Jump to content

Nintendo Wii


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι κι αλλιώς υπάρχουν και χειρότερα από 25άρηδες που θα επιχειρήσουν να παίξουν Wii.Δείτε προς το τέλος του βίντεο που έβαλα πιο πάνω!!
no sig...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εντυπωσεις απο wii..

 

με μια λεξη εξαιρετικο..

 

με δυο λεξεις μοναδικη αισθηση...

 

δεν το περιμενα τοσο καλο..παιζοντας λιγο wii sports ειναι πραγματικα ενυπωσιακο..η αποκριση του wii mote στην οθονη ειναι αψογη και πραγματικα το συστημα ειναι πολλα υποσχομενο...:D

Link to comment
Share on other sites

Από προχτές που το έχω δεν έχω σταματήσει να παίζω...

Πραγματικά απίστευτο!!!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε μην πάθεις αυτό:!: :lol: :lol:

http://www.blogsmithmedia.com/www.engadget.com/media/2006/12/wiimote-skewer.jpg

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

αυτο το σλογκαν playing is believing ή καπως ετσι πρεπει να ειναι απο τα πιο πετυχημενα στο χωρο του gaming..

 

πραγματικα πρεπει να παιξεις για να καταλαβεις την αισθηση του wii..

 

μπραβο στη nintendo που μετα απο καποια χρονια μιζεριας επιστρεφει στην πρωτη θεση(γιατι μαλλον εκπληξη θα ειναι να μη βγει πρωτο το wii..) δινοντας το πιο καινοτομο συστημα τα τελευταια χρονια..;)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα, είναι ό,τι περίμενα τόσο καιρό σε παιχνιδομηχανή και παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

Αφού και ένας τόσο μεγάλος fan της Apple το παραδέχεται...it's official... Style is everything!!! ;) :lol: :lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

LOL

stereo prolaveneis na pouliseis to wii kai na mazepseis xrimata

http://www.gameover.gr/default.php?pid=6&cat_id=11&cat=&art_id=2605

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δε φταίει το ότι είναι άσπρο :)

 

Μάλλον το ότι ε πι τέ λους βρήκα παιχνίδια από αυτά που μου αρέσουν και που για να τα παίξεις δεν χρειάζεται να είσαι χταπόδι και να θυμάσαι 453 διαφορετικούς συνδυασμούς πλήκτρων!!

 

BTW, η Apple είχε βγάλει μία παιχνιδομηχανή στο παρελθόν (πήγε άπατη).

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δε φταίει το ότι είναι άσπρο :)

 

Μάλλον το ότι ε πι τέ λους βρήκα παιχνίδια από αυτά που μου αρέσουν και που για να τα παίξεις δεν χρειάζεται να είσαι χταπόδι και να θυμάσαι 453 διαφορετικούς συνδυασμούς πλήκτρων!!

 

BTW, η Apple είχε βγάλει μία παιχνιδομηχανή στο παρελθόν (πήγε άπατη).

 

XAXAxAxAxAXaax:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τραγικό όντως. Τρα γι κό!

 

Back to wii: παίζουν σε σας τα news, forecast, internet channel;

Link to comment
Share on other sites

dn exei anakoinwthei pote tha einai diathesima

akougete gia prina apo ta xristougena alla kai gia meta

akoma tipota dn einai siguro:)

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα στο Wii ,αλλα τα γραφικα ρε παιδια ??? και ειδικα στο Zelda ??? πως σας φαινονται????
Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Απο χθες το εχω παρει και εγω μαζι και το wiiplay με το δευτερο χειριστηριο.Προς το παρον κατεβαζω τα updates και τα chanels με το wifi.Ολα βαινουν καλως,αρκετα ενδιαφερουσα η κονσολα και οντως εχει πολυ πλακα!
Link to comment
Share on other sites

Παντως μου αρεσει που υποτιθεται οτι αυριο Παρασκευη ειναι η επισημη κυκλοφορια του Wii στην Ελλαδα και στο Mediamarkt σημερα Πεμπτη ειδα απειρα κομματια να πωλουνται κανονικα.

