Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως οι φωτογραφές του post #2685 έχουν πάλι το πλαίσιο οθόνης που βλέπαμε σε παλιότερες photo του κινητού (διαφέρουν από αυτές του post#2641).

Όχι ότι έχει μεγάλη σημασία, αλλά ξέρει κανείς πως θα είναι η τελική έκδοση;

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Και για όσους ενδιαφέρονται για τεχνικές λεπτομέριες η γραμμη παραγωγής ξεκίνησε την 26 εβδομαδα 2006...!!(retail εκδοση!!)

 

http://img142.imageshack.us/img142/6492/img00018kx8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και για όσους ενδιαφέρονται για τεχνικές λεπτομέριες η γραμμη παραγωγής ξεκίνησε την 26 εβδομαδα 2006...!!(retail εκδοση!!)

 

Sealover opos akrivos ixa pro-anaferei, diladi oti ta prota komatia tha fygoun apo Galia tin teleutea bdomada tou Iouniou ;)

 

Ta prota P990 pou eferan typomeno "P990i" anti tou "QuickShare" parousiastikan stin fetini Cebit, kai otan rotisa na matho perisotera mou eipan oti to teliko proion tha anaferei "P990i".

Link to comment
Share on other sites

nMIK-3 μη μου το λες σε εμενα :)Το ξέρω οτι ειχες δίκαιο! Συμφωνούμε απολυτα σε οτι και αν λεμε εδω και καιρο για το Ρ990 ;) Αλλοι να το ακουνε!
Link to comment
Share on other sites

SakalisX είπε ο RIP είναι κανονικής παραγωγής

 

Είναι σίγουρο αυτό; Πολύ δύσκολο μου φαίνεται...

 

Και για να κάνω λίγο και το δικηγόρο του διαβόλου, γιατί στις φωτογραφίες του R.I.P. δεν έχει στο κάτω μέρος το λογότυπο, για να δούμε τι είναι;

 

Φιλικά πάντα.

 

http://img214.imageshack.us/img214/8490/118ub2sr0.jpg

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με αυτα που εγραψε ο RIP,εστω και τα μισα να ισχυουν ενα σκανδαλακι το εχουμε.Φυσικα διαβασα τα σχολια του(μαλιστα τα εσωσα σε txt και...εντρυφησα με τις ωρες... :)),ειδα και το βιντεακι(αυτο μαλιστα διηρκεσε και 10 λεπτα) και εχω να πω τα εξης:

 

Πρωτα και κυρια για το rip αλλα και για καθε εναν "εκλεκτο" που θυσιαζει τον προσωπικο του χρονο για να κανει beta testing προκειμενου να "ωφεληθουν οι αγνωμονουσες μαζες":Καταλαβαινω οτι το review και τα συμπερασματα ειναι προσωπικη υποθεση του reviewer,αλλα καλο θα ηταν να εχει την συναισθηση της ευθυνης και τα σχολια του να ειναι μετριοπαθη και ευστοχα.Επισης εφοσον το προιον δεν βρισκεται σε τελικη φαση αλλα σε σταδιο εξελιξης ακομη,καλο ειναι να αναφερεται η οποια εκδοση λογισμικου και hw η εστω η ημερομηνια παραγωγης τους.Και σε καθε περιπτωση καποια αποδεικτικα στοιχεια για το ποτε εγινε to review.Σε καθε περιπτωση ας μη γενικευουν απο την εμπειρια χρησης μιας συσκευης.

 

Σχετικα με τον rip αφηνω το υφος του ασχολιαστο.Εξαλλου τετοιες ενεργειες "κραξιματος" pre release κινητων τις συνηθιζει απο την εποχη του sx1 που θυμαμαι εγω.Οσο για το "αν ειναι ελεφαντας η οχι" που καλειται να αποδειξει,αν οντως δεν ειναι τοτε δε θα δυσκολευτει και πολυ να το αποδειξει.

