Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλά να πάθει... γιατί ενώ βίωσε η ίδια της μια κατάσταση... πατάει πάνω σε ανθρώπους που βιώνουν την ίδια κατάσταση για να θησαυρίσει!

 

Βέβαια... η εκπομπή ήταν λίγο υπερβολική αλλά το ξέρουμε ότι στην τηλεόραση πρέπει να μπούνε και λίγες σαλτσούλες για να βλέπεται μια εκπομπή! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mε αηδίασε ο Ευαγγελάτος χθες.Αν νομίζει ότι είναι δικαστής,να πάει σε δικαστήριο κι όχι να καταρρακώνει ανθρώπους,ότι και αν έχουν κάνει αυτοί.
Link to comment
Share on other sites

Mε αηδίασε ο Ευαγγελάτος χθες.Αν νομίζει ότι είναι δικαστής,να πάει σε δικαστήριο κι όχι να καταρρακώνει ανθρώπους,ότι και αν έχουν κάνει αυτοί.

giati ti edeixe proxthes?

Link to comment
Share on other sites

giati ti edeixe proxthes?

Εχθες αν το ειδε κανεις, ασχοληθηκε μονο με γιατρους η εδειξε και για προιοντα τυπου slimwast κτλ και αν αυτα ειναι απατεωνιες ?

 

αν το ειδε καποιος ας μου λυσει την απορια

 

Μόνο με γιατρούς και με έναν σύλλογο για παχύσαρκους του οποίου την πρόεδρο την "ξετίναξε"!!!!!

 

Την καμένη τη γυναίκα, ηταν να ανοιξει η γη να την καταπιεί

 

Καλά να πάθει... γιατί ενώ βίωσε η ίδια της μια κατάσταση... πατάει πάνω σε ανθρώπους που βιώνουν την ίδια κατάσταση για να θησαυρίσει!

 

Βέβαια... η εκπομπή ήταν λίγο υπερβολική αλλά το ξέρουμε ότι στην τηλεόραση πρέπει να μπούνε και λίγες σαλτσούλες για να βλέπεται μια εκπομπή! :lol:

 

:what:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Την καμένη τη γυναίκα, ηταν να ανοιξει η γη να την καταπιεί

...και στο 2ο μερος του ιδιου θεματος τα ιδια επαθε και η Βουτσινα.Η "διαιτολογος" του Κολωνακιου! Δεν ηξερε σε ποιον πλανητη να εξαφανιστει !

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

...και στο 2ο μερος του ιδιου θεματος τα ιδια επαθε και η Βουτσινα.Η "διαιτολογος" του Κολωνακιου! Δεν ηξερε σε ποιον πλανητη να εξαφανιστει !

 

Καλά να πάθει η ηλίθια!:mad: Έκανε εκεί κάτι σεμινάρια διατροφής στη Βουλγαρία (αν είναι και αυτά αλήθεια) και δηλώνει διαιτολόγος! Γράφει δίαιτες που ο πελάτης τρέφεται όλη την ημέρα με 4-5 μήλα! Γράφει και διουρητικά χάπια λες και είναι γιατρός χωρίς να λαμβάνει υπ'όψιν τις παρενέργειες που μπορεί να προκαλέσουν... Πουλάει τη γύρη των 5 ευρώ στα 800 ευρώ (χωρίς απόδειξη βέβαια)!!! Δίνει στους πελάτες μυστικά ποτά-φόρμουλες που δεν τους αποκαλύπτει τι είναι χωρίς να τα έχει ελέγξει κανείς. Και βέβαια διατηρεί ένα παράνομο γραφείο που γδύνει τον κάθε ανυποψίαστο με κινδύνους ακόμα και για την υγεία του!!!

