Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα S20 series


behos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα σας

Χτες το βράδυ με την ολοκλήρωση της φόρτισης (όχι ταχεία, απλή) με τον εργοστασιακό φορτιστή, το S20+ εμφάνισε στο μέσο περίπου της οθόνης μια κάθετη πράσινη γραμμή, η οποία δεν έφευγε με τίποτα. Χτες το κινητό έκλεισε 14 ημέρες από την αγορά του και σύμφωνα με τους όρους του καταστήματος που αγοράστηκε καλυπτόταν από DOA 14 ημερών. Σήμερα πρωί-πρωί (9πμ) το κινητό πήγε στο service του καταστήματος, αλλά επειδή σήμερα ήταν η 15η ημέρα το DOA είχες λήξει, οπότε το κινητό θα αποσταλθεί από το service του καταστήματος στο service της Samsung.

 

a. έχει εμφανιστεί σε κάποιον άλλο το πρόβλημα αυτό?

b. από την στιγμή που το πρόβλημα εμφανίστηκε χτές (άρα τυπικά μέσα στις 14 ημέρες) , δεν θα έπρεπε να καλύπτεται από το DOA, την στιγμή που το κινητό ήταν στο service σήμερα το πρωί (τυπικά την 15η ημέρα)?

Δηλαδή αν η φόρτιση είχε ολοκληρωθεί στις 7μμ και όχι στι 9μμ , και προλάβαινα να το πάω χτες το βράδυ θα ήμουν οκ?

Θεωρητικό το ερώτημα σε κάθε περίπτωση.

 

Τώρα απλά περιμένω να με ενημερώσουν πότε θα επισκευαστεί.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ειναι burn αυτο..το πας για αλλαγη οθονης 100%.αν ειναι αγορασμενο απο ελληνικη αλυσιδα απαιτησε αντικατασταση!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα. να ρωτήσω κάτι γιατι η αναζήτηση δε μου έβγαλε κατι. εχω ενα πρόβλημα. το ειχα και στο android 10 και τωρα στο 11. στο απλό το s20.

 

οσο γρήγορα και αν πατήσω και κλείσω το πράσινο κουμπί της κλήσης, αυτο χτυπάει στον αριθμό που το κανω.

δλδ ειτε θελω να εχω εναν αριθμο πανω πανω στις προσφατες κλησεις, ειτε πληκτρολογησω εναν νέο αριθμό που μου δίνουν, παταω το πρασινο της κλησης και το κοκκινο του τερματισμου κλησης αστραπιαια, φυσικα χωρις να χτυπησει η να ακουσω εγω τουλαχιστον τον τόνο της κλήσης, αλλά αυτο εμφανίζει κανονικά αναπάντητη στον αριθμό που καλώ. μου το κανει τουλαχιστον 6-7 φορες στις 10 που θα το κανω. με αποτελεσμα να φαινεται στους αλλους οτι κανω μια απότομη αναπαντητη.

 

το χει αντιμετωπισει κανενας αλλος και αν ναι υπαρχει σωτηρια??

Link to comment
Share on other sites

Οκ τα έκλεισα κ θα ενημερώσω..τι ειναι ο dialer της Google??

 

το αντιστοιχο της google για να πραγματοποιεις κλησεις:p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έφτιαξα αυτό το θέμα για να συζητάμε διαφορές, συν και κατά, γιατί το ένα έναντι του άλλου κλπ κλπ. Να μη γεμίζουμε τα υπόλοιπα θέματα! Ξεκινήστε τη κουβέντα άφοβα..

