Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ. ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ 1ΜΡ. ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΟΤΑΝ ΤΡΑΒΗΞΑ ΒΙΝΤΕΟ, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ(ΜΩΛΙΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ) ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ... ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΑΝΟΙΓΕΙ ΞΑΝΑ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ:angry: :angry: :angry: ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ, ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΓΩ...(ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ R1AA008)... ΞΕΡΑΙΤΕ ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ. ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΟΥΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ 1ΜΡ. ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΟΛΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΟΤΑΝ ΤΡΑΒΗΞΑ ΒΙΝΤΕΟ, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ(ΜΩΛΙΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ) ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΟΜΜΑΤΙ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΑΚΕΛΟ... ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, ΑΝΟΙΓΕΙ ΞΑΝΑ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ:angry: :angry: :angry: ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ, ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΓΩ...(ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ R1AA008)... ΞΕΡΑΙΤΕ ΑΝ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ?

 

 

Πιστεύω πως δεν φταίει η έκδοση του λογισμικού. Καμιά φορά δημιουργούνται conflicts κατά την αναβάθμιση και χρειάζεται 1) Αναβάθμιση πάλι ή 2) Πέρασμα από την αρχή το λογισμικό (χάνεις όλα τα data σου). Αυτά γίνονται σε SE center.

Όσο για το εάν αναμένεται καινούριο firmware άγνωστο :(

Έχω την αίσθηση όμως πως θα βγει όταν αρχίσει η διάθεση του W810i στην αγορά καθώς κάτι αντίστοιχο έγινε με το Κ750 και το W800. Πάντως η έκδοση R1AA008 δεν έχει παρουσιάσει σοβαρά bugs και θεωρείται πολύ αξιόπιστη. Για περισσότερα κοίτα εδώ :

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=92737&start=0

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις ένα format στην καρτούλα...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες..Ειμαι και εγω κατοχος ενος w800..Ειμαι ευχαριστημενος εως τωρα αν εξαιρεσουμε καποια κολληματα που λυθηκαν με την αναβαθμιση απο το site της SE..Πλεον εχω την εκδοση R1AA008 ωστοσο διαπιστωσα ενα μικρο "προβληματακι"..Μετα την αναβαθμιση η loading bar που εμφανιζεται π.χ κατα τη διαρκεια αποστολης sms εχει εξαφανιστει..Εκανα παλι την αναβαθμιση αλλα παλι τα ιδια..Ξερει κανεις τον λογο;;Πιθανη λυση;;

Υ.Γ.Τα handsfree του Κ750 προοριζονται για κυκλωπες;;;

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις ένα format στην καρτούλα...

Δεν μπορω να κανω format την καρτα μεσα απο το κινητο.....Μου λεει πως δεν υπαρχει !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να κανω format την καρτα μεσα απο το κινητο.....Μου λεει πως δεν υπαρχει !!!!!!

Βρές κάποιον φίλο σου που έχει card reader στον υπολογιστή του και κάντο εκεί. Μέτα τοποθέτησε την καρτούλα ξανά στο κινητό, κι άστο για λίγο να δημιουργήσει τη δομή των φακέλων του...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.Τα handsfree του Κ750 προοριζονται για κυκλωπες;;;

:D Όντως. Πρέπει να είσαι ...μεγάλο κεφάλι για να σου κάνουν

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εκανα φιλε μου.... Και τεληκα εχει προβλημα το memorystick .... Θα το στειλω πησω πακετο οπος το πηρα να μου δωσουν καινουριο....Και βλεπουμε....
Link to comment
Share on other sites

Αυτο εκανα φιλε μου.... Και τεληκα εχει προβλημα το memorystick .... Θα το στειλω πησω πακετο οπος το πηρα να μου δωσουν καινουριο....Και βλεπουμε....

Και πολύ καλά θα κάνεις φίλε μου. Και αν σου κάνουν νούμερα να επιμείνεις, μην τους χαριστείς.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να τα εχεις και τα 2 :)

Διαβασε εδω : http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=74992

 

 

δεν θα'χουν την μνημη μας κατευθειαν στο κουτι!:D ;) κ το υπεροχο πορτοκαλενιο χρωματακι του!:worry: :O

Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ.ΚΡΑΤΑΕΙ ΔΕ 3 ΜΕΡΕΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ hID ΑΡΧΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕΣΩ BLUETOOTH ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ???ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΙΤΕ ΤΟ SITE!!!

