Jump to content

Nintendo Wii


teorizo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Wii παει καλα και στην Ελλαδα παιδια. Αυτο φαινεται απο τις ελλειψεις που εχουν τα καταστηματα και απο το γεγονος οτι ηδη εχουν αρχισει οι ενοικιασεις τιτλους απο τα κονσολαδικα και αρκετα βινρεο κλαμπ.

 

Απο χρηστες εγω αυτη την στιγμη εχω ενεργους 42 Wii Codes και περιμενω να με ενεργοποιησουν και καμια 10αρια ακομα ατομα. Το Mii Parade μου εχθες τιγκαρε 100/100 Miis! Kριμα παντως επρεπε τουλαχιστον στο Parade να μπορουν να κυκλοφορουν πιο πολλα απο 100, ας ελπισουμε καποιο Update να το διορθωνει αυτο...

Νοικιαζεις εσυ απο βιντεοκλαμπ παιχνιδια wii???:worry:

Στο δικο μας videclub στον πειραια imagine λεγεται δεν ξερω αν το ξερεις μου ειπαν πως θα φερουν οταν γινει γνωστο:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νοικιασα απο κονσολαδικο εδω στη Χαλκιδα το FarCry, το οποιο κατα την γνωμη δε αξιζε, οποτε προτιμησα που το επαιξα λιγο ετσι απλα για να εχω μια αποψη για το παιχνδι...

 

Τελικα στο Mii Parade μπορουν να υπαρχουν και πανω απο 100 Mii, μολις μου ηρθε το 101ο Mii :)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα στο Mii Parade μπορουν να υπαρχουν και πανω απο 100 Mii, μολις μου ηρθε το 101ο Mii :)

 

sory αλλα για να ερθουν αλλα mii στο mii parade τι κανεις ακριβως?εχω βαλει mingle on τα mii που εφτιαξα εγω και την επιλογη travel ενεργη αλλα δεν ειδα τιποτα να συμβαινει..

 

as milon απο το nparadise.gr σε εχουν κανει register ολοι?

 

και κατι ασχετο..αληθευει οτι το star εχει κανει ρεπορταζ για το wii..:p ??κατι τετοιο ακουσα..:lol: εχει δει κανεις τιποτα?τι λενε ακριβως?

Link to comment
Share on other sites

Ένα που είχα δει εγώ έλεγε βλακείες. Πως μπορεί να γίνει επικίνδυνο αν δεν χρησιμοποιείται σωστά (αναφερόμενοι στο strap του Wiimote)...Αλλά ξέρετε πως είναι οι δημοσιογράφοι του Star: έγκυροι και καθόλου υπερβολικοί!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δε κανεις κατι συγκεκριμενο φιλε rebelion, απλα εχεις ενεργοποιημενο το travel και κανεις register οσο πιο πολλους Wii Friends. Σιγα σιγα τα Mii απο αλλες κονσολες που εχουν το Mingle ενεργοποιημενο ερχονται επισκεψη στην κονσολα σου και αν σου αρεσει κανενα το βαζεις στο Mii Plaza.

 

Απο το nparadise δε με εχουν κανει register 6-7 ατομα, θα τους στειλω παλι πμ αν δω οτι δε κανουν κατι στις επομενες μερες. Παντως εχει μαζευτει πολυς κοσμος :). Αντε να ερθουν και τα WiFi Enabled παιχνιδια να χαρουμε Online gaming ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι online wii gaming θα ειναι τρελη φαση..

 

περιμενω metroid prime 3 battalion wars και ισως smash bros brawl..

 

να κ ενα βιντεο απο το τελευταιο που θα εχει guest τον Snake του Metal gear

 

φανταζομαι το σταρ εκανε τη τριχα ΤΡΙΧΙΑ με τα σπασμενα λουρακια ε?:confused: :p

 

και το ελληνικο review του wario ware http://www.gamelife.gr/cPages/reviews.asp?id=258

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ το wii!!! Δεν κρατήθηκα τελικά:happy: Όποιος δεν βαριέται ας κάνει register τον αριθμό μου και ας μου στείλει κάποια διάσημα miis plz

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ το wii!!! Δεν κρατήθηκα τελικά:happy: Όποιος δεν βαριέται ας κάνει register τον αριθμό μου και ας μου στείλει κάποια διάσημα miis plz

 

 

Περιμενουμε εντυπωσεις!