 

Θεωρώ ότι η Samsung απογοήτευσε το 90% των πελατών της. Δε νοείται κινητό που κοστίζει 2 βασικούς μισθούς να μην έχει υποστήριξη SD....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενα. Θα συμφωνησω οτι δεν επρεπε να αφαιρεσει την sd ασχετα αν καποιος την χρησιμοποιει ή οχι. Ο αντιλογος θα ερθει να πει οτι σχεδον ολα τα flagships απο περισυ και ισως πιο πισω δεν εχουν sd αλλα επρεπε να συνεχισει να προσφερει την επιλογη. Δυστυχως οι εταιρειες "σπρωχνουν" τον κοσμο προς το cloud και φυσικα δεν τις αφορα το αν η Ελλαδα και γενικα καθε μικρη αγορα μπορει να το υποστηριξει αυτο με την αντιστοιχη καλυψη δικτυου..

 

Απο κει και περα φαινεται οτι υπαρχει πλεον σημαντικη διαφορα στο soc (ok αν θες να το εχεις και σαν PS5 δε θα ανταπεξελθει οπως η gpu του σναπ), λογικα καλυτερη μπαταρια και το adaptive 120. Επειδη απ οτι φαινεται θα το αποκτησω λογω μιας σημαντικης εκπτωσης που εχω θα ενημερωνω για τις επιδοσεις και τα μειονεκτηματα του. Λογικα θα ειμαι και ο μονος που θα παρει το μικρο :lol:

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι η μετάβαση από S20 η και γενικά η αγορά τώρα του S21 δεν αξίζει! Πρώτα από όλα οι κυριες διαφορές είναι:

-5G

-Καλύτερο επεξεργαστή

-Μικρότερη ανάλυση οθόνης το S21 (που πολλοί δεν το αναφέρουν)

-έλλειψη SD (άσχετα αν δεν το χρησιμοποιούν ολοι)

-Καλύτερο γυαλί μπροστά (πλαστικό πίσω)

-Λίγο πιο φωτεινή οθόνη (+100 nits)

-UFS 3.1

 

 

Αυτές είναι οι αλλαγές που για μένα δεν αξίζουν ούτε για μετάβαση από S20 ούτε για αγορά τώρα το s21 σε αυτή την τιμή που είναι τώρα! Οι κάμερες σύμφωνα με το gsmarena πάντα καθώς και στα άλλα χαρακτηριστικά είναι ίδια δεν έχει ούτε μια διαφορά!

 

Θεωρώ ότι πήραν την πλακέτα του S20 και απλά άλλαξαν επεξεργαστή και εσωτερική μνήμη (λόγω UFS 3.1)!

 

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Giannis_95
Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

s21 : 120hz οθονη σε ολες τις αναλυσεις , καμερα με 2 ζουμ οπτικα 3Χ και 10Χ (108 MP + 48 MP + 12 MP + 00.3 MP, TOF με laser AF), καλυτερη διαχειριση μπαταριας περισσοτερο swot, καλυτερο δακτυλικο αποτυπωμα.
Link to comment
Share on other sites

s21 : 120hz οθονη σε ολες τις αναλυσεις , καμερα με 2 ζουμ οπτικα 3Χ και 10Χ (108 MP + 48 MP + 12 MP + 00.3 MP, TOF με laser AF), καλυτερη διαχειριση μπαταριας περισσοτερο swot, καλυτερο δακτυλικο αποτυπωμα.

 

Η αναλυση της καμερας που περιγραφεις αφορα μονο το Ultra. Το regular 21 για το οποιο γινεται λογος εδω εχει το ιδιο οπτικο με το 20. Απλα θα εχει λιγο καλυτερες φωτογραφιες κυριως λογω επεξεργαστη πλεον.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Η αναλυση της καμερας που περιγραφεις αφορα μονο το Ultra. Το regular 21 για το οποιο γινεται λογος εδω εχει το ιδιο οπτικο με το 20. Απλα θα εχει λιγο καλυτερες φωτογραφιες κυριως λογω επεξεργαστη πλεον.

