Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα. Θέλω να αγοράσω ένα PS3 μεταχειρισμένο. Τι πράγματα να προσέξω κατά την αγορά???Επίσης να σκεφτώ και την επιλογή fat ή μόνο slim????

 

τα slim ψυχονται καλυτερα λενε και δεν ζεσταινονται τοσο πολυ. και εγω slim εχω παρει ετσι μου ειχαν πει τοτε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα. ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο flight simulator παιχνιδι οχι ομως με μαχες ή πολεμικό? δεν καταφερα να βρω κατι στο γκουγκλι οποτε εδω ειναι η τελευταια μου ευκαιρια...μήπως κατι σε σχεση με air traffic control?

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Άλλο ένα exclusive του Ps3 με πολύ καλές κριτικές!

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=RaofVNS3k3A]Starhawk - Video Review - YouTube[/ame]

 

http://www.starhawkthegame.com/

 

http://assets2.ignimgs.com/2012/05/06/starhawk-20120505061211557-3635860.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
μπορει με την καινουρια γενια PS3 να δουμε πολλα cross-platform παιχνιδια μιας και δε θα εχει cell απ'οτι λενε
Link to comment
Share on other sites

Πήρα μια Sony TV και είχε δώρο PS3 160GB slim!

Mou δώσανε το Charcoal Black 3004A.

Βλέπω υπάρχει και το K Chassis 3004Α είναι ίδια και τα δύο, slim;

Μόνο στα χρώματα αλλάζουν, το K Chassis έχει ασήμι εμπρός ενώ το Charcoal Black είναι ολόμαυρο;

Μήπως έχουν και άλλες διαφορές; Ποιο είναι πιο καινούργιο;

 

Ευχαριστώ πολύ!

Edited by alcateluser
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

http://www.abload.de/img/gowelephantbrainstmiqw.gif

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=zIk_Ja2XPyQ&feature=player_embedded]God of War Ascension E3 2012 Live Demo Gameplay HD 720p (Stream) - YouTube[/ame]

 

[ame]

[/ame] Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Okami HD για PS3 μετά το Σεπτέμβρη. Θα διατίθεται στο PS Store στην τιμή των 20$

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=evRYEFzAY8w&feature=player_embedded]Okami HD reveal trailer - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

H Sony εξαγοραζει την Gaikai

 

http://www.techgear.gr/wp-content/uploads/2012/07/sony_gaikai.jpeg

 

http://www.techgear.gr/sony-acquires-cloud-gaming-service-gaikai-47722/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια καλησπερα....ψαχνω φθηνα ακουστικα με μικροφωνο για online game για το ps3.....εχω βρει αυτα εδω Logitech Vantage USB Headset for PLAYSTATION 3.....το θεμα ειναι οτι αυτα αν τα συνδέσω στο ps3 θα ακουω κιολας απο τα ακουστικα η οχι?αν καποιος εχει να προτείνει κατι αλλο σε αυτην την τιμη οκ
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα....ψαχνω φθηνα ακουστικα με μικροφωνο για online game για το ps3.....εχω βρει αυτα εδω Logitech Vantage USB Headset for PLAYSTATION 3.....το θεμα ειναι οτι αυτα αν τα συνδέσω στο ps3 θα ακουω κιολας απο τα ακουστικα η οχι?αν καποιος εχει να προτείνει κατι αλλο σε αυτην την τιμη οκ

 

Γιατί δεν παίρνεις ένα οποιοδήποτε φθηνό bluetooth ?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνεις ένα οποιοδήποτε φθηνό bluetooth ?

 

 

φιλε μου το σκεφτηκα και αυτο που λες αλλα νομιζω το να εχεις ενα μικρο ακουστικο στο ενα μονο αυτι και να ακους και τον ηχο του παιχνιδιου αλλα και τους αλλους που μιλανε θα ειναι πολυ κουραστικο...ετσι πιστευω δεν ξερω...εχεις εμπειρια?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το σκεφτηκα και αυτο που λες αλλα νομιζω το να εχεις ενα μικρο ακουστικο στο ενα μονο αυτι και να ακους και τον ηχο του παιχνιδιου αλλα και τους αλλους που μιλανε θα ειναι πολυ κουραστικο...ετσι πιστευω δεν ξερω...εχεις εμπειρια?

 

Δοκίμασε αν έχεις η δανείσου από κάποιον φίλο σου να δεις και μονος σου. Μια χαρα ακουστική έχει. :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το σκεφτηκα και αυτο που λες αλλα νομιζω το να εχεις ενα μικρο ακουστικο στο ενα μονο αυτι και να ακους και τον ηχο του παιχνιδιου αλλα και τους αλλους που μιλανε θα ειναι πολυ κουραστικο...ετσι πιστευω δεν ξερω...εχεις εμπειρια?

 

 

Γιατί να έχεις μόνο στο ένα αυτί;

Πάρε stereo bluetooth.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα....ψαχνω φθηνα ακουστικα με μικροφωνο για online game για το ps3.....εχω βρει αυτα εδω Logitech Vantage USB Headset for PLAYSTATION 3.....το θεμα ειναι οτι αυτα αν τα συνδέσω στο ps3 θα ακουω κιολας απο τα ακουστικα η οχι?αν καποιος εχει να προτείνει κατι αλλο σε αυτην την τιμη οκ

 

Αναλόγως πόσο βαθιά πάει η τσέπη.

