Jump to content

Πανελλήνιες 2006


iNCubO
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την Πέμπτη 24 Αυγούστου στις 13.00 θα ανακοινωθούν, από τον Γενικό Γραμματέα του υπουργείου Παιδείας κ. Ανδρέα Καραμάνο, οι βάσεις εισαγωγής στα ΑΕΙ και ΤΕΙ. Δηλαδή θα ανακοινωθούν οι βάσεις των σχολών και τα ονόματα των επιτυχόντων

 

 

Θα αναφερθούν αναλυτικά τα ονόματα στην τηλεόραση? Αυτο με το τηλεφωνικο καλο! Απο ποια ωρα και μετα θα ειναι διαθεσιμο?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 992
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα ονόματα στην τηλεόραση είναι πρακτικά αδύνατο να ανακοινωθούν. Στην τηλεόραση θα ανακοινωθούν οι βάσεις των σχολών. Ονόματα από το τηλέφωνο και από τo website του υπουργείου μετά τις 13:00.

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι ωρα θα μπουν στο http://www.ypepth.gr τα αποτελεσματα? Θυμαται κανεις περυσι πως εγινε να μας πει λεπτομερειες?
Link to comment
Share on other sites

κατα τις 13.00 θα εχοθν μπει και στο ypepth αλλα θα ειναι πολυ δυσκολο να μπειτε γιατι θα εχει μπλοκαρει το συστημα απο την υπερβολικη κινηση! ( καθε χρονο ετσι γινεται ... ) οποτε δειτε καλυτερα τις ειδησεις στη τηλεοραση ή παρτε τηλεφωνο στο νουμερο που δοθηκε για αυτο το σκοπο.

 

καλη επιτυχια σε ολους!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

η σχολη μου ανεβηκε 160 μορια, κατι ειναι και αυτο... ( Διοικησης Τεχνολογιας - ΠΑ.ΜΑΚ. )

 

καλη επιτυχια παιδια!

 

οι σχολες σχετικες με πληροφορικη επεσαν ολες, κατω 500 μορια

 

οι φιλολογικες απογειωθηκαν ( εως 1000 μορια πανω... )

 

οι παιδαγωγικες και αυτες αυξηθηκαν ως 500 μορια ...

 

αυτα προς το παρον ....

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος δεν μπορεί να μπει στο site του ypepth ας μου πει να ανεβάσω κάπου τις βάσεις γιατί δεν ξέρω που...

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

συμφωνά με τις βάσεις που ανακοινωθήκαν στη tv πέρνα διοίκηση επιχειρήσεων στη Χίο :-(

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

poseidon2004 θελεις να πεις οτι περνας σε αυτη τη σχολη?

 

συγχαρητηρια! δεν θα φυγεις και απο το τοπο σου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

poseidon2004 θελεις να πεις οτι περνας σε αυτη τη σχολη?

 

συγχαρητηρια! δεν θα φυγεις και απο το τοπο σου...

Ευχαριστώ ναι ήθελα διοίκηση επιχειρήσεων αλλά δεν έπιανα πουθενά αλλού με τα μόρια μου - η πάτρα ανέβηκε όποτε …Χίο…

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

poseidon σε καταλαβαινω απολυτα..καταλαβα πως σκευτηκες ;)

αλλα κ εκει καλα εισαι ,θα διευκοληνεις κ τους γονεις σου..:)

Link to comment
Share on other sites

Είχα 12333, πρώτη επιλογή Τεχνών Ήχου και Εικόνας στην Κέρκυρα (Πανεπιστήμιο Ιονίου)η οποία σκαρφάλωσε στα 12687... Τρίτη επιλογή Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας Αιγαίου στην Μυτιλήνη πέρασα, η οποία λίγο πολύ μοιάζει με την πρώτη μου επιλογή, αλλά δεν θέλω να πάω τόσο. Μπορείτε να με βοηθήσετε συγκρίνοντας τα δύο τμήματα και τις δύο σχολές;

3o Λύκειο Ν. Σμύρνης Ολέ!

 

--- ;)

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΙ Μηχανολογίας στη Λάρισα!:happy: Να πάω ρε γμτ ή να ξαναδώσω για αστυφυλάκων....? Είναι καλή σχολή...? :worry: Είναι κανείς εκει.....?:worry:

 

A... Μου λέει Β Εξάμηνο...?!?!? τι είναι τούτο...? Γτ έτσι? Δλδ πότε κάνω εγγραφη...?

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια συγχαρητηρια οπου και αν περασατε ... αλλα οταν κανετε το μηχανογραφικο δεν ψαχνετε το περιεχομενο των σχολων που δηλωνετε? πως τις βαζετε δηλαδη μονο και μονο αν σας αρεσει το ονομα της σχολης?

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΙ Μηχανολογίας στη Λάρισα!:happy: Να πάω ρε γμτ ή να ξαναδώσω για αστυφυλάκων....? Είναι καλή σχολή...? :worry: Είναι κανείς εκει.....?:worry:

 

A... Μου λέει Β Εξάμηνο...?!?!? τι είναι τούτο...? Γτ έτσι? Δλδ πότε κάνω εγγραφη...?

Γράφεσαι Ιανουάριο περίπου και ξεκινάς το Μάρτιο. Κέρδισες 6 μήνες καθίσι :p

Πάρε ένα τηλέφωνο στη γραμματεία σου να σου πουν ακριβείς ημερομηνίες.

Link to comment
Share on other sites

A... Μου λέει Β Εξάμηνο...?!?!? τι είναι τούτο...? Γτ έτσι? Δλδ πότε κάνω εγγραφη...?

Κατ'αρχάς συγχαρητήρια!:)

Β εξάμηνο σημαίνει ότι εσύ θα ξεκινήσεις το Α' εξάμηνο, όταν άλλοι θα είναι στο Β. Δηλαδή θα ξεκινήσεις γύρω στον Ιανουάριο με Φεβρουάριο.

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας στην Αθήνα :)

 

Και οι βάσεις για όποιον δεν τις έχει ακόμα:

http://rapidshare.de/files/30592295/baseis2006AEI_TEI.xls.html

Link to comment
Share on other sites

hello

 

Εγώ

Πανεπιστήμιο-Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών και αντε γεια...

*Αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα όνειρο κι ας είναι η φωτιά του να πέσει να σε κάψει-Bill !!! :!:

 

*Στην ευθεία όλοι γρήγοροι είναι...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...