 

οκ εχεις δικιο νομιζα ότι μιλαγαμε γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Πόπολο Μαρίκα... του χρόνου με sd. Αθλιότητες των εταιρειών που παίζουν με το πάθος και τα γούστα μας. Το s 20 plus αξίζει!! Έδωσαν μεγάλη βάση για να διορθωθεί η κατάσταση με τα γνωστά θέματα. Η συσκευή σε καλή κατάσταση μεταχειρισμένου με ένα 500αρικο με καλό υπόλοιπο εγγύησης αξίζει!! Θα έχει αρκετή υποστήριξη και 3 majors updates.

Χιλιάρικα δεν έχω ούτε πρόκειται να τους δώσω...μια χαρά με καλύπτει και με το παραπάνω το 1+ 7 Pro μου και το εφεδρικό μου Mi 10 T.

Κατά τα άλλα εκτιμώ πολλά απ'την εταιρεία δεν είναι τυχαίο ότι τα τελευταία χρόνια είχα μονάχα συσκευές της ( s7 edge, s8 plus, note 8, s9 plus & s20 plus).

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Και για να παμε λιγο και στο κομματι της καμερας.. θεωρειται οτι λογω του καλυτερου soc θα ειναι αισθητη η οποια βελτιωση στις καμερες? Διοτι απ οτι εχω καταλαβει το H/W των φακων ειναι το ιδιο με του S20. Επισης υπαρχει αρκετη συζητηση ακομα και στη συγκριση με το 20 FE λογω του telephoto με το 3x οπτικο και οχι το υβριδικο που εχουν τα regular s20/21.

Στη σελφοκαμερα προσωπικα ποτε δεν εδωσα ιδιαιτερη σημασια.. σε καλο φωτισμο καλες ειναι γενικα.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν.από την νέα σειρά αξίζει μόνο το ultra για κάποιον ομως πού θέλει μεγάλο και βαρύ κινητό.

Εγώ ας πούμε το απορρίπτω.

Οπως απορρίπτω και τα υπόλοιπα της σειράς.

Πήγαν αφαίρεσαν sd.

Ok.με 256 στάνταρ εκδοσή όλα ρόδινα.

Πήγαν κι έκαναν flat την οθόνη...ποια η samsung πού έφερε την διαφορετικότητά με τις οθόνες edge.

Τώρα τους ξίνισε και είπαν να αυξήσουν το πλάτος στο 75.6...μιλάω για το plus πού αυτό θα με ενδιέφερε αν τηρούσε τα θέλω μου.

Στο μέγεθος δίνω ιδιαίτερή σημασία κι αυτή την στιγμή το πιο καλό μέγεθος το εχει το s20 plus πού εχω.θα μου πεις.ρε φίλε,κολλάς σε μία τόσο μικρή διάφορα;ναι κολλάω.σε αυτά τα μεγέθη κινητών ακόμα και το ελάχιστο μετράει στο χέρι.

Μετά,οθόνη.downzing κατάσταση οπως και να το κάνουμε.

Ανάλυσή τύπου Κίνας...αυτά πού έστω για ψυχολογικούς λόγους κορόιδευα σε άλλους κατασκευαστές,μόλις επέλεξε η samsung να χρησιμοποιήσει στις νέες της ναυαρχίδες.

Επίσης την έξτρα ρύθμισή πού η οθόνη αλλάζει τα hz είμαι σχεδόν σίγουρος οτι θα το δούμε σε μελλοντική αναβάθμιση και στα s20.

Δεν είναι προτέρημα της οθόνης αυτό.εχει να κάνει με ρυθμίσεις του software νομίζω.

Κάμερες.δεν περιμένω διάφορές ουσίας σε σχέση με αυτό πού τώρα εχω...οπότε,αδιαφορία.μόνο στο ultra θα αξίζει.

Για το μικρό τώρα.πιθανόν και να ήταν επιλογή μου αν η μπαταρία ανέβαινε στα 4300-4500mah.

