Jump to content

Nintendo Wii


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά

πέρασα να ενημερώσω ότι στο ninty.gr κάνουμε έναν διαγωνισμό με έπαθλο το καταπληκτικό Super Smash Brawl για το wii!Αν ενδιαφέρεστε να συμμετάσχετε ρίξτε ένα μάτι εδώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Geia sas paidia..Eimai kainourgios sto forum k thelw na sas rwtisw kapoia pragmata..

Mexri to telos tou mina skopeuw na agorasw ena wii..Mallon apo Athina. Exw akousei oti aksizei na to tsiparw, kserete timi gia kainourgio wii mazi me tsiparisma? Mou eipan gia ena magazi kapou sto Marousi..

Episis thelw na parw k ena deutero xeiristirio..Einai ipoxrewtiko na parw k nunchuck? ti douleia tou ti kanei k to xeiristirio? Skopeuw na parw k nunchuck alla se kana dio mines..Mporw na voleutw me to xeiristirio?

Mipws kserete genika times gia periferiaka ktl ktl?

Efxaristw poli

One Nation under A Groove... .
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ πήρα το wii mario kart. πολύ φάση έχει... βέβαια ακόμα δεν το έχω εκμεταλλευτεί πλήρως.. αλλά για να καταλάβω μπορώ αφού το συνδέσω με internet να παίζω κ με άλλους παίκτες από όλο τον κόσμο...; υπάρχει κάτι συγκεκριμένο που πρέπει να κάνω; να έχω αυτά τα wii points που έχει πάρει το μάτι μου;; ή δεν είναι τίποτα υποχρεωτικό από αυτά;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε και λεμε... για το τσιπάκι δν ξέρω τπτ.Nunchuck αξίζει ν πάρεις αν κ δν είναι υποχρεωτικό σε όλα τα παιχνίδια.Όταν λες εξωτερικά,μια βοήθεια...βλέπε στο παιχνίδι που αγοράζεις αν χρειάζεται nunchuck...(τα περισσότερα θέλουν).Όσο για τ mario kart πρέπει ν έχεις σύνδεση στο διαδύκτιο,ν τ συνδέσεισ ασύρματα ή ενσύρματα με τ wii, ν κάνεισ τις ρυθμίσεις στο wii κ είσαι έτοιμος.Τα wii points είναι για άλλο τρόπο...Ελπίζω ν βοήθησα!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

έχω πάρει wii lan adapter και συνδέομαι κανονικά στο internet.. απλά δεν το έχω δοκιμάσει να παίξω wii mario kart online..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia..Eimai kainourgios sto forum k thelw na sas rwtisw kapoia pragmata..

Mexri to telos tou mina skopeuw na agorasw ena wii..Mallon apo Athina. Exw akousei oti aksizei na to tsiparw, kserete timi gia kainourgio wii mazi me tsiparisma? Mou eipan gia ena magazi kapou sto Marousi..

Episis thelw na parw k ena deutero xeiristirio..Einai ipoxrewtiko na parw k nunchuck? ti douleia tou ti kanei k to xeiristirio? Skopeuw na parw k nunchuck alla se kana dio mines..Mporw na voleutw me to xeiristirio?

Mipws kserete genika times gia periferiaka ktl ktl?

Efxaristw poli

 

http://www.easytechnology.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_4&products_id=13

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

kalhspera paidia..eimai ki egw enas fan tou wii!!opoios endiaferetai gia antallages paixnidiwn pm me..exw arketa eidika ta dhmofilestera

Το μυαλο μου εχω χασει

μια ζωη μαζι σου εχω περασει

εχω αρρωστησει και δεν ειμαι καλα

σαν εσενα μαστουρα καμια...

8/2/81

Link to comment
Share on other sites

Από την Nintendo

Nέα συλλογή τίτλων διαθέσιμη για τους Wii Gamers

 

 

Οι Ευρωπαίοι χρήστες της κονσόλας Wii μπορούν να αποκτήσουν μέσω του Διαδικτύου αποκλειστικούς τίτλους της Nintendo, χρησιμοποιώντας σχεδόν πλήρως τις δυνατότητες του θρυλικού Wii Remote, μέσω της υπηρεσίας Wii Ware που έκανε ντεμπούτο στις 20 Μαΐου.

 

Το Wii Ware διατίθεται στο κανάλι Wii Shop Channel και αποτελεί την νέα ενότητα παιχνιδιών σχεδιασμένα αποκλειστικά για την κονσόλα διαφοροποιώντας την από τα ρετρό παιχνίδια του Virtual Console.

 

Με την απόκτηση της κάρτας Wii Points Card, η οποία περιέχει 2000 πόντους και κοστίζει 20 ευρώ, ο χρήστης της κονσόλας μπορεί να αγοράσει «κατεβάζοντας» τα παιχνίδια του Wii Ware τα οποία προσθέτονται αυτόματα σε ένα από τα κανάλια του Wii Menu.

 

Η χρήση του Wii Remote (του ασύρματου χειριστηρίου ) και του χειριστηρίου Nunchuk είναι απαραίτητη σε μερικά παιχνίδια, σε αντίθεση με τους τίτλους της σειράς Virtual Console που τις περισσότερες φορές ζητά σαν προϋπόθεση χειρισμού το Nintendo Wii Classic Controler.

