Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά ειμαι κατοχος του παραπανω κινητου και δεν μου αναγνωριζει την sim μου!!Μηπως ξερει κανεις αν χρειαζεται καμια ιδιαιτερη ρυθμιση?Εχω βαλει στο gsm europe αλλα τιποτα δεν μου την αναγνωρίζει καθόλου!Εχω βαλει απο ολες τις εταιριες καρτες!Μια βοηθεια αν ειναι δυνατόν!!Ευχαριστω εκ των προτέρων!!

 

και ειναι και windows mobile,ισως αμα κανεις hard reset?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest SMYRNIOSL

ok ρε παιδια μονο μικρα θα γραφω

 

τελικα εχει ελληνικα αλλα οταν τα βαζω μονο μερικα πραγματα τα μετατρεπει σε ελληνικα υπαρχει κανα προγραμμα να το κανω ελληνικο

Link to comment
Share on other sites

Από ebay το πήρα και μου ήρθε εχτές, το έχει κανένας αυτό το κινητό και να του παίζει η κάρτα sim μια χαρά χωρίς κανένα πρόβλημα? ας μου απαντήσει κάποιος μήπως υπάρχει κανένα προγραμματάκι παράδειγμα ή επειδή είναι κινέζικo δεν μπορεί να αναγνωρίσει τις κάρτες sim οι οποίες είναι 3g? εγώ έχω vodafone αλλά έβαλα και άλλες καρτες άλλης εταιρίας και τίποτα το ίδιο πράγμα μου λέει ότι δεν αναγνωρίζει την κάρτα sim. Τι να κάνω να το στείλω πίσω και να κάνω full refand? ή να μου στείλει το ίδιο κινητό? επειδή αυτό λογικά θα έχει πρόβλημα? Για αυτό λέω το έχει κανένας αυτό το κινητό? το C6 Ciphone ? να και ένα λινκ δεν το πήρα από αυτό απλά δείχνω το κινητό. Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας!

http://www.fastcardtech.com/goods-2623-Ciphone+C6+ver20+original+8gb+Build+in+Gps+Wifi%E3%80%81Cpu+450mhz%E3%80%81iphone+UI%E3%80%81WM+ppc+61+super+cool.html

"I Kneel Only to god - I Don't See Him Here"

John Abruzzi

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εάν δεν απατώμαι αυτή η συσκευή είναι quad band και κατά συνέπεια θα έπρεπε να διαβάζει τις sim που δοκιμάζεις. Εάν έχεις δοκιμάσει και άλλες κάρτες από άλλες εταιρίες... μάλλον θα χρειαστεί να το επιστρέψεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το κινητο δουλευει στην ελλαδα 100% εχω φερει εγω c6+ , απλα συνενοησου να το στειλεις πισω και να σου στειλουν αλλο ,συμβαινουν αυτα
Link to comment
Share on other sites

Οκ droulis σε ευχαριστώ για την πληροφορία θα το στείλω πίσω αυτό ήθελα να μάθω

"I Kneel Only to god - I Don't See Him Here"

John Abruzzi

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πριν το στειλεισ σηκωσε λιγο τις ακιδες μπας και πιασει,μηπως δεν κανει καλη επαφη

 

Να μην κάνει όμως ζημιά και μετά δεν πάρει ούτε τα χρήματα του πίσω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά manwlis77..... σε αυτή την τιμή συμβιβάζομαι με την 1.5....

 

Απ ότι καταλαβαίνω πάντως δεν έχει επιχειρήσει κανείς άλλος να το πάρει...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σωστά manwlis77..... σε αυτή την τιμή συμβιβάζομαι με την 1.5....

 

Απ ότι καταλαβαίνω πάντως δεν έχει επιχειρήσει κανείς άλλος να το πάρει...

 

στηλε τους κανα email και ρωτησε τους μηπος το εχουν με κανα πιο ανανεομενο λειτουργικο(η ακομα και αν γινετε κανα update)!! , δεν χανεις τιποτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε συ Σταυρο. αλλα για να παρει android 2 θελει πιο μεγαλο συμβιβασμο.

τα τριπλα χρηματα. αν θελει κατι διαφορατικο μπορει να το δοκιμασει.

να μας πει και εμας!! :p

Μανώλη αν είναι για να δοκιμάσει κάποιος το android πολύ καλό είναι και το htc tattoo που με ένα εταιρικό αφμ το πέρνεις με 180 ευρώ από το expansys και έχεις και 2 χρόνια εγγύηση και την αξιοπιστία της HTC.Άντε ακόμα δεν το παράγγειλες;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

το google maps απο mobile9.com εχω βαλει και δουλευει αψογα οσο για το δικο του το gps ειναι χωρισ χρεωση.οπωσ επισησ και παρα πολλα προγραμματα σε java

:):):):)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι ένας επίδοξος αγοραστής του συγκεκριμένου...Περιμένουμε νέα μόλις το πάρεις στα χέρια σου!
paulkap12.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

παιδια που βαζω την καρτα μνημης στο ν97 ψαχνο τοση ωρα κ δν μπορω να καταλαβω....παρακαλω βοηθηστε....... Edited by cooki
Link to comment
Share on other sites

δες καπου θα δειχνει το σχημα της καρτας μνημης. δεν μπορει καποιος να σου πει που ακριβως γιατι δεν ξερει πιο ακριβως τηλεφωνο εχεις.
Link to comment
Share on other sites

δες καπου θα δειχνει το σχημα της καρτας μνημης. δεν μπορει καποιος να σου πει που ακριβως γιατι δεν ξερει πιο ακριβως τηλεφωνο εχεις.[/QUO

 

ναι φανατζομαι ποσ δν 8α καταλαβε κ κανιες ειναι αυτο το κινεζικο που δεν εχει ομωσς τα πληκτρα ειανι μονο αφησ...αν τωρα καταλαβε κανεισ ασ βοηθησει!!!!!!!!!:cry:

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για κινέζικα κινητά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...