Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως θα κανω το 80gb playstasion να παιζει παιχνιδια του 2?

 

Δε γίνεται, μόνο το Αμερικάνικο 80gb παίζει και συγκεκριμένα το παλιό με model number "CECHExx" (τα καινούρια έχουν "CECHKxx") το οποίο έχει σταματήσει η παραγωγή του εδώ και μήνες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και στο 40GB πως εγινε?????

 

Δεν έγινε, κάτι σου είπαν ή κατάλαβες λάθος.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την στιγμη το 80GB playstation μου παιζει παιχνιδι του 2

παλικαρι απο το εξωτερικο με εβαλε σε σελιδα μεσω τοy ιnternet που εχω στο ps3 του εξωτερικου και κατεβασα το update...αμα ρωτησεται σε φοουμ ολα βρησκονται:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την στιγμη το 80GB playstation μου παιζει παιχνιδι του 2

παλικαρι απο το εξωτερικο με εβαλε σε σελιδα μεσω τοy ιnternet που εχω στο ps3 του εξωτερικου και κατεβασα το update...αμα ρωτησεται σε φοουμ ολα βρησκονται:)

 

τότε πολύ απλά δεν έχεις το 80ρι.. αν υπήρχε τρόπος θα ΒΟΥΙΖΕ ο τόπος

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι και δαιμονισμένο :lol:

 

Έπαιξε κανείς το demo του Resident Evil 5? Δεν ενθουσιάστηκα προσωπικά.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Το έπαιξα εντάξει καλό ήταν.Περίμενα τα ζόμπι να έρχονταν κατευθείαν πάνω σου και να μην κάνουν τόση ώρα.Τώρα demo είναι μπορεί να τα φτιάξουν στην κανονική έκδοση
Link to comment
Share on other sites

εκανα εγγραφη με νεο account sto sony store amerikis..κ ψαχνοντας για παιχνιδια στο γραμμα p βρηκα ενα download που λεει πως με αυτο μπορει το πσ3 να παιζει παιχνιδια του πσ2...δεν προλαβα να το κατεβασω αλλα θα το δοκιμασω κ θα σας πω...
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

εγώ εκεί που έψαχνα να κατεβάσω κοστούμια για το LittleBigPlanet μου είχε βρει και φόρεμα της Άτζελας Δημητρίου. όποιος θέλει το πιστεύει..
Link to comment
Share on other sites

nai file mou kathomouna meronuhta k skeftomouna pos tha sas koroidepso na sas ta paro...i efarmogi legete PS2 system data k antigrafo opos akrivos to vlepo...PS2 system data allows playstation2 software requiring hard disc installation to be played on PLAYSTATION 3...

αν κανω λαθος κ δεν κανει ειναι αλλο θεμα ομως μην με λες ψευτη αδικως

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

δυστηχως κολαει μετα απο μια ωρα παιχνιδιου!

Επειδη βρηκα μια κονσολα 60αρα αμα αλλαξω τον σκληρο της και βαλω την 80gb θα χαθει η ιδιοτητα να παιζει παιχνιδια ps2?

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως κολαει μετα απο μια ωρα παιχνιδιου!

Επειδη βρηκα μια κονσολα 60αρα αμα αλλαξω τον σκληρο της και βαλω την 80gb θα χαθει η ιδιοτητα να παιζει παιχνιδια ps2?

 

Όχι, μπορείς να βάλεις όποιο 2,5'' σκληρό θέλεις χωρίς πρόβλημα.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το δοκιμασα...αν μου πεις τι μοντελακια της αντζελας βρηκες θα σου λuσω την απορια αν δουλεψε...
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

το νυφικό της βρήκα. και το χρησιμοποιώ όποτε παίξω :D

 

α και το προγραμματάκι που βρήκες είναι για τα ήδη enabled PS3 (που παίζουν ήδη δηλαδή τα PS2 παιχνίδια) να μπορούν να χρησιμοποιούν τον δίσκο του PS3 όπως για το FFXI

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι και δαιμονισμένο :lol:

 

Έπαιξε κανείς το demo του Resident Evil 5? Δεν ενθουσιάστηκα προσωπικά.

 

Εμένα μου άρεσε... έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά.... αλλά είχα σκοπό να το πάρω για να το παίξω coop (split-screen) με τον κολλητό μου... Έτσι και το βάλετε να το δείτε πως είναι σε coop mode θα γελάτε 5 μέρες.....απλά ΑΘΛΙΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Πως ξερουμε αν ειναι ελληνικο η οχι το store??

 

Αν φτιάχνοντας το user account δήλωσες ως χώρα την Ελλάδα τότε είναι το ελληνικό.

Μην περιμένεις να δεις ελληνικά μέσα, μόνο ευχές για τις γιορτές έχω δει ως τώρα. Τα πάντα είναι στα αγγλικά.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Αν φτιάχνοντας το user account δήλωσες ως χώρα την Ελλάδα τότε είναι το ελληνικό.

Μην περιμένεις να δεις ελληνικά μέσα, μόνο ευχές για τος γιορτές έχω δει ως τώρα. Τα πάντα είναι στα αγγλικά.

 

Και ειπαμε εχει τα ιδια μεσα η λιγοτερα?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Ειδάλλως, πηγαίνεις στο Account Management -> Edit Name and Address και κοιτάζεις κάτω-κάτω το Country/Region.
Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Και ειπαμε εχει τα ιδια μεσα η λιγοτερα?

 

Τα ίδια με Αγγλία, αν και κάποιος έγραψε προηγουμένως ότι βρήκε ένα item που έλειπε.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεται αν υπάρχει κάποιος τρόπος να προσθέσουμε custom οχήματα στο GTA IV όπως γίνεται και στα PC? Ευχαριστώ
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...