Jump to content

Xbox 360


Flamenerve
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αφου ειναι σλιμ θα εισαι οκ

απο φατ μονο τα jasper απο falcon και πισω ολα αργα η γρηγορα βγαλανε θεματα

 

αν σε ενδιαφερει μπορω να στο κανω kai rgh οταν το παρεις με το καλο

φωναξε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και σε περιπτωση που ειναι εκδοση των 4-12 gb λογικα με την διαδικασια σπασιματος σου περναει ο μαστορας και ενα σκληρο μινιμουμ 60 να υποθεσω???

ρωταω γιατι καποια games εχουν πολυ μεγαλυτερο μεγεθος

ομπιλιας απο που εισαι- ειμαι απο θεσσαλονικη εχεις κανα γνωστο απο δω που να χακαρει

Link to comment
Share on other sites

όχι δε σου περνάει κανένα δίσκο.

Ο Μπίλης από πάνω είναι από Πειραιά και έχει φτιάξει και το δικό μου .:D

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

??lκαι τι γινεται σε περιπτωση που ενω εχεισ 12 γβ το παινχιδι ειναι 20,αυτο ρωτησα

 

Αν και δε ρώτησες αυτό,ο εξωτερικός δίσκος η πιο εύκολη λύση.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Μάγκες πήρα τελικά ένα δωδεκαρι και έχω σκοπό να το κάνω rgh. Όταν λες εξωτερικό μπορώ να βάλω οτιδήποτε η υπάρχουν κάποιοι μοναδικοί συμβατοι με τα 360 ?? Έχω πχ ένα παλιό σκληρό δίσκο στα 250 turbo x ένα USB 3 SanDisk στα 64gb και ένα USB 2 Kingston στα 32. Μπορώ να τα φορμαρω σε μορφή 360 να περάσω παιχνίδια και να παίζω από κει? (δεν τα χρησιμοποιώ σε τπτ ιδιαίτερα /για να γλύτωσω λεφτά)
Link to comment
Share on other sites

α οκ αρα θα παιζουν ολα και μεσω εξωτερικων συσκευων απλα θα παιζει διαφορα στην ταχυτητα στα σειβ κτλ που θα χει πχ ο παλιος τουρμπο χ σκληρος στα 2mb/s σε αντιθεση με ενα καινουριο usb με 20mb/s

 

-σε αντιθεση(γιαυτο ρωταω) σε ενα ps3 που ειχα επρεπε να το κανεις μονο αντιγραφη επικολληση και να το διαβαζεις απο εσωτερικο σκληρο/και ηταν αδυνατο με τα 12αρια πσ3 καθως καποια παιχνιδια στην εγκατασταση(πχ uncharted 3 )πιαναν πανω απο 30 gb και ετσι σε αναγκαζε να χεις μεγαλο σκληρο αναγκαστικα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
δεν ξέρω που αλλού να ρωτήσω...μήπως ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω παιχνίδια για το 1ο xbox που είχε κυκλοφορήσει?
:X
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
δεν ξέρω που αλλού να ρωτήσω...μήπως ξέρει κάποιος που μπορώ να βρω παιχνίδια για το 1ο xbox που είχε κυκλοφορήσει?

 

Έχω 2-3 που πήρα κατα λάθος :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Να κανω μια ερωτηση σε Xbox 360 που εχει χαλασει το dvd drive ποσο ευκολο ειναι να αλλαχτει με καποιο αλλο. Δεν μιλαω για το λυσιμο αυτο το εχω κανει, αλλα διαβαζα καπως και μπλεχτηκα γιατι λεει πως πρεπει να βγαλει ενα key απο το παλιο drive κλπ κλπ. Ειναι τοσο δυσκολο;

 

Υπαρχουν καπου οδηγιες step by step;

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα άμα το γράψεις όπως το λέει στο Google σίγουρα θα βγάλει κάτι. Υπάρχει ωστόσο από ότι θυμάμαι και το xbox360iso που είχε πολλούς και διάφορους οδηγούς...
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση σε Xbox 360 που εχει χαλασει το dvd drive ποσο ευκολο ειναι να αλλαχτει με καποιο αλλο. Δεν μιλαω για το λυσιμο αυτο το εχω κανει, αλλα διαβαζα καπως και μπλεχτηκα γιατι λεει πως πρεπει να βγαλει ενα key απο το παλιο drive κλπ κλπ. Ειναι τοσο δυσκολο;

