Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

6 ώρες πριν, Serafeim1981 said:

Δεν επικροτώ καμία εταιρεία για κόφτες και τα σχετικά αλλά 242 GB σε 6 ημέρες δεν είναι λελογισμένη χρήση. Για να τα λέμε όλα δηλαδή.

Μα ο λόγος που πληρώνει απεριόριστα κάποιος ειναι για να κάνει όση χρήση θέλει. Και ας μην είναι λελογισμενη. Για αυτό πληρώνει κάποιος απεριοριστα 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 19,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

9 ώρες πριν, Serafeim1981 said:

Δεν επικροτώ καμία εταιρεία για κόφτες και τα σχετικά αλλά 242 GB σε 6 ημέρες δεν είναι λελογισμένη χρήση. Για να τα λέμε όλα δηλαδή.

50GB τρώω εγώ μόνο σε μία μέρα, για να βλέπετε εσείς χρωματιστές γραμμούλες στο nPerf. Τι μας λες τώρα!
Όταν η λέξη λέει απεριόριστα, πρέπει να είναι απεριόριστα πραγματικά! Να ξέρουμε τι λέμε και τι εννοούν τελικά οι λέξεις σε αυτή την χώρα!
Όπως επίσης και για δουλειά (ftp upload) μου έχει τύχει και 500GB σε μία μέρα. Οπότε τι να μας κάνουν τα 242GB;

"Φοβέρα θέλατε κουφάλες..." - Στάθης Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, memoriesradio said:

50GB τρώω εγώ μόνο σε μία μέρα, για να βλέπετε εσείς χρωματιστές γραμμούλες στο nPerf. Τι μας λες τώρα!
Όταν η λέξη λέει απεριόριστα, πρέπει να είναι απεριόριστα πραγματικά! Να ξέρουμε τι λέμε και τι εννοούν τελικά οι λέξεις σε αυτή την χώρα!
Όπως επίσης και για δουλειά (ftp upload) μου έχει τύχει και 500GB σε μία μέρα. Οπότε τι να μας κάνουν τα 242GB;

Τέτοιες βλακείες λέμε και μετά όταν μπαίνουν οι κόφτες, μας φαίνεται περίεργο.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...