Οσο καλή διαχείριση και να χει,σίγουρα θα ναι χειρότερη από του s20 plus πού αυτή την στιγμή είναι τούμπανο.

Η πλαστική τώρα πλάτη δε με χαλάει,ομως το αντίτιμο δεν δικαιολογεί το downzing των υλικών...σαφώς μιλάω για το μικρό 21.

Για φορτιστες τώρα και ακουστικά τι να πω...ο ένας αντιγραφεί τον άλλον.

Και τέλος,δε βλέπω κανένα μα κανένα λόγο να φύγει κάποιος από το μικρό s20,s20 plus και να πάει σε κάποιο από την νέα σειρά,πού μόνο το ultra αξίζει.για μένα.

Δυστυχώς με απογοήτευσε η samsung.

Θα ναι το δεύτερό κινητό της σειράς s,έπειτα από το χάλια galaxy s5,πού δε θα πάρω.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν.από την νέα σειρά αξίζει μόνο το ultra για κάποιον ομως πού θέλει μεγάλο και βαρύ κινητό.

Εγώ ας πούμε το απορρίπτω.

Οπως απορρίπτω και τα υπόλοιπα της σειράς.

Πήγαν αφαίρεσαν sd.

Ok.με 256 στάνταρ εκδοσή όλα ρόδινα.

Πήγαν κι έκαναν flat την οθόνη...ποια η samsung πού έφερε την διαφορετικότητά με τις οθόνες edge.

Τώρα τους ξίνισε και είπαν να αυξήσουν το πλάτος στο 75.6...μιλάω για το plus πού αυτό θα με ενδιέφερε αν τηρούσε τα θέλω μου.

Στο μέγεθος δίνω ιδιαίτερή σημασία κι αυτή την στιγμή το πιο καλό μέγεθος το εχει το s20 plus πού εχω.θα μου πεις.ρε φίλε,κολλάς σε μία τόσο μικρή διάφορα;ναι κολλάω.σε αυτά τα μεγέθη κινητών ακόμα και το ελάχιστο μετράει στο χέρι.

Μετά,οθόνη.downzing κατάσταση οπως και να το κάνουμε.

Ανάλυσή τύπου Κίνας...αυτά πού έστω για ψυχολογικούς λόγους κορόιδευα σε άλλους κατασκευαστές,μόλις επέλεξε η samsung να χρησιμοποιήσει στις νέες της ναυαρχίδες.

Επίσης την έξτρα ρύθμισή πού η οθόνη αλλάζει τα hz είμαι σχεδόν σίγουρος οτι θα το δούμε σε μελλοντική αναβάθμιση και στα s20.

Δεν είναι προτέρημα της οθόνης αυτό.εχει να κάνει με ρυθμίσεις του software νομίζω.

Κάμερες.δεν περιμένω διάφορές ουσίας σε σχέση με αυτό πού τώρα εχω...οπότε,αδιαφορία.μόνο στο ultra θα αξίζει.

Για το μικρό τώρα.πιθανόν και να ήταν επιλογή μου αν η μπαταρία ανέβαινε στα 4300-4500mah.

Οσο καλή διαχείριση και να χει,σίγουρα θα ναι χειρότερη από του s20 plus πού αυτή την στιγμή είναι τούμπανο.

Η πλαστική τώρα πλάτη δε με χαλάει,ομως το αντίτιμο δεν δικαιολογεί το downzing των υλικών...σαφώς μιλάω για το μικρό 21.

Για φορτιστες τώρα και ακουστικά τι να πω...ο ένας αντιγραφεί τον άλλον.

Και τέλος,δε βλέπω κανένα μα κανένα λόγο να φύγει κάποιος από το μικρό s20,s20 plus και να πάει σε κάποιο από την νέα σειρά,πού μόνο το ultra αξίζει.για μένα.

Δυστυχώς με απογοήτευσε η samsung.

Θα ναι το δεύτερό κινητό της σειράς s,έπειτα από το χάλια galaxy s5,πού δε θα πάρω.

