Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:help: :help: :help: re paidia,asxeto!!!mipos kserete kana site gia na vro ergasies technologias protis lykeiou???????:help: :help:

 

μα πολυ ασχετο!!!!!!!!!παντως δεν νομιζω πως υπαρχει τετοιο site...

Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

re paidia sto w800i pou to pira edo kai 2 vdomades piga na peraso mesa stin memory stick kati meso tou kalodiou apo to pc kai ektos oti eno deixnei oti exoun perastei oi eikones stin ousia otan pao na tis do mesa apo to kinito den yparxei tpt kai exoun svistei kai OLA ta ypoloipa pou eixa perasei palia....GIATI?

 

Για να δείς ότι αρχεία έχεις περασει στο κινητό πρέπει να το αποσυνδέσεις πρώτα από το καλώδιο και μετά θα στα εμφανίσει.

Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πουμπορώ να βρω τα ακουστικά που έχει το w800 όταν το παίρνεις; Λογικά στην SE θα έχουν ε; Μήπως ξέρετε και πόσο κάνουν;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Στην SE.Πάντως αν σου χαλάσανε αυτά που είχε το πακέτο,μπορούν να στα αντικαταστήσουν αν το κινητό είναι μέσα στην εγγύηση.Βέβαια θα περιμένεις κανα 2-3 βδομάδες.:(

Τιμή για να τα πάρεις ανεξάρτητα,δυστυχώς δε γνωρίζω...

Link to comment
Share on other sites

pou boro na vro paixnidia symbata me w800i tsampa kata protimisi to worms pou exei sto w550 sas eyxaristw ek ton proteron

 

τα παντα και free

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το handsfree του w800 μπορείς να το αγοράσεις απο εδώ http://www.vodafone-shop.gr/eshop/el/index.jsp?action=accessoryDetails&pid=prod2230002&tid= και σε μένα είχε έρθει μέσα σε 2 μέρες
Link to comment
Share on other sites

ΣΤΗΝ ON LINE ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ UPDATE SERVICE ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ MHNYMA ΠΟΥ ΛΕΕΙ COULD NOT LOCATE JAVA VIRTUAL MACHINE .ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ SETUP ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ JAVA ΚΑΙ ΤΟ MACROMEDIA .ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ??

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΗΝ ON LINE ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ UPDATE SERVICE ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ MHNYMA ΠΟΥ ΛΕΕΙ COULD NOT LOCATE JAVA VIRTUAL MACHINE .ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ SETUP ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ JAVA ΚΑΙ ΤΟ MACROMEDIA .ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ??

μάλλον χρισημοποιείς Firefox έτσι?

μπές με τον explorer της microsoft στο java com

και κατέβασε το plug-in

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο το site της vodafone που στις στελνει κατευθειαν τις ρυθμισεις επελεξα K700 και δουλευουν αψογα :D
πάνω σ'αυτό που λες χουρχου...

για να'χουμε βόντα λάιβ στο κινητό ποιες ρυθμίσεις διαλέγουμε, του κ700? κ δουλεύει κανονικά το λάιβ?

επίσης... γιατί δε διάλεξες τις ρυθμίσεις του φτυστού αδερφού κ750?

Link to comment
Share on other sites

Και το live και τα mms μου δουλευουν κανονικα (τα εστειλα αυτοματα απο το site) Στο live επελεξα το Κ750i αλλα στα mms δεν μου το εβγαζε οποτε εβαλα του Κ700 και δουλευει κανονικα :)
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Νιώθω περίεργα που γράφω στο Forum για SE μια που από ιδρύσεως κινητής τηλεφωνίας είμαι (ήμουν) φανατικός της NOKIA. Ακούγοντας όμως τον ήχο του w800i και ενώ ήμουν κάτοχος ενός 6260 (symbian) με εξαιρετικά βραχνό ηχείο αποφάσισα να κάνω το άλμα!

Απόκτησα που λέτε και εγώ ένα w800i (πριν 3 μέρες), και κάθισα και διάβασα όλες τις σελίδες του forum, μιας και το κινητό μου είχε έρθει με την RN… έκδοση και μαζί του και όλα τα ¨περίεργα¨ της… Αναβάθμισα με αρκετή ευκολία το κινητό σε ….RAA1008 και όλα πήγαν κατ’ ευχήν.

:)

Ελα όμως που το κινητό μου έχει και πρόβλημα με την μπαταρία (αναφερθήκαν κάποιοι φίλοι σε προηγούμενα posts … δεν φορτίζει 100% και κάνει σκαμπανεβάσματα στην ένδειξη της)

 

Διαβάζοντας ότι τελικά λύνετε το πρόβλημα με κάποια «ψιλοαναβάθμηση» πήγα στην SE Χανίων και αφού με αντιμετώπισαν σαν να τους ήμουν παρείσακτος εκεί μέσα, μου είπαν ότι θα πρέπει να τα περάσουν όλα από την αρχή… το παλικάρι εκεί μέσα δεν είχε ξανα-ακούσει για αναβάθμιση του λογισμικού φόρτωσης….:wacko:

 

Τι να κάνω?????:cry:

 

Ευχαριστώ

Ιάσων

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τι κανουμε καλα?

