Jump to content

Αποδείξεις (Ant1)


Dimitris79
 Κοινοποίηση

Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;  

611 members have voted

  1. 1. Τι γνώμη έχετε για τη συγκεκριμένη εκπομπή;

    • Πολύ καλή-Την παρακολουθώ και μου αρέσουν τα ρεπορταζ της
      219
    • Αδιάφορη-Τη βλέπω για να περάσει η ώρα
      112
    • Απαράδεκτη-Τα περισσότερα που δείχνει είναι στημένα/τραβηγμένα απ'τα μαλλιά
      280


Recommended Posts

Καταρχας οπως ειπε κι ενας γιατρος εκει το μονο που ελλατωνει την κυτταριτιδα ειναι το να πινουμε νερο.

Καλεσμένος του Ευαγγελάτου είναι. Τι θα λεγε; :rolleyes:

Είδαμε και τους "επιστήμονες" που είχε καλέσει για τα κινητά...

 

 

Και δευτερον δεν ειναι εκει το θεμα. Ειναι αυτο που ειπε ο mvagustagm:

 

Τελικά που είναι το θέμα; Έτσι όπως το έθεσες, φάνηκε οτι εστίαζες στο οτι δεν κάνει καλό στην κυτταρίτιδα.

 

Και μαλιστα το παρουσιαζουν ως γαλλικο προιον. Και φυσικα δεν λενε την αληθεια για το τι περιεχει μεσα.

Φυσικά και δε λένε. Όπως δε λένε και στην Coca Cola και σε τόσα άλλα προιόντα. Δικαίωμά τους είναι να προστατέψουν τη συνταγή τους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δε διαφωνώ, αλλά σε ένα προιόν δεν είναι μόνο το κόστος των υλικών. Και μια κρέμα ομορφιάς με αγγούρια και γιαούρτι (τυχαίο παράδειγμα) μπορείς να φτιάξεις στο σπίτι σου με απλά υλικά, αλλά αν πας στο φαρμακοποιό θα στη φτιάξει με το σωστό τρόπο και δοσολογία... Αυτό πληρώνεις σε αυτές τις περιπτώσεις.

εν μερει εχεις δικιο, αλλα αν παρω εγω γρασο, χωμα και κρασι και σου το πουλαω 30 ευρω για να σε τριψω με αυτο με τη προφαση οτι θα σε κανει πιο ομορφο και θα καθυστερησει τη γηρανση δεν ειναι απατη?

γιατροσοφια απο εν δυναμει ιατρους δεν νομιζω πως χωρανε στο 2007.

αυτο λεγεται ακριβοπληρωμενος κομπογιανιτισμος (πολυ πιθανο να ειναι ορθογραφικα λαθος...:p ).

ετσι δεν ειναι?

κατα τα αλλα με καλυψε η sofi-k.

Καταρχας οπως ειπε κι ενας γιατρος εκει το μονο που ελλατωνει την κυτταριτιδα ειναι το να πινουμε νερο.

Χριστινα Κολετσα την λενε.:p

αυτο ειναι γνωστο...

τι μου λες?:p

Link to comment
Share on other sites

εν μερει εχεις δικιο, αλλα αν παρω εγω γρασο, χωμα και κρασι και σου το πουλαω 30 ευρω για να σε τριψω με αυτο πε τη προφαση οτι θα σε κανει πιο ομορφο και θα καθυστερησει τη γηρανση δεν ειναι απατη?

Απάτη θα ήταν αν το γράσο δε σε έκανε όμορφο. Και ξαναλέω που ξέρεις οτι δεν είναι απάτη αυτό που πουλάνε;

Link to comment
Share on other sites

γιατροσοφια απο εν δυναμει ιατρους δεν νομιζω πως χωρανε στο 2007.

 

Tι έχεις να πεις για την φραπελιά;

Mάλλον χωράνε ε;:rolleyes:

Άλλωστε ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται.:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Καλεσμένη και το ξέκωλο η Κολέτσα, άκου άτομο για καλεσμένη... Α ρε Ελλαδάρα,η ΚΟΛΕΤΣΑ έγινε άνθρωπος και μιλάει και έχει γνώμη!

