Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

αλκισπα ι μονι λισι εινε να το ανοιξεισ κιλινδροπιστονο και να λισεισ τιν απορια σου για τα καρτερ γιατι με τα κινεζικα δεν βρισκεισ ακρι εινε πολλα και μπερδεμενα.κανε τορα τισ μαλ...εσ σου με το παπι γιατι μετα αμα αρχισεισ το στροσιμο θα κατσεισ φρονιμοσ:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι αλλα μετα το στρωσιμο δε θα είμαι και τόσο φρόνημος...υπάρχουν πολλοί που ψίνονται με παρόμιας δυναμης μηχανακια!!!!

θα το ανοιγα αλλα δε θέλω να μείνω χωρίς μηχνάκι μεσα στη βδομάδα κ δε θέλω να με δει ο father na to πειράζω.γι'αυτο τα tunings τα κάνω σαβ/κα όταν λύπει χωριό.

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

πεσ τον πατερα σου οτι το φτιχνεισ για να μιν τροει πολι βενζινι οποσ ελεγε ενασ φιλοσ μου στο πατερα του:D :D :D

 

ευτυχως εγω δεν εχω τετοια προβληματα... μια μερα του ειπα να παει να μου παρει μια λιστα με ανταλλακτικα απο ζαντες μεχρι εκκεντροφορο συνολο 720 € και του δινω τη λιστα μου λεει αυτα ποσο κανουνε? του σκαω 800€ και μου λεει: καταλαβα... τις μαλακιες π εκανα εγω κανεις κ εσυ ε? αμα το φτιαξεις καντο καλα τουλαχιστον να βγαλεις και κανα φραγκο...

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

θα ρωτήσω να σιγουρευτώ ενα μαγαζί που φέρνει νόβα jialing μιας και το μοτερ μου είναι jialing.kati θα ξέρει.

 

ασχετο,Σήμερα ανακαλυψα οτι το μηχανακι μου μπορει να καψει και λαστιχο.. μεχρι τώρα απλα πεταγα ****υς και έκανα εκινήσεις.δοκιμασα να κάψω λάστιχο και έκανε δουλεια..βγαλαμε καπνούς.....ντουμάνι

 

επρεπε να δεις εμενα με το 59 glx μου να καιω λαστιχο οταν πηρε η ελλαδα το euro... ειχα 3 ζαντες πισω ρεζερβα κ οι 3 με καινουρια λαστιχα και τα εσκασα και τα 3... ειχε γεμισει η πλατεια καπνο... και απο διπλα ενας θειος μου με hayabusa ελευθερο μια απ τα ιδια... μονο που αυτος δεν εκαψε εντελως...

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

εχει και εκσερεσισ.το καλο ουτε εγο ειχα προβλιμα.ενοσ φιλου μου στι σαλαμινα ο πατερασ πιγε μια φορα φανερομενι που βαζανε κοντρεσ και εβαλε κοντρα με το μιχανακι του φιλου μου και ψαροσε κιολασ.πολι γελιο επεσε.
Link to comment
Share on other sites

επρεπε να δεις εμενα με το 59 glx μου να καιω λαστιχο οταν πηρε η ελλαδα το euro... ειχα 3 ζαντες πισω ρεζερβα κ οι 3 με καινουρια λαστιχα και τα εσκασα και τα 3... ειχε γεμισει η πλατεια καπνο... και απο διπλα ενας θειος μου με hayabusa ελευθερο μια απ τα ιδια... μονο που αυτος δεν εκαψε εντελως...

τρελοσ εινε ο ανυθροποσ να το καψει.ιδια τιμι εχει το λαστιχο του παπιου με του χαγιαμπουσα

Link to comment
Share on other sites

εχει και εκσερεσισ.το καλο ουτε εγο ειχα προβλιμα.ενοσ φιλου μου στι σαλαμινα ο πατερασ πιγε μια φορα φανερομενι που βαζανε κοντρεσ και εβαλε κοντρα με το μιχανακι του φιλου μου και ψαροσε κιολασ.πολι γελιο επεσε.

