Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δακτύλικο μετά από κάποια ώρα και μετά από μια επανεκκίνηση, έστρωσε. Για δώστε του λίγο χρόνο παιδιά, κάντε και μια επανεκκίνηση 

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω μετα την ενημρωση ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Το δαχτυλικο σφαιρα, η μπαταρια παει καλα. Δεν εχω δει κατι κακο οσον αφορα την αποδοση του κινητου 

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα με δαχτυλικο για μένα.

Μπαταρία απαράδεκτη όμως... Θα κάνω επανεκκίνηση, θα φορτίσω το βράδυ και θα επανέλθω αύριο.

Επίσης έχω παρατηρήσει και υπερθέρμανση.

Μέχρι στιγμής όμως, χάλια μαύρα. 1.49 ώρα οθόνης και μπαταρία στο 42%.

Edited by merkon
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sleep said:

παιδια εγω μετα την ενημρωση ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Το δαχτυλικο σφαιρα, η μπαταρια παει καλα. Δεν εχω δει κατι κακο οσον αφορα την αποδοση του κινητου 

συμφωνω απολυτως με αυτα που λες.ειδικα με το δαχτυλικο τετοια αποκριση δεν ειχα ποτε,με το ακουμπαω ανοιγει..και η μπαταρια μπορω να πω οτι ειναι καλυτερη.γενικοτερα η αναβαθμιση αυτη εμενα μου αναγεννησε το κινητο.

my old profile -----> RAVER

Link to comment
Share on other sites

Βασικά εγω παρατηρω οτι το face unlock προλαβαινει το δακτυλικό αποτύπωμα πράγμα που δεν συνεβαινε στο παρελθόν.Για τα υπόλοιπα,με τη μπαταρία και τη διαρκειά της πιστευω οτι πρέπει να περιμένουμε,δυο με τρείς κύκλους φόρτισης για ασφαλές συμπέρασμα

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατεβάζω και ο θεός βοηθός..... 😂😂😂

Ουπς.... τι 6.1 είναι αυτό?

Screenshot-20240916-225425-Software-upda

 

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, thabull said:

Ήρθε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατεβάζω και ο θεός βοηθός..... 😂😂😂

Ουπς.... τι 6.1 είναι αυτό?

Screenshot-20240916-225425-Software-upda

 

Απο το πρωι έχει έρθει...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

Με τη νέα αναβάθμιση του S23 ultra σε 6.1.1 όταν βγάζεις φώτο με ζουμ από 16Χ έως 19Χ οι φωτογραφίες βγαίνουν θολές με τα χρώματα να είναι απλωμένα έξω απ τα αντικείμενα. Κι αυτό συμβαίνει στην πρώτη φώτο γιατί αν τραβήξεις κατευθείαν με τις ίδιες ρυθμίσεις δεύτερη, αυτή βγαίνει κανονική. Διάβασα ότι συμβαίνει σε πάρα πολλούς χρήστες εκτός από εμένα . Κατά τα υπόλοιπα είναι κομπλέ η αναβάθμιση 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, thabull said:

Ήρθε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατεβάζω και ο θεός βοηθός..... 😂😂😂

Ουπς.... τι 6.1 είναι αυτό?

Screenshot-20240916-225425-Software-upda

 

6.1.1  ειναι   , απλα κανει και δω περικοπές η Samsung ,  δεν γραφει το δευτερο  .1   ,  εδω δεν βαζει φορτιστη  το  δευτερο  .1  σε πειραξε  ?  😂

Link to comment
Share on other sites

Με τη νέα αναβάθμιση του S23 ultra σε 6.1.1 όταν βγάζεις φώτο με ζουμ από 16Χ έως 19Χ οι φωτογραφίες βγαίνουν θολές με τα χρώματα να είναι απλωμένα έξω απ τα αντικείμενα. Κι αυτό συμβαίνει στην πρώτη φώτο γιατί αν τραβήξεις κατευθείαν με τις ίδιες ρυθμίσεις δεύτερη, αυτή βγαίνει κανονική. Διάβασα ότι συμβαίνει σε πάρα πολλούς χρήστες εκτός από μένα. Κατά τα υπόλοιπα είναι κομπλέ η αναβάθμιση σε όλα 

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε εμένα μόλις. Από ότι είδα φέρνει κάποια χαρακτηριστικά του s24. Δεν ξέρω μήπως την καθυστερήσω. Η μπαταρία πριν το update πέφτει αισθητά σε σχέση με τις προηγούμενες Αναβαθμίσεις. Τώρα αυτό που λέτε μερικοί για το δακτυλικο αποτύπωμα με ανησυχησε λίγο γιατί το χρησιμοποιώ...