 

"Δεν το πιστεύω κύριε Ευαγγελάτε μου, το σαπουνάκι μου, δεν θα το πίστευα ποτέ, έχω σοκαριστεί, δεν το πιστεύω, απίστευτο!"

Πέταξε τις μπουτάρες απ'έξω και κάνει αυτό που ξέρει καλά...

 

Όλα τα ζώα μαζεμένα σε ένα στούντιο...

 

"ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ κίνδυνοι για την υγεία ΟΛΩΝ ΜΑΣ με ΚΑΡΚΙΝΟΓΟΝΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΤΕΡΑΤΟΓΕΝΗΣΕΙΣ!!!"

"Δεκάδες εκατομμύρια πωλήσεις ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ!!!Κινδυνεύουν μικρά παιδιά!!"

Ε ρε γλέντια...

...

Ό,τι να' ναι...

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελανεις βρε grk41. Τι να προστατεψουν την συνταγη τους μου λες; Εδω λενε οτι ειναι σπεσιαλ σκευασμα εκ Γαλλιας και αλλες μπουρδες, ενω προκειτε για βαζελινη με αλατι!:wacko: Αυτο ειναι καθαρη κοροιδια. Αισχροκερδεια.

 

Οσο για τον γιατρο του Ευαγγελατου, φανταζομαι μπορουμε να ρωτησουμε και καποιον αλλον γιατρο να βεβαιωθουμε.

 

Υ.Γ.:Δεν υποστηριζω τα λεγομενα ουτε την εκοπομπη του Ευαγγελατου, τον θεωρω γελοιο. Απλα πιστευω οτι αυτο με τα καλλυντικα γινεται διαρκως και παντου και πρεπει να μην βαζουμε στην μουρη μας ή στο σωμα μας οτι βλακεια μας δινουν εναντι τρελων ποσων.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μολις εβγαλε τη Chanel No.5 και την Tresor ultra καρκινογονες με κινδυνο τερατογενεσης και στειροτητας στις γυναικες!! :shock:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Απάτη θα ήταν αν το γράσο δε σε έκανε όμορφο. Και ξαναλέω που ξέρεις οτι δεν είναι απάτη αυτό που πουλάνε;

μα εκ των πραγματων ειναι απατη:!: , γιαουρτι με νες και αλατι?

απατη δεν ειναι να σου πουλανε κατι που κοστιζει 1,5-2 ευρω για 30?

τωρα αν μιλας για το αν κανει πραγματικο καλο και αν εχει αποτελεσματα, θα σου πω, το ειπε και η υπευθυνη του καταστηματος: το αλατι αναλαμβανει την απολεπιση, ο νες αφηνει λειο το δερμα (κατι βεβαια που το κανει εκ των πραγματων το αλατι με την απολεπιση) και η βαζελινη κανει αυτο που κανει χρονια τωρα, απαλο το δερμα.:D

αυτα τα αποτελεσματα τα ηξερα και εγω...:p

Tι έχεις να πεις για την φραπελιά;

Mάλλον χωράνε ε;:rolleyes:

Άλλωστε ο πνιγμένος από τα μαλλιά του πιάνεται.:shifty:

ευτυχως μαζεψαν γργορα τις γριες και του γερους και δε κλαψαμε θυματα και απο αυτη τη πατατα!

γενικα, ισχυει το υπογραμμισμενο.

Αισχροκερδεια.

ακριβως...

Link to comment
Share on other sites

Μολις εβγαλε τη Chanel No.5 και την Tresor ultra καρκινογονες με κινδυνο τερατογενεσης και στειροτητας στις γυναικες!! :shock:

Ωραια, δυο αρωματα που χρησιμοποιουσα ανεκαθεν...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μολις εβγαλε τη Chanel No.5 και την Tresor ultra καρκινογονες με κινδυνο τερατογενεσης και στειροτητας στις γυναικες!! :shock:

σχετικα με αυτο, εχεις διαβασει ποτε τα συστατικα ενος αρωματος?

Εισαγγελάτος saves the world... Once again... :tired:

super-ευαγγελατος...:p

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελανεις βρε grk41. Τι να προστατεψουν την συνταγη τους μου λες; Εδω λενε οτι ειναι σπεσιαλ σκευασμα εκ Γαλλιας και αλλες μπουρδες, ενω προκειτε για βαζελινη με αλατι!:wacko: Αυτο ειναι καθαρη κοροιδια. Αισχροκερδεια.

