Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άμα όντως κάνει 674 τελική θα το σκεφτώ αρκετά αν θα πάρω το Μ600.Το μόνο που δε μου αρέσει στο P990 είναι το μέγεθός του και η κάμερα που την θεωρώ περιττή.Αν το Μ600 είχε Wifi θα το έπαιρνα χωρίς σκέψη!Βρίσκομαι σε μεγάλο δίλλημα και δεν ξέρω τι να κάνω.Από την άλλη 674ευρώ δεν είναι και λίγα για μένα.

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

ε και?

απο οσο γνωριζω οι vodafone συσκευες δεν ειναι πιο φθηνες απο τις normal

Link to comment
Share on other sites

Θα επαιρνες ποτε μια mercedes σε λιγο χαμηλοτερη τιμη με αντιτιμο να ειναι βαμμενη στα χρωματα της ΒP ?
Link to comment
Share on other sites

Θα επαιρνες ποτε μια mercedes σε λιγο χαμηλοτερη τιμη με αντιτιμο να ειναι βαμμενη στα χρωματα της ΒP ?

 

 

Μερικοί όμως σκέφτονται και το ενδεχόμενο ότι ίσως μπορούν να την βάψουν -με μηδαμινό κόστος- στο κανονικό της χρώμα...;)

 

Πιστεύω να κατάλαβες τι θέλω να πώ...:shifty:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως 990 με ive δεν θα επαιρνα ποτε μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως 990 με ive δεν θα επαιρνα ποτε μου.

 

 

Ακριβώς, όπως και να έχει δεν αξίζει..

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

τοσο λιγο φθηνοτερες που δεν αξιζει καν τον κοπο να το σκεφτει κανεις νομιζω
Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω ευχάριστα....άλλα ΟΧΙ επίσημα επιβεβαιωμένα νέα!

 

Αυξήθηκε η εσωτερική μνήμη του P990 128ΜΒ και πλεον υποστηρίζει και Μ2 (..μάλλον με καποιον adaptora...υποθέτω)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια έχω ευχάριστα....άλλα ΟΧΙ επίσημα επιβεβαιωμένα νέα!

 

Αυξήθηκε η εσωτερική μνήμη του P990 128ΜΒ και πλεον υποστηρίζει και Μ2 (..μάλλον με καποιον adaptora...υποθέτω)

και μόνο που η φήμη έρχεται από το esato δεν χρειάζεται να ασχοληθούμε πιστεύω;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

pote tha erthei to anathematismo gia kinito??

:mad: :mad: :mad: :mad:

έτσι δυναμικά θέλω να σας βλέπω!!!:cool::D:p

σε κανα μήνα το πολύ θα είναι κ εδώ

 

φήμες το θέλουν να κυκλοφορεί στην Σουηδία σε μια βδομάδα;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Κύριε XXXXXX,

 

 

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Sony Ericsson μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

 

 

 

 

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, το Sony Ericsson P990i κινητό τηλέφωνο θα είναι διαθέσιμο στην Ελληνική αγορά, τον Ιούλιο με κάθε επιφύλαξη.

 

 

 

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το συγκεκριμένο προϊόν σας προτείνουμε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας στη διεύθυνση http://www.sonyericsson.com.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω αν το πρόσεξε κανεις αλλά σήμερα στην επίσημη ιστοσελίδα της sonyericsson ΜΕΙΩΣΑΝ την ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ μνημη του Ρ990 απο 80ΜΒ σε 60ΜΒ :(

 

Ελπίζω τουλάχιστον να την αυξήσουν δίνοντας μεγαλύτερη καρτα μνημης.....

 

Η μια γκαφα μετα την αλλη .....για να μην πω τιποτα χειροτερο:mad: :whip:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε sealover , προσπάθησε να είσαι λίγο πιο συγκρατημένος στα όσα μαθαίνεις και να μην τα ανακοινώνεις αν δεν έχεις καποια έγκυρη πηγή , καθώς έχεις δώσει πολλές φορές αντιφατικές πληροφορίες που ανακοινώνονται σε διάφορα site.

 

Απλά πλέον καμία πληροφορία δεν κρίνεται (τουλάχιστον από εμένα) ώς βέβαιη εκτός από τις πληροφορίες του επίσημου site.

Ο καθένας μας θα μπορούσε να γράφει οτιδήποτε διαβάζει σε δίαφορα sites απλά ποροσπαθούμε να φιλτράρουμε οτιδήποτε δεν "φαίνεται" βέβαιο (όσο υποκειμενικό μπορεί να είναι το "φαίνεται") έτσι ώστε να μην φτάνουμε στο σημείο μετά από 3-4 Post να αναιρέσουμε το προηγούμενο Post μας.