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Συμφωνώ με ταξιδιώτη. Είσαι πάντα αντικειμενικός.

Αλλά πρέπει να ξεκαθαρίσουμε κάτι.

Είναι άλλο πράμα να έχει κάποιος το S20 και να ρωτάει αν αξίζει να πάει στο S21 ---> δεν αξίζει παρότι καλύτερο τηλέφωνο

 

Είναι άλλο πράμα να έχει κάποιος παλαιότερη συσκευή και να ρωτάει ποιο είναι καλύτερο ---> είναι καλύτερο το S21 και δεν τίθεται θέμα ποιο προτείνεται αν και εφόσον δεν υπάρχει χρηματικό θέμα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Προφανως αν εχεις ηδη καποιο s20 δεν υπαρχει λογος να πας στο 21 (εκτος αν θελει καποιος το ultra).

Αλλα πολυ σωστα αναφερθηκε οτι υπαρχει και κοσμος που δεν εχει συσκευη αυτη τη στιγμη (εχει καποια παλαιοτερη) και εχει να επιλεξει απο τις τωρινες επιλογες. Επισης στο παιχνιδι μπορει να μπει ανετα και το 20 FE 5G μιας και προκαλεσε πολυ ευχαριστες εντυπωσεις κυριως τωρα που ελυσε και το θεμα με την οθονη του. Προσωπικα εκει ειναι το πιο σοβαρο vs και αυτο παρατηρω και στα reviews που εχουν ξεκινησει.

Οσο για την πλαστικη πλατη.. δε ξερω ποσο νοημα εχει να το συζηταμε οταν ολα ειναι σε θηκη. Προχθες επεσε το S9 του γαμπρου μου ΜΕ την θηκη και ενω εσκασε με την πλατη εγινε θρυψαλα πισω και δε τολμαει τωρα να αφαιρεσει τη θηκη.. Απο τη στιγμη που δεν επηρεαζεται η ασυρματη φορτιση ολα κομπλε. Το μεγιστο φαουλ ηταν η sd.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους..Μετα απο 5 χρονια με το πολυ αξιοπιστο galaxy s7 ειπα να αναβαθμισω την συσκευη μου.Ηθελα πολυ το galaxy s21 αλλα το οτι δεν υποστηριζει sd με φρεναρε..Οποτε κατεληξα στο galaxy s20 5g 128/12g ram.Θεωρω οτι ειναι μια αξιοπιστη αγορα και συναγωνιζεται ισαξια το s21.Μεγαλο φαουλ απο την samsung η απουσια sd,οπως ειχε κανει στο s6 και μετα απο κραξιμο την ξαναεβαλε στο s7.Πιστευω οτι ετσι θα γινει και στο s22.Σιγουρα το s21 ειναι φοβερη συσκευη αλλα νομιζω οτι δεν αξιζει το απλο s21.Μονο το ultra αλλα ξεφευγει πολυ οικονομικα για τα δικα μου δεδομενα.Αυτα να ειστε ολοι καλα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους..Μετα απο 5 χρονια με το πολυ αξιοπιστο galaxy s7 ειπα να αναβαθμισω την συσκευη μου.Ηθελα πολυ το galaxy s21 αλλα το οτι δεν υποστηριζει sd με φρεναρε..Οποτε κατεληξα στο galaxy s20 5g 128/12g ram.Θεωρω οτι ειναι μια αξιοπιστη αγορα και συναγωνιζεται ισαξια το s21.Μεγαλο φαουλ απο την samsung η απουσια sd,οπως ειχε κανει στο s6 και μετα απο κραξιμο την ξαναεβαλε στο s7.Πιστευω οτι ετσι θα γινει και στο s22.Σιγουρα το s21 ειναι φοβερη συσκευη αλλα νομιζω οτι δεν αξιζει το απλο s21.Μονο το ultra αλλα ξεφευγει πολυ οικονομικα για τα δικα μου δεδομενα.Αυτα να ειστε ολοι καλα.

