Jump to content

Υποβολή παραπόνου/Καταγγελίας


napgin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάναμε αίτημα στις 08/11/2022 για φορητότητα σταθερής γραμμής από wind 100ftth σε nova 200ftth και το αποτέλεσμα είναι να είμαστε χωρίς ίντερνετ και σταθερό τηλέφωνο μέχρι και σήμερα, χωρίς καμία ενημέρωση.

 

Έχω υποβάλει εγγράφως σχετικό παράπονο και θα ήθελα να μάθω πόσες μέρες χρειάζονται για να μου απαντήσετε, προκειμένου να προβώ σε περαιτέρω ενέργειες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα napgin ,

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε προσωπικό μήνυμα με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου προκειμένου να εξυπηρετήσουμε;

Γιώργος, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Σας έστειλα προσωπικό μήνυμα με περισσότερες πληροφορίες. Θα ήθελα όμως να μου απαντήσετε και στην πιο γενική ερώτηση που έκανα, για το πόσες μέρες απαιτούνται για την εγγραφή απάντηση ενός παραπόνου;
Εφόσον συμμετέχετε στο φόρουμ εδώ (και πραγματικά μπράβο σας που το κάνετε) θα βοηθήσει και άλλους που πιθανόν αντιμετωπίσουν ανάλογο πρόβλημα στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η απάντηση δεν έλυσε την απορία μου, γιατί 2 εβδομάδες χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο τώρα και ακόμα περιμένω τους αρμόδιους να ασχοληθούν με το θέμα μου.
Ευχαριστώ πάντως για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε άλλη μια εβδομάδα χωρίς ίντερνετ και χωρίς κάποια σαφή ενημέρωση για τον λόγο καθυστέρησης ή τον χρόνο ενεργοποίησης!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα napgin.

Εχουμε ενημερώσει τα αρμόδια τμήματα εκ νέου για τη γραμμή σου και θα επανέλθουμε όταν λάβουμε σχετικές πληροφορίες.

Γαρυφαλιά, Nova Support

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...