 

το γελιο επεσε οταν επαιξε ο πατερας μου κοντρα οδηγωντας το 1.3 golf που ειχα πει με ενα θειο μου που ειχε μια bmw 316 παλια και ο πατερας μου τον περασε γιατι ηταν πειραγμενο... ειχαν βαλει και στοιχημα 500.000 δραχμες...

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

τρελοσ εινε ο ανυθροποσ να το καψει.ιδια τιμι εχει το λαστιχο του παπιου με του χαγιαμπουσα

 

το αν ειναι τρελλος αστο... δεν τον ξερεις... εχει καψει παρα πολλα λαστιχα. εγω στο παπακι (ιννοβα) εχω αλλαξει 11 λαστιχα πισω κ 3 μπροστα κι αυτος 17 και 6 αντιστοιχα και το εχει 4 μηνες παραπανω απο μενα...

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

τισ πιρε τουλαχιστον τισ 500

 

ναι ρε, τι παιζουμε? αφου ητανε κανονισμενη κοντρα... γι αυτο το ειχε πειραξει ο πατερας μου... 120 αλογα εβγαζε το golfaki 1300 κυβικα... δεν ειναι ασχημα... περασε και ενος ξαδερφου μου το rallye...

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

εγο φιλε οταν ειχα το χ4 καθε μαλ....ια που εκανα σκεφτομουν τα 200 ευρο για το λαστιχο.πολι ακριβα τα λαστιχα ρε φιλε.τρελαμενο πατερα εχεισ.φενετε σε πιον μιαζεισ
Link to comment
Share on other sites

εγο φιλε οταν ειχα το χ4 καθε μαλ....ια που εκανα σκεφτομουν τα 200 ευρο για το λαστιχο.πολι ακριβα τα λαστιχα ρε φιλε

 

ασε... τα λαστιχα μου και στα 2 παπακια συνολο σε ευρω πρεπει να εχουν παει γυρω στα 650€... εχω γεμισει τους δρομους ροδιες... καλα τωρα με το ελευθερο δεν πολυακανω λογω θορυβου...

 

και στο αμαξι αλλα 900 € 3 τετραδες λαστιχα απο περσι χριστουγεννα.

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

πολι χριμα ρε φιλε στο τελοσ θα ανιξετε βαλκανιζατερ και δεν θα προλαμβενετε τα δικα σασ.εμασ κατο πεζι πολι αστυνομια ι ζιταδεσ ολο τα μιχανακια κινιγανε δεν κανουν αλλι δουλια και ετσι δεν μπορεισ να γιρνασ σινεχεια με ελευθερα εξατμισι.φιλε τα λεμε αυριο παο να τιν πεσο
Link to comment
Share on other sites

πολι χριμα ρε φιλε στο τελοσ θα ανιξετε βαλκανιζατερ και δεν θα προλαμβενετε τα δικα σασ.εμασ κατο πεζι πολι αστυνομια ι ζιταδεσ ολο τα μιχανακια κινιγανε δεν κανουν αλλι δουλια και ετσι δεν μπορεισ να γιρνασ σινεχεια με ελευθερα εξατμισι

 

καλα κι εδω μη νομιζεις πολυ κυνηγητο πεφτει... στο ηρακλειο ειδικα. εχουμε παει πολλες φορες με παρεα και οι μπατσοι και μια φορα μας πηραν απο πισω και ενας φιλος με ενα glx πηγε απο ενα στενο που στην τριχα χωρουσε και ο ζητας επεσε πανω σε ενα αμαξι... και το κορυφαιο που ερχεται ο μπατσος και πριν μιλησει του λες: το μηχανακι ειναι πειραγμενο, τρεχω, κανω σουζες, θορυβο, δεν εχω αδεια, διπλωμα, ασφαλεια, πινακιδα, κρανος κλπ. ρωταει λοιπον ο μπατσος: και τι εχεις ρε φιλε? απαντηση: 1η και φευγω...

 

καλα κι εδω δεν κοιτανε να πιασουνε κανενα σοβαρο εγκληματια μονο κυνηγανε αυτους με τα παπακια... εμενα με σταματησε ενας και ο γιος του ειναι πιο μικρος απο μενα και εχει μηχανακι και του λεω αμα με γρψεις αυριο πρωι μηνυση στο γιο σου... απαντηση? καλα φυγε και κομμενες οι εξυπναδες...

