Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3250


unknown22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γειά σας!Πήρα το 3250 χθες, και επειδή το manual του δεν εγραφε τίποτα για 10ωρο φόρτισμα το άφησα να φορτήσει γύρω στις 2μιση ώρες πριν το χρισημοποιήσω, η μπαταρία έγραφε ότι είχε φορτίσει πλήρως τότε..Ένας φίλος μου όμως μου έλεγε ότι έπρεπε να το αφήσω 10 ώρεσ, και ότι αυτό που έκανα ήταν κακό για τη διάρκεια της μπαταρίας κλπ.. Αληθεύει αυτό?Εγώ νόμιζα ότι ετσι ήταν για τις παλιότερες μπαταρίες μονο..Πείτε μου παιδιά γιατί εχω ανησυχήσει.. :(
The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!Πήρα το 3250 χθες, και επειδή το manual του δεν εγραφε τίποτα για 10ωρο φόρτισμα το άφησα να φορτήσει γύρω στις 2μιση ώρες πριν το χρισημοποιήσω, η μπαταρία έγραφε ότι είχε φορτίσει πλήρως τότε..Ένας φίλος μου όμως μου έλεγε ότι έπρεπε να το αφήσω 10 ώρεσ, και ότι αυτό που έκανα ήταν κακό για τη διάρκεια της μπαταρίας κλπ.. Αληθεύει αυτό?Εγώ νόμιζα ότι ετσι ήταν για τις παλιότερες μπαταρίες μονο..Πείτε μου παιδιά γιατί εχω ανησυχήσει.. :(

 

 

 

 

afou edeikse oti fortise i mpataria pliros den iparxei provlima.ti parapano tha ginotan an to afines alles 8 ores?apla tpt.den exei pathei tpt i mpataria sou.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

το πηρα κ εγω χθες σε ροζακι...καλο ειναι για τα λεφτα του αλλα δεν συγκρινεται ποιοτικα με το ν91 μου...μεχρι ποσο μνημη μπορω να βαλω?

 

αυτο το καινουριο 3250 τι διαφορες θα εχει με αυτο που πηρα?

κατα τον νοεμβριο θα ερθει κ αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει 2gb με επιτυχία. Η διαφορά είναι το Xpress Music, δηλαδή καμία αν ξέρεις τι εστί Xpress Music!
Link to comment
Share on other sites

μονο αυτο?οχι δεν ξερω τι ειναι!?

2 γιγα κ δουλευει οκ?εχεις καμμια να μου προτεινεις?

εμεις που εχουμε το παλιο 3250 θα μπορουμε να αλλαξουμε καλυματα κ να το κανουμε οπως το καινουριο?

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει 2gb με επιτυχία. Η διαφορά είναι το Xpress Music, δηλαδή καμία αν ξέρεις τι εστί Xpress Music!

 

2GB??? Sta specs pantws anaferei oti dexetai microSD mexri 1GB...

An mporeis epibebaiwse to gia ta 2GB giati 8elw na parw megalyterh karta apo ta 512MB pou eixe sto paketo...

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

εχω την εκδοση 3,18 ειδα οτι εχει βγει 3,24.τι διορθωνει?

εχει βγει κ καποια ενδιαμεσα?

Link to comment
Share on other sites

εχω την εκδοση 3,18 ειδα οτι εχει βγει 3,24.τι διορθωνει?

εχει βγει κ καποια ενδιαμεσα?

 

διορθώνει πολλά προβλήματα που έχει το 3250 όπως κολληματα και χάσιμο του σηματος.

Εγώ εχω τη 3.24

έχουν βγει 3.21 3.23 και 3.24!

Το μόνο πρόβλημα που παραμένει είναι ότι χάνει καμία φορά το σήμα όταν συνδέομαι με Gprs στο wap

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στο τι θα πάρετε... Οι microSD της Nokia είναι από αυτές που παίρνουν παραπάνω volt αν θυμάμαι καλά έτσι μου το είχαν πει. Μία microSD κλασσική των 2GB δε πρόκειται να παίξει.
Link to comment
Share on other sites

thanks aledjo

Z3RatuL εχεις κανενα λινκ να δωσεις απο αυτες που μπορουμε να παρουμε?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι αλλο...ειμαι αναμεσα στο 3250 και στο Ν72(και Ν70).