Σε προσθεσα στη wii list κανε με register και συ!;)

Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε εντυπωσεις!

Σε προσθεσα στη wii list κανε με register και συ!;)

θα σου πω μόνο για το wii sports, με μια λέξη εθιστικό. To Box έχει πολύ πλάκα αλλά δεν βρισκώ δεύτερο nunchuck πουθένα στην Πάτρα και έτσι δεν μπορώ να το χαρώ όσο τα άλλα:worry:

Πάντως το καθένα απο τα αθλήματα του παιχνιδιού μπορούν να γίνουν απο μόνα τους καταπληκτικά παιχνίδια με απίστευτο βάθος

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω μόνο για το wii sports, με μια λέξη εθιστικό. To Box έχει πολύ πλάκα αλλά δεν βρισκώ δεύτερο nunchuck πουθένα στην Πάτρα και έτσι δεν μπορώ να το χαρώ όσο τα άλλα:worry:

 

Αν δεν μπορεις να βρεις nunhuck παρακατω μπορεις να κερδισεις!Μαζι με μια points card!

 

http://www.nparadise.gr/portal.php?topic_id=390

Link to comment
Share on other sites

Πηρατε το μηνυμα απο nintendo?

 

Απο σημερα ειναι διαθεσιμο το News Chanel!!!;) :D

 

Πολυ καλο και χρησιμο!Τα νεα παρεχονται απο το associated press!

 

Japanese hardware sales: Jan 15-20

January 25th, 2007

DS Lite - 127,647

Wii - 86,395

PSP - 37,032

PS3 - 21,105

PS2 - 20,169

Xbox 360 - 7,041

Game Boy Micro - 1,864

GBA SP - 1,498

Cube - 554

DS Phat - 123

GBA - 94

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ wii ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΟ wii number?ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΥΝΔΕΟΜΑΙ online ΜΕ DSL modem/router?(ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΥΡΜΑΤΟ)ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...:hypno:
Link to comment
Share on other sites

Μπες στην σελίδα 28 κ δες το #557 έτσι κάνεις register όσο για το wii number πριν μπεις στο κατάλογο δες το το γράφει απ'έξω

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

My wii number 4822 3681 2073 0582

Link to comment
Share on other sites

ΤΣΙΠΑΚΙ ΓΙΑ Wii :D

EDO:D :D :D

Κυρίες και κύριοι το 1ο modchip για Wii είναι γεγονός!!!

Με κόστος μόλις 40 ευρώ το τσιπάκι αυτό μας δίνει τις δυνατότητες:

-Εύκολη Εγκατάσταση(μόνο 5 καλώδια να κολλήσουμε)

-Παίξτε Wii/Gamecube Backup Games της περιοχής σας(Δηλαδή αν είναι PAL η κονσόλα μόνο PAL backups θα παίζει).

Τα παιχνίδια μπορούμε να τα γράφουμε σε DVD με τον γνωστό τρόπο.

http://img142.imageshack.us/img142/3292/wiinjape6.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Eπιτέλους!! :yahoo:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το όνομα είναι αρκετά επιτυχημένο. :wink:

 

Άντε, καλά (πολλά) παιχνίδια από εδώ και πέρα. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Δε μου φαινεται και τοσο καλο το Godfather.

Περιμενουμε εναγωνιως τα SSX Blur,Super Mario Galaxy,Metroid Prime Corruption,Darkness,Disaster: Day Of Crysis κλπ κλπ...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Μαρτιο νομιζω...

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τσιπάκι.

Με software γίνεται η δουλεια και δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Αλλά καλό είναι να τα αγοράζεις...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Τσιπάκι ΘΑ υπάρχει από 1/2/2007. Λέγεται Wiinja και πληροφορίες θα βρείτε στο http://www.wiinja.com...

 

Ωστόσο, ακόμα δεν ξέρουμε κατά πόσο θα είναι εύκολο στην εγκατάσταση (αν και υπόσχονται πως θα είναι πολύ εύκολο). Από την άλλη, ένα firmware hack θα είναι πολύ πιο εύκολα αντιληπτό από την Nintendo και θα μπορεί με κάποιο update να το "διορθώσει' (όπως στο PSP), ενώ ένα mod, δεν μπορεί να "παρακαμφθεί". Ιδιαίτερα μάλιστα, αν είναι Mod που συνδέεται στο drive, όπως το Wiinja...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...