Jump to content

Πρόβλημα tapatalk


Jim30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 ώρες πριν, MyPhone Admin said:

 

Όπως και να έχει, θα πιέσουμε για αποκατάστασή του, και βλέπουμε.

Ευχαριστώ για την ενημερωση. 

Αναμένουμε 

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, MyPhone Admin said:

Καλησπέρα σε όλους

δεν έχουμε ακόμα κάποιο update, θα έχουμε αύριο με συνάντηση με τους devs

Ωστόσο, δεν είμαι αισιόδοξος για το Tapatalk και ίσως θα πρέπει να συνεχίσουμε χωρίς την υποστήριξή του, καταλαβαίνω οτι είναι βολικό για αρκετούς αλλά μια σύγχρονη πλατφόρμα οπως το Invision μπορεί να καλύψει τις ανάγκες μας κατά 95% έστω.

Όπως και να έχει, θα πιέσουμε για αποκατάστασή του, και βλέπουμε.

Ευχαριστώ

Φτιάξτε ενα MyPhone App να εχει και τις διαφημίσεις του (γιατί κακά τα ψέματα δεν στέκεται ενα φόρουμ έτσι) να εχει και την ευκολια του tapatalk να γινει χαμουλης

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, zerokill said:

Φτιάξτε ενα MyPhone App να εχει και τις διαφημίσεις του (γιατί κακά τα ψέματα δεν στέκεται ενα φόρουμ έτσι) να εχει και την ευκολια του tapatalk να γινει χαμουλης

Τώρα, έρχεται. 😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zerokill said:

Φτιάξτε ενα MyPhone App να εχει και τις διαφημίσεις του (γιατί κακά τα ψέματα δεν στέκεται ενα φόρουμ έτσι) να εχει και την ευκολια του tapatalk να γινει χαμουλης

ναι! (θα πλήρωνα για μια τέτοια εφαρμογή) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ilka71 said:

ναι! (θα πλήρωνα για μια τέτοια εφαρμογή) 

Εσύ θα πλήρωνες, αυτοί που θα έπρεπε να πληρώσουν για να δημιουργηθεί, όχι. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, motoboots said:

Εσύ θα πλήρωνες, αυτοί που θα έπρεπε να πληρώσουν για να δημιουργηθεί, όχι. 

Εντάξει δεν θα πεθάνουμε και χωρίς tapatalk η και app. Ας κάνουν ότι θέλουν.
Η πρόσβαση στο φόρουμ  is a  privilege not a right.

Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2024 at 11:41 ΜΜ, MyPhone Admin said:

Καλησπέρα σε όλους

δεν έχουμε ακόμα κάποιο update, θα έχουμε αύριο με συνάντηση με τους devs

Ωστόσο, δεν είμαι αισιόδοξος για το Tapatalk και ίσως θα πρέπει να συνεχίσουμε χωρίς την υποστήριξή του, καταλαβαίνω οτι είναι βολικό για αρκετούς αλλά μια σύγχρονη πλατφόρμα οπως το Invision μπορεί να καλύψει τις ανάγκες μας κατά 95% έστω.

Όπως και να έχει, θα πιέσουμε για αποκατάστασή του, και βλέπουμε.

Ευχαριστώ

Καλησπέρα, πως πήγε η συνάντηση;

Είχαμε κάποιο νεότερο;

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Da_rudakos said:

Καλησπέρα, πως πήγε η συνάντηση;

Είχαμε κάποιο νεότερο;

Μάλλον πήγαν για τσίπουρα. 😁😁

Link to comment
Share on other sites

One hole into the water....

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, SERS1612 said:

Θα υπάρξει κάποια συγκεκριμένη απάντηση.... 

 

1 ώρα πριν, motoboots said:

Το πολύ πολύ να μας βρίσουν. 😝

Μου ηρθε ενημερωση οτι κάποιος απάντησε στο topic και λεω: "λες?".
Είδα ομως κ την δικιά σας απελπισία . 🙂

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά όποιος έχει συνηθίσει το Tapatalk χρόνια τώρα απλά έχει ξενερώσει απίστευτα πολύ με το χάλια τρόπο παρακολούθησης μέσω κλασικών browsers αλλά και με το γράψιμο των ανθρώπων του my phone (ή ότι έχει απομείνει από αυτό) που θεωρούσαμε πιστεύω όλοι σαν κάτι και"δικό" μας αυτό το site χρόνια τώρα.

Απαξίωση των ανθρώπων που έχουνε χρόνια σε αυτό το site με τη συμπεριφορά τους απέναντι μας και τη μη ενημέρωση μας.

Μου αρέσει που περιμέναμε να βρεθεί και λύση και μπαίνουμε σαν τους δίψασμένους που πιστεύουν θα πίνουν νερό!!

Και το έχουμε ρίξει στο αστείο μεταξύ μας αλλά ότι κι αν κάνουμε το γράψιμο παραμένει.

Ακόμη περιμένουμε απάντηση..

Ναι ξέρω δε μας κρατάει κανένας εδώ αλλά έτσι δε θα κρατήσετε το site που ήταν κορυφή και τώρα μπαίνουμε εμείς κι εμείς να γράψουμε ενημερώνοντας κόσμο που δε ξέρει και θέλει να μάθει όπως είμασταν κι εμείς στα νιάτα μας και παίρνανε γνώσεις από τους παλιούς εδώ.

Σεντόνι έγραψα και λίγο μπερδεμένο αλλά μια απάντηση πιστέψτε με όλοι θα την εκτιμούσαν πόσο μάλλον μια λύση.

