_Messages.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, challenge143 said:

Νίκο η εφαρμογή messenge της Samsung είναι πολύ αναλυτική. Δεν πρόκειται να μπερδευτείς να κάνεις λάθος. Όταν επιλέγεις μια επαφή που δέχεται κ αυτή rcs στο γράφει μέσα στο πλαίσιο ενώ αν η επαφή δεν υποστηρίζει δεν στο γράφει κ το στέλνει με sms. Παραθέτω 2 φωτογραφίες να καταλάβεις τι εννοώ. Screenshot_20230528_180408_Messages.thumb.jpg.489b6a4fd2dce1ebceb71a68df7576bd.jpg

Screenshot_20230528_180422_Messages.jpg

μηπως εννοεις το google messages ? το ανοιξα απο απορια και ακριβως αυτη την εικονα εχω , τα εικονιδια , το μηνυμα rcs η γραπτο μηνυμα , ακριβως ολοιδιο

Screenshot_20230528_193534_Messages.jpg

Edited by stelioz78

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η συζήτηση για τα μυνήματα δεν τα ήξερα όλα αυτά! Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο; Μερικές εφαρμογές (όχι της Samsung) από τις δημοφιλείς τις βρίσκεις και στο play store και στο galaxy store. Γιατί να τις κατεβάσεις από το ένα και όχι από το άλλο; Υπάρχει κάποιο πλεονέκτημα; 

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η συζήτηση για τα μυνήματα δεν τα ήξερα όλα αυτά! Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο; Μερικές εφαρμογές (όχι της Samsung) από τις δημοφιλείς τις βρίσκεις και στο play store και στο galaxy store. Γιατί να τις κατεβάσεις από το ένα και όχι από το άλλο; Υπάρχει κάποιο πλεονέκτημα; 
Κανενα πλεονεκτημα του ενος εναντι του αλλου, ίσα ίσα που του playstore μερικές φορές έχουν νεότερη ενημέρωση. Το galaxy store είναι ένα πεθαμένο store που χρησιμοποιείται μόνο για αναβάθμιση των samsung εφαρμογων. Πλέον δεν υπάρχουν ουτε καν οι εφαρμογές για τα ρολόγια watch 4/5 που είναι wear os και όχι tizen( που με μαθηματικη ακριβεια σε 2 με 3 χρονια θα βγαλει μια ανακοινωση ενα πρωι οτι σταματαει την υποστηριξη). Καλά θα κάνει η Samsung να το κλείσει και να πάει όλες τις εφαρμογές της στο play store. Μένει ανοιχτό για την υποστήριξη tizen εφαρμογων στα παλαιοτετα ρολόγια και επίσης επειδή ποτέ δεν ξέρεις με τους αμερικανους αν και ποτε θα σε πετάξουν έξω από την google ( αλλά Huawei) , για να έχουν μια έτοιμη λύση την επόμενη μέρα το πρωί.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk




Για όσους έχουν πρόβλημα με το wallet.


Sent from my SM-S918B using Tapatalk



1f24d4a1a16101006f9e40d82013b39a.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, η default εφαρμογή RCS μηνυμάτων της Samsung είναι η ίδια με την εφαρμογή των SMS; Στο κινητό μου μόνο την RCS εφαρμογή της google βρίσκω!

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, challenge143 said:

Νίκο η εφαρμογή messenge της Samsung είναι πολύ αναλυτική. Δεν πρόκειται να μπερδευτείς να κάνεις λάθος. Όταν επιλέγεις μια επαφή που δέχεται κ αυτή rcs στο γράφει μέσα στο πλαίσιο ενώ αν η επαφή δεν υποστηρίζει δεν στο γράφει κ το στέλνει με sms. Παραθέτω 2 φωτογραφίες να καταλάβεις τι εννοώ. Screenshot_20230528_180408_Messages.thumb.jpg.489b6a4fd2dce1ebceb71a68df7576bd.jpg

Screenshot_20230528_180422_Messages.jpg

ρε σεισ με μπερδεψατε.

Αυτο που δειχνεις και που λες οτι ειναι εμφανεστατο ειναι η εφαρμογη της google που και εγω ανεφερα οτι στο δειχνει οτι στελνεις μηνυμα rcs εμφανεστατα.