 

Οσο για τον γιατρο του Ευαγγελατου, φανταζομαι μπορουμε να ρωτησουμε και καποιον αλλον γιατρο να βεβαιωθουμε.

 

Υ.Γ.:Δεν υποστηριζω τα λεγομενα ουτε την εκοπομπη του Ευαγγελατου, τον θεωρω γελοιο. Απλα πιστευω οτι αυτο με τα καλλυντικα γινεται διαρκως και παντου και πρεπει να μην βαζουμε στην μουρη μας ή στο σωμα μας οτι βλακεια μας δινουν εναντι τρελων ποσων.

Εσένα τώρα η Γαλλία σε πείραξε; :wacko: Ας μην είναι από εκεί. So what?

Όσο για την σύνθεση της κρέμας και την τιμή της, απάντησα παραπάνω. Να μην τα ξαναλέω.

 

Αφού δεν τον εμπιστεύεσαι και τον θεωρείς γελοίο, μην ασπάζεσαι τυφλά τα λεγόμενά του. Ρώτα 5-6 ειδικούς, διάβασε καμιά έρευνα και μετά βγάλε πόρισμα.

Link to comment
Share on other sites

Και ερχεσε μετα εσυ και με ρωτας,τι αρωμα-κολωνια φοραω!

Τιποτα μωρο μου.Τιποτα.

Μονο η τεστοστερονη μου,ο ιδρωτας μου,αυτο ειναι το αρωμα μου.

Και αν θελεις......ελα να το μοιρησεις

Αρωματα με καρκινογονες ουσιες το αποψηνο θεμα,κ.α.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

1. μα εκ των πραγματων ειναι απατη:!: , γιαουρτι με νες και αλατι?

απατη δεν ειναι να σου πουλανε κατι που κοστιζει 1,5-2 ευρω για 30?

τωρα αν μιλας για το αν κανει πραγματικο καλο και αν εχει αποτελεσματα, θα σου πω, το ειπε και η υπευθυνη του καταστηματος: το αλατι αναλαμβανει την απολεπιση, ο νες αφηνει λειο το δερμα (κατι βεβαια που το κανει εκ των πραγματων το αλατι με την απολεπιση) και η βαζελινη κανει αυτο που κανει χρονια τωρα, απαλο το δερμα.:D

αυτα τα αποτελεσματα τα ηξερα και εγω...:p

 

2. ευτυχως μαζεψαν γργορα τις γριες και του γερους και δε κλαψαμε θυματα και απο αυτη τη πατατα!

γενικα, ισχυει το υπογραμμισμενο.

 

ακριβως...

 

1. Δυστυχώς τότε ζούμε μέσα σε μια μεγάλη απάτη... Παντού απάτες. Από το παντελόνι των 150 ευρώ που στοιχίζει 5 ευρά, μέχρι τα κολοκυθάκια στην αγορά που κοστίζουν 2 ευρά και τα πουλάν 5.

 

2. Εγώ πάντως πίνω κάθε μέρα από ένα ποτηράκι.:)

Link to comment
Share on other sites

Εσένα τώρα η Γαλλία σε πείραξε; :wacko: Ας μην είναι από εκεί. So what?

Όσο για την σύνθεση της κρέμας και την τιμή της, απάντησα παραπάνω. Να μην τα ξαναλέω.

 

Αφού δεν τον εμπιστεύεσαι και τον θεωρείς γελοίο, μην ασπάζεσαι τυφλά τα λεγόμενά του. Ρώτα 5-6 ειδικούς, διάβασε καμιά έρευνα και μετά βγάλε πόρισμα.

Για τα περι της "κρεμας" δεν βγαζουμε ακρη οποτε το σταματω εδω. Αν εσυ το βρισκεις λογικο το να σου λενε οτι σου δινουν Α κρεμα και να σου δινουν βαζελινη τοτε οκ.