 

λοιπον θελω να κανω απο το w800 Απομακριμενο Ελεγχο στο pc μου οταν κανω αναζητηση απο το κινητο δεν μου βρισκει το pc που εχω σαν λειτουργικο Wind Server 2003 το Linyx το βρηκε αμεσως

 

Για πειτε μου λυσεις κατεβασα και μερικα προγραμματα αλλα φασολια τιποτα επισης τα .hid που μπορω να βρω επιπλεον απο τα ηδη υπαρχοντα που εχει το κινητο μεσα και πως γινεται η εγκατασταση τους

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες βοηθεια , το πληκτρο της φωτογραφικς δν δουλειει ... (η μαλλον δουλευει οποτε του κ...) κ ξερεται τωρα οτι w800 χωρις να τραβαει φωτο δν γινεται εχετε να προτεινετε τπτ ?πηγα στο γερμανο να ρωτησω κ μ λενε οτι θα το στειλουν αθηνα γαι κανα δεκαπενθημερο....... help:cry:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι της Τηλεφωνίας.

 

Θέλω να ρωτήσω κάτι για το w800.

 

Θέλω να μπλοκάρω μερικούς αριθμούς ώστε να μην με παίρνουν. Εχουμε πήξει με τους ****** :D

 

Πάω

 

>Settings > Calls > Manage Calls > Accept calls > Only from list αλλά αυτή η λίστα χωράει μόνο 10 τηλέφωνα :( Καμία ιδέα απο κανέναν σας?

 

΄Μια ζωή στα nokia ήμουν αλλά το w800 είναι το κάτι άλλο τελικά. :) Λόγο υποχρεώσεων δεν έχω προλάβει να το ψάξει ακριβώς για τις λειτουργίες του και πιστεύω να βρω χρόνο μελλοντικά ώστε να του πιο το αίμα.

 

Αν μπορείς κανεις να με βοηθήσει με το firewall θα ήταν πολύ ωραία.

 

Σας ευχαριστώ και μπράβο για το Βαρβάτο forum σας ;)

Link to comment
Share on other sites

Κουτσα στραβα βρηκα drivers και παιζουν οκ

 

Απομακρυσμενη Διαχειριση θα καταφερω να κανω???

 

γιατι το pc οπως ειπα δεν το βρισκει το κινητο κατα την αναζητηση που κανει ενω λογικα θα επρεπε μηπως ειναι αποκλειστικα θεμα των drivers ??

Link to comment
Share on other sites

Κουτσα στραβα βρηκα drivers και παιζουν οκ

 

Απομακρυσμενη Διαχειριση θα καταφερω να κανω???

 

γιατι το pc οπως ειπα δεν το βρισκει το κινητο κατα την αναζητηση που κανει ενω λογικα θα επρεπε μηπως ειναι αποκλειστικα θεμα των drivers ??

παιζει ρολο και τι windows εχεις,sp2 εχεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ανακαλύπτω καποιες αδυναμίες του W800i .. ειναι έτσι?

 

1. Στις ομάδες επαφών όταν εισαγουμε επαφές με πολλαπλά τηλέφωνα μέσα τους αναγνωρίζει στην ομάδα μόνο ένα από τα τηλέφωνα της επαφής?

 

2. υπάρχει περιορισμός στις όμάδες επαφών ετσι ώστε κάθε ομάδα να πέρνει μονο 15 επαφές?

 

3. μπορώ να στειλω με sms μια επαφη σε τηλεφωνα ΝΟΚΙΑ series 40 kai series 60 και να διαβάζετε? (αν ναι με ποιον τρόπο)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι της Τηλεφωνίας.

 

Θέλω να ρωτήσω κάτι για το w800.

 

Θέλω να μπλοκάρω μερικούς αριθμούς ώστε να μην με παίρνουν. Εχουμε πήξει με τους ****** :D

 

Πάω

 

>Settings > Calls > Manage Calls > Accept calls > Only from list αλλά αυτή η λίστα χωράει μόνο 10 τηλέφωνα :( Καμία ιδέα απο κανέναν σας?

 

΄Μια ζωή στα nokia ήμουν αλλά το w800 είναι το κάτι άλλο τελικά. :) Λόγο υποχρεώσεων δεν έχω προλάβει να το ψάξει ακριβώς για τις λειτουργίες του και πιστεύω να βρω χρόνο μελλοντικά ώστε να του πιο το αίμα.

 

Αν μπορείς κανεις να με βοηθήσει με το firewall θα ήταν πολύ ωραία.

 

Σας ευχαριστώ και μπράβο για το Βαρβάτο forum σας ;)

 

 

 

Μπορεις να δημιουργήσεις πρώτα ομάδες στο ευρετήριο. Μπορείς να δημιουργήσεις 10 ομάδες, με 15 επαφές η καθεμιά= 150 τηλέφωνα.

 

Μετά από το μενού αποδοχή κλήσεων επιλέγεις τις ομάδες. Με αυτόν τον τρόπο έχεις δυνατότητα να δέχεσαι κλήσεις από 150 νούμερα συνολικά.

Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...