Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πορτακι του ειναι ακρως λειτουργικο και οσο για το κινητο μαλλον θα περιμενουμε μεσα στον Αυγουστο για νεωτερες ειδησεις. Νομιζω οτι πρωτη φορα σημειωνεται τοση αργοπορια...
Link to comment
Share on other sites

To portaki sto P990 den nomizo oti prostatevei kai toso, opos sta P900 k P910. An to afereseis ipaexei kai allo pliktrologio. Einai to kinito me ta ateliota plikrologia :p

Alla kai ti allo na baleis gia prostasia? Mia fora pou dokimasa na balo membrani prostasias, den thimame kai poso tin eixa plirosei, eixe kollisei toso poli pou den litoyrgoyse i othoni afis.

Apla to kinito thele paaara poli prosoxi. Oi gratsounies tha ginoun oso to xrisimopoioume, apo ti grafida. Aftes einai anamenomenes. Mi ginei tipota allo :cold:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eννοείται αυτό...Μετά σου λένε οι άλλοι ότι το Ν93 άργησε...

Den blepeis ti ginete Taso ? Oloi to skane apo tis poleis afton ton kairo. Pios tha katsei na perimenei ena kinito? (ektos apo emas :lol: ) kai pios tha to ferei tora?

As elpisoume kapoios...... :shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά,εσύ greg,ποιο θα πάρεις...;;;:worry:

Εγώ(μου φαίνεται...)θα καταλήξω στο P990i,αφού και symbian είναι και wi-fi έχει και flight-mode έχει και εμένα δεν με "καίνε" πολύ και τα megapixel στα κινητά...Έτσι κι'αλλιώς απ'το Κ750i μου,καλύτερη κάμερα και video θα έχει...;)

Η οθόνη του είναι μεγαλύτερη απ'το Ν93...Με ανοικτό το πορτάκι,θα'ναι καλύτερο απ'το Ν93 στην χρησιμοποίηση του wi-fi...Και 3g είναι...:)

Την τιμή του την αληθινή να μάθουμε μόνο γιατί τα 810 ευρώ είναι απαγορευτικά...:ooch:

 

Aαα...!!!Το ξέχασα...!!!:D

Το P990i,παίρνει μέχρι και τα "ατελείωτα" 4GB με την Memory Stick Pro Duo...Το Ν93 απ'την άλλη,περιορίζεται στα 2GB...:(

Link to comment
Share on other sites

Taso tha perimeno akoma ligo gia na apofasiso. Pio poli apo ola me endiaferei i taxitita pou tha exei to kinito stin ektelesi ton diaforon efarmogon ktl. Thelo na diapistoso an se afton ton tomaia tha exei diafora apo to P900.

Oso gia sena, an den eixe pote sou kinito tis seira Pxx, ena tha sou po....tha patheis plaka kai den tha ksekolas meta. :blink:

Den to bariesai me tipota.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kai to Basikotero mion (-) tou P990 gia mena einai :

 

Einai i grinia pou exo na akouso apo tin gynaika mou. " kala edoses tosa lefta gia na pareis ena idio kinito me afto pou eixes?!?!?!" :cry: :cry: :cry:

Prepei oi diafores ton dyo kiniton na einai arketa "xtipites" gia na tis katalabei....:wacko:

(oi pantremenoi kseroun gia ti milao) :chair:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλήσπέρα είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι ηexpansys μου απάντησε στην προπ:lol: αραγγελία ότι μπορώ να πάρω το p990 εντός 6 ημερών, το κινητό επιτέλους ήρθε στην Ελλάδα!!!!!!!!!!!!!
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

320x240 15fps (qvga αναλυση) ... διαβάστε προηγουμενα ποστ....τα εχουμε ξαναπει...

 

Δεν κανει κακό και μια επανάληψη!!! καλοκαίρι ειναι... να τα φρεσκάρουμε για Σεπτέμβριο που έρχεται !!! :w00t: :w00t: :lol:

Χριστόφορος :music:
Link to comment
Share on other sites

Καλήσπέρα είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι ηexpansys μου απάντησε στην προπ:lol: αραγγελία ότι μπορώ να πάρω το p990 εντός 6 ημερών, το κινητό επιτέλους ήρθε στην Ελλάδα!!!!!!!!!!!!!

Το expansys δε στέλνει από Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει αποθηκες ελλαδα...μονο site στα ελληνικα και ενα γραφειο (?) για καποιες συνενοησεις και για (πολυ καλη) υποστηριξη πελατων...συνηθως στελνει απο αγγλια..

αλλα με το καλο να το παραλαβεις....

Link to comment
Share on other sites

greg2003 μην το πάρεις αμέσως για να μην χτυπάς το κεφάλι σου , και πάρε ένα δώρο στην γυναίκα σου , άλλωστε με 700 ευρώ παίρνεις 26 ιντσων Sony LCD με ενσωματομένο ψηφιακό+αναλογικό δέκτη και υποστήριξη 720p για 360xbox ή wii ή ps3 .... Επειδή οι άντρες είναι μεγάλα παιδιά με ακριβά παιχνίδια ....
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

Nα και τα πρώτα διαφημιστικά που αρχισαν να βγαίνουν...

Ολα δείχνουν για την επομενη εβδομαδα μαζικη κυκλοφορια...

 

http://www.flashfp.net/uploader/modules/up-pic/pic/uploads/fef309a22d.jpg

Link to comment
Share on other sites

greg2003 μην το πάρεις αμέσως για να μην χτυπάς το κεφάλι σου , και πάρε ένα δώρο στην γυναίκα σου , άλλωστε με 700 ευρώ παίρνεις 26 ιντσων Sony LCD με ενσωματομένο ψηφιακό+αναλογικό δέκτη και υποστήριξη 720p για 360xbox ή wii ή ps3 .... Επειδή οι άντρες είναι μεγάλα παιδιά με ακριβά παιχνίδια ....

 

 

 

 

 

δεν ειναι το ιδιο-το P990 θα το πουλησει και θα παρει κατι πισω

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπέρα είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι ηexpansys μου απάντησε στην προπ:lol: αραγγελία ότι μπορώ να πάρω το p990 εντός 6 ημερών, το κινητό επιτέλους ήρθε στην Ελλάδα!!!!!!!!!!!!!

 

 

Στην Αγγλία λένε ότι ήρθε.....ή μάλλον ότι θα έρθει σε 6 μέρες!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...