 

Οσο αφορα το P990 τωρα,δικαια προβληματιζονται οσοι το περιμενουν.Προφανως και υπαρχουν καποιοι λογοι που εχει καθυστερησει 6 μηνες τουλ. περα απο την ελλειψη λογισμικου για το uiq 3(που δεν ειναι και τοσο μεγαλη εδω που τα λεμε).Αλλα αν οντως ηταν τοσο τραγικη η κατασταση απο τον rip θα το μαθαιναμε ?Θελω να πω εχουν δημοσιευτει τοσα previews απο τον eldar,τον bengal boy,beta testers απο το esato και τα hofo,και κανεις δεν ανεφερε κατι τοσο τραγικο οσο αυτα που μας εγραψε ο rip.Και ενταξει να δεχτω οτι o Eldar ειναι πουλημενος,πιανολας,υποχειριο της SE κτλ.Οι υπολοιποι?ο mark(bengal boy) γραφει χαρακτηριστικα:

 

The Sony Ericsson P990i also has a "Picture Editor" that I find noteworthy for mention. It is one of the most sophisticated "Photo Editors" I have used on a mobile device..including 3rd party Pocket PC applications. I believe the operations and features found on this embedded OS application are hints of Very Powerful Applications being developed for this UIQ 3.0 Operating System.... Its also a Great Indication of the Power of the New Processor being used in the P990i....

 

Και αναφερομαι σε tests που εγιναν μηνες πριν και οχι μια εβδομαδα.Εκτος και αν οι μηχανικοι και προγραμματιστες της SE δουλευουν προς την αντιθετη κατευθυνση.

 

Ακομη εχουμε ενα ακομα δειγμα των δυνατοτητων της πλατφορμας και μαλιστα σε εκδοση λιανικης πωλησης.Αναφερομαι στο M600 το οποιο αν και δεν εχει camera και wifi βασιζεται στην ιδια πλατφορμα και εκδοση UIQ.Για το οποιο δεν υπαρχει καμμια ανησυχητικη ενσταση οσον αφορα τις επιδοσεις

 

Τεσπα σε καθε περιπτωση μπορει πραγματι το P990 να βγει στην αγορα στην αθλια κατασταση που περιεγραψε O rip,και να γελαει μαζι μας με τις ωρες.Αλλα κρινοντας απο την ιστορια της SE το θεωρω απιθανο.(βεβαια ενα K800 που επιασα στα χερια μου στο Πλαισιο σερνοταν αλλα αυτο ειναι αλλη περιπτωση)

 

PS.Σε μερικα σημεια περα απο την πλακα ο rip ειναι πραγματι δηκτικος.Και σκοπιμα δηκτικος.Π.χ καταλαβαινω οτι τα wifi settings του P990 δεν εχουν την ευκολια του Comm Manager Των WM5,αλλα ξερεις 5 πραματα μπορεις να βγαλεις ακρη.Και ας εχεις μεγαλωσει...

 

Πρωτον ειμαι ελεφαντας και μαλιστα μπλε :cool:

 

Δευτερον χωρις να ειμαι και σιγουρος φανταζομαι οτι ο τροπος που κρινω και αυτα που προσεχω σε μια συσκευη μπορει να εχουν βοηθησει στο να παιζω και να εχω πολλες απο αυτες πολυυυ πριν τις δει το φως της αγορας .

Μπορει και παλι να κανω λαθος και εδω...

 

Χαιρομαι που σε οσους πρεπει να αποδειξω τι ειμαι και ποιος ειμαι δεν χρειαζεται πλεον να το κανω . Για τους υπολοιπους πριν απο τρια λεπτα που εγραφα οτι ειμαι μπλε ελεφαντας , να ενημερωσω οτι πλεον ειμαι κιτρινος . :ninja:

 

Ιδιαιτερα σημαντικο ειναι και το εξης : ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ REVIEW , ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΜΕ ΤΟ MYPHONE , ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ ΕΚΑΝΑ

 

Σε οτι αφορα την συγκριση με το Μ600 χαιρομαι που θεωρεις τοσο "χονδρικα" ιδια την πλατφορμα .

 

Οχι απλα εχω μεγαλωσει , εχω γερασει .

Τοσο που βαριεμαι να κανω ποστ , βαριεμαι να προσπαθω να δικαιολογηθω για κατι που δεν πρεπει , βαριεμαι να γραφω για συσκευες που βλεπω , βαριεμαι να ξανακανω το λαθος να γραψω εστω και για την μια απο αυτες που θεωρησα αρκετα σημαντικη ωστε να αξιζει τον κοπο .

Link to comment
Share on other sites

R.I.P. δεν ήταν λάθος. Μπορεί σε κάποιους να μην άρεσε αλλά σίγουρα δεν ήταν λάθος.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο αυτό; Πολύ δύσκολο μου φαίνεται...

