Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ωραια η αναβαθμιση ,πιο γρηγορο το κιν αλλα θελω να ρωτησω κατι στα Java παιχνιδια κολλαει υπερβολικα κ σε αλλα παιχνιδια κολλαει στα καλα καθουμενα τι φταιει ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paidia mporeite na mou peite ligo auto gia tin anavathmisi,giati otan eixa k750 kai piga na kano me to pou tin ekana to kinito emeine kai meta eiprepe na pao 9volto
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

paidia mporeite na mou peite ligo auto gia tin anavathmisi,giati otan eixa k750 kai piga na kano me to pou tin ekana to kinito emeine kai meta eiprepe na pao 9volto

kai ego eixa ena paoromoio peristatiko simera.to kinito den leitourgouse katholou kai eprepe na bgalo thn battery.den pisteuo na einai problima logismikou giati pame gia founto.

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Εκανα κι εγω σημερα την αναβαθμιση.

Δεν μπορω να πω οτι μου φαινεται "γρηγοροτερο" τωρα, αλλα ειδα μεγαλη διαφορα στο ακουστικο του.

Ο ηχος ειναι πιο δυνατος και αρκετα πιο "καθαρος" κατα την συνομιλια.

και:

φυσικα την μετατροπη του "χωρου" απο ΚΒ σε ΜΒ.

Ολα για καλο θα εγιναν.:D

Link to comment
Share on other sites

Κατι ασχετο για αναβαθμισεις.Εχω βρει πολλα προγραμματα αλλα δεν βλεπω φως.ξερει κανει προγραμματακι για Msn στο κινητο?Οσα εχω βρει κατι δεν παει καλα
Link to comment
Share on other sites

Κατι ασχετο για αναβαθμισεις.Εχω βρει πολλα προγραμματα αλλα δεν βλεπω φως.ξερει κανει προγραμματακι για Msn στο κινητο?Οσα εχω βρει κατι δεν παει καλα

Για το συγκεκριμενο κινητο δεν νομιζω να βρεις αυτο που ψαχνεις! τι κινητο φορτωνει μονο εφαρμογες java.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε εμένα τα προβλήματα ξεκίνησαν από την αγορά του στις 16/2/2006 προσπαθώντας να κάνω συγχρονισμό αυτός δεν γίνονταν ,το πήγα πίσω στις 20/2/2006 και μετά από έλεγχο από αυτούς (ΤΙΜ) μου είπαν ότι χρειάζεται αναβάθμιση , μου το έφεραν στις 22/2/2006 ευτιχος δεν έφυγα από το μαγαζί και τους ζήτησα να το δοκιμάσω , το πρόβλημα που εντοπίστηκε αμέσως είναι ότι δεν τράβαγε φωτογραφίες ,μου πρότειναν να το ξαναστείλουν για αναβάθμιση και εγώ δέχτηκα ,πέρασα από το μαγαζί (ΤΙΜ) στις 28/2/2006 μήπως είχαν κάποιο νέο και μου είπαν ότι πρέπει στην πρώτη αναβάθμιση να κάνανε χοντρή πατάτα και ότι πρέπει να κάνω υπομονή , πήρα σήμερα 03/03/2006 τηλέφωνο στο μαγαζί ( ΤΙΜ ) και μου είπαν υπομονή .

Ερωτώ εγώ τώρα εσάς τι πρέπει να κάνω ???????????

 

Αυτό είναι ογραμένο 3/3/2006 , ακόμα και σήμερα που σας γράφω το κινητό δεν το έχω .

Το κατάστημα της Tim Ασπροπύργου από όπου το πήρα και το έδωσα για αναβάθμιση μου λέει ότι λόγω της έλευσης της νέας version καθυστέρησε .

Χτες 20/3/2006 πήρα τα κεντρικά τις Tim και τους ενημέρωσα , μου είπαν ότι θα μου απαντήσουν .

Ελπίζω .

Από 16/2/2006 μέχρι και σήμερα 21/3/2006 είμαι χωρίς τηλέφωνο

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Προσεξτε γιατι αν ειναι Βοντα λαιβ λεγεται οτι η αναβαθμιση δεν δουλευει και αυτο ειναι λογικο καπου. Παντως στο κ750 εκανα αναβαθμιση μια χαρα, αλλα ειδα οτι εχει επιλογη για το 800αρι...
Link to comment
Share on other sites

Προσεξτε γιατι αν ειναι Βοντα λαιβ λεγεται οτι η αναβαθμιση δεν δουλευει και αυτο ειναι λογικο καπου. Παντως στο κ750 εκανα αναβαθμιση μια χαρα, αλλα ειδα οτι εχει επιλογη για το 800αρι...