 

Εν τω μεταξύ τι λέει πάλι επίπεδο επιδιόρθωσης ασφαλειας: 1 Αυγούστου? Κανονικά δεν έπρεπε να δώσει του Σεπτεμβρίου? 

Edited by jim2019
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, LAGGI said:

Απο το πρωι έχει έρθει...

χαχαχαχα... όντως. Διαβαζα για το δακτυλικό και νόμιζα ότι μιλάμε για τζαμάκια πάλι....

Πάλι καλά που το πήρα πρέφα έστω και αργά.... Installed και περιμένω τη νεκροψία.... 😀😀

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

το δακτυλικο παει αεροπορια τουλαχιστον σε μενα

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι κάνανε πάλι εξαφανίστηκε η ελληνική γλώσσα. Στα πακέτα γλωσσών 

Link to comment
Share on other sites

https://x.com/tarunvats33/status/1836006630749512067?s=19

Ένα σοβαρό πρόβλημα με ghosting στις φωτό μεταξύ 16 και 19.9 ζουμ.

Ελεος

15 ώρες πριν, Bakost said:

Με τη νέα αναβάθμιση του S23 ultra σε 6.1.1 όταν βγάζεις φώτο με ζουμ από 16Χ έως 19Χ οι φωτογραφίες βγαίνουν θολές με τα χρώματα να είναι απλωμένα έξω απ τα αντικείμενα. Κι αυτό συμβαίνει στην πρώτη φώτο γιατί αν τραβήξεις κατευθείαν με τις ίδιες ρυθμίσεις δεύτερη, αυτή βγαίνει κανονική. Διάβασα ότι συμβαίνει σε πάρα πολλούς χρήστες εκτός από μένα. Κατά τα υπόλοιπα είναι κομπλέ η αναβάθμιση σε όλα 

Και σε εμένα συμβαίνει. Κατά τα άλλα δεν έχω δει κάτι αρνητικό 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, markosm711 said:

Ρε παιδιά τι κάνανε πάλι εξαφανίστηκε η ελληνική γλώσσα. Στα πακέτα γλωσσών 

Δηλαδή? Τι σημαίνει αυτό? 

Link to comment
Share on other sites

 

59 minutes ago, jim2019 said:

Δηλαδή? Τι σημαίνει αυτό? 

Μετάφραση με το spen στα ελληνικά τέλος και γενικά τέλος ελληνικά 

Screenshot_20240917_172837_Settings.jpg

Edited by markosm711
Link to comment
Share on other sites

Η αναβαθμιση ειναι προβληματική τελικά...

Διαπιστωνω κι εγω οτι:

Στο ζουμ απο 11Χ και πάνω εμφανιζεται θολούρα...

Τα ελληνικά έκαναν φτερά στη μεταφραση spen...

Η μπαταρία δεν δειχνει να ειναι καλύτερη απο την προηγούμενη έκδοση όπου ήταν μέτρια κατα κοινή ομολογία...

Edited by LAGGI

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, LAGGI said:

Η αναβαθμιση ειναι προβληματική τελικά...

Διαπιστωνω κι εγω οτι:

Στο ζουμ απο 11Χ και πάνω εμφανιζεται θολούρα...

Τα ελληνικά έκαναν φτερά στη μεταφραση spen...

Η μπαταρία δεν δειχνει να ειναι καλύτερη απο την προηγούμενη έκδοση όπου ήταν μέτρια κατα κοινή ομολογία...

Μάπα το καρπούζι τώρα αντε να δούμε πότε θα το φτιάξουν. Εμένα μου χρειάζεται η μετάφραση στην δουλειά μου έλεος 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, markosm711 said:

Μάπα το καρπούζι τώρα αντε να δούμε πότε θα το φτιάξουν. Εμένα μου χρειάζεται η μετάφραση στην δουλειά μου έλεος 

Υπάρχει ελπίδα,με την αναβάθμιση του Σεπτεμβρίου...

Ωστόσο αν δεν ενημερωθει η Samsung Ελλάδος,πώς θα γινει η διόρθωση?Μηπως να στειλεις ένα mail στη Samsung?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, LAGGI said:

Υπάρχει ελπίδα,με την αναβάθμιση του Σεπτεμβρίου...

Ωστόσο αν δεν ενημερωθει η Samsung Ελλάδος,πώς θα γινει η διόρθωση?Μηπως να στειλεις ένα mail στη Samsung?

Μίλησα με την Samsung περιμένω απάντηση 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, markosm711 said:

Μίλησα με την Samsung περιμένω απάντηση 

Εγώ υπέβαλα ερώτηση από την επιλογή "επικοινωνήστε μαζί μας"

Screenshot_20240917_220455_Samsung Members.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ώρες ώρες οι Αναβαθμίσεις χειροτερεύουν τα πράγματα αντί να τα βελτιώνουν! Μακάρι να λυθεί άμεσα,το,ζήτημα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...