Εγώ πάντως θα συμμετείχα ακόμη και με χρήματα αν βρισκόταν άκρη και ήθελαν κι άλλοι φίλοι εδώ.

Τόσο το θέλαμε αυτό το βήμα εδώ αλλά έτσι όπως το είχαμε μάθει και συνηθίσει χρόνια τώρα...

 

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πλέον προσωπικά κοιτάω 2 θέματα αντί για 15 και εκεί που θα κοιτούσα και τα νέα μήπως βοηθήσω κανένα χριστιανό πλέον δεν κοιτάω καν.

Anyway! Άλλοι θα συνηθίσουν, άλλοι όχι και θ' αραιώσουν οι επισκέψεις, μικρό το κακό φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Da_rudakos said:

Βασικά πλέον προσωπικά κοιτάω 2 θέματα αντί για 15 και εκεί που θα κοιτούσα και τα νέα μήπως βοηθήσω κανένα χριστιανό πλέον δεν κοιτάω καν.

Ακριβώς έτσι κανω κ γω

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, coulis said:

Ακριβώς έτσι κανω κ γω

Το ίδιο και από μένα, αλλά δεν ιδρώνει το αυτί κανενός

Πλήρη απαξίωση 

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

το forum φυτοζωεί ρε παιδιά εδώ και καιρό και δεν φαίνεται να καίγεται κανείς να το τρέξει. κρίμα μόνο γιατί βλέπω πολλά παλιά μέλη που έχουμε πάνω από 15 χρόνια εδώ, να αγαπούν  το φόρουμ και να θέλουν να μείνουν ενεργοί. 

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συμφορουμήτες το βλέπω από την άλλη σκοπιά, ξέρω θα τα ακούσω αλλά επιτρέψτε μου...

Το forum όπως καταλαβαίνετε δεν είναι η κύρια πηγή εσόδων ούτε του admin, ούτε της εταιρείας η οποία φροντίζει για τα έξοδά του (και στην οποία λογικά είναι υπάλληλος ο admin). Άρα δεν αποτελεί προτεραιότητα, πόσο μάλλον η εξυπηρέτηση για μια υλοποίηση που φέρνει max ένα 10% του συνόλου των συνδρομητών, και οι οποίοι λόγω tapa "γλυτώνουν" και μέρος των διαφημίσεων του site. Ναι ίσως είμαστε οι πιο παλιοί, ναι το πονάμε, ναι το παρακολουθούμε, βοηθάμε και ενδεχομένως να έχουμε μεγαλύτερο engagement ως 10% από όλη τη βάση νέων συνδρομητών το τελευταίο 6μηνο, αλλά και πάλι... δεν σώζουμε την παρτίδα.

Παράλληλα εικάζω πως οι mods όπως και προ δεκαετίας, το κάνουν από χόμπι, όχι επί πληρωμής.

Που θέλω να καταλήξω, σχόλια προκλητικά και ειρωνικά, δεν βλέπω πως ακριβώς βοηθούν προς οποιαδήποτε κατεύθυνση.

Αν συνεχίζουν να στέλνουν requests στους προγραμματιστές που βοηθάνε και καταφέρουν να βρεθεί λύση, εδώ είμαστε να βοηθήσουμε οι ορκισμένοι του Tapatalk και τους ευχαριστούμε. Τα υπόλοιπα περί γραψίματος κλπ. τα θεωρώ απλά αγένεια.

Κι εγώ μπαίνω μακράν λιγότερο και αντίστοιχη είναι και η συμμετοχή μου, but oh well, θα ζήσω, κι εγώ και το forum.

Τέλος σε περίπτωση που βοηθάει, αν έχουμε περασμένο το SMF 2.1 plugin έχουν βρει λύση στις τελευταίες σελίδες εδώ - https://www.tapatalk.com/groups/tapatalksupport/smf2-1-stable-release-compatible-issue-with-tapata-t46857-s80.html

Link to comment
Share on other sites

Υποδειγματική συμπεριφορά που δείχνει σεβασμό υπάρχει σε ιστότοπους με πολύ λιγότερους ανθρώπους και μέσα. Αλλά το φιλότιμο απουσιάζει, όπως φαίνεται. 

Link to comment
Share on other sites

On 8/2/2024 at 11:41 ΜΜ, MyPhone Admin said:

Καλησπέρα σε όλους

δεν έχουμε ακόμα κάποιο update, θα έχουμε αύριο με συνάντηση με τους devs

Ωστόσο, δεν είμαι αισιόδοξος για το Tapatalk και ίσως θα πρέπει να συνεχίσουμε χωρίς την υποστήριξή του, καταλαβαίνω οτι είναι βολικό για αρκετούς αλλά μια σύγχρονη πλατφόρμα οπως το Invision μπορεί να καλύψει τις ανάγκες μας κατά 95% έστω.

Όπως και να έχει, θα πιέσουμε για αποκατάστασή του, και βλέπουμε.

Ευχαριστώ

Τελείωσε η συνάντηση ή ακόμα; Φαντάζομαι ότι αν είχε τελειώσει θα είχατε ενημερώσει για τις εξελίξεις σχετικά με το Tapatalk... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SERS1612 said:

Τελείωσε η συνάντηση ή ακόμα; Φαντάζομαι ότι αν είχε τελειώσει θα είχατε ενημερώσει για τις εξελίξεις σχετικά με το Tapatalk... 

Κάτσε, είναι νωρίς ακόμα, ούτε τρεις εβδομάδες δεν έχουν περάσει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...