 

Οσο για την εκπομπη του Ευαγγελατου...ποτε ακριβως ασπαστηκα τα λεγομενα του και μαλιστα τυφλα...;:blink:

Ξαναγραφω αυτο το συμπερασμα που θελω να βγαλω απο οσα λεω:

"Απλα πιστευω οτι αυτο με τα καλλυντικα γινεται διαρκως και παντου και πρεπει να μην βαζουμε στην μουρη μας ή στο σωμα μας οτι βλακεια μας δινουν εναντι τρελων ποσων."

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όλοι το ίδιο πράγμα λέμε.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να πετυχαίνεις έναν καραγκιόζη και να βγάζεις ΓΕΝΙΚΑ συμπεράσματα. Απατεώνες υπάρχουν σε όλα τα επαγγέλματα.

Ποντάρει στον εντυπωσιασμό της εικόνας ο άνθρωπος και βγάζει λεφτά.

Ναι,κλέφτης και απατεώνας αυτός με τις βαζελίνες.Δε σημαίνει όμως ότι όλοι είναι έτσι. Το ίδιο ισχύει για τον βρωμιάρη εστιάτορα, για τον "καφετεριά" που δίνει τον ίδιο καφέ σε άλλο πελάτη και για τα πάντα.

Ο Ευαγγελάτος ΓΕΝΙΚΕΥΕΙ! Λέει ΈΤΣΙ είναι, δείτε τι κάνουνε ΟΛΟΙ.

Αυτό είναι το κακό του και ότι τραβάει ένα θέμα όσο δεν πάει.

Υπάρχει κανένας που να πιστεύει πως ό,τι τρώμε είναι πάντα καθαρό;

Πώς δεν υπάρχουν κακοί επαγγελματίες; Λαμόγια;

 

Ο καραγκιόζης όμως αυτός κάνει σαν να ανακαλύπτει την Αμερική σε κάθε εκπομπή, κουβαλάει και 5 σούργελα που λένε "ΑΑΑ!!!ΩΩΩΩ!!!!Απίστευτο" και βγάζει λεφτά!

Κρυφές κάμερες και ρεπορτάζ "μηνών" και με κίνδυνο της ζωής τους και καραγκιοζιλίκια!

Δεν ξέρουμε σε ποιά χώρα ζούμε; Δεν ξέρουμε ότι δεν υπάρχει κανένας έλεγχος και ότι οι ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ προσπαθούν να κλέψουν από όπου μπορούν;

 

Τώρα λένε π.χ. αυτές τις γελοιότητες για τα αρώματα.

Χρησιμοποιούνε λέξεις όπως καρκινογέννηση και δηλητήρια και απαγορευμένα χημικά. Δεν είναι υπερβολικά αυτά;

Λέει π.χ. η τάδε ουσία έχει συγκέντρωση 4550ppb!!!!Δεν είναι τεράστιο αυτό το νούμερο;;;ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙ ΡΕ ΓΕΛΟΙΕ ΑΝΘΡΩΠΕ;

Απλά επειδή το 4550 είναι μεγάλο νούμερο;

Μου θυμίζει εκείνο τον τύπο που γυρνούσε και μάζευε υπογραφές για να απαγορευτεί ένα επικίνδυνο χημικό το διυδρογόνο του οξυγόνου (Η2Ο) που προκαλεί συχνοουρίες και εφίδρωση σε μεγάλες ποσότητες καθώς και ζάρωμα του δέρματος αν έρθει σε επαφή με αυτό για πολύ ώρα και όλα τα ζώα λέγανε "ΑΝΕΠΙΤΡΕΠΤΟ,ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕΙ!!!" και υπογράφανε.

Και μιλάμε για το ΝΕΡΟ!

Έτσι και αυτός, ΤΕΡΑΣΤΙΑ ποσότητα το 4550. Να σου δώσω π.χ. αλατόνερο και να λέω ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ περιεκτικότητα σε NaCl κυρίες και κύριοι, δείτε εδώ!!!!

ΕΛΕΟΣ με τον σαλτιμπάγκο πια...

Link to comment
Share on other sites

Όλοι το ίδιο πράγμα λέμε.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ να πετυχαίνεις έναν καραγκιόζη και να βγάζεις ΓΕΝΙΚΑ συμπεράσματα. Απατεώνες υπάρχουν σε όλα τα επαγγέλματα.

