Jump to content

Nintendo Wii


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάρε τώρα το Wii και άρχισε να μαζεύεις λεφτά και για το PS3. Μέχρι να έρθει Ελλάδα θα τα έχεις μαζέψει.

Δεν υπάρχει περίπτωση,ή το ένα ή το άλλο.Από το ένστικτό μου πιστεύω πως το blue-ray είναι το δυνατό χαρτί του PS3.Το wii όμως θα μας θυμίσει τις εποχές που καθόμασταν όλοι μαζί στην tv με τις ώρες και απολαμβάναμε mario bros,tennis,kart,....Δεν ξέρω με ενθουσίασε πολύ.Και 350 ευρώ διαφορά δεν είναι λίγα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω θα σου πω οτι στην τελικη οταν θα συγκρινεις τους τιτλους του wii με του ps3 στο ενα θα δεις παιχνιδια και στο αλλο θα δεις πολυ πως να το πω commercial τιτλους αν το λεω σωστα τωρα για το blue ray στ αληθεια προσωπικα νομιζω οτι εχει αργησει πολυ δεν ξερω χιλιες φορες 360 παρα ps3.. φυσικα το wii ειναι εκτος συναγωνισμου απλα the best!
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση,ή το ένα ή το άλλο.Από το ένστικτό μου πιστεύω πως το blue-ray είναι το δυνατό χαρτί του PS3.Το wii όμως θα μας θυμίσει τις εποχές που καθόμασταν όλοι μαζί στην tv με τις ώρες και απολαμβάναμε mario bros,tennis,kart,....Δεν ξέρω με ενθουσίασε πολύ.Και 350 ευρώ διαφορά δεν είναι λίγα...

 

Τότε πάρε το Wii. Και με τα 350Ε της διαφοράς πάρε 8 παιχνίδια.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

διστυχως για τα παιχνιδια φιλε μου πρεπει να αρχησουμε να ψαχνουμε ξενα μαγαζια γιατι εδω η νορτεκ ειναι τγπ και θελει να μας κοψει τους κωλους :/ κοστολογουν τα παιχνιδια 60ευρω δεν εχω κοιταξει πιο εξω τι παιζει αλλα θα ηταν ιδανικοτερη μια τιμη 40-50ε :/
Link to comment
Share on other sites

Και έχω να πω μονάχα...όποιος ακόμα το σκέφτεται...να σταματήσει και να τρέξει Δευτέρα πρωί να το αγοράσει...Πραγματικά είναι πολύ καλύτερο απ'οτι το περίμενα.

 

Μετά από 4 μέρες παιχνιδιού έχω να πω τα εξής: Απίστευτα καλοφτιαγμένο χειριστήριο (ειλικρινά, αναρωτιέμαι πώς έπαιζα με τις άλλες κονσόλες!!), απίστευτη διασκέδαση, αρκετά καλά γραφικά (περιμένω το Component για να πω την άποψή μου... :shifty: ) και ειλικρινά μια console για ολόκληρη την οικογένεια!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

διστυχως για τα παιχνιδια φιλε μου πρεπει να αρχησουμε να ψαχνουμε ξενα μαγαζια γιατι εδω η νορτεκ ειναι τγπ και θελει να μας κοψει τους κωλους :/ κοστολογουν τα παιχνιδια 60ευρω δεν εχω κοιταξει πιο εξω τι παιζει αλλα θα ηταν ιδανικοτερη μια τιμη 40-50ε :/

Δυστυχως σε ολη την Ευρωπη 60€ εχουν αλλα σε online shops λογικα θα δουμε καλυτερες τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα χτες τα παιχνίδια του Wii Sports και ενθουσιάστηκα! Απίστευτη αίσθηση το χειριστήριο! Έπαιξα Tennis, Golf, Bowling με άλλα 3 παιδιά και είχε απίστευτο γέλιο! Βοx έπαιξα μόνος μου και γελούσα όταν στνειδητοποιούσα τι κινήσεις έκανα... :p Μόνο baseball δεν έπαιξα. Κορυφή το μηχάνημα!
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα χτες τα παιχνίδια του Wii Sports και ενθουσιάστηκα! Απίστευτη αίσθηση το χειριστήριο! Έπαιξα Tennis, Golf, Bowling με άλλα 3 παιδιά και είχε απίστευτο γέλιο! Βοx έπαιξα μόνος μου και γελούσα όταν στνειδητοποιούσα τι κινήσεις έκανα... :p Μόνο baseball δεν έπαιξα. Κορυφή το μηχάνημα!