 

Να ξέρεις πως τα περισσότερα (αν όχι όλα) bluetooth (είτε stereo είτε mono) θα παίζουν μόνο τον ήχο του chat και όχι του παιχνιδιού.

ΟΚ θα μου πεις θα ακούς από την τηλεόραση. Αν πάρεις όμως stereo, πως θα ακούς;

 

Τώρα, αν σ ενδιαφέρει να είναι ασύρματο υπάρχουν τα official της Sony (virtual 7.1), υπάρχουν τα F540 της Logitech (που είναι και πιο ακριβά).

 

Αν πάλι θέλεις κάτι πιο οικονομικό, φυσικά θα πας σε καλώδιο (και δε θα ανησυχείς για την μπαταρία).

Εγώ έχω εδώ και καμιά 10αρία μήνες τα Tritton AX120 (μαζί με μια USB Sound Card για το μικρόφωνο) και είμαι υπερευχαριστημένος. Ακούω τον ήχο του παιχνιδιού αλλά και του chat στα ακουστικά μου και όταν μιλάω δεν στέλνω θόρυβο στους συμπαίκτες μου. Χώρια του ότι ακούω πολύ καλύτερα με τα ακουστικά παρά από την TV!

Η συνδεσμολογία τους είναι σχετικά εύκολη.

 

Τώρα αν θέλεις για κάτι πιο οικονομικό, κοιτάς για bluetooth με τις όποιες επιπτώσεις.

Edited by DeJaVu
Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως πόσο βαθιά πάει η τσέπη.

 

Να ξέρεις πως τα περισσότερα (αν όχι όλα) bluetooth (είτε stereo είτε mono) θα παίζουν μόνο τον ήχο του chat και όχι του παιχνιδιού.

ΟΚ θα μου πεις θα ακούς από την τηλεόραση. Αν πάρεις όμως stereo, πως θα ακούς;

 

Τώρα, αν σ ενδιαφέρει να είναι ασύρματο υπάρχουν τα official της Sony (virtual 7.1), υπάρχουν τα F540 της Logitech (που είναι και πιο ακριβά).

 

Αν πάλι θέλεις κάτι πιο οικονομικό, φυσικά θα πας σε καλώδιο (και δε θα ανησυχείς για την μπαταρία).

Εγώ έχω εδώ και καμιά 10αρία μήνες τα Tritton AX120 (μαζί με μια USB Sound Card για το μικρόφωνο) και είμαι υπερευχαριστημένος. Ακούω τον ήχο του παιχνιδιού αλλά και του chat στα ακουστικά μου και όταν μιλάω δεν στέλνω θόρυβο στους συμπαίκτες μου. Χώρια του ότι ακούω πολύ καλύτερα με τα ακουστικά παρά από την TV!

Η συνδεσμολογία τους είναι σχετικά εύκολη.

 

Τώρα αν θέλεις για κάτι πιο οικονομικό, κοιτάς για bluetooth με τις όποιες επιπτώσεις.

 

 

 

φιλε μου ευχαριστω πολυ...τελικα πηρα αυτο και ακουω μια χαρα μονο το chat ομως....http://www.multirama.gr/products/product?pid=0417288&catid=070305

Edited by Petroos
Link to comment
Share on other sites

Με τα ίδια λεφτά (ή και λιγότερα) θα μπορούσες να πάρεις ένα ωραιότατο headset και θα άκουγες τα πάντα στ' αφτιά σου. Ειδικά αν παίζεις κανένα search & destroy στο call of duty που θέλεις να ακούς και την παραμικρή λεπτομέρεια, θα καταλάβαινες το πόσο σημαντική είναι η διαφορά ανάμεσα σε ένα απλό bluetooth ακουστικό και σε ένα πλήρες headset.

Αλλά όπως την βρίσκει καθένας.

Το συγκεκριμένο bluetooth πάντως, πέρασε από τα χέρια μου αλλά μιας και δε καθόταν καλά στο αφτί, πήρε πόδι.

 

Καλορίζικο!

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Με τα ίδια λεφτά (ή και λιγότερα) θα μπορούσες να πάρεις ένα ωραιότατο headset και θα άκουγες τα πάντα στ' αφτιά σου. Ειδικά αν παίζεις κανένα search & destroy στο call of duty που θέλεις να ακούς και την παραμικρή λεπτομέρεια, θα καταλάβαινες το πόσο σημαντική είναι η διαφορά ανάμεσα σε ένα απλό bluetooth ακουστικό και σε ένα πλήρες headset.

Αλλά όπως την βρίσκει καθένας.

Το συγκεκριμένο bluetooth πάντως, πέρασε από τα χέρια μου αλλά μιας και δε καθόταν καλά στο αφτί, πήρε πόδι.

 

Καλορίζικο!

 

βασικα πήρα αυτό γιατί είναι ασύρματο και μπορώ να το συνδεσω και με το κινητό.επίσης παίζω μόνο grand turismo και όχι συνέχεια κιόλας.αν στο μέλλον χρειαστώ κάτι πιο καλό σίγουρα θα παω σε αυτό που μου έδειξες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...