Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στην Ρωσία ο eldar λέει θα είναι την τρίτη εβδομάδα του Ιουλίου

Δεν ξέρει για τις άλλες χώρες

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στην Ρωσία ο eldar λέει θα είναι την τρίτη εβδομάδα του Ιουλίου

Δεν ξέρει για τις άλλες χώρες

Osoi pantos pane taxoidi sto exoteriko ton ioulh tha mporoun na to xtypisoun stantar:mad:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας δώσει καποιος ένα λινκ με την επίσημη ανακοίνωση που λέτε για 6 Ιουνίου.... γιατι δεν μπορω να το βρω...

 

ΑΚΥΡΟ.......................................

 

Τη βρήκα... http://www.se-store.com/index.cfm?fuseaction=preregister.Handset&isFuture=1&productID=,369,,,6

 

:D

Link to comment
Share on other sites

θα παρω το p990i με το που θα ερθει ελλαδα!!!!

 

4 μαγαζια κολητων μου ειναι stand-buy με το που θα σκασει στα χερια τους ειναι δικο μου!!!!!

τελος!!!

 

ρε σεις παιδια χωρις πλακα ολη η σειρα των pχχχ ειναι αρωστεια....κατι σαν αλκοολικι.....αν τα δουλεψεις ....δεν τα αλλαζεις με τπτ :):):)

 

απο το p800 στο p900 και μετα στο p910i .....δεν μπορω με τπτ να αισθανθω ανετα με οποιοδηποτε αλλο κινητο.....:O:O:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

thn idia mlkia ekana kai ego!!!!piga kai pira to n80!!!!paidia xoris plaka!!!aporo pioi agorazoun kinita auths ths eterias!!!!umarton!!to to p900 mou htan polu kalitero!!!idika sthn poiotita kataskeuh!!tora anagkastika to kratao mexri to p 1000!!outos h allos kai to p990 toso kairo pou to blepo se foto nomizo oti to xrisimopoio kai to exo barethei!!!axaxaxaxa!ithiko didagma!!!

osoi exete mathei se sony kai du sthn sira P!!!pote mhn pate se allh aiteria!!

einai san na ta exete me thn MONICA BELUTCI,NA TA XALATE MAZI THS KAI NA TA FTIAXNETAI ME TON THEMO ANASTASIADI AXAXAXAX(KALO E?):lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας δώσει καποιος ένα λινκ με την επίσημη ανακοίνωση που λέτε για 6 Ιουνίου.... γιατι δεν μπορω να το βρω...

 

ΑΚΥΡΟ.......................................

 

Τη βρήκα... http://www.se-store.com/index.cfm?fuseaction=preregister.Handset&isFuture=1&productID=,369,,,6

 

:D

 

Expected launch: Jun 06

 

Mipws ennooun, IOUNIOS 2006 kai oxi 6 Iouniou ?

Following myphone, since...unwired
Link to comment
Share on other sites

θα παρω το p990i με το που θα ερθει ελλαδα!!!!

 

4 μαγαζια κολητων μου ειναι stand-buy με το που θα σκασει στα χερια τους ειναι δικο μου!!!!!

τελos

 

Φιλε Ζαχαρακη ποια μαγαζια ειναι αυτα να παω και εγω να το παρω μολις ερθει μιας και ειμαι και εγω απο Χαλκιδα:) ;) :p

ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ

ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΩΘΗΚΑΝ

Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ

ΚΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τόση καθυστέρηση... Μάλλον σε εγκατάλειψη μου φέρνει! Αν δηλαδή σκεφτεί κανείς ότι γενικώς, μοντέλο από μοντέλο απέχουν μερικούς μόνο μήνες και μεταξύ τους υπάρχει τεχνολογικό χάσμα, τότε τολμώ να υποθέσω ότι ίσως και να εγκαταλείφθηκε η ιδέα του Ρ990 όπως το "ξέρουμε" εκ των προταίρων και να πάμε σε κάτι 80% διαφορετικό!

Υποθέτοντας πάντα, σκέφτομαι ότι πρόβλημα στο σοφτγουερ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ, δεν είναι και εύκολα αποδεκτό για ένα τεράστιο επιτελείο προγραμματιστών που ετοιμάζει τη ναυαρχίδα της εταιρίας!

Μήπως λοιπόν, το πρόβλημα είναι στο χαρντγουεαρ?

Πάντα υποθετικά, σκέφτομαι ότι πολύ πιό εύκολα θα δικαιολογούσε κανείς χρονοτριβές σε προσπάθειες εύρεσης επιπλέον χώρου...

