Jump to content

Samsung Galaxy Buds Pro


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 15/2/2021 at 11:25 ΠΜ, jg_sot said:

Παίδες μπορεί κάποιος να κάνει ένα όσο πιο αντικειμενικό συγκριτικό γίνεται μεταξύ των Buds+ και των νέων Buds Pro;

Εννοώ κάποιος να τα έχει και τα δύο ή να τα έχει δοκιμάσει αμφότερα.

Ευχαριστώ...

Είχα και τα δύο. Το pro τα έχω ακόμα. Έχουν μεγάλη διαφορά σε ποιότητα, κυρίως στο μπάσο τους. Τα + με το που τα πήρα αν και είχαν καλό ήχο γενικά, ήθελα αμέσως να τα πουλήσω. Έτσι βρήκα σε ευκαιρία αγγελία για σφραγισμένα pro στην μισή τους τιμή και τα πήρα. Η διαφορά αισθητή. Όμως.... η εφαρμογή στο αυτί έχει δυσκολίες. Άλλαξα τα λαστιχάκια μα κανένα δεν μου εξασφάλισε την πλήρη προσαρμογή. Πρέπει να το στρίβεις λιγάκι μα τελικά μετά απο λίγο "ξεκουμπώνει". (Όχι πάντοτε) Κυρίως μιλάω για ώρα άθλησης. Με τζόκινγκ χαλαρό.  Επίσης μετά απο 6 περίπου μήνες που τα έχω, εδώ και κανα μήνα έχω το εξής ατύχημα 3-4 φορές. Βγάζοντάς τα, μένει το ένα λαστιχάκι μέσα στ'αυτί μου!!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Στην μοτοσυκλέτα μου δεν τα φοράω ποτέ διότι δεν νιώθεις σιγουριά πως θα σου μείνουν στα αυτιά. Έχεις τον φόβο πως θα σου πέσουν!!! Μέγιστο πρόβλημα και το "τάτς". Πατάς για να τα βάλεις καλύτερα στο αυτί σου και αυτό σταματά την μουσική ή εαν μιλάς, διακόπτει και ολοκληρώνει την κλήση. 😖

Αυτά λοιπόν, αν και πέρασε πολύς καιρός που έχεις κάνει το ερώτημα μα το είδα τώρα.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, philipBRAZIL said:

Είχα και τα δύο. Το pro τα έχω ακόμα. Έχουν μεγάλη διαφορά σε ποιότητα, κυρίως στο μπάσο τους. Τα + με το που τα πήρα αν και είχαν καλό ήχο γενικά, ήθελα αμέσως να τα πουλήσω. Έτσι βρήκα σε ευκαιρία αγγελία για σφραγισμένα pro στην μισή τους τιμή και τα πήρα. Η διαφορά αισθητή. Όμως.... η εφαρμογή στο αυτί έχει δυσκολίες. Άλλαξα τα λαστιχάκια μα κανένα δεν μου εξασφάλισε την πλήρη προσαρμογή. Πρέπει να το στρίβεις λιγάκι μα τελικά μετά απο λίγο "ξεκουμπώνει". (Όχι πάντοτε) Κυρίως μιλάω για ώρα άθλησης. Με τζόκινγκ χαλαρό.  Επίσης μετά απο 6 περίπου μήνες που τα έχω, εδώ και κανα μήνα έχω το εξής ατύχημα 3-4 φορές. Βγάζοντάς τα, μένει το ένα λαστιχάκι μέσα στ'αυτί μου!!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.

Στην μοτοσυκλέτα μου δεν τα φοράω ποτέ διότι δεν νιώθεις σιγουριά πως θα σου μείνουν στα αυτιά. Έχεις τον φόβο πως θα σου πέσουν!!! Μέγιστο πρόβλημα και το "τάτς". Πατάς για να τα βάλεις καλύτερα στο αυτί σου και αυτό σταματά την μουσική ή εαν μιλάς, διακόπτει και ολοκληρώνει την κλήση. 😖

Αυτά λοιπόν, αν και πέρασε πολύς καιρός που έχεις κάνει το ερώτημα μα το είδα τώρα.

Δεν πειράζει. Σε ευχαριστώ πολύ. Έχω εδώ και καιρό τα Galaxy buds live εξάλλου. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εκανα την αίτηση μετα απο μια εβδομάδα μου ηρθε email οτι ολα οκ (παρασκευή ) την επόμενη εργάσιμη τα ειχα στα χερια μου!!

Στο δικο μου αυτι στεκοντε μια χαρα , πολυ καλος ηχος !!!

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδιά εχω το s21 plus και θέλω να πάρω ασύρματα ακουστικά. Απολαμβάνω τα μοντέλα buds που έχουν βγει, ποιο αξίζει και είναι το καλύτερο; Τα buds pro διαβάζω παντού ότι δεν κάθονται σωστά και είναι βαριά. Ποια είναι τα αμέσως καλύτερα ακουστικά; Αξίζει κάποιο μη Samsung true wireless ακουστικό πέρα από την σειρά buds?

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...