Jump to content

Poco F3


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, StePits said:

Και τί σου είπανε;

Εμένα σε αγορά από σκρουτζ μου είπανε από xiaomi global να το πάω στην quest αλλά αυτό δεν το δέχτηκε η ελληνική εταιρεία.

Λογικό να μην το δεχτούν αφού δεν είναι αγορασμενο από το επίσημο δίκτυο. Η Xiaomi δυστυχώς δεν έχει επίσημη αντιπροσωπεία στην χώρα μας. 

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Θα μπορούσαν μετά από 3ετια κυκλοφορίας (ή 2ετιας μετά το τέλος των πωλήσεων, για παραδειγμα, μιας και δεν θα υπάρχουν δικές τους συσκευές με εγγύηση τότε) να δέχονται xiaomi ανεξάρτητα αν είναι δική τους εισαγωγή ή όχι αρκεί να έχουν τα ανταλλακτικά. Λες και δεν θα βγάλουν χρήματα από το σερβις, τσάμπα θα το κάνουν ? Απλά το να μην τις δέχονται είναι ακόμα ένας τρόπος να σπρώξουν τις πωλήσεις δικών τους εισαγωγών.

Link to comment
Share on other sites

Έχει περίπου ένα χρόνο πριν και δεν θυμάμαι ακριβώς, αλλά αν θυμάμαι καλά τους το ανέφερα για τον τοπικό εισαγωγέα και ότι δεν δέχεται συσκευές για θέματα εγγύησης που δεν είναι αγορασμένες από το τοπικό δίκτυο του και αν θυμάμαι καλά μου είπαν ότι έχουν άλλους συνεργάτες στην Ελλάδα, κάτι τέτοιο.
Γενικά καλό είναι που τα γράφεται εδώ μέσα για να γνωρίζουμε τι παίζει, αλλά για εμένα η πρώτη σας επικοινωνία και ότι παράπονα - απορίες έχετε καλό είναι να είναι επικοινωνείτε με το κεντρικό τους support!
Αυτό έκανα και εγώ χωρίς να έχω κάποιο πρόβλημα απλά για να γνωρίζω στο περίπου τι παίζει. 😊

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά υπάρχει τρόπος καταγραφής κλήσεων; Ποια rom έχει; Αν βάλω Ινδία η Κίνα rom θα δουλεύουν όλα; Το έχει δοκιμάσει κανένας; 

Edited by thomasbz
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, thomasbz said:

Παιδιά υπάρχει τρόπος καταγραφής κλήσεων; Ποια rom έχει; Αν βάλω Ινδία η Κίνα rom θα δουλεύουν όλα; Το έχει δοκιμάσει κανένας; 

Με την μαμα Rom το True_Phone_PRO_v2.0.18-2023-09-23_117_Mod εχει εγγραφή κλησεων (αυτο μην του κανεις καμια αναβάθμιση) και κανε τα παρακατο για δικαιώματα, και δουλευει άψογα !

 

Ρηθμηση εγγραφης POCO F3.png

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, mariodj said:

Με την μαμα Rom το True_Phone_PRO_v2.0.18-2023-09-23_117_Mod εχει εγγραφή κλησεων (αυτο μην του κανεις καμια αναβάθμιση) και κανε τα παρακατο για δικαιώματα, και δουλευει άψογα !

 

Ρηθμηση εγγραφης POCO F3.png

Φίλε το έκανα ήταν κάπως αλλιώς οι ρυθμίσεις σε εμένα 

IMG_20240411_191701.jpg

Edited by thomasbz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
56 minutes ago, potamia1 said:

Ηρθε το HyperOs

Screenshot_2024-04-22-14-52-02-060_com.android.updater.jpg

Με χώρα Ελλάδα? 

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμείς με Global rom ακόμα περιμένουμε...
Ελπίζουμε να αξίζει η αναμονή... 😉

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίΖω ότι θα αλλάξουν πολλά πράγματα. Ασε που απο κάτω από το καπό παραμένει Android13.

και κάπου εδώ κοντά έρχεται και το EOL για την κινητάρα αυτή οπότε μπορεί να είναι καλύτερα να μείνει κάποιος με MIUI & A13 παρά με HypeOS & A13 που είναι πιο "φρέσκο" και ίσως και με παιδικές ασθένειες. Εγώ δεν θα βιαστώ καθόλου, θα το καθηστερίσω όσο μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tifozif1 said:

Δεν νομίΖω ότι θα αλλάξουν πολλά πράγματα. Ασε που απο κάτω από το καπό παραμένει Android13.

