Jump to content

Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ ευχαριστώ φίλε! Κατεβάζω τώρα!

 

Τίποτα! Να είσαι καλά!! Ελπίζω να σου δουλέψει! Επαναλαμβάνω δεν ξέρω αν είμαι pilot ή όχι..

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αναβαθμιστηκα χαχαχχαχ

Το link που ανέβασες λειτουργεί άψογα papanic, κι εγώ είμαι pilot tester αλλά για κάποιο λόγο ούτε εμένα μου ήρθε Ota update... Σε ευχαριστώ και πάλι, θα ξεκινήσω το ψάξιμο να δω τι νέο έχει η αναβάθμιση!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αναβαθμιστηκα χαχαχχαχ

Το link που ανέβασες λειτουργεί άψογα papanic, κι εγώ είμαι pilot tester αλλά για κάποιο λόγο ούτε εμένα μου ήρθε Ota update... Σε ευχαριστώ και πάλι, θα ξεκινήσω το ψάξιμο να δω τι νέο έχει η αναβάθμιση!

 

Τέλεια χαχαχαχα ή που είμαστε όντως pilot ή που πέρασε το στάδιο του beta και άνοιξε για όλους ακομα δεν μπορώ να καταλάβω

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ήταν που ήταν βούτυρο στις λειτουργίες του το τηλέφωνο, τώρα με την 12.5 σκοτώνει κυριολεκτικά!
Link to comment
Share on other sites

Η recovery rom τι κάνει ;

 

Η recovery είναι όλη η 12.5.1.0 το ίδιο πράγμα είναι απλά η ΟΤΑ ζυγίζει 1 γιγα περίπου μόνο ότι καινούριο υπάρχει η recovery ζυγίζει 3 γιγα γραμμένη όλη από την αρχή..κάπως έτσι..ελπίζω να βοήθησα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάντως ήταν που ήταν βούτυρο στις λειτουργίες του το τηλέφωνο, τώρα με την 12.5 σκοτώνει κυριολεκτικά![/QUOΤΕ]

 

Ναι το νιώθεις πιο γρήγορο πιο ελαφρύ...πιο ξύπνιο χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Το κινητό mi10t pro μου το οποίο πήρα μεταχειρισμένο έχει ξεκλείδωμα bootloader και φοράει πάνω την xiaomi.eu 12.0.7. stable v12.0.7.0 QJDMIXM.

Εν αναμονή του Android 11 που όπως διαβάζω το περιμένουμε σκέφτομαι να γυρίσω σε στοκ μαμά κατάσταση.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πως θα το κάνω αυτό κ ποια είναι η έκδοση που φοράει το κινητό μας τώρα από την αγορά του; Το κινητό είναι ελληνικό αγορά από πλαίσιο

 

Γεια σου supermario!! Δυστυχώς δεν ξέρω από αυτά καθόλου αλλά μπορείς να βρεις απαντήσεις στο YouTube ή με μια αναζήτηση στο νετ ή αν ρωτήσεις στο https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/BoardList/ έχει φόρουμ με σχετικά ότι ζητάς...ελπίζω να σε βοήθησα φίλε μου δυστυχώς δεν γνωρίζω πολλα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κατέβασα τη recovery. Πως πάμε για να τη βρούμε από το update?

 

Μπαινεις στον updater πανω δεξιά 3 τελιτσες πατάς..πατάς επιλογή πακέτου...πας στα downloads επιλέγεις τη ρομ κάτω αριστερά πατάς το τικ και θα το κάνει αυτοματα

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτονομια να μας πειτε εσεις οι 12.5

 

Ούτε 2 ώρες δεν έχω που την πέρασα αλλά αυτό που παρατηρώ είναι ότι δεν ανεβάζει θερμοκρασία όπως πριν και του έχω λιώσει το κορμί εδώ και δύο ώρες και σε άλλα φόρουμ ευρωπαϊκά που διαβαζω η μπαταρία βελτιώθηκε πάρα πολύ! Πόσο πιο πολύ άλλωστε?? Χαχαχα ένα 10% έχασε αλλά το έχω φάει εδώ και 2 ώρες και YouTube δεδομένα WiFi bluetooth gps casting κλήσεις μνμτα..νομίζω θα είμαστε καλα

 