 

Και για να κάνω λίγο και το δικηγόρο του διαβόλου, γιατί στις φωτογραφίες του R.I.P. δεν έχει στο κάτω μέρος το λογότυπο, για να δούμε τι είναι;

 

Φιλικά πάντα.

 

http://img214.imageshack.us/img214/8490/118ub2sr0.jpg

 

Γιατι οταν το κοπανησα στον τοιχο επειδη μου ειχε σπασει τα νευρα ξεκολλησε επειδη δεν ειναι καλη η κατασκευη της συσκευης . :D

 

Συγνωμη για το υφος , αλλα με οποιαδηποτε αλλη απαντηση θα πεσουν να με φανε και παλι και δεν εχει πλακα πλεον .

Link to comment
Share on other sites

Και κατι τελευταιο .

 

 

Πρεπει πραγματικα να εχει σπασει τα νευρα πολλων το οτι το ειχα στα χερια μου , του αλλαξα τα φωτα , το εκανα οτι ηθελα , το εβγαλα φωτογραφιες κλπ . Πρεπει να ειναι σπαστικο οταν το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να διαβαζουν για αυτο και να προσπαθουν να αντλησουν πληροφοριες απο πραγματικα οπου ειναι δυνατον .

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το θέμα χωρίς να επεμβαίνω εδώ και καιρό.

Ο καθένας έχει δικαίωμα να λέει την άποψή του, όταν δεν είναι προσβλητική για τους υπόλοιπους.

Αν κάποιος νομίζει πως η γνώμη του RIP δεν αξίζει ή δεν είχε το κινητό, ας μη λάβει υπόψη τα λεγόμενά του.

Αν νομίζει πως ο sealover αναφέρει αβάσιμες ημερομηνίες ας μη δώσει σημασία.

Εγώ θέλω να τους ακούω και τους δύο και ας λένε και @@.

Έχω κρίση και άποψη για να καταλάβω αν είναι ελέφαντες κίτρινοι μπλε ή πορτοκαλί.

Στεναχωριέμαι στην ιδέα κάποιος να ξέρει κάτι και να φοβάται να το πει για να μην πέσουν οι υπόλοιποι να τον φάνε.

Φιλικά προς όλους.

 

Σορυ για το offtopic αλλά έχουν φύγει 10 σελίδες με προσωπικές διαμάχες και θα ήθελα κάποιος mod να πάρει θέση.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το θέμα χωρίς να επεμβαίνω εδώ και καιρό.

Ο καθένας έχει δικαίωμα να λέει την άποψή του, όταν δεν είναι προσβλητική για τους υπόλοιπους.

Αν κάποιος νομίζει πως η γνώμη του RIP δεν αξίζει ή δεν είχε το κινητό, ας μη λάβει υπόψη τα λεγόμενά του.

Αν νομίζει πως ο sealover αναφέρει αβάσιμες ημερομηνίες ας μη δώσει σημασία.

Εγώ θέλω να τους ακούω και τους δύο και ας λένε και @@.

Έχω κρίση και άποψη για να καταλάβω αν είναι ελέφαντες κίτρινοι μπλε ή πορτοκαλί.

Στεναχωριέμαι στην ιδέα κάποιος να ξέρει κάτι και να φοβάται να το πει για να μην πέσουν οι υπόλοιποι να τον φάνε.

Φιλικά προς όλους.

 

Σορυ για το offtopic αλλά έχουν φύγει 10 σελίδες με προσωπικές διαμάχες και θα ήθελα κάποιος mod να πάρει θέση.

 

MAZI SOU ! ! !:up: :respect: :up:

Following myphone, since...unwired
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Boss82.

Όπως βλέπετε υπάρχουν και κάποιοι (πχ Boss82, Goodspeed, lthanos) που παρακολουθούμε τη συζήτηση και δεν γράφουμε (προφανώς γιατί δεν έχουμε πληροφορίες). Ή γιατί δεν θέλουμε να γεμίζουμε τη συζήτηση με άχρηστα posts. Συγχωρήστε με, αλλά οι προσωπικές διαμάχες είναι άχρηστα posts.

Σωστά τα λες Boss82, ας ποστάρει ο καθένας τις πληροφορίες που έχει. Αν κάποιος προσπαθεί να παραπληροφορήσει "κατ’ επάγγελμα" είναι δουλειά των συντονιστών και όχι δική μου ή των λοιπών μελών, να τον φέρει στον "ίσιο δρόμο".