Μα στα branded κινητά δεν περινούνται οι αναβαθμίσεις του firmware των κανονικών, αλλά αυτές της branded έκδοσης.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι δυνατο να αλλαξουμε την γραμματοσειρα στα κινητα

σονυ-ερικσον?

προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου η γραμματοσειρα τους(τα γραφικα των γρμματων)

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι δυνατο να αλλαξουμε την γραμματοσειρα στα κινητα

σονυ-ερικσον?

προσωπικα δεν μου αρεσει καθολου η γραμματοσειρα τους(τα γραφικα των γρμματων)

Μονάχα στα UIQ μοντέλα της της.

(στα υπάρχοντα δηλαδή P800, P900, P910 και στα αναμενόμενα P990, M600 και W950)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

paidia ksrerete pou mporw na vrw to w800 se kaliterh timh? (siskeuh mono xoris sindesh)

στο e-shop μονο 348 euro!!!,τρεξε να προλαβεις γιατι εξαντλουνται..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia ksrerete pou mporw na vrw to w800 se kaliterh timh? (siskeuh mono xoris sindesh)

300 ευρώ στο Media Markt, αλλά!!!!

τώρα είδα το αστεράκι στο εντυπό τους, η τιμή αυτή είναι με σύνδεση Q1!! Προσοχή λοιπόν!

Το Πλαίσιο το έχει στα 349.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Κατι ασχετο για αναβαθμισεις.Εχω βρει πολλα προγραμματα αλλα δεν βλεπω φως.ξερει κανει προγραμματακι για Msn στο κινητο?Οσα εχω βρει κατι δεν παει καλα

 

emsn.μου δουλευει αψογα

Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

Μονάχα στα UIQ μοντέλα της της.

(στα υπάρχοντα δηλαδή P800, P900, P910 και στα αναμενόμενα P990, M600 και W950)

 

σε αλλες κατασκευαστριες εταιριες-βλεπε μοτορολα-δεν ειναι αναγκαιο το κινητο να εχει τι λειτοθργικο που εσυ προαναφερες αρκει να εχουνε java.γιαυτο ρωτησα μια που τα σονυ εχουνε αν γινεται αλλαγη της γραμματοσειρας

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Συνδέει κανείς το w800 με το PC Suite Sony Ericsson;

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για το πως αξιοποιώ το file manager που έχει στο PC Suite. Εγώ δεν έχω κατεφέρει ακόμα η σουίτα αυτή να "δει" το τηλέφωνό μου. Τι κάνω λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Συνδέει κανείς το w800 με το PC Suite Sony Ericsson;

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για το πως αξιοποιώ το file manager που έχει στο PC Suite. Εγώ δεν έχω κατεφέρει ακόμα η σουίτα αυτή να "δει" το τηλέφωνό μου. Τι κάνω λάθος;

καλησπερα.καλυτερα να κατεβασεις το my phone explorer.ειναι πολυ καλυτερο και δεν θα αντιμετωπισεις κανενα προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αποφάσησα να κάνω επιτέλους την καινούργια αναβάθμηση από το σπίτι μου, καθώς τώρα έβαλα adsl γραμμή. στην ΣΕ λέει οτι πρέπει να κατεβάσω το macromedia Flash Player... έχουν περάσει 20 λεπτά κι ακόμα να αποθηκευτει στον Η/Υ....:angry: :angry:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν το W800 είναι πιο γρήγορο από το Κ750?

Υπάρχει απάντηση στο άλλο post.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσησα να κάνω επιτέλους την καινούργια αναβάθμηση από το σπίτι μου, καθώς τώρα έβαλα adsl γραμμή. στην ΣΕ λέει οτι πρέπει να κατεβάσω το macromedia Flash Player... έχουν περάσει 20 λεπτά κι ακόμα να αποθηκευτει στον Η/Υ....:angry: :angry:

Κατεβασέ την από το site της Macromedia. http://www.macromedia.com/images/shared/download_buttons/get_flash_player.gif

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...