Edit: Επέστρεψε και ο καθαρισμός ηχείου που το είχαμε χάσει από την 12.1.2 και μετα

Edited by papanic
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μ αφήνει να τη περάσω. Μου λέει ότι είναι για beta testers

 

Χίλια συγνώμη φίλε μου δεν ήξερα ότι είμαι pilot συγνώμη για την αναστάτωση...ελπίζω σύντομα να την δώσουν είναι απροβληματιστη

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε μάγκες αυτά είναι ✌ σούπερ νέα...τρελό Vfm κινητάκι

 

Έδειξε τα δόντια του το κινητό και γενικά το λογισμικό με αυτό το update ας ελπίσουμε η συνέχεια να είναι ανάλογη από υποστήριξη διότι το hardware που έχουμε είναι δυνατό πολύ και ας ελπίσουμε ότι θα ξυπνήσει η ξιαομι μετα το dearxiaomi letter και θα μας δώσει καλουδια που τα δίνει μόνο Κίνα και υποστήριξη ανάλογη με της Κίνας ROMs.

 

Εδώ αφήνω και το λινκ για να δηλώσετε pilot και να σας έρχονται νωρίς οι ειδοποιήσεις το θέμα είναι να γίνεις δεκτός κάτι που δεν το θα γνωρίζεις ακόμα κι αν γίνεις https://c.mi.com/thread-3719103-1-0.html

Link to comment
Share on other sites

Αυτο καλο , με την μπαταρια ,αυτο πρεπει να δειτε τωρα , ειναι εαν τραβαει σκαλοματα , διαχείριση μνημης ,σημα κινητου , ολα αυτα μετα απο ζορισμα , ευχαριστούμε παντος παιδια

 

Το έλιωσα το πάτησα κάτω μιλάμε και με φορτιστή για λίγη ώρα για να δω θερμοκρασία...τίποτα παίδες σκυλί το άτιμο αν και νομίζω ότι ακόμα ψάχνει τα πατήματα του αυτό νιώθω... Από αύριο πιστεύω θα δείξει... Σε ένα φόρουμ που μπήκα πριν κάνα 6αρι μέρες Ευρωπαίοι pilots που την έχουν στα χερια τους εδώ και 7 μέρες λένε ότι από θέμα μπαταρίας και θερμοκρασίας το κινητό είναι καλύτερο αυτό βλέπω κι εγώ..από ραμ τώρα έχω το προ 8/256 βλέπω σταθερά 5.2 από 4.5 που είχα την πρώτη ώρα αφού έβαλα την 12.5 λογικά θα φτιάξει κι άλλο...το πιο σημαντικό για εμένα δείχνει πιο ξύπνιο το τηλέφωνο και πιο γρήγορο..πρώτη φορα Σε miui περιβάλλον το βρίσκω πολύ καλό και μαρεσει

Link to comment
Share on other sites

Το μεσεντζερ έφτιαξε;; αυτό μ απασχολεί κυρίως

 

Θα σου ακουστεί περίεργο πολύ αλλά δεν έχω μεσεντζερ χαχαχα είχα Facebook και το έκανα ντελιτ λένε όμως ότι εφτιαξε..έτσι διαβάζω σε ένα τσατ που δουλεύουν την 12.5 όπως είπα και παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει ποια είναι η έκδοση miui που έχει τώρα πάνω το κινητό μαμά αγορασμενο από επίσημο ελληνικό κατάστημα; (Πλαίσιο Κωτσόβολος κτλ)

Θα ήθελα ένα screenshot με τις λεπτομερείς έκδοσης παρακαλώ

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει ποια είναι η έκδοση miui που έχει τώρα πάνω το κινητό μαμά αγορασμενο από επίσημο ελληνικό κατάστημα; (Πλαίσιο Κωτσόβολος κτλ)

Θα ήθελα ένα screenshot με τις λεπτομερείς έκδοσης παρακαλώ

 

Για Mi 10 T (όχι το πρό) από Πλαίσιο και το δικό μου.

Screenshot-2021-06-01-21-59-45-280-com-android-settings.jpg

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου κάποιος με το pro μοντέλο παιδιά να δω;

 

 

Το ίδιο βλέπω με του φίλου στο pro μου

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi 10T / 10Τ Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...