Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μην ανησυχεις! μια χαρα θα δουλεψει..με τα ματια μου εχω δει να δουλευει μονο με mp3 φορτωμενο με 4giga και ηταν μια χαρα.:)

 

δηλαδή όταν έχεις μόνο μουσική παίζει ρόλο? αν βάλεις και καμιά ταινία?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλό αλλά και μούφα ταυτοχρονα. δηλαδή αν θέλω να βάλω 5 παιχνίδια δύο βίντεο και 10 εικόνες και όλα τα αλλα μουσική σε μία 4gb πρέπει να πέσει η ταχυτητα? δεν λέει
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

όχι ακριβώς...απλά έχω παρατηρήσει οτι όταν ξεπερνάω το 90% της χωρητικότητας της κάρτας απλά καθυστερώ και το κινητό...
όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

με το handsfree οντως εχει ενα προβληματακι στην επαφη,με τον φορτιστη μια χαρα μεχρι στιγμης.την καρτα θ'αλλαξω κ θα μαι μια χαρα.
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

μην ανησυχεις! μια χαρα θα δουλεψει..με τα ματια μου εχω δει να δουλευει μονο με mp3 φορτωμενο με 4giga και ηταν μια χαρα.:)

 

Σε ευχαριστω φιλε μου για την πληροφορια.. Αυτο που αναφερθηκε πιο πανω οτι κολλαει η καρτα ειναι γεγονος, εχω γεμισει την 512 καρτα και τρωει κολληματα...

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε μου για την πληροφορια.. Αυτο που αναφερθηκε πιο πανω οτι κολλαει η καρτα ειναι γεγονος, εχω γεμισει την 512 καρτα και τρωει κολληματα...

Επειδη ειναι "τιγκα" φορτωμενη γινεται αυτο.βαλε την καρτα σε κανενα card reader και καντης και μια ανασυγκρτοτηση η κανενα format για να ερθει στα ισα της! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συνεχεια τις κανω και ειναι ενταξει... Να δουμε τι θα κανει η 2 gb.. Να ρωτησω κατι αλλο, εχω το κινητο αυτο ενα χρονο ακριβως και παρατηρω οτι η μπαταρια την φορτηζεις και σε μια ωρα συνεχομενα να παιζει walkman φτανει στα κοκκινα.. Φυσιολοη=γικη φθορα μπαταριας...? Συνηθως οι μπαταριες μετα απο ορισμενο χρονικο διαστημα τα παιζουνε!!
Link to comment
Share on other sites

Συνεχεια τις κανω και ειναι ενταξει... Να δουμε τι θα κανει η 2 gb.. Να ρωτησω κατι αλλο, εχω το κινητο αυτο ενα χρονο ακριβως και παρατηρω οτι η μπαταρια την φορτηζεις και σε μια ωρα συνεχομενα να παιζει walkman φτανει στα κοκκινα.. Φυσιολοη=γικη φθορα μπαταριας...? Συνηθως οι μπαταριες μετα απο ορισμενο χρονικο διαστημα τα παιζουνε!!

Δεν ειναι φυσιολογικο αυτο αλλα δεν ξερω και τι χρηση εχεις κανει πριν στην μπαταρια,αν την ειχες συνεχεια στο "ξεσκισμα" μερα παρα μερα φορτισμα...μαλλον εισαι για αλλη μπαταρια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παντα το παθενανε τα κινητα που ειχα αυτο το πραγμα.. Ποια ειναι η σωστη λειτουργια για μια μπαταρια χωρις προβληματα.. Μην ξεχναμε οτι ειναι λιθιου και μπορεις να την φορτιζεις χωρις να ειναι αναγκη να αδειασει,σωστα?
Link to comment
Share on other sites

Παντα το παθενανε τα κινητα που ειχα αυτο το πραγμα.. Ποια ειναι η σωστη λειτουργια για μια μπαταρια χωρις προβληματα.. Μην ξεχναμε οτι ειναι λιθιου και μπορεις να την φορτιζεις χωρις να ειναι αναγκη να αδειασει,σωστα?