Να χωρέσουν ας πούμε ξεχωριστή πλακέτα GPS (δεν είμαι τεχνικός - οπότε συγχωρήστε μου αν γράψω καμιά μαμακία). Ας πούμε χώρο για μεγαλύτερο οπτικό ζουμ....

Ας πούμε χώρο για πιο εύχρηστο πληκτρολόγιο...

Ας πούμε μεγαλύτερη κάμερα (ως εταιρία, δεν είναι λίγο παράξενο να υπάρχει κινητό με 3.2 megapixel και να ετοιμάζεται άλλο με 10 (!!!) και αυτή να βγάζει τη ναυαρχίδα της ΣΕ με 2;) :confused:

 

Υποθέσεις όλ αυτά, αλλά ως καχύποπτος Έλλην, δεν πιστεύω ότι επί τόσους μήνες ασχολούνται με bugs! Μήπως τελικά βγάλουν κανένα "διαστημόπλοιο"; :drool: :w00t: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Ζαχαρακη ποια μαγαζια ειναι αυτα να παω και εγω να το παρω μολις ερθει μιας και ειμαι και εγω απο Χαλκιδα:) ;) :p

 

 

μολις το εχω στα χερια μου(μην μου το φαει αλλος :X)..........

 

 

θα σου πω :p:p

 

 

τωρα χωρις πλακα στο ενα του γερμανου,στα one way, ενα στο σχηματαρι και απο ενα φιλο ιδιωτη που μαλλον και απο κει θα ειναι και οτι ποιο γρηγορο (ελπιζω)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, τόση καθυστέρηση... Μάλλον σε εγκατάλειψη μου φέρνει! Ας πούμε χώρο για μεγαλύτερο οπτικό ζουμ....

Ας πούμε χώρο για πιο εύχρηστο πληκτρολόγιο...

Ας πούμε μεγαλύτερη κάμερα (ως εταιρία, δεν είναι λίγο παράξενο να υπάρχει κινητό με 3.2 megapixel και να ετοιμάζεται άλλο με 10 (!!!) και αυτή να βγάζει τη ναυαρχίδα της ΣΕ με 2;) :confused:

 

Υποθέσεις όλ αυτά, αλλά ως καχύποπτος Έλλην, δεν πιστεύω ότι επί τόσους μήνες ασχολούνται με bugs! Μήπως τελικά βγάλουν κανένα "διαστημόπλοιο"; :drool: :w00t: :yahoo:

 

 

ειδικα στο θεμα της καμερας συμφωνω μαζι σου 100%:!:

 

αφου τα Κ790i και K800i τα παρουσιασαν με καμερα 3.2mpxls και cyber-shot μαλιστα!!!!

γιατι να μην εχει και το p990i???

 

εεεεεε????αλλα μαλλον θα την φυλανε για to p1000 η οπως τεσπα θα λεγεται ο αντικαταστατης του αφαντου (μεχρι στιγμης) p990ι

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ειδικα στο θεμα της καμερας συμφωνω μαζι σου 100%:!:

 

αφου τα Κ790i και K800i τα παρουσιασαν με καμερα 3.2mpxls και cyber-shot μαλιστα!!!!

γιατι να μην εχει και το p990i???

 

εεεεεε????αλλα μαλλον θα την φυλανε για to p1000 η οπως τεσπα θα λεγεται ο αντικαταστατης του αφαντου (μεχρι στιγμης) p990ι

who cares about the camera.Oi nees efarmoges pistueo tha endiaferoun pio poly.Kai mia apo autes to 3g vision mou kanei ligo scifi auth h efarmogh.Aplos einai krima pou den to bgalane to marth h to aprilh kai tha perna auto instead of pocket pc:confused:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

who cares about the camera.:confused:

 

εγω !!!:lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ούτε κι εγώ νοιάζομαι για την κάμερα, γιατί άλλωστε έχω ήδη το 903 της ΣΑΡΠ ως προσωπικό μου κινητό. (και στο Ρ900 επαγγελματικός αριθμός) Θεωρώ όμως, ότι ίσως και να αναθεώρησαν τα σχέδιά τους γιατί θα διαπίστωσαν ότι σε κάποιες εφαρμογές είναι λίγο πίσω - όπως η κάμερα το ΤΖΙ-ΠΙ-ΕΣ κτλ

 

Μια σύσταση: Μην βιαστείτε τρελά και μην αδημονείτε. Εγώ μέσα από ένα κλίμα τρέλας όταν έβγαινε το Ρ900 (το οποίο έχω και σήμερα) έσπευσα να "κλείσω" ένα από τα 100 πρώτα τηλέφωνα που ήρθαν στην Ελλάδα. Το πήρα αισθητά ακριβότερα (820 ΕΥΡΩ - μετρητά) και παρατήρησα ότι επειδή ήταν μια από τις πρώτες - πρώτες συσκευές, κάποιος είχε μπεί στον πειρασμό να το "σκαλίξει" λίγο...