 

Φιλικά

 

Θάνος.

 

ΥΓ Συγγνώμη που συνεχίζω και εγώ το off topic, αλλά ...

Link to comment
Share on other sites

οσο δεν εμφανιζεται το τηλεφωνο :(

 

 

ολοι off topic θα ειμαστε συχνα πυκνα....

εξαντληθηκε η υπομονη μας και αρχισαν οι γκρινιες μιας και λιγο πολυ οσοι το περιμενουν και βλεπουν οτι συνεχως αναβαλλεται η αφιξη του...και απογοητευονται και δεν μπορουν να κανουν τπτ ......

 

απλα ας ηρεμησουμε λιγο και να μην πιανομαστε απο το παραμικρο και κανουμε την τριχα τριχια...

 

μπαινω καθημερινα απο την μερα που ανοιξε αυτο το τοπικ και το πηρα αποφαση εδω και πολυ καιρο να μην παιρνω στα σοβαρα καθε ανακοινωση για πιθανη ημερομηνια αφιξης (χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν παιδια απο οσους εχουν ποσταρει κατα καιρους πιθανες ημερομηνιες αφιξης,προς θεου εγω δεν πιστευω οτι το κανουν για παραπληροφορηση καθε αλλο μαλιστα τους καταλαβαινω ποσο και αυτοι θελουν πλεον να πιστεψουν καθε πιθανη ειδηση σε αυτο το θεμα....)αλλα ουτε και δινω βαση στα προβληματα που αναφερονται απο beta-testers η ""master testers""....

μιας και εχουν περασει απο τα χερια μου ολες οι pxxx συσκευες της SE και ξερω πλεον τι περιμενω..και αυτο σιγουρα βασει προιστοριας της σειρας θα ειναι παλι κορυφαιο;)

 

γι αυτο καντε ακομα λιγο υπομονη και σταματηστε να αντιπαρατιθεστε ο ενας στον αλλον για ψυλλου πηδημα..δεν εχει νοημα να γινεται αυτο..και τους υπολοιπους που απλα παρακολουθουν χαλαει αλλα και πανω απο ολους εσας τους ιδιους που αναλωνεστε σε τετοιου ειδους (σορυ αλλα ετσι το βλεπω εγω )κοκορομαχιες :X.

 

ειρηνη και

(δυστυχως ακομη.....) υπομονη......:mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Και για το σχολιο για τον rip δεν καταλαβα...και αν πει οτι κανει καφε θα πρεπει να τον πιστεψω??Ειναι επισης δικαιωμα του καθενος να πιστευει σε οτι θελέι απο εδω μέσα ιδιως ΄΄οταν αυτο κρυβεται πισω απο την ανωνυμια...:cool: ;)

Ο RIP δεν κρύβεται πίσω από την ανωνυμία του. Είναι πρωην moderator και reviewer για το myphone. Mπορείς να ψάξεις για επώνυμα reviews του στο mydevices. Μάλλον κάτι παραπάνω θα ξέρει...

Link to comment
Share on other sites

Κώστα , αφαίρεσα τα προσωπικά σου στοιχεία. Οποιος θέλει να μάθει ας τα πάρει με PM.

 

Οσο για το άλλο που γράφτηκε, έχω ήδη πάρει θέση και έχω στείλει PM εκεί που πιστεύω ότι χρειαζόταν και έχω σβήσει και ποστς.

 

Ο R.I.P. έκανε ένα προσωπικό αρνητικό review της συσκευής όπως την είχε στα χέρια του. Καλά έκανε. Αν νομίζετε ότι είναι προκατηλειμμένος, αγνοήστε το review του. Πάντως να κάνετε ποστ που να αμφισβητείτε αν είχε το κινητό και αν λέει αλήθεια ή ψέμματα σε αυτό το θέμα είναι τουλάχιστον αστείο. Πρώτον δεν μπορείτε να αμφισβητήσετε το αρνητικό review γιατί κανείς σας δεν έχει τη συσκευή στα χέρια του. Δεύτερον αν δεν είναι αντικειμενικό το review, μόλις κυκλοφορήσει το κινητό θα μπορείτε να τον "κράξετε" εύκολα. :D

 

Οι υπόλοιποι που υποστηρίζετε με μανία την SE και το P990i, ψυχραιμία. Δεν μας ταίζει η SE.