 

Αλλά δεν φταίει αυτή, φταει το κράτος που δεν τη κλείνει μέσα και ο κάθε απελπισμένος κακομοίρης που την πληρώνει 1000άδες ευρώ...:worry:

 

Εμένα πολύ καλή μου φίλη ήταν μοντέλο στο Λάκη Γαβαλά. Έμεινε έγκυος και μετά τη γέννα ήθελε να χάσει γρήγορα τα κοιλά της εγκυμοσύνης ώστε να επιστρέψει στη δουλειά. Και πήγε στην εν λόγω κυρία. Πλήρωσε την ενημερωτική επίσκεψη πάνω από 130 ευρώ αλλά βέβαια δεν ξαναπάτησε όταν κατάλαβε τι επικύνδυναφούμαρα πουλούσε η γνωστή "διαιτολόγος"...

Link to comment
Share on other sites

καλα κ να ηταν μονο αυτες οι δυο?σε ολη την ελλαδα ποσοι κομπογιαννιτες γιατροι υπαρχουν?πλακα ειχε με την βουτσινα οταν την ρωτουσε ο ευαγγελατος κ αυτοι τα μασουσε,κομπιαζε!καλα η γυναικα τα ειχε χασει!
Link to comment
Share on other sites

γνωστη τοις παση η υπερβολη του ευαγγελατου..γνωστη και η λαμογια που διακατεχει ορισμενους..απο εκει και περα μπορειτε εσεις να βγαλετε ασφαλη συμπερασματα?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

γνωστη τοις παση η υπερβολη του ευαγγελατου..γνωστη και η λαμογια που διακατεχει ορισμενους..απο εκει και περα μπορειτε εσεις να βγαλετε ασφαλη συμπερασματα?

 

Ένα συμπέρασμα με πολλές παραμέτρους.

Χαζοί, άσχετοι και απονήρευτοι, πολίτες - πελάτες. Δημοσιογράφοι, λαμόγια, λαϊκιστές και υπερβολικοί. Πολιτικοί, άλλα λόγια να αγαπιόμαστε. Και φυσικά ένα κράτος με πολλά "κόκκινα φωτάκια", αφού υπάρχουν όλα τα προηγούμενα.:!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

καλα τα περισσοτερα ειναι στημενα κ τραβηγμενα!οχι ομως οτι δεν συμβαινουν ολα αυτα που εχει παρουσιασει ο ευαγγελατος!
Link to comment
Share on other sites

paidia stamatiste na ton parakolou8ite to mono pou kanete einai na xalate ta nevra sas o typos einai karagkiozis tou kerata.oso ton parakolou8ite tha anevazete kai ta noumera tou,as to parei xampari o kosmos na kleinei ton dekth tou ,as arxisoume emeis.kai an mporeite na kanete kamia ypokloph kante tin kai sta @ @ sas :D
nokia n9 - samsung galaxy note 2 - ipad 2 3g
Link to comment
Share on other sites

κ ποιος μας λεει οτι ακομα κ η agb να μην ειναι στημενη?λεω τωρα εγω!λιγα εχουμε ακουσει για την μη εγκυροτητα της!

 

 

για την agb θα σας ελεγα να δειτε σημερα την εκπομπη το κουτι της πανδωρας , εχει κατι ωραια στοιχεια και θεματακια ,

 

 

αν θεωρηθει διαφημιση το παραπανω pls καντε το delete

Link to comment
Share on other sites

κ ποιος μας λεει οτι ακομα κ η agb να μην ειναι στημενη?λεω τωρα εγω!λιγα εχουμε ακουσει για την μη εγκυροτητα της!

Απο την στιγμη που τα στοιχεια της ειναι αυτα μεσω των οποιων θα κανει ταμειο το καθε καναλι,πρεπει να ειναι πολυ αφελης καποιος για να πιστευει οτι καποιοι δεν της τα χωνουν !!!

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμη που τα στοιχεια της ειναι αυτα μεσω των οποιων θα κανει ταμειο το καθε καναλι,πρεπει να ειναι πολυ αφελης καποιος για να πιστευει οτι καποιοι δεν της τα χωνουν !!!

 

Συμφωνω και εγώ με αυτό

Link to comment
Share on other sites

Με αυτή τη λογική όμως πρέπει να της τα χώνουν όλοι, γιατί όλοι θέλουν να βγαίνουν πρώτοι...

