Jump to content

Πολύ λίγα updates για το Sony Xperia 1 III


Nagata
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλα μπορει ας δουμε τι κανουν

πάντως μεχρι το s10 χάλια τα πήγαν (τα περισσότερα σέρνονται σαν φίδια τώρα)

εδω σε πολλους εχει λαγακια το s20 μετα απο updates (που δεν τα λες και πολλα)

 

πραγματικά αν δεν το δω δεν θα το πιστέψω

και όταν λεω update οχι μόνο το λογισμικό εκεί τέλεια παει ενωω να φορτώσει και της τελευταίες εκδόσεις fb messenger instagram viber κλπ εκει γινεται ολο το θέμα αυτά ειναι πολυ βαρια (οχι τοσο το λογισμικο σαν λογισμικο)

 

Το hardware ειναι παραπανω απο ικανο και πλεον δεν τσιγκουνευονται και στην μνημη ram οπως παλιοτερα.

Τωρα εαν δεν κανουν optimize τις εκδοσεις αυτες και σερνονται,εκει φταιει η ιδια η εταιρεια και οχι το hardwre.

Link to comment
Share on other sites

καλα μπορει ας δουμε τι κανουν

πάντως μεχρι το s10 χάλια τα πήγαν (τα περισσότερα σέρνονται σαν φίδια τώρα)

εδω σε πολλους εχει λαγακια το s20 μετα απο updates (που δεν τα λες και πολλα)

 

πραγματικά αν δεν το δω δεν θα το πιστέψω

και όταν λεω update οχι μόνο το λογισμικό εκεί τέλεια παει ενωω να φορτώσει και της τελευταίες εκδόσεις fb messenger instagram viber κλπ εκει γινεται ολο το θέμα αυτά ειναι πολυ βαρια (οχι τοσο το λογισμικο σαν λογισμικο)

 

Egodemis λίγο υπερβολικός με το σέρνεται. Σέρνεται σημαίνει ότι πατάς κάτι και μέχρι να φορτώσει έχεις κάνει 5 τσιγάρα. Ότι συσκευή έχω δει τα τελευταία χρόνια δεν σέρνεται. Όχι samsung αλλά και άλλες...

Link to comment
Share on other sites

Egodemis λίγο υπερβολικός με το σέρνεται. Σέρνεται σημαίνει ότι πατάς κάτι και μέχρι να φορτώσει έχεις κάνει 5 τσιγάρα. Ότι συσκευή έχω δει τα τελευταία χρόνια δεν σέρνεται. Όχι samsung αλλά και άλλες...

 

καλά λάθος έκφραση εχεις απόλυτο δίκαιο (καμία φορά ειμαι υπερβολικός) θα το πω αλλιώς λαγαρει αρκετά πολλές φορές σε ενοχλητικό βαθμό λες και ειναι συσκευη τον 150 ευρω (το έγραψα ποιο ανθρώπινα τώρα :p:D)

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το hardware ειναι παραπανω απο ικανο και πλεον δεν τσιγκουνευονται και στην μνημη ram οπως παλιοτερα.

Τωρα εαν δεν κανουν optimize τις εκδοσεις αυτες και σερνονται,εκει φταιει η ιδια η εταιρεια και οχι το hardwre.

 

το αστειο ειναι οτι το σερνομα εξαφανιζεται αν βγαλεις της κλασσικες εφαρμογες (fb messenger viber insta κλπ)

Link to comment
Share on other sites

και που δινει........ το κινιτο κατανταει μετα απο τα updates ρακος......... ουτε τα βασικα δεν κανει χωρις να σερνεται.......

Σορρυ αλλά διαφωνώ, έχω το Note 10 plus από τη μέρα κυκλοφορίας του στην Ελλάδα (για την ακρίβεια 2 μέρες πριν) και έχει 2 major updates και κανένα reinstall.

Μια χαρα είναι, πετάει.

Δεν έχει καθόλου lag και έχω ότι μπορείς να φανταστείς πανω

Edited by aroutis
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...