Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε παιδια, πρωτο ποστ εδω λοιπον και ερχομαι στην ερωτηση μου, ψαχνω ενα w800i του κουτιου, με ζελατινες, ξερω πως ειναι ανεφικτο, απλα μπας και.Sorry εαν το ποστ ανηκει αλλου.Εαν υπαρχει κατι, ας μου στειλετε pm. Ευχαριστω
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι οι ρυθμίσεις streaming που έχει στο κινητό μου και σε τι χρησιμεύει αυτό?

 

μπορείς να βλέπεις τηλεόραση στο κινητό σου... (πληρώνοντας βέβαια κάποιο αντίτιμο)

αν τελικά η σοκολάτα είναι υποκατάστατο του sex τότε πρέπει να είμαι sexομανης...
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε παιδια, πρωτο ποστ εδω λοιπον και ερχομαι στην ερωτηση μου, ψαχνω ενα w800i του κουτιου, με ζελατινες, ξερω πως ειναι ανεφικτο, απλα μπας και.Sorry εαν το ποστ ανηκει αλλου.Εαν υπαρχει κατι, ας μου στειλετε pm. Ευχαριστω

Δεν νομιζω να βρεις κατι...εδω και μεταχειρησμενα σε καλη κατασταση και δυσκολο ειναι να βρεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετε παιδια, πρωτο ποστ εδω λοιπον και ερχομαι στην ερωτηση μου, ψαχνω ενα w800i του κουτιου, με ζελατινες, ξερω πως ειναι ανεφικτο, απλα μπας και.Sorry εαν το ποστ ανηκει αλλου.Εαν υπαρχει κατι, ας μου στειλετε pm. Ευχαριστω

 

Καλησπερα!

Δλδ θελετε να μου πειτε πως το κινητο δεν υπαρχει πλεον στην αγορα? :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Δλδ θελετε να μου πειτε πως το κινητο δεν υπαρχει πλεον στην αγορα? :(

Εχει αποσυρθει.τωρα αμα βρεις κανεναν ξεχασμενο αλλαζει..και να ξερεις οτι η τιμη του θα ειναι "τσιμπημενη" :cold:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οντως, μετα την αποσυρση του κυκλοφορησε το w700, και τωρα πια βρισκεις μονο κατι k750i

με κατακρεουργημενες τις δυνατοτητες της φανταστικης μεχρι και σημερα καμερας αυτης.Οταν ειχα παει βολο για διακοπες πηρε το ματι μου ενα καταστημα που το ειχε στη βιτρινα, του κουτιου, επειδη ομως καλοπερασα, δεν εμεινε φραγκο, το σκεφτομαι σοβαρα να

διανυσω 310 χιλιομετρα μονο κ μονο να το αποκτησω μια ακομη φορα.Το κινητο το εσπασα -παραδοξος στο Βολο- κατα τη διαρκεια των διακοπων απ΄τα νευρα μου, δε χρειαστηκε να περασουν παραπανω απο 5 λεπτα για να μου περασει η τσαντιλα και να αντιληφθω τι ειχα μολις κανει(εχω σπασει 3210,3310(2x),n-gage,alcatel(oute pou 8imame modelo,huh),Panasonic GD95, χωρις καμια απολυτος μετανοια, τα ξανασπαγα ευχαριστως και χωρις νευρα.Καλυτερα να εσπαγα το κεφαλι μου λοιπον, RIP σε μια θαυμασια πραγματικα συσκευη.Εαν καποιος εχει δει να πουλιεται πουθενα του κουτιου παρακαλω να μου το πει.

 

RIP w800i, w960i...rise up

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Οντως, μετα την αποσυρση του κυκλοφορησε το w700, και τωρα πια βρισκεις μονο κατι k750i

με κατακρεουργημενες τις δυνατοτητες της φανταστικης μεχρι και σημερα καμερας αυτης.Οταν ειχα παει βολο για διακοπες πηρε το ματι μου ενα καταστημα που το ειχε στη βιτρινα, του κουτιου, επειδη ομως καλοπερασα, δεν εμεινε φραγκο, το σκεφτομαι σοβαρα να

διανυσω 310 χιλιομετρα μονο κ μονο να το αποκτησω μια ακομη φορα.Το κινητο το εσπασα -παραδοξος στο Βολο- κατα τη διαρκεια των διακοπων απ΄τα νευρα μου, δε χρειαστηκε να περασουν παραπανω απο 5 λεπτα για να μου περασει η τσαντιλα και να αντιληφθω τι ειχα μολις κανει(εχω σπασει 3210,3310(2x),n-gage,alcatel(oute pou 8imame modelo,huh),Panasonic GD95, χωρις καμια απολυτος μετανοια, τα ξανασπαγα ευχαριστως και χωρις νευρα.Καλυτερα να εσπαγα το κεφαλι μου λοιπον, RIP σε μια θαυμασια πραγματικα συσκευη.Εαν καποιος εχει δει να πουλιεται πουθενα του κουτιου παρακαλω να μου το πει.