Ποντάρει στον εντυπωσιασμό της εικόνας ο άνθρωπος και βγάζει λεφτά.

Ναι,κλέφτης και απατεώνας αυτός με τις βαζελίνες.Δε σημαίνει όμως ότι όλοι είναι έτσι. Το ίδιο ισχύει για τον βρωμιάρη εστιάτορα, για τον "καφετεριά" που δίνει τον ίδιο καφέ σε άλλο πελάτη και για τα πάντα.

Ο Ευαγγελάτος ΓΕΝΙΚΕΥΕΙ! Λέει ΈΤΣΙ είναι, δείτε τι κάνουνε ΟΛΟΙ.

Αυτό είναι το κακό του και ότι τραβάει ένα θέμα όσο δεν πάει.

Υπάρχει κανένας που να πιστεύει πως ό,τι τρώμε είναι πάντα καθαρό;

Πώς δεν υπάρχουν κακοί επαγγελματίες; Λαμόγια;

Συμφωνουμε εδω...Αυτη η γενικευση ουτε εμενα μ'αρεσει οποτε καλο ειναι να παιρνουμε τα "καλα σημεια"(οσο γινεται να υπαρχουν) απο αυτες τις εκπομπες και να τα βλεπουμε λογικα...

 

Σχολιασα αυτο με τα καλλυντικα γιατι πραγματικα πιστευω οτι γινεται δυστηχως πολυ συχνα, περισσοτερο σε "συνεικιακα ινστιτουτα".

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1. Δυστυχώς τότε ζούμε μέσα σε μια μεγάλη απάτη... Παντού απάτες. Από το παντελόνι των 150 ευρώ που στοιχίζει 5 ευρά, μέχρι τα κολοκυθάκια στην αγορά που κοστίζουν 2 ευρά και τα πουλάν 5.

2. Εγώ πάντως πίνω κάθε μέρα από ένα ποτηράκι.:)

ναι, σε μια μεγαλη απατη ζουμε δυστυχως.:)

αν και διαφωνω καθετα στο παραδειγμα με το παντελονι που δινεις (στο αλλο με το κολοκυθακι δε λεω οχι...):!:

εγω φραπελια δε πινω με τιποτε...συγγνωμη φιλε bayern7 αλλα δε τα πιστευω αυτα.

Ξαναγραφω αυτο το συμπερασμα που θελω να βγαλω απο οσα λεω:

"Απλα πιστευω οτι αυτο με τα καλλυντικα γινεται διαρκως και παντου και πρεπει να μην βαζουμε στην μουρη μας ή στο σωμα μας οτι βλακεια μας δινουν εναντι τρελων ποσων."

+1, εχω να βαλω αρωμα στο σωμα μου απο το γυμνασιο. τα σιχαινομαι.

καθε μερα μπανιο και σαπουνι και δε θες τιποτε αλλο (αυτη ειναι η γνωμη μου).;)

Link to comment
Share on other sites

Για τα περι της "κρεμας" δεν βγαζουμε ακρη οποτε το σταματω εδω. Αν εσυ το βρισκεις λογικο το να σου λενε οτι σου δινουν Α κρεμα και να σου δινουν βαζελινη τοτε οκ.

 

Οσο για την εκπομπη του Ευαγγελατου...ποτε ακριβως ασπαστηκα τα λεγομενα του και μαλιστα τυφλα...;:blink:

Ξαναγραφω αυτο το συμπερασμα που θελω να βγαλω απο οσα λεω:

"Απλα πιστευω οτι αυτο με τα καλλυντικα γινεται διαρκως και παντου και πρεπει να μην βαζουμε στην μουρη μας ή στο σωμα μας οτι βλακεια μας δινουν εναντι τρελων ποσων."

Δεν κατάλαβες. Δεν υπερασπίστηκα τον βαζελινά. Ίσως και να είναι απατεώνας, αλλά που το ξέρουμε εμείς; Το οτι περιέχει 2-3 φτηνα σκευάσματα, δε σημαίνει απολύτως τίποτα. Σου ανέφερα μερικούς παράγοντες, οι οποίοι μπορεί να ανεβάσουν την τιμή, τους οποίους ο Ευαγγελάτος δεν τους ανέφερε καν.