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

εδω μπορεις να κατεβασεις ειδικο προγραμμα για να φτιαχνεις εφαρμογες hid.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηγα στην Καλλιθεα στο σερβις να ρωτησω για το λογισμικο διαχειρισης φορτισης μου ειπανε πως πρεπει να μεινει το κινητο 2 μερες μεσα....

Τοσο πολυ χρειαζεται????

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ.ΚΡΑΤΑΕΙ ΔΕ 3 ΜΕΡΕΣ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ hID ΑΡΧΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΕΣΩ BLUETOOTH ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΙΝΗΤΑ???ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΙΤΕ ΤΟ SITE!!!

 

 

η σπειρα των υποκλοπεων μεγαλωνει....:lol: :lol: :lol: :D :D

Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

Εγω που πηγα στην Καλλιθεα στο σερβις να ρωτησω για το λογισμικο διαχειρισης φορτισης μου ειπανε πως πρεπει να μεινει το κινητο 2 μερες μεσα....

Τοσο πολυ χρειαζεται????

 

Κοιτα η διαδικασια δεν ειναι παραπανω απο 30 λεπτα αλλα προφανως δεν εχουν μονο εσενα να εξυπηρετησουν οποτε σου λενε 2 μερες να εχουν το κεφαλι του ησυχο οτι θα προλαβουν....

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

pos ftiaxneis egarmoges HID me to MyPhoneExplorer???

 

 

 

:worry:

εδω μπορεις να κατεβασεις ειδικο προγραμμα για να φτιαχνεις εφαρμογες hid.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

tora einai ok to link pou eixes dosei itan gia to My Phone Explorer....

γι'αυτο και το διορθωσα.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest angelad
Εχει συμβεί σε κάποιον να ανοίγει η κάμερα ενώ το τηλέφωνο βρίσκεται σε κατάσταση αναμονής? (χωρίς να πειράξω το κουμπί της κάμερας στην πίσω πλευρά του τηλεφώνου και συνήθως όταν μπαίνει το αυτόματο κλείδωμα).Βοήθεια!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε εμένα τα προβλήματα ξεκίνησαν από την αγορά του στις 16/2/2006 προσπαθώντας να κάνω συγχρονισμό αυτός δεν γίνονταν ,το πήγα πίσω στις 20/2/2006 και μετά από έλεγχο από αυτούς (ΤΙΜ) μου είπαν ότι χρειάζεται αναβάθμιση , μου το έφεραν στις 22/2/2006 ευτιχος δεν έφυγα από το μαγαζί και τους ζήτησα να το δοκιμάσω , το πρόβλημα που εντοπίστηκε αμέσως είναι ότι δεν τράβαγε φωτογραφίες ,μου πρότειναν να το ξαναστείλουν για αναβάθμιση και εγώ δέχτηκα ,πέρασα από το μαγαζί (ΤΙΜ) στις 28/2/2006 μήπως είχαν κάποιο νέο και μου είπαν ότι πρέπει στην πρώτη αναβάθμιση να κάνανε χοντρή πατάτα και ότι πρέπει να κάνω υπομονή , πήρα σήμερα 03/03/2006 τηλέφωνο στο μαγαζί ( ΤΙΜ ) και μου είπαν υπομονή .

Ερωτώ εγώ τώρα εσάς τι πρέπει να κάνω ???????????

Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις καλιστα να πας να τους βρισεις να παρεις πισω το τηλ σ κ να πας σε ενα SE καταστημα ... ειχα το ιδιο προβλημα με τη καμερα (δν εκανε εστιαση κ γενικως δν τραβαγε φοτο) το πηγα κ σε λιγες μερες ηταν ετοιμο...
Link to comment
Share on other sites

Το να πάρω πίσω το τηλέφωνο είναι μάλων αδύνατο γιατί πιστεύω ότι και αυτή θα το έχουν στήλη στη SE .
Κώστας :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...