 

RIP w800i, w960i...rise up

Γιατι δεν παιρνεις w810i??? προκειτε για το ιδιο κινητο....ισως 2 "κλικ" παραπανω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν παιρνεις w810i??? προκειτε για το ιδιο κινητο....ισως 2 "κλικ" παραπανω.:)

 

 

 

no shutter, no joy!

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να βλέπεις τηλεόραση στο κινητό σου... (πληρώνοντας βέβαια κάποιο αντίτιμο)

 

thanks δηλαδη δεν εχει καμια σχεση με το streaming της καμερας που σου επιτρεπει να βλεπεις ζωντανα στο pc οτι φαινεται στην καμερα, ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να πουλήσω κ όχι να "σκοτώσω" το w800 μου;

Το έχω 1.5 χρόνο κ έχει τις διακαιολογημένες γρατζουνιές του...

Σε ποιά τιμή θα μπορούσα να το δώσω; 100evro καλά είναι;

Μήπως μου το παίρνουν σε κανένα κατάστημα; π.χ. Germanos;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να πουλήσω κ όχι να "σκοτώσω" το w800 μου;

Το έχω 1.5 χρόνο κ έχει τις διακαιολογημένες γρατζουνιές του...

Σε ποιά τιμή θα μπορούσα να το δώσω; 100evro καλά είναι;

Μήπως μου το παίρνουν σε κανένα κατάστημα; π.χ. Germanos;

Καποτε επαιρναν μεταχειρησμενα...τα αφηνες εκει και επαιρνες αλλο κινητο.αυτο που σου λεω οχι σε ολα τα καταστηματα.παντως αποκλειεται να το δωσεις σε αυτα τα λεφτα.ριξε κανενα 20-30 ευρο και ισως να το παρουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από να το δώσω 70€ καλύτερα να το κρατήσω και να έχω 2 κινητά...

Ο μόνος λόγος που θέλω να το αλλάξω είναι το μέγεθος του...

 

Μου έχουν μπει στο μάτι 2 άλλα walkman το w580 και το w910...

Link to comment
Share on other sites

Από να το δώσω 70€ καλύτερα να το κρατήσω και να έχω 2 κινητά...

Ο μόνος λόγος που θέλω να το αλλάξω είναι το μέγεθος του...

 

Μου έχουν μπει στο μάτι 2 άλλα walkman το w580 και το w910...

ναι αλλα αμα το παρει καποιος 100 ευρο που λες..μετα ποσο θα το πουλησει??? δεν θα πρεπει να βγαλει και αυτος.καλυτερα να το κρατησεις....παντως για μαγαζι πολυ χλωμο να στο κρατησει σε αυτα τα χρηματα...εκτος και αν αγορασεις κανενα κινητο των 400 ευρο!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Από να το δώσω 70€ καλύτερα να το κρατήσω και να έχω 2 κινητά...

Ο μόνος λόγος που θέλω να το αλλάξω είναι το μέγεθος του...

 

Μου έχουν μπει στο μάτι 2 άλλα walkman το w580 και το w910...

krata to ennoeitai... den aksizei kan to kopo...na psakseis na to dwseis se kali timi..

eksallou to kinitaki einai perfect... mporei na fanei xrisimo

Link to comment
Share on other sites

παντως ειναι πολυ καλο κινητο....δεν αξιζει να το χαραμισεις για 70euro

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εκανα για πρώτη φορά αναβάθμιση στο κινητό.Πως μπορώ να δω τι εκδοση έχει και τι αλλαγές θα εμφανίσει;Εγώ πάντως δεν είδα καμιά διφορά
Link to comment
Share on other sites

Εκανα για πρώτη φορά αναβάθμιση στο κινητό.Πως μπορώ να δω τι εκδοση έχει και τι αλλαγές θα εμφανίσει;Εγώ πάντως δεν είδα καμιά διφορά

 

Θα δεις την έκδοση από το κρυφό μενού. Με το γνωστό >*<<*<*

Link to comment
Share on other sites

Για σε όλους μήπως μπορεί να μoυ πείτε πως μπορώ να βάλω ελληνικό μενού σε W800 ?

Μπορείς να το πας σε S.E. service. Χρέωση 15€

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...