Δηλαδή ωραίο!?Απο γραφικά τι λέει?

 

Ας ελπίσουμε ότι η τιμή των παιχνιδιών θα πέσει γιατί με τέτοιες τιμές...;)

Link to comment
Share on other sites

grafika min perimenete tipota tromero

einai isws ligo xeirotera apo to xbox1

kai to wii dn vasizete sta grafika alla sto xiristirio

oi times einai ligo xamiloteres apo tis adistixes tou xbox 360 opote dn pistevw na pesoun sidoma

Link to comment
Share on other sites

Καλα οχι κι χειροτερα απ'το xbox. Ισως αυτη τη στιγμη τα παιχνιδια να ναι εμφανισιακα σα της περασμενης γενειας αλλα με το καιρο θα δουμε σαφως καλυτερα αποτελεσματα. Οι δυνατοτητες παντως της κονσολας ειναι πανω απ'το xbox.
Link to comment
Share on other sites

sigura ta launch titles dn mas dixnoun to 100% ton dinatotitwn ths konsolas

se kamia periptwsh

kai egw thetikos thelw na eimai ,oti tha perasei dld ta epipeda tou xbox 1

twra ,o kairos tha dixei

Link to comment
Share on other sites

τα γραφικα του ειναι καλυτερα απο το xbox μη τρελαθουμε τωρα ελεος

 

 

http://www.wiihaveaproblem.com/

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησουλα για οποιον γνοριζει κατι: υπαρχει η δυνατοτητα να αποθυκευσουμε τις φωτογραφιες, που εχουμε τροποποιησει με το wii ,στην sd card ωστε να μπορεσουμε να τις εκτυπωσουμε?Επισης υπαρχει η δυνατοτητα αποστολης φωτο απο το wii σε καποιο email? Εχω στειλει text απο το wii στο email μου αλλα φωτο δεν εχω καταφερει.
Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο που ρωτάς δεν είμαι σίγουρος...Το δεύτερο ναι γίνεται, αλλά το πως ακριβώς θα το αναφέρει λογικά στις οδηγίες που ήταν μαζί με το Wii. Δεν έχω μελετήσει ακόμα διεξοδικά το manual ;) :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

τα γραφικα του ειναι καλυτερα απο το xbox μη τρελαθουμε τωρα ελεος

 

sorry kiolas ala ta launch games -to zelda sigekrimena- exei katotera grafika apo to fable px

kapoia stigmh tha ta ftasei kai tha ta kseperasei

twra an afto tha ginei se 1 mhna h se 6 dn xerw

sigura to wii dn vasizete sta grafika alla sto inovation apla min exete psevdesthiseis:)

Link to comment
Share on other sites

grafika min perimenete tipota tromero

einai isws ligo xeirotera apo to xbox1

kai to wii dn vasizete sta grafika alla sto xiristirio

oi times einai ligo xamiloteres apo tis adistixes tou xbox 360 opote dn pistevw na pesoun sidoma

καλά δε λέω να είναι και τέλεια αλλά για τα παιχνίδια που έχει ,ωραία δεν είναι?:)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα άμα σου πω πως εμένα μου αρέσουν και του Wii Sports, τι θα μου πεις;; Οτι είμαι καμμένος;; ;) :ρ

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το γέλιο πάντως που έχουμε ρίξει με το rayman δεν περιγράφεται!
Link to comment
Share on other sites

Παίδια πήρα κ εγώ την προηγούμενη εβδομάδα το Wii κ είναι τέλειο.Έχω το Wii Sports,Zelda,Wii Play.Όλα έχουν τρομερό γέλιο.Εσείς που έχετε φτάσει σε αυτά τα παιχνίδια; Πάντως η Nitendo δίνει έμφαση στην λεπτομέρια κ όχι τόσο στα γραφικά

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

Nintendo Conquer Europe

 

Δυστυχώς εγώ δεν θα έχω τη δυνατότητα να το αποκτήσω πριν από το φθινόπωρο...:( Θα έχουν βγει πάρα πολλά παιχνίδια μέχρι τότε και δεν θα ξέρω ποια να διαλέξω...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...