Της Samsung η εφαρμογη δεν στο δειχνει και οπως ελεγε ο φιλος πιο πανω, αν πχ σου δινει τη δυνατοτητα για αποστολη φωτογραφιας τοτε σημαινει οτι εχεις rcs, εγω σε ολους εχω την ιδια δυνατοτητα αρα δεν τους διαχωριζει αρα δεν ξερεις αν εκει που στελνεις πας μεσω data...

το messages ειναι της google και το μηνυματα της Samsung για να μην μπερδευομαστε.

Τελος παντων το γυρισα σε google και τελος

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

ρε σεισ με μπερδεψατε.

Αυτο που δειχνεις και που λες οτι ειναι εμφανεστατο ειναι η εφαρμογη της google που και εγω ανεφερα οτι στο δειχνει οτι στελνεις μηνυμα rcs εμφανεστατα.

Της Samsung η εφαρμογη δεν στο δειχνει και οπως ελεγε ο φιλος πιο πανω, αν πχ σου δινει τη δυνατοτητα για αποστολη φωτογραφιας τοτε σημαινει οτι εχεις rcs, εγω σε ολους εχω την ιδια δυνατοτητα αρα δεν τους διαχωριζει αρα δεν ξερεις αν εκει που στελνεις πας μεσω data...

το messages ειναι της google και το μηνυματα της Samsung για να μην μπερδευομαστε.

Τελος παντων το γυρισα σε google και τελος

στην εφαρμογη της samsung οταν ο αλλος εχει rcs και γραψεις εστω και ενα γραμμα σου δειχνει με μπλε συννεφο το κουμπακι αποστολή...αν δεν έχει rcs αυτο το κουμπάκι αποστολή είναι πράσινο...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, arxontas2323 said:

στην εφαρμογη της samsung οταν ο αλλος εχει rcs και γραψεις εστω και ενα γραμμα σου δειχνει με μπλε συννεφο το κουμπακι αποστολή...αν δεν έχει rcs αυτο το κουμπάκι αποστολή είναι πράσινο...

οντως τωρα ναι, αυτη ειναι μια διαφορα αν και στη google ειναι πιο ωραιο. 

Τελικα ποιο να κρατησουμε λετε? 

Προσωπικα καμια εφαρμογη της google δε μου αρεσει. 

Απο το mail οπου στης Samsung εχω schedule για το συγχρονισμο και αυξανω ληψη τις ωρες και μερες που θελω ενω μετα αραιωνω, μεχρι εφαρμογη gallery Που ειναι για κλαμματα της google χωρις αλμπουμ και φακελους.

Γενικα σε ολα προτιμω της Samsung αλλα εδω στα μηνυματα δεν ξερω αν αξιζει να επιμεινω σε Samsung, εκτος αν η διαφορα ειναι οτι με την τελευταια εχουμε αποστολη φωτο σε πληρη αναλυση οποτε υπαρχει διαφορα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Nikos_Mpl said:

οντως τωρα ναι, αυτη ειναι μια διαφορα αν και στη google ειναι πιο ωραιο. 

Τελικα ποιο να κρατησουμε λετε? 

Προσωπικα καμια εφαρμογη της google δε μου αρεσει. 

Απο το mail οπου στης Samsung εχω schedule για το συγχρονισμο και αυξανω ληψη τις ωρες και μερες που θελω ενω μετα αραιωνω, μεχρι εφαρμογη gallery Που ειναι για κλαμματα της google χωρις αλμπουμ και φακελους.

Γενικα σε ολα προτιμω της Samsung αλλα εδω στα μηνυματα δεν ξερω αν αξιζει να επιμεινω σε Samsung, εκτος αν η διαφορα ειναι οτι με την τελευταια εχουμε αποστολη φωτο σε πληρη αναλυση οποτε υπαρχει διαφορα.