και κάπου εδώ κοντά έρχεται και το EOL για την κινητάρα αυτή οπότε μπορεί να είναι καλύτερα να μείνει κάποιος με MIUI & A13 παρά με HypeOS & A13 που είναι πιο "φρέσκο" και ίσως και με παιδικές ασθένειες. Εγώ δεν θα βιαστώ καθόλου, θα το καθηστερίσω όσο μπορώ.

Συμφωνώ εν μέρη, αν και πιστεύω ότι θα είναι αρκετά δοκιμασμένο το HyperOS από την Κινέζικη rom οπότε και θα έχουν εξαληφθεί τα περισσότερα bugs αν όχι όλα.
Και αν υπάρχουν κάποια μικρά, δεν νομίζω να μας αφήσουν έτσι...
Αν και είμαι και εγώ σε δίλημα να πω την αλήθεια...

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε καλησπέρα, δεν έχεις να φοβηθεις κάτι.

Θα το δώσουν όταν είναι απολύτως ελεγμένο. Έτσι γίνεται.

Για παράδειγμα, στο Poco X5 Pro άργησε να δοθεί στην Ελλάδα, διότι υπήρχε μία ασυμβατότητα με το volte της Νόβα, ενώ σε άλλες χώρες είχε κυκλοφορήσει.

Όταν επιλύθηκε το ζήτημα, τότε ήρθε και επίσημα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, p_k said:

Κωνσταντίνε καλησπέρα, δεν έχεις να φοβηθεις κάτι.

Θα το δώσουν όταν είναι απολύτως ελεγμένο. Έτσι γίνεται.

Για παράδειγμα, στο Poco X5 Pro άργησε να δοθεί στην Ελλάδα, διότι υπήρχε μία ασυμβατότητα με το volte της Νόβα, ενώ σε άλλες χώρες είχε κυκλοφορήσει.

Όταν επιλύθηκε το ζήτημα, τότε ήρθε και επίσημα.

Καλησπέρα Παντελή!

Ναι μωρέ, και εγώ αυτό πιστεύω.
Την έχουν δώσει εδώ και καιρό στην Κίνα, πρόσφατα ήρθε η Ευρωπαϊκή και τελευταία άφησαν την Global, που πιστεύω ότι θα είναι και η πιο τελειοποιημένη... 😉

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, konstantinos77 said:

Καλησπέρα Παντελή!

Ναι μωρέ, και εγώ αυτό πιστεύω.
Την έχουν δώσει εδώ και καιρό στην Κίνα, πρόσφατα ήρθε η Ευρωπαϊκή και τελευταία άφησαν την Global, που πιστεύω ότι θα είναι και η πιο τελειοποιημένη... 😉

Εν τω μεταξύ παλαιότερα προτεραιότητα είχαν οι global εκδόσεις σε σχέση με τις EU.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, p_k said:

Εν τω μεταξύ παλαιότερα προτεραιότητα είχαν οι global εκδόσεις σε σχέση με τις EU.

Το ξέρω και το είχα αναφέρει και εδώ πριν λίγο καιρό...

Μα αφήσαν παραπονεμένους... 😂😋
Αλλά για καλό είναι... 😉

Edited by konstantinos77
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, mariodj said:

Φτάνει που εχει Securiry Patch ΜΑΡΤΙΟ του 2024

Απριλίου 2024!

Αν είσαι Global κάνε ένα manual update 😉

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, konstantinos77 said:

Απριλίου 2024!

Αν είσαι Global κάνε ένα manual update 😉

Κανω και τίποτε άλλο! και χώρες άλλαξα..... Ολλανδία - Βέλγιο - Γερμανία - μέχρι Κορέα έβαλα!😛 

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mariodj said:

Κανω και τίποτε άλλο! και χώρες άλλαξα..... Ολλανδία - Βέλγιο - Γερμανία - μέχρι Κορέα έβαλα!😛 

Εσύ το έχεις πάει σε άλλο επίπεδο!!! 😂😂😋😋

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, konstantinos77 said:

Εσύ το έχεις πάει σε άλλο επίπεδο!!! 😂😂😋😋

Για εσας δουλευω !!! 😁

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...