 

Ολοι να γράφουν και οι μεν και οι δε. Χρήσιμα είναι ΟΛΑ τα ποστς. Απλά προσπαθήστε να γράφετε χωρίς προσωπικές αιχμές και μην αναμασάτε τα ίδια και τα ίδια.

 

Θενξ. :)

 

PS

 

Τεσπα σε καθε περιπτωση μπορει πραγματι το P990 να βγει στην αγορα στην αθλια κατασταση που περιεγραψε O rip,και να γελαει μαζι μας με τις ωρες.Αλλα κρινοντας απο την ιστορια της SE το θεωρω απιθανο.(βεβαια ενα K800 που επιασα στα χερια μου στο Πλαισιο σερνοταν αλλα αυτο ειναι αλλη περιπτωση)

 

Τι λες τώρα. Το Κ800i είναι "πύραυλος"... Ρώτα εμένα που από P900 πέρασα σε Κ800 να σου πω πόσο πιο γρήγορο μου φαίνεται το Κ800...:)

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Kαι άλλωστε η κυκλοφορία του P990 είναι πολύ κοντα..... 3η εβδομάδα Ιουλίου(με πιο πιθανή ημέρα την 18η Ιουλίου) κυκλοφορεί... ;)

 

Έτσι για να σπάσουμε τον πάγο και να γελάσουμε λίγο!:D

 

 

Περιμένω απο χθες καποιο σχόλιο για το τις φωτογραφίες που είδαν το φως μόλις χθες και το μόνο που διαβάζω είναι άσχετα post απο τους γνωστούς που το μονο που δεν ενδιαφερονται ειναι να κάνουν συζητηση για το κινητό...

 

Ό,τι θέλει η αγορίνα μου!:lol:

Θέλεις να συζητήσουμε με ποιά ψηφιακή τραβήχτηκαν οι φωτογραφίες;

Ίσως να μιλούσαμε και για τον φωτογράφο. Ξέρεις ποιός είναι;

Link to comment
Share on other sites

Με εσενα???

 

Α ρε johner......δεν καταλαβαίνεις τιποτα......περιμένεις απο τον περιπτερά σου 18 του μηνός να στο φερει???

 

Το 18 Ιουλίου........επειδη αυτό που κάνεις ΔΕΝ ειναι σωστο και μάθε να κάνεις παράθεση ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ POST ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΛΑΝΕΙΣ......είναι πληροφορία που δόθηκε απο πλεον αξιοπιστα ατομα (ΜR (mobile review) και eldar murtazin) και οχι του sealover....ετσι για να λέμε τα πραγματα οπως εχουνε....

 

Και σε λίγο θα σου δώσω και link....ετσι για να γελασουμε!!!!!!!!

 

Kαι προφανως johnerako ο φωτογραφος σε ενδιαφέρει περισσότερο απο το κινητο.....δεν εκλήσσομαι....:D

 

 

POST #2127 .....ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ:lol: :lol: :p

 

http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?t=41771&page=43

 

Παντως για κάτι πραγματικα αστειο....που γελασα διαβάζοντας το στο esato.com ειναι το παράπονο ενος παιδιου το οποιο λεει:Στο πληκτρολογιο διακρίνω καθαρα ενα ALT και ενα DEL...και ρωτα....μήπως βλέπετε και κανενα ctrl για να κανουμε ALT+CTRL+DEL για επανεκκινηση αντι να βγαζουμε την μπαταρια :D

Link to comment
Share on other sites

 

Το 18 Ιουλίου........επειδη αυτό που κάνεις ΔΕΝ ειναι σωστο και μάθε να κάνεις παράθεση ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ POST ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΠΛΑΝΕΙΣ......είναι πληροφορία που δόθηκε απο πλεον αξιοπιστα ατομα (ΜR (mobile review) και eldar murtazin) και οχι του sealover....ετσι για να λέμε τα πραγματα οπως εχουνε....

Εγώ αυτό το post είδα δάσκαλε, μου επιτρέπεις να σε λέω δάσκαλε...

Και σε λίγο θα σου δώσω και link....ετσι για να γελασουμε!!!!!!!!