Και εγω σε όλα Samsung... Samsung messages  έχεις πλήρη ανάλυση σε φωτογραφίες οταν στέλνεις 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για αυτό το μαγαζί για αγορά s23ultra? Έχει πάρει κανείς άλλος;  https://perishop.gr/product/samsung-galaxy-s23-ultra-5g-dual-sim-12gb-512gb-cream/

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για αυτό το μαγαζί για αγορά s23ultra? Έχει πάρει κανείς άλλος;  https://perishop.gr/product/samsung-galaxy-s23-ultra-5g-dual-sim-12gb-512gb-cream/
Είχα πάρει το s22 ultra από εκεί. Με φορο απαλλαγή. Μια χαρά όλα. Κομπλέ.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οντως τωρα ναι, αυτη ειναι μια διαφορα αν και στη google ειναι πιο ωραιο. 
Τελικα ποιο να κρατησουμε λετε? 
Προσωπικα καμια εφαρμογη της google δε μου αρεσει. 
Απο το mail οπου στης Samsung εχω schedule για το συγχρονισμο και αυξανω ληψη τις ωρες και μερες που θελω ενω μετα αραιωνω, μεχρι εφαρμογη gallery Που ειναι για κλαμματα της google χωρις αλμπουμ και φακελους.
Γενικα σε ολα προτιμω της Samsung αλλα εδω στα μηνυματα δεν ξερω αν αξιζει να επιμεινω σε Samsung, εκτος αν η διαφορα ειναι οτι με την τελευταια εχουμε αποστολη φωτο σε πληρη αναλυση οποτε υπαρχει διαφορα.
Δοκιμασε και το Spark ...

Ισως η καλυτερη email εφαρμογη...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, valium said:

Είχα πάρει το s22 ultra από εκεί. Με φορο απαλλαγή. Μια χαρά όλα. Κομπλέ.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

και σου αφαιρεσαν φπα σε αυτη την τιμη? ειναι ηδη πολυ χαμηλη και αν επιλεξεις εκει που λεει οτι εισαι επαγγελματιας δεν κανει τιποτα. πως εβγαλες ακρη?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

και σου αφαιρεσαν φπα σε αυτη την τιμη? ειναι ηδη πολυ χαμηλη και αν επιλεξεις εκει που λεει οτι εισαι επαγγελματιας δεν κανει τιποτα. πως εβγαλες ακρη?
Κανονικά μου το αφαίρεσαν στην αντίστοιχη τιμή που είχε το 22. Και εγώ δεν το πίστευα. Στην αρχή πήρα τηλ. Την διαδικασία από κοντά γιατί έχει φυσικό κατάστημα στην Λάρισα και είμαι από Λάρισα. Οπότε αυτό βόλεψε.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, valium said:

Κανονικά μου το αφαίρεσαν στην αντίστοιχη τιμή που είχε το 22. Και εγώ δεν το πίστευα. Στην αρχή πήρα τηλ. Την διαδικασία από κοντά γιατί έχει φυσικό κατάστημα στην Λάρισα και είμαι από Λάρισα. Οπότε αυτό βόλεψε.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

απιστευτο! Παντως εγω πατησα τωρα για αγορα με τιμολογιο και δεν το αφαιρει, οποτε καλα κρασια πρεπει να παρεις τηλ και να συννενοηθεις κτλ..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.
Αξίζει λέτε η αλλαγή σε s23 ultra 256 από s21 fe?

Έχει πολύ καλή τιμή απο εδώ.

https://perishop.gr/product/samsung-galaxy-s23-ultra-5g-dual-sim-8gb-256gb-phantom-black/

My S21 FE is Awesome!!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, johnnyman25 said:

Καλησπέρα παιδιά.
Αξίζει λέτε η αλλαγή σε s23 ultra 256 από s21 fe?

Έχει πολύ καλή τιμή απο εδώ.

https://perishop.gr/product/samsung-galaxy-s23-ultra-5g-dual-sim-8gb-256gb-phantom-black/

My S21 FE is Awesome!!!
 

Σίγουρα το s23 είναι άλλη κατηγορία. Το αν αξίζει ή όχι θα το κρίνεις εσύ.  Αν πιστεύεις ότι δεν σε καλύπτουν οι ανάγκες του s21 fe πας στο 23. Από την άλλη, αν σε τρώει το χέρι σου για αλλαγή για μια ναυαρχίδα κ ταυτόχρονα κόσμημα πάλι μονόδρομος το 23. Γενικά αν δεν σε ενδιαφέρει το χρηματικό ποσόν πας 23ultra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...