 

Δες το S20 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Πατάς να στείλεις ηχητικό και ενώ δείχνει ότι γράφει μόλις αφήσεις το χέρι από την οθόνη δε το στέλνει. Από οτι συζητήσαμε στα thread των κινητών έχουν και άλλοι το ίδιο θέμα και είναι πολλοί. Το έψαξα και σε φόρουμ του εξωτερικού... Λύση δεν έχω βρει, πέρα του να στέλνεις ηχητικό στα πλάγια, σε landscape που για μένα δεν είναι λύση μιας και δε δουλεύω το κινητό στα πλάγια... Το πρόβλημα έχει δημιουργηθεί μετά το τελευταίο update στα S20... Γράψτε όσοι έχετε το ίδιο θέμα και αν τυχόν κάποιος έχει βρει λύση... Ευπρόσδεκτη!
Link to comment
Share on other sites

Πατάς να στείλεις ηχητικό και ενώ δείχνει ότι γράφει μόλις αφήσεις το χέρι από την οθόνη δε το στέλνει. Από οτι συζητήσαμε στα thread των κινητών έχουν και άλλοι το ίδιο θέμα και είναι πολλοί. Το έψαξα και σε φόρουμ του εξωτερικού... Λύση δεν έχω βρει, πέρα του να στέλνεις ηχητικό στα πλάγια, σε landscape που για μένα δεν είναι λύση μιας και δε δουλεύω το κινητό στα πλάγια... Το πρόβλημα έχει δημιουργηθεί μετά το τελευταίο update στα S20... Γράψτε όσοι έχετε το ίδιο θέμα και αν τυχόν κάποιος έχει βρει λύση... Ευπρόσδεκτη!

 

εγω εχω θεμα με το facebook lite που δεν μπορω να στειλω καθολου μνμ απο εκει παω να γραψω και δεν γραφει τιποτα , μονο απο την εφαρμογη messenger μπορω να στειλω μνμ , ηχητικο ουτε καν

Link to comment
Share on other sites

Βάλε και το messenger lite είναι κατά πολύ ελαφρύτερο. Αυτό που περιγράφεις με το Facebook lite μου το εμφάνισε ξαφνικά πριν μερικές εβδομάδες. Τώρα πια δεν το έχει ξανακάνει, είναι κομπλέ ✌️. Τα κινητά που χρησιμοποιώ είναι 1+ 7 Pro & Mi 10 T.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Βάλε και το messenger lite είναι κατά πολύ ελαφρύτερο. Αυτό που περιγράφεις με το Facebook lite μου το εμφάνισε ξαφνικά πριν μερικές εβδομάδες. Τώρα πια δεν το έχει ξανακάνει, είναι κομπλέ ✌️. Τα κινητά που χρησιμοποιώ είναι 1+ 7 Pro & Mi 10 T.

 

εμενα συνεχιζει το κανει και οχι μονο για να στειλω μνμ αλλα και στην αναζητηση δεν μπορω να πληκτρολογησω

Link to comment
Share on other sites

Δε με βολεύει καθόλου το lite. Θέλω το κανονικό.. Μεγάλη ξενέρα μιας και χρησιμοποιώ συνέχεια το voice message.. Προσπαθώ να το στέλνω στα πλάγια τώρα αλλά δεν είναι το ίδιο.. Το άλλο που κάνω είναι να ηχογραφώ με το voice recorder της Samsung το ηχητικό μου και το στέλνω στο Messenger στη συνομιλία που θέλω... Αλλά ολόκληρη διαδικασία τώρα δίχως λόγο... Εντωμεταξύ δε μπορώ να καταλάβω ποιος φταίει.. Η ενημέρωση της Samsung ή το messenger?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα S20 series

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...