 

O κύκλος ζωής της μπαταρίας ανάλογα και με τη χρήση είναι λιγότερο από 500 φορτίσεις ! Μήπως πλησιάζεις σιγά-σιγά προς αυτό το σημείο ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ετσι πρεπει να γινεται αλλα στις πρωτες φορτισεις πρεπει να εισαι λιγο πιο "ευαισθητος".επισης αμα το κινητο ηταν συνεχεια στην πρηζα...επομενο ειναι να εχει μειωθει και ο χρονος ζωης της μπαταριας.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνάμε όμως πως η μπαταρία μας δεν έχει memory effect = την φορτίζουμε όποτε θέλουμε, προσέχοντας όμως να μην αδρανοποιούμε τα στοιχεία της
όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή τα ακουστικά μου το είπαν το ποίημα, ήθελα να ρωτήσω, τα μόνα που κυκλοφορουν απο την SE για το κινητο μας ειναι αυτα που ειχε? Του W810i πρεπει να ειναι το ιδιο ετσι?Γιατι σκεφτομαι να παρω αυτα που ειναι σε μαυρα (ειναι λιγο πιο μουρικα :p) Ναι ξερω οτι δεν πολυταιριαζουν αλλα egal. Παντως πολυ ψευτικα αποδειχτηκαν τα καλωδια του handsfree :(

 

Τα HPM-82 δεν παιζουν για μας ε?

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

O κύκλος ζωής της μπαταρίας ανάλογα και με τη χρήση είναι λιγότερο από 500 φορτίσεις ! Μήπως πλησιάζεις σιγά-σιγά προς αυτό το σημείο ?

 

Mαλλον τις εχω ξεπερασει τις 500 φορες!!!

Link to comment
Share on other sites

Αντιθετα με την ελληνικη σελιδα της SE, στην αγγλικη λεει

HPM-82 is compatible with W950i, W850i, K800i/K790i, M600i, P990i, W810i*, W800i*, W700i*, K750i*, W300i*.

 

*In FM-mode, step to next/previous preset channel is not supported.

 

τα εχει δοκιμάσει κανεις?

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τα HPM-82 δεν παιζουν για μας ε?

 

 

Aυτα ειναι τα ακουστικα του w 900 με το ραδιο...?

Link to comment
Share on other sites

Είναι αυτά με το τηλεχειριστήριο (δεν ξερω ποια ειχε το W900)

Στο ελληνικο site της SE δεν αναφερει τιποτα, αλλα στο αγγλικο λεει οτι παιζουν και στα αλλα απλα δεν λειτουργουν στο Fm Mode.

 

Τα βρηκα στο πλασιο 45ευρω.

Ξερει κανεις μηπως υπαρχουν πουθενα αλλου?

Θελω να πιστευω οτι θα παιζουν και δεν γραφει βλακειες στο site της, ολοκληρη SE

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://img511.imageshack.us/img511/6638/w900withheadsetoq8.jpg

 

Τελικα δεν λεγαμε αυτα εδω...

Link to comment
Share on other sites

Αυτα εδω ειναι τα ακουστικα που λες.. Κανουν για ολα τα walkman μου ειπανε.. Αλλα τα 45 ε ειναι πολλα χρηματα..

 

http://img231.imageshack.us/img231/2073/850497mp5.gif

Link to comment
Share on other sites

Που σου το είπαν? Συμφωνω οτι ειναι πολλα λεφτα, αλλα απ'την αλλη ειναι 10 ευρω παραπανω απ'τα κανονικα, ξέρω γω...? :(

 

btw αυτα στο προηγουμενο post σου ποια ειναι? Με το τηλεχειριστηριο με την οθονη

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

2109566150 INTRATEL ERICSON SERVISE S.A.,

Λοιπον φιλε μου καλεσε αυτο το νουμερο και δωσε τον κωδικο απο τα ακουστικα που λες και ρωτα τους αμα κανουνε για το w 800.. Aυτοι ξερουν!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει πώς μπορώ να αλλάξω τον ήχο της υπενθύμισης?

 

Είχατε αναφέρει κάποιο hack prog...μπορείτε να δώσετε ένα link κ ένα tutorial για εμάς τους αδαείς...με το αντικείμενο?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το πηρα γιατι δεν βρηκα πουθενα τα απλα.

Εκανα την καρδια μου πετρα και εδωσα 45 ευρω,ελπιζω να αντεξουν πολυ περισσοτερο απτον προκατοχο τους.

Οποιος εχει καμια απορια ας ρωτησει...εκτος του πως στο διαλο τα φορανε, αυτο ακομα δεν το εχω εξακριβωσει

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το πηρα γιατι δεν βρηκα πουθενα τα απλα.

Εκανα την καρδια μου πετρα και εδωσα 45 ευρω,ελπιζω να αντεξουν πολυ περισσοτερο απτον προκατοχο τους.

Οποιος εχει καμια απορια ας ρωτησει...εκτος του πως στο διαλο τα φορανε, αυτο ακομα δεν το εχω εξακριβωσει

απο ηχο πως ειναι,καλυτερα απο τα "μαμα" ? :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...