 

Από τη στιγμή που έβγαλες κι εσύ αναμφίβολο πόρισμα πως ο τύπος είναι κλέφτης, χωρίς να έχεις καμία σχέση με αυτά, ναι τον ασπάζεσαι τυφλά.

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έβγαλες κι εσύ αναμφίβολο πόρισμα πως ο τύπος είναι κλέφτης, χωρίς να έχεις καμία σχέση με αυτά, ναι τον ασπάζεσαι τυφλά.

Δεν τον δικασα κιολας...:p

Μπορει να μην ειμαι χημικος αλλα αν οντως ισχυει ολο αυτο που παρουσιασε με την κρεμα(γιατι πιστευω σε μια μεγαλη πιθανοτητα "στησιματος" γενικα στην συγκεκριμενη εκπομπη) τοτε ναι εχω την στοιχειωδη λογικη να καταλαβαινω ποτε με κοροιδευουν.

Οσο μας κοροιδευουν και με την εκπομπη δηλαδη. Βραστα...:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν τον δικασα κιολας...:p

Μπορει να μην ειμαι χημικος αλλα αν οντως ισχυει ολο αυτο που παρουσιασε με την κρεμα(γιατι πιστευω σε μια μεγαλη πιθανοτητα "στησιματος" γενικα στην συγκεκριμενη εκπομπη) τοτε ναι εχω την στοιχειωδη λογικη να καταλαβαινω ποτε με κοροιδευουν.

Οσο μας κοροιδευουν και με την εκπομπη δηλαδη. Βραστα...:wacko:

Πάλι στο μηδέν καταλήγουμε δηλαδή :p Άλλαξε κανάλι καλύτερα να βρεις την υγειά σου :p

Link to comment
Share on other sites

βρηκα κατι λανθασμενο σε αυτα που αναφερθηκαν στην εκπομπη (για να μη λεμε μονο τα στραβα):

εγινε αναφορα σε ευπορες κυριες του καλαμακιου και του παλαιου φαληρου, αλλα στις λιστες που παρουσιασαν -αυτες που βγηκαν παρανομα απο την εφορια-, τα τηλεφωνικα νουμερα αρχιζουν απο 2103......,2105......,2107......!

τηλεφωνα που δεν ανηκουν σε αυτες τις περιοχες.δε ξερω αν ειναι λαθος αναφορα ή παραπληροφορηση απο πλευρας της εκπομπης, ξερω ομως πως αυτο ειδα και πως αυτο που λεω ισχυει...;)

Link to comment
Share on other sites

βρηκα κατι λανθασμενο σε αυτα που αναφερθηκαν στην εκπομπη (για να μη λεμε μονο τα στραβα):

εγινε αναφορα σε ευπορες κυριες του καλαμακιου και του παλαιου φαληρου, αλλα στις λιστες που παρουσιασαν -αυτες που βγηκαν παρανομα απο την εφορια-, τα τηλεφωνικα νουμερα αρχιζουν απο 2103......,2105......,2107......!

τηλεφωνα που δεν ανηκουν σε αυτες τις περιοχες.δε ξερω αν ειναι λαθος αναφορα ή παραπληροφορηση απο πλευρας της εκπομπης, ξερω ομως πως αυτο ειδα και πως αυτο που λεω ισχυει...;)

Επειδη ειμαι απο αυτη την περιοχη...οντως αυτα τα νουμερα δεν ειναι απο δω.

 

Εχεις δικιο grk41.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειμαι απο αυτη την περιοχη...οντως αυτα τα νουμερα δεν ειναι απο δω.

 

Εχεις δικιο grk41.:)

καλαμακι και φαληρο εχουν 2109......!

εδειξε νουμερα απο ομονοια, περιστερι, πετρουπολη, πετραλωνα, συνταγμα, καισαριανη, παγκρατι, ζωγραφου και αλλες παρεμφερης περιοχες...

αυτο βεβαια δεν εχει και πολλα να μας πει καθως το βιντεο ειναι (μαλλον) αληθινο και καθως -οπως και να εχει- κανεις εφοριακος δεν εχει το δικαιωμα να ξεπουλα τα προσωπικα μας στοιχεια..:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...