κι εγω παω καληνυχτα σε ολους...

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

εχει και εκσερεσισ.το καλο ουτε εγο ειχα προβλιμα.ενοσ φιλου μου στι σαλαμινα ο πατερασ πιγε μια φορα φανερομενι που βαζανε κοντρεσ και εβαλε κοντρα με το μιχανακι του φιλου μου και ψαροσε κιολασ.πολι γελιο επεσε.

 

να δεις τον δικο μου να σκαει χειροφρενα με την κλουβα τη σπριντερ και να πατάει ****υς.. ολα τα λεφτα!!!!!!

http://www.lovina.gr

------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Na sas po re paidia? Exoume kana kalo gia 54 kai 59 SPA? Gia pite mou, giati sas eipame 59 Spa kai kanate oloi san na min eixate xanakousei. Katarxein, h kefali einai spa, gia na min mperdeuontai kapoioi, kai ta kylindropistona ta exoume xananaferei! Den exete xanakousei gia tetoia mixanakia? KANEIS omos?
Link to comment
Share on other sites

φιλε οποσ το εγραψες τιν περασμενι βδομαδα εγο καταλαβα οτι φορασ κιλινδροπιστονο τακικαβα γιαυτο σε ροτισα αν βγαζει η τακικαβα 59.εγο δεν ειδα αμα αναφερες παλια για κιλινδροπιστονο οπος λεσ.και τι εννοεισ οταν λεσ εχουμε κανα καλο για 54 και 59 τακικαβα.τελικα τι κιλινδροπιστονο φορασ.αν εινε τακικαβα διξε μου τι σελιδα για να το δο.με ενδιαφερι
Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia.mia erwthsh.pou tha vrw ena video me takegawa exatmish?..na akousw ton thorivo!

 

φιλε video με την takegawa πανω δεν εχω... μονο με το ελευθερο. θορυβο στην αρχη κανει ελαχιστο αλλα οσο καιγεται κανει πιο πολυ. κανει σαν xt εργοστασιο περιπου, αλλα λιγο πιο μπασο και λιγο παραπανω ενταση.

 

φιλε οποσ το εγραψες τιν περασμενι βδομαδα εγο καταλαβα οτι φορασ κιλινδροπιστονο τακικαβα γιαυτο σε ροτισα αν βγαζει η τακικαβα 59.εγο δεν ειδα αμα αναφερες παλια για κιλινδροπιστονο οπος λεσ.και τι εννοεισ οταν λεσ εχουμε κανα καλο για 54 και 59 τακικαβα.τελικα τι κιλινδροπιστονο φορασ.αν εινε τακικαβα διξε μου τι σελιδα για να το δο.με ενδιαφερι

 

για τι μηχανακι λεει???

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

γιa glx η αστρα νομιζο.αποκλιετε για ιννοβα

 

το φανταστηκα... τετοιο πιστονι takegawa πρεπει να βγαινει μεχρι 54 αν δεν κανω λαθος. σε ιννοβα μεχρι 56. εγω θα βαλω απο μια παλια yamaha χιτωνιο και πιστονι απο μια παλια χοντα σε ιδια χιλιοστα. βασικα ενα χιλοστο παραπανω ειναι το πιστονι με λιγο ανοιγμα ολα οκ... αλλα δεν ξερω ποτε.

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

για ποσα χιλιοστα μιλασ

 

67... (τελικο αποτελεσμα) εσυ το challaki σου ποσο το ειχες?

Ξυπνήστε αυτούς που κοιμούνται, αφήστε αυτούς που ονειρεύονται...

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Το innova μου!

Link to comment
Share on other sites

ορεοσ.απο κανα XL η CB βρικεσ μπιστονι.το 97 που το εφτιαξα εδο στι κυπρο το μονο που βρισκαμε ιταν μεχρι 52 κιτακο και τοσο το ειχα με στροφαλο εξαβολτο πλατινοφορο.ιλεκτρονικα και στροφαλουσ glx μαμισιουσ μιλαο τουσσ εβρισκεσ μονο απο τιν αντιπροσοπια με 230 ευρο γνισιο.οχι τορα φισικα ποσ φερνουνε τιποτα καλιτερο.γιαφτο εγο ψονιζο απο ελλαδα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...