Jump to content

Welcome!


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 678
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παρών και σιδεροκέφαλοι.

Τέλεια. Τώρα η μπλούζα από το unwired θα είναι συλλεκτική!!! (βαμπυράκο θα ξεπουλήσεις)

"Αν Α είναι επιτυχία, τότε A = X + Y + Z

X είναι δουλειά.

Υ είναι παιχνίδι.

Ζ είναι να κρατάς το στόμα σου κλειστό." - Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Παρων και γω(για να αυξανομαστε οι πολυπρωταθλητες :p ) και ευχομαι στο site να εχει δυναμικο παρον και μελλον!

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

What a pleasant surprise! The unwired revolution! my phone! It's perfect! ( "Φτού" ... να μην το ματιάσω! :) )

 

Καλή αρχή στο νέο site... και καλό καλοκαίρι!

 

P.S.: Πότε θα γίνει η τελετή του αγιασμού για την έναρξη (λειτουργίας) του νέου vortal? :)

Link to comment
Share on other sites

τι να πώ κι εγώ τώρα.. τα κλασικά.. καλορίζικο κλπ. κλπ.. :p :p :p

(όλο εγκαίνια του κάνουμε.. μήπως να πάρουμε τον Λαλιώτη τώρα που έφυγε από την κυβέρνηση? : DrEvil : )

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Me3 :)

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Eimai parwn??? :p

 

kalh dynamh se olous paidia!!eyxomai o neos mas xwros na einai anwteros tou prohgoumenou :) kalo kalokairi na exoume!!!!!!!

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dias

 

παρών και σιδεροκέφαλοι.

Τέλεια. Τώρα η μπλούζα από το unwired θα είναι συλλεκτική!!! (βαμπυράκο θα ξεπουλήσεις)

 

 

Κατ'αρχήν χαίρομαι που σε βλέπω και όλους σας που σας βλέπω και εδώ. :)

 

Οσο για τις μπλούζες , τελείωσαν στο Salonica meeting. :!:

 

Φυσικά έχω κρατήσει 4-5 XXL για μένα. Σε 40 χρόνια θα μπορώ να τις βγάλω δημοπρασία στο ebay.com για 1εκ. δολλάρια τη μία. :lol: :p

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Παρών, αλλά να ρωτήσω κάτι; "Ωραία και καλά" όλα αυτά στην ιστορία για τα ενοικιοστάσια και τις σεισμικές δονήσεις, ομώς γιατί να αλλάξει το όνομα του site; Εντάξει, το ράσο δεν κάνει τον παπά, αλλά προσωπική μου γνώμη είναι πως το προηγούμενο (unwired), περιελάμβανε και υποννοούσε ένα πιο ευρύ φάσμα πραγμάτων. Το myPhone, εκτός από το ότι όταν το πρωτοείδα μου θύμισε λίγο mycosmos, νομίζω πως είναι κάπως πιο περιοριστικός σαν τίτλος.

Όπως και νά 'χει, καλορύζικο και μακρυά από τις σεισμογενείς λιθοσφαιρικές πλάκες... :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον akamatos

 

Παρών, αλλά να ρωτήσω κάτι; "Ωραία και καλά" όλα αυτά στην ιστορία για τα ενοικιοστάσια και τις σεισμικές δονήσεις, ομώς γιατί να αλλάξει το όνομα του site; Εντάξει, το ράσο δεν κάνει τον παπά, αλλά προσωπική μου γνώμη είναι πως το προηγούμενο (unwired), περιελάμβανε και υποννοούσε ένα πιο ευρύ φάσμα πραγμάτων. Το myPhone, εκτός από το ότι όταν το πρωτοείδα μου θύμισε λίγο mycosmos, νομίζω πως είναι κάπως πιο περιοριστικός σαν τίτλος.

Όπως και νά 'χει, καλορύζικο και μακρυά από τις σεισμογενείς λιθοσφαιρικές πλάκες... :p

 

το προηγούμενο domain ΔΕΝ ανήκε στον MsK, καλώς η κακώς.. το παρών του ανήκει εξ ολοκλήρου, είναι το νέο σπίτι, χωρίς "δάνεια", καλορίζικο να ναι :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Wappy

 

το προηγούμενο domain ΔΕΝ ανήκε στον MsK, καλώς η κακώς.. το παρών του ανήκει εξ ολοκλήρου, είναι το νέο σπίτι, χωρίς "δάνεια", καλορίζικο να ναι :)

 

 

ΟΚ, δεν το ήξερα αυτό. Όπως και νά 'χει ότι είπα δε το είπα υπό τη μορφή επίκρισης ή μομφής. :rolleyes: Και πάλι καλοστέριωτο!

 

Υ.Γ. Καμιά mailing list διασώθηκε τουλάχιστον ενημερωθεί ο κόσμος για την αλλαγή;

Link to comment
Share on other sites

Παρόν και από μένα. Τώρα που άλλαξα και τηλέφωνο.. ποιος με πιάνει!! :)

 

Με τις θερμότερες ευχές, ένα γλυκό καλοσώρισμα του καινούριου site μας (άλλωστε το λέει και το όνομα: myphone)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον akamatos

 

Υ.Γ. Καμιά mailing list διασώθηκε τουλάχιστον ενημερωθεί ο κόσμος για την αλλαγή;

 

 

αύριο μάλλον θα γίνει η μαζική ειδοποίηση-ενημέρωση.. ο χαμός... :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μόνο τα άβαταρς αν γίνεται να επανέρθουν, εννοώ εκείνα που είχα ο Μάνος στον Tomby κλπ κλπ. :(

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...