 

Γενικά, όπως είναι η κατάσταση, τα νούμερα παίζουν ελάχιστο ρόλο στην πραγματικότητα. Πιο πολύ παιχνίδι εντυπώσεων είναι. Και είναι και λάθος των τηλεθεατών που μπαίνουν σε αυτή τη διαδικασία και ασχολούνται με τα νούμερα.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ αμαν αυριο θα τα βαλει με τα αγαπημενα μας παγωτακια. :cry:

 

Βεβαια ολοι ξεραμε οτι χρησιμοποιούν ληγμένα γαλατα στα παγωτα, αλλα γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα σιχαθούμε τη ζωή μας αυριο? :X

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ωχ αμαν αυριο θα τα βαλει με τα αγαπημενα μας παγωτακια. :cry:

 

Βεβαια ολοι ξεραμε οτι χρησιμοποιούν ληγμένα γαλατα στα παγωτα, αλλα γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα σιχαθούμε τη ζωή μας αυριο? :X

 

Φάτε σήμερα που μπορείτε ακόμα

Link to comment
Share on other sites

απο αυριο κομμενα κ τα παγωτα!το αποφασισε κ αυτο ο μεγαλος κυριος εισαγγελατος!!!!!:lol: :lol: :lol: να δουμε στο τελος τι θα τρωμε,τι θα πινουμε,τι θα φοραμε,που θα κοιμομαστε,πως θα γ.........:lol: μηπως να μεταλλαχθούμε να γλιτωσουμε!
Link to comment
Share on other sites

Ωχ αμαν αυριο θα τα βαλει με τα αγαπημενα μας παγωτακια. :cry:

 

Βεβαια ολοι ξεραμε οτι χρησιμοποιούν ληγμένα γαλατα στα παγωτα, αλλα γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα σιχαθούμε τη ζωή μας αυριο? :X

 

Εννοεις ληγμενα σκονες γαλατα! :p

Link to comment
Share on other sites

απο αυριο κομμενα κ τα παγωτα!το αποφασισε κ αυτο ο μεγαλος κυριος εισαγγελατος!!!!!:lol: :lol: :lol: να δουμε στο τελος τι θα τρωμε,τι θα πινουμε,τι θα φοραμε,που θα κοιμομαστε,πως θα γ.........:lol: μηπως να μεταλλαχθούμε να γλιτωσουμε!

 

Ευτυχώς πρόλαβα και έκλεισα την τηλεόραση προτού δω τπτ για τα παγωτά!Ώρα είναι τώρα που έπιασαν οι ζέστες να μας τα κόψει και αυτά!Ας επέμβει το ραδιοτηλεοπτικό να τον κόψει!Αυτός ο άνθρωπος μου έχει προκαλέσει ψυχική οδύνη!:cry: Έτσι που το πάει στο τέλος δεν θα μπορούμε να κάνουμε τπτ ούτε καν να καθόμαστε(καναπέδες, κρεβάτια κλπ).Μας τα έχει κόψει όλα...Τι άλλο μας μένει;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω αρκετούς από το πάνελ να πηγαίνουν σήμερα ...με συνοδεία σωματοφυλάκων σπίτι τους, αν συνεχίζουν να χώνονται στον ...καρατέκα :lol:

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω αρκετούς από το πάνελ να πηγαίνουν σήμερα ...με συνοδεία σωματοφυλάκων σπίτι τους, αν συνεχίζουν να χώνονται στον ...καρατέκα :lol:

 

nixx

 

 

o oποιος καρατεκα ειναι για το ψυχιατρειο κατευθειαν :lol:

 

-Εχετε πτυχιο?

-Βεβαιως.

-Απο πού?

-Απο τον ντοκτορ Whatever

-Mα δεν ειναι πτυχιο.

-Ειναι. Οπως ελεγα λοιπον η διατροφικη ζωνη ταδε του dr Whatever απο το Harvard...

-Mα εχετε πτυχιο κύριέ μου?

-Με εχει εξουσιοδοτησει ο Dr Whatever μπλα μπλα μπλα Harvard μπλα μπλα μπλα Διατροφικη Ζωνη

(και παει λεγοντας)

 

:lol: :lol: :lol: Κουκουρουκου ο τυπος εντελως!

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...