 

Στην Ευρώπη κυκλοφορούν οι τίτλοι:

 

* Lost Winds (σχεδιασμός: Frontier Developments), Πλατφόρμας

* TV Show King (σχεδιασμός: Gameloft), Τηλεοπτικό κουίζ

* Final Fantasy Crystal Chronicles: My Life as a King (σχεδιασμός: Square Enix), Στρατηγικής

* Dr. Mario (σχεδιασμός: Arika), Παζλ

* Star Soldier R (σχεδιασμός: Hudson Soft), Βολών

* Toki Tori (σχεδιασμός: Two Tribes B.V.), Παζλ πλατφόρμας

 

Εκτός από τα παιχνίδια του Wii Ware, οι Ευρωπαίοι χρήστες μπορούν να κατεβάσουν δωρεάν το Nintendo Channel το οποίο παρέχει τρέιλερ των νεότερων τίτλων της εταιρείας καθώς και πληροφορίες των νέων παροχών της για την κονσόλα Wii.

 

Newsroom ΔΟΛ in.gr

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εχω βρει ενα Wii+2 χειρηστηρια+το Fit, ολα αγορασμενα τον Μαιο 2008 με αποδειξη κτλ στα 270. Ειναι καλη τιμη λετε?
Link to comment
Share on other sites

ολα αγορασμενα πριν ενα μηνα κ τα πουλαει μονο 270?αν δεν εχουν τπτ που λογικα τι να εχουν απο τον μαιο.. φυσικα κ ειναι καλη τιμη..μονο το fit εχει 100 ευρω συν την κονσολα 200 κ κατι .. ναι νομιζω οτι σε συμφερει

Υπάρχουν μερικές στιγμές που είναι ικανές να σταματήσουν το χρόνο.

Μην τις ξεχάσεις ποτέ και ποτέ μην προσπαθήσεις να τις ξαναζήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εχω βρει ενα Wii+2 χειρηστηρια+το Fit, ολα αγορασμενα τον Μαιο 2008 με αποδειξη κτλ στα 270. Ειναι καλη τιμη λετε?

 

too good to be true!!

 

Αλλά ποτέ δεν ξέρεις..!!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα...έχω το wii και θα ήθελα να μου πείτε πως μπορώ να μπώ στο internet...και κάτι άλλο..εαν αγοράσω την NINTENDO WII POINTS CARD 2000 νπορώ να την χρησιμοποιήσω κατευθείαν ή χρειάζεται να πληρώσω και τίποτα παραπάνω...και πώς μπορπω να την χρησημοποιήσω αυτήν την κάρτα??ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Έχεις DSL?

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το Wii τσιπαρεται για να παιζει αντιγραμμενα ή οχι? Αν ναι με ποιο τροπο? Με hardware (τσιπακι κτλ) ή με software τροπο?

Επισης τα video club νοικιαζουν παιχνιδια Wii? Γιατι σε 2-3 που εχω ρωτησει στην περιοχη μου δεν εχουν καν παιχνιδια για Wii...

Link to comment
Share on other sites

Παιζω αυτες τις μερες το Call of Duty 3 στο Wii και εχω πλαθει πλακα με το gameplay! Απιστευτο παιχνιδι που πραγματικα εκμεταλλευεται πληρως τις δυνατοτητες του Wii remote
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καινούριος με Wii!!!

 

Το πήρα σήμερα μαζι με το wii fit και εχω πάθει την πλάκα μου!!!

Τρομερό!!!

 

ΌΤαν έβαλα το Wii Sports δεν το επαιζε και μου εβγαζε ενα μηνυμα ''a problem has occured....μπλα μπλα'' μήπως δεν κάνω κατι σωστα? το wii fit το παίζει κανονικα! Να το πάω πίσω αύριο το πρωί???

 

Από εκεί και πέρα δεν έχω την παραμικρη ιδέα τι άλλες δυνατότητες έχει....

 

(Με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα του τσιπαρίσματος....:ninja:)

iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

μου εβγαζε ενα μηνυμα ''a problem has occured....μπλα μπλα'' μήπως δεν κάνω κατι σωστα? το wii fit το παίζει κανονικα! Να το πάω πίσω αύριο το πρωί???

 

 

Περιέργως και μένα μου έβγαλε αυτο το μύνημα στο wii sport και το έχω πάνω από χρόνο το wii. Το έσβησα το wii ξανάβαλα το δισκάκι και δούλεψε. Αν δεν σου λειτουργήσει να το επιστρέψεις άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχει παιξει κανεις

 

Mario Kart Wii & Super Smash Bros Brawl για να μου πει εντυπωσεις?

 

Τελος,εχει βγει κανενα νεο firmware μετα το 3 κατι.Γιατι εχω πολυ καιρο να ανοιξω το Wii.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Mario Kart τα σπάει... φοβερό!! πήρε ένα άλλο ο αδερφός μου πάλι racing απλά είναι από μια ταινία / comics (δεν θυμάμαι τίτλο - θα τον κάνω αργότερα edit) δεν μου άρεσε καθόλου συγκριτικά με το mario kart.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Μαριελ,

θα παω να το παρω,ελπιζω να με κρατησει λιγο αν και τα βιντεοπαιχνιδια ειναι για χειμωνα!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...