Jump to content

S21 plus ή note 20 ultra ή note10+


KOSTASHOR7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα στην ομάδα, κάτοχος νοτε10+ , σουπερ ευχαριστημένος, το spen το χρησιμοποιώ συνέχεια λόγω δουλειάς, καθηγητής, φωτογραφίες φουλ! Είμαι σε δίλημμα για το αν πρέπει να παραμείνω σ αυτό που έχω ή αξίζει να πάω στα καινούργια.

Μ αρέσει πολύ το s21 αλλά με προβληματίζει που το spen του δεν έχει τις λειτουργίες τον note, μ αρέσει όμως η κάμερα κ το στυλ του!

Είμαι φουλ μπερδεμένος

Κάθε πρόταση δεκτή

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Link to comment
Share on other sites

ειμαι με note 10 plus, και χθες παρελαβα το s21 ultra. το πενακι αρχικα δεν εχει ολες τις λειτουργιες (τις bluetooth βασικα) οπως στο νοτε.

αλλα τωρα που θα βγει και spen για το s21 ultra με τετοιες δυνατοτητες " Samsung is also releasing a bigger S Pen Pro later this year, which comes equipped with Bluetooth and support for air gestures." εισαι καλυμμενος

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα ότι θα βγάλει spen με τις ίδιες δυνατότητες! Πως το βλέπεις το s21? Εντυπωσεις;

 

σημερα ευέλπιστω να το στησω. εχει οθοναρα . δεν εχω προλαβει να δω κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

S21 plus για μένα μόνο για την βελτίωση του επεξεργαστή αλλιώς θα σου έλεγα Note...Εχω το 21 Ultra,δεν υπάρχει απλά κορυφαίο.
Link to comment
Share on other sites

Αναμένω εντυπώσεις!

 

η καμερα του δεν παιζεται, εβγαλα φωτο στην ψηλη αναλυση και μετα εκανα ζουμ της απεναντι πολυκατοικια τα καγκελα (100μ μακρια) ειδα τα αναγλυφα στα καγκελα. η γυναικα μου εβγαλε selfie και ειδε τοσο λεπτομερεια στο προσωπο και ψυχοπλακωθηκε. αστο της λεω μια χαρα εισαι το κολοτηλεφωνο φταιει τι το θες και βγαζεις φωτο! οθονη καταπληκτικη. ενταξει γρηγορο και smooth με τα 120h, πολυ καλός ηχος.

βεβαια θεωρω οτι το νοτε με το ιριδιζον χρωμα είναι ποι ωραιο. ομορφο και το stelth μαυρο που εχει το σ21 αλλα δεν ειναι τοσο εντυπωσιακο να πω , πιασιαρικο οσο το ιριδιζον.

το νοτε το πηρε η γυναικα μου, τηλεφωνο που θα την βγαλει χαλαρα 3-4 χρονια (ειχε το galaxy s8) .

αν δεν ειχαμε το μικροβιο της αλλαγης το νοτε ειναι τηλεφωναρα ακόμη. α και περνει και καρτα μνημης.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο κακή μπαταρια;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η καμερα του δεν παιζεται, εβγαλα φωτο στην ψηλη αναλυση και μετα εκανα ζουμ της απεναντι πολυκατοικια τα καγκελα (100μ μακρια) ειδα τα αναγλυφα στα καγκελα. η γυναικα μου εβγαλε selfie και ειδε τοσο λεπτομερεια στο προσωπο και ψυχοπλακωθηκε. αστο της λεω μια χαρα εισαι το κολοτηλεφωνο φταιει τι το θες και βγαζεις φωτο! οθονη καταπληκτικη. ενταξει γρηγορο και smooth με τα 120h, πολυ καλός ηχος.

βεβαια θεωρω οτι το νοτε με το ιριδιζον χρωμα είναι ποι ωραιο. ομορφο και το stelth μαυρο που εχει το σ21 αλλα δεν ειναι τοσο εντυπωσιακο να πω , πιασιαρικο οσο το ιριδιζον.

το νοτε το πηρε η γυναικα μου, τηλεφωνο που θα την βγαλει χαλαρα 3-4 χρονια (ειχε το galaxy s8) .

αν δεν ειχαμε το μικροβιο της αλλαγης το νοτε ειναι τηλεφωναρα ακόμη. α και περνει και καρτα μνημης.

 

Νοτε 10+ σου είπα έχω κ γω κ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, το μικρόβιο της αλλαγής όπως λες προσπαθώ κ γω να παλεψω κ για τη νέα κάμερα που αξίζει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

S21 plus για μένα μόνο για την βελτίωση του επεξεργαστή αλλιώς θα σου έλεγα Note...Εχω το 21 Ultra,δεν υπάρχει απλά κορυφαίο.

 

Στην ίδια φάση είμαι κ γω, κορυφή το νοτε που έχω αλλά το s21 ultra πρέπει να είναι δυναμίτης!

Link to comment
Share on other sites

Με το ζεσταίνεται πολύ όταν είναι ανοιχτές πολλές εφαρμογές, τι εχεις παρατηρήσει;

 

εμενα μεχρι στιγμης μονο οταν εκανε την αναβαθμιση λογισμικου ζεσταθηκε. η οποια βελτιωσε και την καμερα!

Link to comment
Share on other sites

Με το ζεσταίνεται πολύ όταν είναι ανοιχτές πολλές εφαρμογές, τι εχεις παρατηρήσει;

 

Δεν έχω παρατήσει κάτι η αλήθεια είναι αλλιώς θα με ενοχλούσε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...