 

 

POST #2127 .....ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ:lol: :lol: :p

 

http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?t=41771&page=43

Νόμιζα οτι κανένας δεν πιστεύει τις πιπε$ του Eldar. Τελικά κάποιοι τις αναπαράγουν κιόλας.

Σου προτείνω πάντως όπως σε pwnάρω εγώ τώρα, να pwnάρεις εσύ αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε sealover σταμάτα να επιμένεις και να καταπίνεις αμάσητο ότι λέει αυτός ο παρλαπίπας. Οκ, κάποια τα πετυχαίνει (άμα τραβήξει 2-3 ρουφιξιές) αλλά όλα τα υπόλοιπα όχι. Δεν μπορείς να τον αναφέρεις και ως αξιόπιστη πηγή. Και αυτή τη φορά έπεσες έξω, μπορείς να ζητήσεις ένα συγγνώμη από τον γκουρού και τους υπόλοιπους για την παραπληροφόρηση και να ασχοληθείς με καμμιά άλλη πίπα του eldar. :p

No offence

 

JustMe!

Link to comment
Share on other sites

Οπως το ειπες....jystyou.....!!και δεν μπαινω στον κοπο για απαντηση...:down:

 

Παντως αυτο που θα καταφερουν μερικοι εδω μεσα ειναι να σταματησουν να μιλανε ατομα που ενδιαφερονται πραγματικα να δωσουν λεφτα για αυτο το κινητο και να μιλανε ασχετοι λες και θα χασουν λεφτα απο αυτο....

 

http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art20/SonyEricsson_P990i/G/img00075.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι λογικο να μην βαλουν 'quickshare' σαν λογοτυπο πλεον αφου προστέθηκε και το wi-fi σαν τροπος 'ευκολης επικοινωνίας' που δεν περιλαμβανεται στην 'πατεντα' της SE..(...ετσι υποθετω τουλάχιστον)..

 

http://www.mobilmania.cz/Files/Obrazky/art20/SonyEricsson_P990i/G/img00009.jpg

 

Oσο αναφορα τον ανταγωνισμο πάντως...το HTC ΤyTN κυκλοφορησε στα 800ευρω...>>>:worry:

Ο Ρ990 στο ίδιο κατάστημα θα κανει 120 ευρω φθηνότερα ;)

 

http://www.expansys.fr/product.asp?code=138235

Link to comment
Share on other sites

εγω ακόμη εχω την απορία και ξαναρωτάω που βλέπετε επισημες ανακοινωσεις και μας παραμυθιάζετε καθημερινά για την κυκλοφορία (τώρα Ιουλίου, προηγουμένως Ιουνίου, Μαίου, Απριλίου, Μαρτίου κλπ κλπ κλπ) το επίσημο κατάστημα SE γράφει Αύγουστο (και βάλε).

Στο τέλος αφού λέτε κάθε βδομάδα οτι την επόμενη θα κυκλοφορήσει (εδώ και κάτι μήνες) όταν κυκλοφορήσει θα βγείτε να μας πείτε "Εγώ είμαι ο δικαιωμένος, σας ελεγα ότι την επόμενη βδομάδα θα κυκλοφορήσει"

 

Ευχαριστώ πολύ αλλα αυτό μπορώ να το λέω και μόνος κάθε μέρα ότι θα κυκλοφορήσει αύριο. κι όταν κυκλοφορήσει θα βγώ να πω είδατε που σας είπα θα κυκλοφορήσει αύριο; μου το είπε ένα φιλαράκι απ'τη SE.

Διαβάζετε οτι μαλ#$ια βρείτε που λέει ο καθένας μεσα σε φορουμ και μας την πετατε εδω καθημερινά και επιμένετε να την πιστεψουμε. Αν επρεπε να το πιστεψουμε, τοτε το κινητό θα είχε κυκλοφορήσει απο τότε που γράψατε για πρώτη φορά "τον ερχόμενο μήνα κυκλοφορεί"

http://www.se-store.co.uk/index.cfm?fuseaction=comingSoon.home

δεν απευθύνομαι σε καποιον συγκεκριμένα απλά βαρεθηκα αυτη την κατασταση όπως και οι περισσότεροι εδώ.

Ο ένας έχει δίκιο, ο αλλος έχει δίκιο, τελικά όλοι εχουν δικιο με τις συγκρουόμενες αποψεις τους. ενω η κατασταση παραμένει ίδια εδώ και μήνες. το κινητό δεν κυκλοφόρησε.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...