 

Υπαρχουν καπου οδηγιες step by step;

 

ναι πρεπει να διαβασεις το κλειδι απο το παλιο και να φλασαρεις στην συνεχεια το καινουριο

αν θες μπορω να στο αναλαβω

Link to comment
Share on other sites

ναι πρεπει να διαβασεις το κλειδι απο το παλιο και να φλασαρεις στην συνεχεια το καινουριο

αν θες μπορω να στο αναλαβω

 

Εχεις καπου οδηγιες step by step; Δεν νομιζω να τιθεται θεμα δυσκολιας, απλως με λιγο (λογω χρονου) ψαξιμο στο internet βρηκα πολλες και μπερδευτηκα.

 

Ψαχνω λοιπον τη λυση την δοκιμασμενη και τη σωστη. :)

 

Ευχαριστω για την προταση! :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα πηρα ενα αλλο dvd drive, του αλλαξα την πλακετα με αυτη του παλιου και επαιξε.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

που μπορω να δω την λιστα με τα παιχνιδια που βγηκαν προσφατα(απ το 2014/2015 και μετα) και τα επομενα που θα βγουν;
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Παιδιά εχω το τελευταίο σχεδιαστικά 360 και θέλω να ρωτήσω το εξής.

Μπορώ να του συνδέσω εξωτερικό σκληρό δίσκο για τα παιχνίδια και για οτι αλλο χρειαστει και πόσα GB θα βλεπει;;

Εχω ακούσει οτι δεν βλεπει πάνω απο 16 GB τουλαχιστον τα πρώτα μοντέλα,αυτο ισχύει;;

 

Αυτό έχω...

 

220px-Microsoft-Xbox-360-E-wController.jpg

Link to comment
Share on other sites

απο οσο θυμαμαι μπορουσες να διαμορφωσεις μεχρι 32γιγα

αλλα δεν θα σου παιζει τα παιχνιδια απο εκει εκτος αν τα εχεις κατεβασει απο το live

αν θες να παιζεις παιχνιδια απο σκληρο πρεπει να το τσιπαρεις

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να κανεις RGH. Θα παιζεις τα παντα απο εξωτερικο δισκο χωρις δισκακια. Το θεμα ειναι ομως να γινεται η κονσολα σου RGH γιατι αν το πηρες προσφατα δε γινεται προς το παρων.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλησπερα, μου εφεραν ενα xbox το οποιο ειναι chipαρισμενο και δεν μπαινει λεει στο internet. Πως θα το κανω εργοστασιακο να δουλευει το internet? Υπαρχει καποιος τροπος να ξανα περασω το λειτουργικο; Η αν ξερει καποιος που να διαβασω καποιο site να με βοηθησει. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Καλησπερα, μου εφεραν ενα xbox το οποιο ειναι chipαρισμενο και δεν μπαινει λεει στο internet. Πως θα το κανω εργοστασιακο να δουλευει το internet? Υπαρχει καποιος τροπος να ξανα περασω το λειτουργικο; Η αν ξερει καποιος που να διαβασω καποιο site να με βοηθησει. Ευχαριστω

 

εξαρταται το τσιπαρισμα

αν παιζεις απο σκληρο δισκο τα παιχνιδια δεν ειναι ευκολο να το κανει ςμονος

αν παιζεις απο αντεγραμμενα δισκακια δες το dashboard και πες μου εκδοση

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα παίδες,μια ερώτηση δεν ξερω αν εχει ρωτήσει κάποιος άλλος για το ίδιο θεμα ,εχω ενα πρόβλημα,εχω το asphalt 8 στο laptop με windows 10,εδω και κανα εναμιση μήνα όποτε πάω να παίξω μου βγάζει ενα μύνημα για update,πάταω πανω με παει στην σελίδα που γινετε το update και μου γραφει στην ΟΥΡΑ...!!!χαχαχαχαχα

τοσο πολύ κανει να γίνει το update;ή μήπως θα πρεπει να κανω κατι άλλο;ευχαριστώ

απαντησεις δέχομε και με pm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...