 

Ήταν βέβαια στην εγγύηση, και απολύτως νόμιμο, αλλά δεν μου έκανε και πολύ καλή εντύπωση που ήταν έστω και λίγο, δουλεμένο...

 

Φυσικά, η απέραντη κ....λα, ήταν να το βλέπουν οι άλλοι και να τους έρχεται κόλπος, αλλά το τίμημα ήταν κάποια μικρά μικρά bugs που ενοχλούσαν...

 

ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΛΕΙΝΕΤΕ ΑΕΡΑ ΠΑΤΕΡΑ ΣΥΣΚΕΥΕΣ!!!

 

Περιμένετε λίγο, αξίζει τον κόπο. Τις πρώτες 3 - 4 μέρες, θα δείτε σε αυτό εδώ το σάιτ, τους πρώτους που το πήραν να περιγράφουν με απίστευτες λεπτομέρειες τα συν και πλην!

 

Θα το μάθετε και σε ότι αφορά τα λειτουργικά του και σε ότι αφορά τα "χούγια" του και μετά το παίρνετε ότι ώρα θέλετε...

 

Κι εγώ, ΣΑΦΩΣ θα το αγοράσω! Αλλά στην κανονική του τιμή αυτή τη φορά και σφραγισμένο...

 

Σόρυ για το σπάσιμο, αλλά είναι μια απλή συμβουλή. Αυτό δεν σημαίνει ότι το τηλέφωνο είναι άχρηστο ή προβληματικό. Απλά η μπαταρία τα έφτυσε μετά από ένα χρόνο και ίδρωσα να απαλλαγώ από τα bugs... Το τηλέφωνο είναι τέλειο και το έχω ακόμη και θα συνεχίσω να το έχω ακόμη και αφού αγοράσω το Ρ990...

Link to comment
Share on other sites

Η φωνή της λογικής :)

 

Συμφωνώ απολύτως φίλε Σωτήρη. Κατανοητός ο ενθουσιασμός και η ανυπομονησία όλων μας, αλλά βιαστικές κινήσεις και αποφάσεις "εν θερμώ" σχεδόν πάντα οδηγούν σε προβλήματα.

 

Ας βγει πρώτα με το καλό, και μετά εδώ θα είναι, δεν θα πάει πουθενά ! :D

 

nick

Link to comment
Share on other sites

http://img432.imageshack.us/img432/111/18xk.jpg

 

 

 

:blink::blink::blink::blink::blink:

 

ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΠΗΡΕΣ??????

 

 

ΑΝ ΝΑΙ :(:(

 

ΑΠΟ ΠΟΥ????

 

 

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :(:(

 

(σορυ για τα κεφαλαια αλλα ειναι πολυ σοβαρα τα πραγματα!!!!!)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Na ta pali......

 

 

Mono pou auth th fora uparxei kai to thl ekei dipla:)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

http://img432.imageshack.us/img432/111/18xk.jpg

 

:) :)

ΔΙΑΚΡΙΝΩ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ FLIP, ΤΟΝ ΦΟΡΤΙΣΤΗ , ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΥ ,ΤΗΝ ΕΧΤRA ΓΡΑΦΙΔΑ,ΤΟ ΜΕΜΟRY STICK 64MB ME THN KΛΑΣΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΗ ΘΗΚΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ Ρ990.

 

ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΑΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΙΤΙΚΟ ΠΟΥ ΚΡΕΜΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ Η ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

 

ΛΟΓΙΚΑ ΠΟΙΟ ΔΙΠΛΑ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΟ ΜΑΝUAL TA 2 ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΑ CD KAI MIA ΘΗΚΗ ΓΙΑ ΤΟ Ρ990.

Link to comment
Share on other sites

το κατσαβιδάκι είναι;)

ti foto einai auth?:ninja: :ninja: :ninja:

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

ti foto einai auth?:ninja: :ninja: :ninja:

τι εννοείς;;;:confused:

(για την υπογραφή λες;;αν ναι τότε δες εδώ)

 

ξέχασα να πω πως σήμερα είχαμε press release για καινούργια μοντέλα και δεν αναφέρθηκε μια πιθανή αλλαγή ημερομηνίας.

αντιθέτος το w950i τελικά θα μας έρθει Oκτ.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...