Εκτος αν δεν ειναι απο Nortec, οποτε ειναι αλλο θεμα...

 

Ολα καλα στο Wii ,αλλα τα γραφικα ρε παιδια ??? και ειδικα στο Zelda ??? πως σας φαινονται????

 

Τα γραφικα ειναι συμπαθητικα, χωρις να ειναι κατι ιδιαιτερο.

Αν εχεις παιξει xbox 360 δηλαδη θα σου φανουν αρκετα πισω.

Παιζω αυτες τις μερες το Oblivion στο 360 και τα γραφικα του Zelda ειναι μια γενια πισω. Βεβαια και το Zelda θα το τιμησω γιατι ειναι παιχνιδαρα(Wii-seller για μενα)...

P.S Η ποιοτητα κατασκευης του Wii ειναι πολυ καλη, σαφως ανωτερη απο αυτη του 360 (θα μου πειτε αλλο το hardware του 360 και αλλο του Wii, αλλα αυτο δε δικαιολογει τα τριζατα parts του 360) και το μεγεθος ειναι ιδανικο.

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα Πλαίσια επίσης σήμερα το πωλούσαν κανονικότατα, μαζί με περιφερειακά και παιχνίδια.
Link to comment
Share on other sites

Media Markt, Πλαίσιο, Fnac...όλοι το πουλάγανε...

 

Όσο για τα γραφικά...ναι δεν είναι το 360 ή το PS3...Αλλά αυτό το ξέραμε! Δεν περιμέναμε το θαύμα...

 

Πάντως από review του Zelda που έχω διαβάσει... η διαφορά με component καλώδιο και χωρίς είναι τεράστια! Μέρα με τη νύχτα!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Όταν μιλάμε για το Zelda μας νοιάζει μόνο το Gameplay και η ιστορία... Όλα τα άλλα απλά υπάρχουν...!!!

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας χαιρετώ.Ασχολούμε χρόνια με τις κονσόλες(nes,snes,mega drive 2,ps1,ps2,?) και για πρώτη φορά είμαι σε δίλυμμα.Η Nintendo με το wii φαίνεται ότι ξαναφέρνει στα σπίτια μας τα χαριτωμένα παιχνίδια που μας καθήλωσαν στα σπίτια μας όταν είμασταν παιδια μαζί με όλη την φαμίλια.Όμως ως κάτοχος ps1,ps2 δεν θα ήθελα να πετάξω τα παλιά μου παιχνίδια.Επίσης το ps3 έχει και blue-ray.Θα εκτιμούσα την γνώμη σας
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τώρα το Wii και άρχισε να μαζεύεις λεφτά και για το PS3. Μέχρι να έρθει Ελλάδα θα τα έχεις μαζέψει.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

paides to Wii mia xara einai, san fan tou xbox 360, ayth h consola ontos sou thimizi tis palies xronies me tis consoles tis nintendo. Paidia me oloi tin ilikrinia, einai must buy, einai gia oloi tin oikogenia, to sinisto apla gia to gameplay tou!. An exete kopella sto spiti, tote einai oti prepi gia na mhn sas ta prizoun otan paizete stis alles consoles!:). Entometaksi eimai se dilima na paro to red steel h to Zelda. Alla den ksero!
Link to comment
Share on other sites

Μην κάνεις καμία βλακεία. Πάρε το Zelda και δε θα το μετανιώσεις.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

odws zelda einai korifi!

katarxas einai terastio

defteron einai zelda

triton paizeis me to wii mote

ola afta gia mena kanoun panw apo 50 wres paixnidiou:D

Link to comment
Share on other sites

Zelda χωρις δευτερη σκεψη dpapa.

Παντως το γεγονος ειναι οτι ο νεος χειρισμος σε καποια παιχνιδια ειναι αριστουργημα (π.χ Zelda) και πραγματικα καινοτομος, ενω σε καποια αλλα (Red Steel και COD3 για παραδειγμα) ειναι σε γενικες γραμμες δυσκολος, απο τη φυση του (και για το ειδος των παιχνιδιων)...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...