 

Άλλωστε ένα τηλέφωνο είναι και υπάρχουν αντίστοιχα του και θα βγουν και καλύτερα του ... Το έχουμε κάνει μύθο ... Δεν θα σώσει και τον κόσμο

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Τna κατ'αρχην αναφέρεσε στο πρώτο ποστ να φανταστω....αφου το δεύτερο είναι ΕΠΙΣΗΜΗ ανακοινωση στο site της Sonyericsson!!!:confused:

 

Αλλα και στο δευτερο να αναφέρεσαι ΠΟΤΕ μου δεν εδωσα εδω μεσα πληροφορια χωρις να αναφερω την πηγη!! Δεν διαβαζεις το site??:confused:

 

Ειναι χώρος συζήτησης εδω μέσα ΚΑΙ ΟΧΙ χώρος επίσημων ανακοινωσεων!Βασικός ορισμός των forum!

 

 

Οποιαδήποτε πληροφορία μπορεί να δώσει ο καθένας και ο καθενας που τη διαβαζει μπορει να την φιλτραρει αναλόγως......

 

Τωρα αν η Sonyericsson αλλάζει κάθε μέρα την μέρα κυκλοφορίας του P990 δεν πέφτω εγω και κανενας μας σε αντιφάσεις!!!Η ΙΔΙΑ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΕΦΤΕΙ!!:cool:

 

Και ξέρουμε πολύ καλά οτι η se ευθύνεται γι'αυτο....οπότε ευγενικά θα σε παρακαλέσω να αποσύρεις αυτά που γραφεις πιο πάνω αδικαιολόγητα(...δηλαδη τι θες να κάνω.....όταν μιλάω με τον επισημο διανομέα της SONY ELLAS για Μακεδονια(Γιαννης Κογχυλάκης το ονομα του....αφου δεν καταλαβένετε διαφορετικα...) και μου λέει για 3ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΙΟΥΛΙΟΥ να μην το γραφω με το φόβο μην τυχον και η se αλλάξει παλι την ημερομηνια κυκλοφοριας του?????????????????:X :blink: )και θα το κάνω και εγώ για αυτο το post!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειχα μηνες να δω το thread.

ακομα να βγει?

ανεκδοτο μοιαζει.οταν πρωτοξεκινησα να παρακολουθω ,γιατι ηθελα να το παρω ηταν μηηηνες πριν.τελικα πηρα το 9100, παω για ανανεωση και δευτερο htc και το 990 ακομα.

αστειο ειναι.

καλυτερα να το κλειδωσετε...

Link to comment
Share on other sites

Αλλα και στο δευτερο να αναφέρεσαι ΠΟΤΕ μου δεν εδωσα εδω μεσα πληροφορια χωρις να αναφερω την πηγη!! Δεν διαβαζεις το site??:confused:

 

Φίλε sealover, μην λες "ποτέ" και μάλιστα έτσι έντονα, γιατί το έχεις κάνει και αυτό. Έχεις παρουσιάσει στο παρελθόν σαν δεδομένα, ανυπόστατες φήμες που έγραφε ο καθένας από το μυαλό του σε ξένα sites, και χωρίς να αναφέρεις από που το ξέρεις. Δες προηγούμενες σελίδες. Όπως έχουμε ξαναπεί, καλός ο ενθουσιασμός αλλά καταντάει κουραστικό.

 

Ειναι χώρος συζήτησης εδω μέσα ΚΑΙ ΟΧΙ χώρος επίσημων ανακοινωσεων!Βασικός ορισμός των forum!

 

Ακριβώς, οπότε ας μείνουμε στη συζήτηση κι ας σταματήσουν επιτέλους τα posts του τύπου "ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΟ !!! ΒΓΑΙΝΕΙ [ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ / ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ / ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ] !!!"

 

Φιλικά πάντα,

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Eγω βλέπω πως 2-3 συγκεκριμένα άτομα να πετάγονται ...καθε φορα και να δημιουργουν προβλημα στη συζητηση εκει που δεν υπάρχει.........και το εκνευριστικό είναι οτι μιλάνε μονο οταν ειναι να δημιουργησουν προβλημα...!

 

Nixx και η πληροφορία που εδωσα για 60MB ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΙΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ!

 

Ας αφαιρέσει κανένας moderator τα τελευταια ποστ (απο τον ΤΝΑ και κατω μαζι με τα δικα μου...)Θα ήταν σοφη κινηση ;)

Link to comment
Share on other sites

Nixx και η πληροφορία που εδωσα για 60MB ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΜΝΗΜΗΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΙΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ!

 

Τι σχέση έχει αυτό ; Έπρεπε να το σχολιάσω ;

 

Αυτή ήταν η απάντησή σου για αυτό που είπα στο τελευταίο μου post ; :rolleyes:

 

Τέλος πάντων, ας μην δώσουμε άλλη συνέχεια στο θέμα, όλα καλά :)

 

πάντα φιλικά

nixx

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...