 

Το 3250 δεν 8α το επερνα επειδη διαβαζω προβληματα γενικα και επειδη εχει δεν εχουν βγει ακομα πολλα προγραμματα για το νεο λειτουργικο.Επισης δεν θελω να συμβιβαστω ξανα με 3gp video.

 

Το Ν72 θα το επερνα για το video του kai για την ανεκτη τιμη του.

 

Εγω ενα Acrobat Reader θελω να τρεχω και ενα προγραμμα να διαβαζει αρχεια word και να εχει και καλη καμερα και video oxi 3gp!

 

Εξωτερικα ομως μου αρεσει πολυ το Ν70!το μονο που με χαλαει σε αυτο ειναι οτι ειναι λιγο παλιο και δεν χρειαζομαι την δευτερη καμερα!!Στα καλα του ειναι και το φλας οπως και στο Ν72.

 

τελος στα θετικα του 3250 ειναι το SAR αφου:

3250:0,64 W/Kg

N72:SAR: 0,76 W/Kg

N70:SAR: 0,95 W/Kg (πoλυ υψηλο!!)

 

 

Σας μπερδεψα??

Link to comment
Share on other sites

Και 'γω είμουν μεταξύ 3250 και N72 και κατέληξα στο 3250 λόγω του ότι έχει το Symbian 3rd version αλλά και λειτουργίες mp3 player. Αν τώρα εσένα σε ενδιαφέρει η κάμερα και το βίντεο σε συμβουλεύω να μην το σκεφτείς καθόλου. Το N72 υπερτερεί κατακόρυφα σε σχέση με το 3250 στο βίντεο, ασυζητητή!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

εσυ αυτη εχεις?εκει λεει οτι την περιμενουν.ελλαδα δεν υοαρχει αυτη,κ απο εξωτερικο δεν μπορω να παρω.
Link to comment
Share on other sites

Μου την έφερε μία ξάδερφη μου από την Ελβετία... Δεν ήξερα ότι δεν υπήρχε Ελλάδα γιατί δεν ασχολήθηκα (δώρο βλέπεις).
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι η ιδια,δεν ειναι της νοκια..

edit:τι να κανω,να παρω μια 2 γιγα κ να δοκιμασω η να παρω μια 1 γιγα που ειναι σιγουρο?

δοκιμασε κανεις με 2 γιγα κ δεν επαιξε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,

Στο 3250 μου τα java games (alpha wings, splinter cell) δε φαίνονται ολόκληρα. Χάνω ένα μέρος της οθόνης που δε φαινεται. Υποτίθεται ότι τα κατέβασα απο τα γνωστά μαγαζιά για s60 3rd edition. Κάνω κάποιο λάθος; Πρέπει να κατεβάσω μικρότερες αναλύσεις;

Link to comment
Share on other sites

εχω την εκδοση 3,18 ειδα οτι εχει βγει 3,24.τι διορθωνει?

εχει βγει κ καποια ενδιαμεσα?

 

Για οσους ενδιαφερονται ,αλλα δεν διαβαζουν το αναλογο θεμα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1611896#post1611896

προστεθηκε σημερα και το 3250 στην λιστα για την αναβαθμιση απο το σπιτι ...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εχω εγκαταστησει καποια themes ωστοσο καποια απο αυτα θελω να τα διαγραψω.Πηγαινω στην ''Διαχειριση εφαρμογων'' αλλα δεν τα βλεπω.Στα ''θεματα'' δεν υπαρχει η επιλογη ''διαγραφη.Εχω εγκαταστησει τον sysexplorer αλλα δεν εχει τον φακελο skin.Τι μπορω να κανω?

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

Εχω εγκαταστησει καποια themes ωστοσο καποια απο αυτα θελω να τα διαγραψω.Πηγαινω στην ''Διαχειριση εφαρμογων'' αλλα δεν τα βλεπω.Στα ''θεματα'' δεν υπαρχει η επιλογη ''διαγραφη.Εχω εγκαταστησει τον sysexplorer αλλα δεν εχει τον φακελο skin.Τι μπορω να κανω?

file mou einai poly klassiko fainomeno auto.k se mena exei symvei k ap oti exw akousei k se pollous allous.me ena restart mporei proswrina na emfanistoun ta arxeia gia na ta diagrapseis.den xerw an yparxei alli lysi.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...