Jump to content

[MOTO] Μηχανάκια Honda: GLX, Astrea κ.α.


exosceleton
 Κοινοποίηση

ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???  

802 members have voted

  1. 1. ποιο παπί της honda θεωρειτε καλυτερο???

    • glx90
      257
    • c50
      99
    • innova125
      160
    • astrea supra
      139
    • astrea grand
      147


Recommended Posts

file bale teleutaio stadio, tora markes iparxoun polles , oti dineis pernis o takegawa paizei giro sta 150euro..alla boris na breis me 40 euro teleutaio stadio kai o ekkedroforos tha einai kalos den tha exeis problima...ti kefali exeis platina i ilektroniki? roulemanatos einai o ekkedroforos? telspa pes ston mixaniko na soy dosi enan kalo teleutaio stadio den einai akriboi oi ekkedroforoi...ego exo ton takegawa r20
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

θα μου προτεινει καποιος τι εκκεντροφορο να βαλω?εχω 70 κεφαλη και ειναι 56,5 χιλιοστα.και ποσο κοστιζει μεταχειρισμενος?

εναν takegawa που εχει καπου στα 200, η αλλιως αν δν υπαρχει πολυ $ παρε καλη απομιμηση που εχει 50

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

paidia skeftomai na mikrinw tis zantes se ena z 50 mpompo honda....auto pou prepei na kanw einai na balw alla lastixa (exei ta ergostasiaka..)????episis mia metatropi eksatmisi kai pisw psalidi poso tha mou paei mazi me ta lastixa peripou...?Mporei na me boithisei kapoios..???:O

δν εχω ιδεα για τα λαστιχα, αλλα υπολογιζε καμια 50-60 ευρω.ψαλιδι θελει και αναρτησεις, αλλα 40 ευρω.εξατμιση: απομιμηση σεμπρινγκ, μοτοσπορτ μεγαλο-μικρο μπουρι γυρω στα 30 ευρω.σεμπρινγκ 100 ευρω, και προτεκτ που ειναι και οι καλυτερες σε ολα, θορυβο εμφανιση δν σκουριαζει οπως οι αλλες, 70 ευρω, και θα εχει και γαμω τις εμφανισεις πανω στο ζετακι...ειναι οτι καλυτερο

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

pou pao na to do den ksero...to anebasa se auto link pou edoses pio pano

οταν την ανεβαζεις, σου δινει καποια λινκ.κανε ατιγραφη καποιο, και γραψτο εδω

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

παιδια ετοιμο το δισκοφρενο. πηρα τις δαγκανες απο το στρωτο, αλλα θελουν τακακια.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, ξέρει κανεις ποσο εχουν μποτες για αστρεα με τρυπα για δισκοφρενο? θελω να κανω δωρο σε ενα φιλαράκι!
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα παρει την μανα, τα καλαμια και τις μποτες και γενικα ολοκληρο το μπροστινο 40 ευρω. και οι δυο μποτες να εχουν καπου 20 ευρω...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

glxia...apo ti mixani einai ta kilindropistona,o stromfalos kai i kampana..exeis psigio?.........aaaa kai posa katebazeis(xlm) sta 400m???..

 

psiogio den exo kai ta alla einai kanonika gia to posa katebazei tha sto po otan to stroso

Link to comment
Share on other sites

δν εχω ιδεα για τα λαστιχα, αλλα υπολογιζε καμια 50-60 ευρω.ψαλιδι θελει και αναρτησεις, αλλα 40 ευρω.εξατμιση: απομιμηση σεμπρινγκ, μοτοσπορτ μεγαλο-μικρο μπουρι γυρω στα 30 ευρω.σεμπρινγκ 100 ευρω, και προτεκτ που ειναι και οι καλυτερες σε ολα, θορυβο εμφανιση δν σκουριαζει οπως οι αλλες, 70 ευρω, και θα εχει και γαμω τις εμφανισεις πανω στο ζετακι...ειναι οτι καλυτερο

Thank`s gia tin apantisi...Oso gia tin eksatmisi thelw na exei polu mpaso thorubo oxi opws oi motorsport....tha exoun???episis tha mporousa na tin ebaza monos mou???na tin epairna kai na tin ebaza???dil 40 gia anartiseis kai posa gia psalidi??:O

Link to comment
Share on other sites

40 εχει και ψαλιδι και αναρτησεις μαζι.20+20. η protech κανει μπασο πολυ θορυβο, και ειδικα οταν δωσεις ολο το γκαζι μαζι, κανει και γαμω.κανει λιγοτερο θορυβο απο την μοτοσπορτ με το μεγαλο, ωραια και η μοτοσπορτ αλλα σε κουφενει και ειναι σπαστικη.εγω παντως την protech την θεωρω καλυτερη απο ολες.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

ρε γιατι δν κανεις αυτο που λεω εγω???ανεβαζεις την φωτο στην παραπανω διευθυνση, και μετα οταν ανεβει η φωτο σου λεει λιγο πιο κατω links for forums, sites, friends κ.α εσυ παρε αυτο που λεει show your friends και γραψτο εδω
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

τι κανεται γρηγοροι?κανενα νεο?εχω μια απορια,δεν εχεται ξανα δει μηχανακι με 2 δυσκοφρενα?περιεργο μου φενεται....τεσπα συνεχιστε να βρισκεται τροπους να τα βελτιονεται.....
Link to comment
Share on other sites

ενος φιλου μου το εργαλιο.http://img159.imageshack.us/img159/836/glx0zd.jpg' alt='glx0zd.jpg'>

χμμ, ολοι με αντιγραφουν! :lol:

πες του να πεταξει ενα καλο φρενο μπροστα.... πισω δεν εχει σούστα? τιμονι?

με ενδιαφερουν κατι τετοια projectάκια!!!

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Epitelous enas innovakias.Loipon file paul pare to xl aytou tou mina.Exei ena Innova 59mm.To vlepeis k xineis.Apo pou eise re trelle.Ego apo serres.Loipon exo erotiseis:Ti marka pistoni?Poso kanei i kefali?alitheyei oti to keihin FCR kanei 400eyro?Reymata takegawa apo poion vrikes?Ego vrika reymata apo to kiriakopoulo alla eine marka CDI(moufa dld).Hondainnova125@yahoo.gr eine to mail mou.steile na kleisoume kanena rantevou na ta poume apo to irc.

 

 

Apo Xania file mou......Pistoni wiseco ebala ;)

i kefali kanei 250 euroulakia file....

Gia tin akribia kanei 380 euro ;)

Ta reumata ta pira apo ta Xania......ena magazi einai sponsoras mou kai mou fernei pragmata apo tin A8ina....apo ton 8eoxari nomizo......to diko mou e-mail einai lakis63@yahoo.gr.....opote goustareis steile ;)

Sharp V902:το καλύτερο κινητό του κόσμου :up:
Link to comment
Share on other sites

χμμ, ολοι με αντιγραφουν! :lol:

πες του να πεταξει ενα καλο φρενο μπροστα.... πισω δεν εχει σούστα? τιμονι?

με ενδιαφερουν κατι τετοια projectάκια!!!

το δικο σου δν παιζεται...:p

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

λιαπο να δεις μετα το πασχα το glx που φτιαχω με τα διπλα δισκοφρενα του φιλου μου.το μηχανακι ειναι κ πολυ εργαλειο...
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

καλα το ειχα δει, ξαπλωτη και ετσι την ειδε ο φίλος!! που πασ ρε φιλαράκι χωρίς φρένα όμως...?
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...