Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει δυνατότητα να κάνω φραγή ενός συγκεκριμένου αριθμού (κινητό).

Υπάρχει στις ρυθμίσεις->Κλήσεις η (αποδοχή κλήσεων) που πρέπει να δημιουργήσεις λίστα απο αυτούς που θέλεις να λαμβάνεις κλήσεις. Αν όμως έχω 300 τηλέφωνα μέσα πρέπει να τα βάλω όλα στη λίστα εκτός απο αυτό που δεν θέλω. Αυτό δεν είναι καθόλου παραγωγικό. Ξέρει κανείς αν υπάρχει άλλος τρόπος;

den pernei panw apo 15 onomata gia na kaneis ta 300 allo tropo

Kai egw psaxnw na brw na kanw kati noumera alla den brika akoma ama breis kati pes kai se mena

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορείς δηλ. να κάνεις αναπάντητη βλέποντας μόνο το κινητό χωρίς να χρειαστεί να το ακούς;

οχι αυτο δυστηχως δεν γινεται.!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

arxika mipws mporeis na dwseis kapoia protasi gia kala paixnidi k tlink na ta katebasw gia w800? k 2o pws ta pernaw sto kinito? exw epixeirisei mesw tis syndesis usb me ton ypologisti, pou simainei oti apothikeuontai sto mem.stick k meta dystyxws den ta briskw sto menou sta paixnidia...

 

kserei o opoiosdipote kati? tnx....

Link to comment
Share on other sites

arxika mipws mporeis na dwseis kapoia protasi gia kala paixnidi k tlink na ta katebasw gia w800? k 2o pws ta pernaw sto kinito? exw epixeirisei mesw tis syndesis usb me ton ypologisti, pou simainei oti apothikeuontai sto mem.stick k meta dystyxws den ta briskw sto menou sta paixnidia...

 

kserei o opoiosdipote kati? tnx....

:worry: free-games.δεξι κλικ πανω στο αρχειο και αποστολη στο κινητο σου και εγκαθιστανται αυτοματα η στον φακελο "παιχνιδια" η "εφαρμογες".

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

που θα βρω το τριβιαλ περσου για το κινητο?

Πες μου το mail σου με pm, να στο στείλω... Ελληνικό trivial και εκατομμυριούχο.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τα παιχνιδια...

έχει προκύψει ένα προβλημα που υποψιαζομαι οτι οφειλεται σε ερρορς που μου εβγαζε κατα την εγκατασταση του λογισμικου που περιειχε το σι ντι του w800. Αυτο που συμβαινει ειναι οτι οταν συνδέω το κινιτο με τον υπολ. το αναγνωριζει απλα σαν αφαιρουμενο δισκο. οποτε οτι δηποτε κ αν μεταφερω απ τον υπολογιστη αποθηκευεται μονο στο μεμ.στικ. Εφοσον αποσυνδεσω το κιν κ παω στα παιχνιδια η στις εφαρμογες τα μονα που υπαρχουν μεσα εινα αυτα που προυπηρχαν κ τα οποια ειναι αποθηκευμενα στην μνημη του κινιτου. ... Μπορω να κανω κατι γι αυτο? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οταν θελεις να περασεις παιχνιδια και εφαρμογες στο κινητο, πας στον φακελο "other" απο τον υπολογιστη(εκει που σου το αναγνωριζει ως αφερουμενο δισκο). κι απο τον φακελο άλλα στο κινητο τα κανεις εγκατασταση στο κινητο.Ετσι ειναι οταν συνδεεις το κινητο με τον υπολογιστη. διαβαζει την μεμορι στικ ως αφερουμενο δισκο
Link to comment
Share on other sites

Πες μου το mail σου με pm, να στο στείλω... Ελληνικό trivial και εκατομμυριούχο.

boreis na to steileis kai se mena? to mail mou einai costas_pro

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

boreis na to steileis kai se mena? to mail mou einai costas_pro

Και βέβαια να στα στείλω, αλλά αυτό νομίζω ότι δεν είναι διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Οταν θελεις να περασεις παιχνιδια και εφαρμογες στο κινητο, πας στον φακελο "other" απο τον υπολογιστη(εκει που σου το αναγνωριζει ως αφερουμενο δισκο). κι απο τον φακελο άλλα στο κινητο τα κανεις εγκατασταση στο κινητο.Ετσι ειναι οταν συνδεεις το κινητο με τον υπολογιστη. διαβαζει την μεμορι στικ ως αφερουμενο δισκο

eyxaristw para poly....

Link to comment
Share on other sites

boreis na to steileis kai se mena? to mail mou einai costas_pro

κατεβασε'τα απο το briefcase μου!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται η αναβαθμιση. εχω την R1AA008. τι να κανω ρε παιδια?
Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται η αναβαθμιση. εχω την R1AA008. τι να κανω ρε παιδια?

Τί εννοείς δεν γίνεται;

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει παντα πως εχω την τελευταια εκδοση.επισης και στο κ750ί
Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις έχω πρόβλημα με το davinci.

Συνδέω το W800 με το καλώδιο που είχε η συσκευασία, κατεβάζω κανονικά το firmware που θέλω και όταν πατάω flash στο πρόγραμμα μου λέει να πατήσω shortly το power πλήκτρο. Το κάνω, αλλά εξακολουθώ να κοιτάζομαι με την οθόνη σαν χάνος. Δεν γίνεται τίποτα, όση ώρα και αν το αφήσω. Κάνω κάτι λάθος; Κοίταξα μην τυχόν και υπάρχουν τίποτα οδηγοί που θα έπρεπε να εγκαταστήσω αλλα @@ στο site του davince έχει μόνο κάτι οδηγούς για το K750, οπότε έχω απλώς περασμένο τον οδηγό του W800 απο το site της Sony Ericsson

http://briefcase.pathfinder.gr/download/LL_NEO/5373/187775/0/sig80.JPG

Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι

Link to comment
Share on other sites

Mporeite na mou peite poso xrono eggrafis video exei sinexomeno kai poso synoliko???

εχει απεριοριστο!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου στειλει το macromedia flash player?(οπως εχω πει, δεν μπορω να το κατεβασω,οσες φορες και να προσπαθω)ας μου πει οποιος το εχει σε pm γιανα του πω σε πια διευθηση να μου το στειλει.please
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου στειλει το macromedia flash player?(οπως εχω πει, δεν μπορω να το κατεβασω,οσες φορες και να προσπαθω)ας μου πει οποιος το εχει σε pm γιανα του πω σε πια διευθηση να μου το στειλει.please

δες τα pm σου!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου βγαζει παντα πως εχω την τελευταια εκδοση.επισης και στο κ750ί

Άρα, γιατί ανησυχείς; Έχεις την τελευταία διαθέσιμη!

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

οταν παιρνουμε το κινητο,

ποσο ελευθερο χωρο εχει στην καρτα ακριβως..

 

σιγουρα ειναι 475 περιπου και οχι 512 αρχικα..

και ποσο περιεχομενο εχει απο την SE? .. THNX

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συσκευασία περιλαμβάνει adaptor για το memory stick ή πρέπει ν'αγοράσω ένα για να μπορώ να το χρησιμοποιώ με την ψηφιακή μου;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η συσκευασία περιλαμβάνει adaptor για το memory stick ή πρέπει ν'αγοράσω ένα για να μπορώ να το χρησιμοποιώ με την ψηφιακή μου;

Ευχαριστώ

περιλαμβανει..

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood DP-2050 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | Nokia 3210 4G (2024) | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...